صفحه 54 از 69 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 531 تا 540 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

دوستان نظرتون راجع به ست فلاش 300 Interfit چیه چون الان قیمت کردم میگفت 3150 ....
    با توجه به این که شرکتInterfit انگلیسی هست فکر میکنم قیمت خوبی باشه ... کسی این فلاش رو میشناسه؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    39

سلام دوستان
    به تازگی یه ست فلاش nice photo خریدم متاسفانه موقع خرید به علت ضیق وقت یکی از هدها مارک nice شد که فروشنده گفت بعدا بیار تعویض کنم و همان مارک nice photo را بدهم چند روز قبل هم زنگ زد که اگه خواستی بیا برا تعویض البته همون موقع خودش گفت که مارک نایس مرغوب تر از nice photo هست و برات به صرفه تر هست که تعویض نکنی اما من دوست داشتم برند ستم یکی باشه تا شاید در اینده خواستم بفروشم و سیستم را ارتقا دهم به مشکل برنخورم اما برا تعویض برم؟ ایا در وایت بالانس مشکلی ایجاد میشه؟ ممنون میشم جواب بدید

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

نقل قول نوشته اصلی توسط uldoz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به تازگی یه ست فلاش nice photo خریدم متاسفانه موقع خرید به علت ضیق وقت یکی از هدها مارک nice شد که فروشنده گفت بعدا بیار تعویض کنم و همان مارک nice photo را بدهم چند روز قبل هم زنگ زد که اگه خواستی بیا برا تعویض البته همون موقع خودش گفت که مارک نایس مرغوب تر از nice photo هست و برات به صرفه تر هست که تعویض نکنی اما من دوست داشتم برند ستم یکی باشه تا شاید در اینده خواستم بفروشم و سیستم را ارتقا دهم به مشکل برنخورم اما برا تعویض برم؟ ایا در وایت بالانس مشکلی ایجاد میشه؟ ممنون میشم جواب بدید
    دوست عزیز معمولا مارک های مختلف کلوین های گوناگونی دارن , حتی گاهی اوقات در یک برند هم اختلاف کلوین داشتیم . همونطور که خودتون گفتید بهتره که از همون nice photo استفاده کنید .
    uldoz تشکر می‌کند.
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    39

بالاترین سرعت سینکش هم 60 هست این ازار دهنده نیست؟
    در ضمن منوجه نمیشم وقتی وایت بالانس را رو نور خورشید تنظیم می کنم که مسلما ثابت هست چطوری میتونه اون را تحت تاثیر بذاره؟
    اصلا این ست فلاش به دلم نچسیبید نه نوشتهای روی قوطی مقوایی نه دفترچه راهنمایی؟!!!

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط uldoz نمایش پست ها
    بالاترین سرعت سینکش هم 60 هست این ازار دهنده نیست؟
    در ضمن منوجه نمیشم وقتی وایت بالانس را رو نور خورشید تنظیم می کنم که مسلما ثابت هست چطوری میتونه اون را تحت تاثیر بذاره؟
    اصلا این ست فلاش به دلم نچسیبید نه نوشتهای روی قوطی مقوایی نه دفترچه راهنمایی؟!!!
    فکر کنم سرعت سینک به رادیو فلاشتون بستگی داشته باشه تا فلاش ها(اگه اشتباه نکنم )
    الان اشغال ترین رادیو فلاش ها هم تا 125 سینک میشن

شما باید وایت بالانس را روی حالت فلاش بگذاری
    تغییر کلوین شون هم به این صورت هست که مثلا رو تمام قدرت یک کلوین دارن رو نیمه قدرت یک کلوین و رو اعداد پایین تر کلوین متفاوتی
    البته بعضی مواقع تغییر کلوینشون خیلی نیست
    بعضی فلاش ها هم خیلی هست
    شما حتما ست بگیر بعدا خواستی بفروشی راحت تری
    uldoz تشکر می‌کند.
    خوشبختم؛ تو با منی، لبخندتو از من نگیر
    عشق من؛ تا با همیم دلشورۀ رفتن نگیر

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

سلام به دوستان عزیز
    یک سوال از خدمت دوستان دارم ، بنده یک فلش SB-700 نیکون دارم درحال حاضر علاقه دارم یک دفیوزر بگیرم که بتونم یک مقدار بهتر نور رو کنترل کنم (( درحال حاضر از یک مقوای سفید رنگ برای رفلکس و نرم و پخش کردن نور استفاده میکنم )) من تا چند ماه دیگه ( اردیبهشت ) قصد خرید یک ست کامل رو دارم اما الان محدودیت جا دارم و کلا چون علاقه ب عکاسی ( پرتره ) مخصوصا در محیط خارج از خونه دارم میخوام یک فلاش پرتابل داشته باشم ، بنظرتون چی بگیرم ، تا جایی ک فهمیدم بهترین انتخاب یک چتر دفیوز ( از اون سفیدا اگر اشتباه نکنم ) هست با یه پایه و اتصال ، ممکنه نظرتون رو بگید و بگیر که چقدر هزینه داره برام ؟
    یک سوال دیگه هم دارم ، ممکنه بگین 300 ژول یعنی چقدر نور ؟ مثلا فلاش من روی حد اکثر چند ژول نور میده ؟

ممنونم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    یک سوال از خدمت دوستان دارم ، بنده یک فلش SB-700 نیکون دارم درحال حاضر علاقه دارم یک دفیوزر بگیرم که بتونم یک مقدار بهتر نور رو کنترل کنم (( درحال حاضر از یک مقوای سفید رنگ برای رفلکس و نرم و پخش کردن نور استفاده میکنم )) من تا چند ماه دیگه ( اردیبهشت ) قصد خرید یک ست کامل رو دارم اما الان محدودیت جا دارم و کلا چون علاقه ب عکاسی ( پرتره ) مخصوصا در محیط خارج از خونه دارم میخوام یک فلاش پرتابل داشته باشم ، بنظرتون چی بگیرم ، تا جایی ک فهمیدم بهترین انتخاب یک چتر دفیوز ( از اون سفیدا اگر اشتباه نکنم ) هست با یه پایه و اتصال ، ممکنه نظرتون رو بگید و بگیر که چقدر هزینه داره برام ؟
    یک سوال دیگه هم دارم ، ممکنه بگین 300 ژول یعنی چقدر نور ؟ مثلا فلاش من روی حد اکثر چند ژول نور میده ؟

ممنونم
    پرتابل بودن رو هم ميتونيد با فلاشهايي مثل همين سري SB تعريف كنيد و هم با فلاشهاي استوديوئى كه با باتري هم كار ميكنند
    اگر مبناي كارتون همون سري SB شد، بهترين گزينه همان چتر هاي عبوري و انعكاسي هستند
    و اگر استوديوئى با باتري شد كه طبيعتاً از ماديفايرهاي خودشون استفاده خواهيد كرد

اون چترها بايد چيزي بين مثلاً ٤٠ تا ١٥٠ تومن، بسته به اندازه و برند و انصاف فروشنده براتون هزينه در بر داشته باشه
    هولدر چتر و فلاش هم ميخواهيد (كيت چتر و فلاش هم بهش ميگن) كه بايد حدود همون چهل پنجاه تومن باشه

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    پرتابل بودن رو هم ميتونيد با فلاشهايي مثل همين سري SB تعريف كنيد و هم با فلاشهاي استوديوئى كه با باتري هم كار ميكنند
    اگر مبناي كارتون همون سري SB شد، بهترين گزينه همان چتر هاي عبوري و انعكاسي هستند
    و اگر استوديوئى با باتري شد كه طبيعتاً از ماديفايرهاي خودشون استفاده خواهيد كرد

اون چترها بايد چيزي بين مثلاً ٤٠ تا ١٥٠ تومن، بسته به اندازه و برند و انصاف فروشنده براتون هزينه در بر داشته باشه
    هولدر چتر و فلاش هم ميخواهيد (كيت چتر و فلاش هم بهش ميگن) كه بايد حدود همون چهل پنجاه تومن باشه
    ممتونم از پاسختون , راستش نمیخوام بر پایه sB باشه چون هزینش برام ممکن نیست , درواقع الان مثلا همین SB700 غکر نمیکنم زیر 1.100 باشه سه تا ازش بگیرم خیلی میشه حالا موضوع تعویض باطری هم هست , شاید در آینده ولی خیلی محدود , فعلا برای کار های ساده و خودمونی میخوام این فلشم رو ارتقا بدم , پس بنظر شما همون چتر سفید بهترین انتخابه
    درمورد اندازه ممکنه بگید چ اندازه ای بهتره ?
    واینکه درمورد اون سوالم یعنی میزان قدرت ( ژول ) هم اگر ممکنه توضیح بدید ممنون میشم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    ممتونم از پاسختون , راستش نمیخوام بر پایه sB باشه چون هزینش برام ممکن نیست , درواقع الان مثلا همین SB700 غکر نمیکنم زیر 1.100 باشه سه تا ازش بگیرم خیلی میشه حالا موضوع تعویض باطری هم هست , شاید در آینده ولی خیلی محدود , فعلا برای کار های ساده و خودمونی میخوام این فلشم رو ارتقا بدم , پس بنظر شما همون چتر سفید بهترین انتخابه
    درمورد اندازه ممکنه بگید چ اندازه ای بهتره ?
    واینکه درمورد اون سوالم یعنی میزان قدرت ( ژول ) هم اگر ممکنه توضیح بدید ممنون میشم

برای ابعاد و اندازه SB ها و همینطور Speedlite های کنن چترهای بزرگتر از ۹۰ سانت تقریبا فرقی با ۹۰ سانتی ندارند.
    در ارتباط با قدرت فلاش Canon Speedlite 580EXII یه زمانی تست دقیقی انجام دادم که میتونید در ۳ و ۲ و ۱ شرحش رو مطالعه کنید.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    39

ممنون از پاسخ کاملتون
    البته فروشنده رادیو فلاش را عوض کرد و گفت یه مارک بهتر برات میذارم که 20 تومن هم گرونتره اما هزینه اضافی را نمی گیرم
    دیروز بردم هد را هم عوض کردم و ست خودش را گرفتم
    اخه من موقعی که کلاس نورپردازی می رفتم استادم می کفت میتونی رو نور خورشید یا فلاش بذاری فرقی ندارند
    دماش هم 5200 میشه وقتی با acr فایل را باز می کنم که من یک کم زیادتر می کنم که رنگش گرمتر بشه
    اما این که در قدرتهای مختلف کلوین های مختلف داره را نمی دانستم.

صفحه 54 از 69 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 ... آخرینآخرین