صفحه 35 از 85 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 341 تا 350 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها

گاید نامبر sb-26 توی سایت نیکون 36 زده بود به نطرم اگه فلاش فوجی با گاید نامبر42 بگیرم که یه کم قویتر و ttl هم داره بهتر باشه.منتظر راهنمایی دوستان هستم چون از منوالش زیاد سر در نیاوردم(فقط اطلاعاتی در مورد رابطه با دیافراگم و ایزو رو یاد گرفتم)
    اون 36 مربوط به زوم هد 35 ميليمتر است.اگه همين زوم هد رو براي ef42 در نطر بگيريد بر اساس منوال اونوقت به گايد نامبر 32 ميرسيد كه كمتر از sb-26 است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Ahmadi نمایش پست ها
    چرا SB-400 نمیخرید؟ همه جیز داره و خیلی سریع شارژ میشه و کم حجم و ارزون (200 تا 250).
    sb-400 ؟
    ehsan+ و Miri تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

سلام
    فلاش ef-42 رو با گارانتی یک ساله تهران فوکا به قیمت 178000 توی یکی از سایتها دیدم .سایت شرکت sunpak از 2009 به بعد فعال نبوده فکر کنم فوجی امتیاز این شرکت رو خریده.از دوستان اگه کسی تجربه کار کردن با فلاشهای سان پک رو نداره؟
    اگه بخوام ازش به عنوان slave استفاده کنم (با فرض اینکه پرفلاش رو تشخیص نده) با رادیو تریگر میتونم ازش استفاده کنم.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4827

‎با سلام

‎چند وقتی است برای خرید دو عدد فلاش در حال جست‌وجو هستم. در نهایت برای کسب راهنمایی در اینجا پست می‌زنم.

‎نکات قابل عرض:
    ‎هدف استفاده از هر دو فلاش به صورت Off camera هست.
    ‎دوربین بنده Canon 400D هست و خوب بدیهی است مود وایرلس در بدنه وجود ندارد.
    ‎سقف بودجه‌ی درنظر گرفته‌ شده ۸۰۰-۹۰۰ تومان است. هیچ تجربه‌ی قبلی از کار کردن با فلاش ندارم و قصد کار حرفه‌ای (کسب درآمد) ندارم، پس ساده‌ترین ترکیب جوابگو خواهد بود. نه نیاز به قدرت چندان زیاد دارم و نه امکانات پیچیده. و در نهایت مطلوب‌ترین ترکیب آن هست که با کمترین هزینه حداقل نیاز‌های یک مبتدی در عکاسی با فلاش‌های off camera را مرتفع نماید. و البته تنظیمات دستی (Manual) هم از گزینه‌های الزامی است.
    ‎احتمال تعویض و یا اضافه نمودن فلاش به ترکیب تقریبا وجود ندارد و قصد دارم با همین ترکیب بمانم.

‎ترجیحات شخصی:
    ‎مسلما اولین انتخاب‌ها کنون خواهد بود. اما بودجه‌ام به EX580 نمیرسد و EX480 هم قیمتی نسبتا گزاف.
    ‎فلاش‌های متز به واسطه‌ی reviewهای منتشر شده، نور مدلینگ (که تصور می‌کنم برای فرد مبتدی چون من مفید باشد) و قیمت نسبتا مناسب برایم جذاب‌اند. اما متاسفانه نماینده‌ی واردکننده(آفومار) فقط مدل ۵۸ آن را موجود دارد به قیمت ۴۱۰ تومان که چندان تمایلی به هزینه کردن تا این حد ندارم و ترجیح می‌دهم مدل‌های پایین‌تری همچون ۵۰ یا ۴۸ را تهیه کنم که متاسفانه موجود نیست.

‎با توجه به عرایض پیشین ترکیب مطلوب از نظر خودم دو فلاش متز (۵۸) و (۴۸ یا ۵۰) به همراه رادیو تریگر برای متز۵۸ هست تا آنرا در مود master و دیگری را در مود slave راه‌اندازی کنم. اما همانطور که عرض کردم به مشکل تهیه فلاش متز مدل پایین‌تر برخوردم، کسی می‌داند آیا امکان تهیه از جایی هست یا خیر؟

ترکیب دیگر دو فلاش Nissin Di866 و یک (یا دو) رادیوتریگر است.

اما به دلیل نداشتن نور مدلینگ در فلاش‌های Nissin شخصا به انتخاب اول متمایل‌تر هستم.

‎در نهایت سپاس‌گذار خواهم بود اگر دوستان گرانقدر لطف فرموده و بنده را راهنمایی بفرمایند و نظرشان را در مورد بهترین ترکیب برای بنده بفرمایند.

‎ارادتمند
    ‎سعید.
    سعید غلامی شهبندی

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

شما اول مشخص كنيد كه قصد خريد فلاش هات شو داريد يا فلاش استديو . همچنين با 800 900 تومان ميتوان انتخابهاي خوبي داشت

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4827

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    شما اول مشخص كنيد كه قصد خريد فلاش هات شو داريد يا فلاش استديو . همچنين با 800 900 تومان ميتوان انتخابهاي خوبي داشت
    با سلام و تشکر از توجه‌تون

۱ـ هات‌شو :)
    ۲ـ این هزینه‌ باید کل تجهیزات شامل دو فلاش، باطری‌های مناسب/شارژر و احتمالا رادیوتریگر به تعداد مناسب رو پوشش بده :)

ارادتمند
    سعید
    سعید غلامی شهبندی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.gh.sh نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از توجه‌تون

۱ـ هات‌شو :)
    ۲ـ این هزینه‌ باید کل تجهیزات شامل دو فلاش، باطری‌های مناسب/شارژر و احتمالا رادیوتریگر به تعداد مناسب رو پوشش بده :)

ارادتمند
    سعید
    سلام
    پيشنهاد من بر اساس فرضيات زير:

- بودجه شما حدود 900 تومن
    - آگاهيتون نسبت به كيفيت پايين تر نيسين نسبت به كانن ( البته من تا حالا نديدم كسي تو اين فروم از نيسين ناراضي باشه )

همون خريد دو فلاش نيسين 866 هست به شرح زير:

1- دو عدد نيسين 866 ............................... حدود500
    2- دو عدد تريگر يونگنو ..................................حدود 130
    3- چهار تا باطري با شارژر ( مثلا سوني)............حدود 30
    4- چهار تا باطري ........................................حدود 15
    5- دو عدد 3 پايه .......................................حدود 25
    6- دو عدد چتر ديفيوزر .................................حدود 30

كه ميشه حدود 730 تومن. بقيه شو هم ميتونيد براي فون بكگراند و پايه هاش و احتمالا لايت موديفاير هاي ديگه مثل سافت باكس كوچك و پرتابل هزينه كنيد.
    راستي در خريد باطري خوب ( و احتمالا گرونتر ) دو دل نباشيد كه ضرر نميكنيد.
    rodentia، shabab، F.KamranNia و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

میتونی یک نیسن 866 بگیری و یه 622 مارک2 .این طوری صد تومن به نفعت میشه و از 866 به عنوان مستر و از 622 به عنوان اسلیو و یا فیل فلاش استفاده کنی.
    Saeed.gh.sh تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2

دوست گرامی . من هم مثل شما اول در انتخاب سر درگم بودم و این هزینه زیادی روی دستم گذاشت که برای تعویض اقلام خریداری شده متحمل شدم .
    یک پیشنهاد ساده هم من دارم . یک فلاش حالا از هر مدلی که دوستان هم توضیح دادند و شما اصلح میدانی بخر .

یک مدل لامپ های فلاش من در پاشاژ پگاه خریدم که اگه اشتباه نکنم 45 ژول است به قیمت 25 هزار تومان . یک هولدر هم 8 هزار تومان . هولدر برای بست چتر هم می باشد .
    قیمت آن نسبت به کارائیش بسیار مناسب می باشد . من ابتدا یک عدد و بعدا 3 تای دیگه خریدم و خیلی راضی هستم . این فلاش با فلاش های دیگر تریگ می شود و میتوان سیم سینک هم به آن متصل نمود .

یک مدل 60 ژول آن بهمراه رادیو لینک هم بود که قیمت آن 65 هزار تومان می باشد.

نمیدانم از این لامپ فلاش دوستان دیگر هم تجربه استفادهاش رو دارند یا نه

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

پيشنهاد من يك نيسن 866 و يك كانن 580Ex II است .كه جمعا ميشه 900 و خيلي از نيازهاي آينده شما رو براورده ميكنه .
    سه پايه و فون و چتري و .... كه كمتر از 100 تومن در مياد ميشه بعدا و خرد خرد تهيه كرد .
    تنها مورد مهم تريگر است كه بستگي داره بخواي از ttl استفاده كني يا نه و از صد تومن (دوعدد يونگنو ) تا 600 700 تومن(P w) ميشه پيشنهاد داد . والبته در صورت نداشتن تريگر راديويي ميتونيد فلاشها رو در حالتهاي مختلف مستر اسليو و به روش نوري تريگر كرد .
    Saeed.gh.sh و Miri تشکر می‌کنند.

كاربر فعال reza_Bahman آواتار ها
    تشکر کرده
    3705

یک مدل لامپ های فلاش من در پاشاژ پگاه خریدم که اگه اشتباه نکنم 45 ژول است به قیمت 25 هزار تومان . یک هولدر هم 8 هزار تومان . هولدر برای بست چتر هم می باشد .
    قیمت آن نسبت به کارائیش بسیار مناسب می باشد . من ابتدا یک عدد و بعدا 3 تای دیگه خریدم و خیلی راضی هستم . این فلاش با فلاش های دیگر تریگ می شود و میتوان سیم سینک هم به آن متصل نمود .
    شما قدرت این فلاشها را چطور کم و زیاد می کنید؟ آیا اصلا کنترلی روی آنها دارید؟
    عليرضا بهمن آبادي
    Nikon D50
    Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G ED + Nikkor 18-200 f/3.5-5.6G IF-ED VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 Apo DG
    Speedlight SB800 Case Logic SLRC3

صفحه 35 از 85 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 ... آخرینآخرین