صفحه 57 از 69 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 561 تا 570 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

سلام
    از دوستان اهل فن کسی می تونه اهنماییم کنه که برای راه اندازی یه استودیو خانگی که قرار نیست به صورت حرفه ای کار بشه و فقط به صورت تفننی و تفریحی قرار استفاده بشه این کیت مناسب هست یا نه و اصلا محصولات GODOX خوب هستند یا نه

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
    ویرایش توسط Kholeno : Friday 28 February 2014 در ساعت 16:26 دلیل: حذف لینک تجاری

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط Javadsadeghi نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان اهل فن کسی می تونه اهنماییم کنه که برای راه اندازی یه استودیو خانگی که قرار نیست به صورت حرفه ای کار بشه و فقط به صورت تفننی و تفریحی قرار استفاده بشه این کیت مناسب هست یا نه و اصلا محصولات GODOX خوب هستند یا نه

اگر نوع استفاده رو به صور زیر تقسیم بندی کنید:
    تفنّنی - تمرینی - بیزنس موسمی خانگی - جدی خانگی - استودیوی حرفه ای

معمولاً سه تای اولی رو اکثر این محصولات چینی جوابگو خواهند بود.
    منتهای مراتب، داشتن فن خنک کننده، فلزی بودن پوستهء بدنه، داشتن دهانهء فلزی اتصال ملحقات و ... مزیّاتی هستند که برخی چینی ها دارند و برخی خیر.

صرف اینکه در کل Godox خوبه یا خیر، نظر دوستانی که با این برند از نزدیک کارکرده اند، کمک خوبی میتونه براتون.
    ویرایش توسط Kholeno : Friday 28 February 2014 در ساعت 16:26 دلیل: حذف لینک تجاری
    Javadsadeghi و Behzad43 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    اگر نوع استفاده رو به صور زیر تقسیم بندی کنید:
    تفنّنی - تمرینی - بیزنس موسمی خانگی - جدی خانگی - استودیوی حرفه ای

معمولاً سه تای اولی رو اکثر این محصولات چینی جوابگو خواهند بود.
    منتهای مراتب، داشتن فن خنک کننده، فلزی بودن پوستهء بدنه، داشتن دهانهء فلزی اتصال ملحقات و ... مزیّاتی هستند که برخی چینی ها دارند و برخی خیر.

صرف اینکه در کل Godox خوبه یا خیر، نظر دوستانی که با این برند از نزدیک کارکرده اند، کمک خوبی میتونه براتون.
    ممنونم از جوابتون
    پس کلا پاسخگوی کار خانگی هست فقط می مونه این مطلب که آیا GODOX توی این رنج قیمت خوب و قابل اعتماد هست یا نه ؟
    توی توضیحاتش نوشته دارای فن خنک کننده و ساخت تایوان
    از دوستان کسی تجربه کار با این مارک رو داشته ؟ راهنماییم کنید ممنون میشم

لینکی که گذاشته بودم به دلیل اینکه مطلب فروش از یه سایت دیگه بود حذف شد (ببخشید حواسم نبود فقط قصدم نشون دادن محصول بود)
    محصولی که مد نظرم بود کیت 300 ژول GODOX بود با کیف حمل چرخدار به قیمت 2200
    اینم لیست موارد داخلش :
    Studio Flash ×3
    Light stand 303 ×3
    Softbox SB-BW 70X100cm ×2
    Umbrella UB-004 40" ×1
    Barndoor Kit BD-04 ×1
    Remote Trigger DM-16
    Carrying Bag CB-01 ×1
    Sycn Line ×1
    Standard Reflector ×1

كاربر آشنا bahar_fallah آواتار ها
    تشکر کرده
    160

نقل قول نوشته اصلی توسط Javadsadeghi نمایش پست ها
    سلام

سلام.
    من به تازگی این کیت رو خریداری کردم ظاهرا که بد نیست من 1-2 تا مشکلی که داشتم سریع با گارانتیش حل شد ولی در مجموع میشه گفت 50-50 خوب و بد بودنش

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان .... من چندین صفحه قبل رو خوندم ، با تشکر از همتون خیلی نکات جدید هم یاد گرفتم ولی در نهایت نتونستم تصمیم قطعی بگیرم که با توجه به شرایطم چی بخرم مناسب تره گفتم یه مشورتی باهاتون بکنم .. من دو سالی هست عکاسی میکنم ولی همیشه تو محیط خارجی و با نور خورشید بوده ، برای همین زیاد اطلاعاتی راجع به تجهیزات نورپردازی ندارم ، جدیدا کلاس های نورپردازی میرم و میخوام شروع کنم به یادگیری عکاسی پرتره .. حالا میخوام یه سری تجهیزات بگیرم که بتونم تو خونه باهاش تمرین کنم و خب طبیعتا نمیخوام ( در اصل نمیتونم ) زیاد هزینه کنم ، نهایتا 2 میلیون و چیزی میخوام که در نهایت راحت بتونم باهاش یه پرتره قابل قبول بگیرم و کمبود تجهیزات زیاد اذیتم نکنه ... یه سری ست هم تو این رنج قیمت دیدم ولی نگرانم ندونسته چیزی بخرم که چند ماه بیشتر برام کار نکنه ..دوربینم هم نیکون D90 با لنز 18-105 هست ... اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم ..
    mastoori تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh.m نمایش پست ها
    سلام دوستان .... من چندین صفحه قبل رو خوندم ، با تشکر از همتون خیلی نکات جدید هم یاد گرفتم ولی در نهایت نتونستم تصمیم قطعی بگیرم که با توجه به شرایطم چی بخرم مناسب تره گفتم یه مشورتی باهاتون بکنم .. من دو سالی هست عکاسی میکنم ولی همیشه تو محیط خارجی و با نور خورشید بوده ، برای همین زیاد اطلاعاتی راجع به تجهیزات نورپردازی ندارم ، جدیدا کلاس های نورپردازی میرم و میخوام شروع کنم به یادگیری عکاسی پرتره .. حالا میخوام یه سری تجهیزات بگیرم که بتونم تو خونه باهاش تمرین کنم و خب طبیعتا نمیخوام ( در اصل نمیتونم ) زیاد هزینه کنم ، نهایتا 2 میلیون و چیزی میخوام که در نهایت راحت بتونم باهاش یه پرتره قابل قبول بگیرم و کمبود تجهیزات زیاد اذیتم نکنه ... یه سری ست هم تو این رنج قیمت دیدم ولی نگرانم ندونسته چیزی بخرم که چند ماه بیشتر برام کار نکنه ..دوربینم هم نیکون D90 با لنز 18-105 هست ... اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم ..
    سلام
    منم با شما هم دردم ، دوربینم نیکون D90 با لنز 18-105 دارم و دقیقا مثل شما میخوام یه کیت بخرم تا سقف دو میلیون
    تو بازار تا الان برند godox 300 ژول رو گفتن چیز نرمالیه
    اما منم دلهره دارم ندونسته چیزیو بخرم
    اگه شمام چیزی فهمیدی به من هم اطلاع بده ;)

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

در این حدود قیمت میتوانید کیت فلاش answer 200 میتوانید تهیه کنید.من با این فلاشها کار نکرده ام ولی ظاهرا فلاشهای بدی نیستند.
    احتمالا با کمی افزایش بودجه یک کیت فلاش S&S 200 هم قابل تهیه باشد که من مدتی یک شاخه از 200 های این برند را داشتم که بد نبود.

در مجموع با این حدود قیمت باید به فکر ارزانترین فلاشهای موجود در بازار باشید که تقریبا همه مشخصات و امکاناتی نزدیک به هم دارند.
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه mdei آواتار ها
    تشکر کرده
    165

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh.m نمایش پست ها
    با سلام
    تجربه ناچیز بنده میگه خودتون رو زیاد درگیر برندها و قیمتها و ژولها نکنید. چنانچه قصد کار حرفه ای و درآمدزایی دارید (و البته مشتری هم دارید!) شاید برخی برندها و ژولهای بالاتر بتونن تاثیر نسبتا بهتری روی خروجی کار شما داشته باشن. اونهم نه به اندازه تفاوت قیمتشون.
    ولی اگه قصد کار خانگی و تفنن دارید و روی بازدهی اقتصادیش حسابی باز نکرده اید، همین کیت های ارزان قیمت چینی زیر 2 تومنی کاملا جوابگوست و تقریبا کیفیت یکسانی هم دارند. حتی اگه بتونید دست دوم تمیزش رو پیدا کنید چه بهتر ...
    47amir تشکر می‌کند.
    می شود هر شات، قدمی باشد به سوی خدا ...

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط mastoori نمایش پست ها
    سلام
    منم با شما هم دردم ، دوربینم نیکون D90 با لنز 18-105 دارم و دقیقا مثل شما میخوام یه کیت بخرم تا سقف دو میلیون
    تو بازار تا الان برند godox 300 ژول رو گفتن چیز نرمالیه
    اما منم دلهره دارم ندونسته چیزیو بخرم
    اگه شمام چیزی فهمیدی به من هم اطلاع بده ;)
    چندی پیش یکی از اساتید بنام عکاسی مملکت تبلیغی رو از فلاش های فوتوفلکس که با شرایط بسیار مناسب توسط یکی از شرکت ها و سایت ها داره ارائه میشه تو صفحه ی اینستاگرامشون قرار دادند که به نظرم همین تأییدیه ایشون دلیل خوبی برای اعتماد بیشتر به این برنده، با توجه به شرایط ویژه ی فروش اقساطی، به نظرم یک نیم نگاهی هم به اون برند داشته باشید خوبه به هر حال از چینی های معمول بسیار معتبرتره.

لازم به ذکره من از شرکتی که احتمالاً با سرچ در نت باهاش مواجه خواهید شد تا به حال یک وسیله ی عکاسی هم نخریدم و هیچ وابستگی ای ندارم اما به نظرم شرایطشون خوبه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت استادان عزیزم...
    می خواستم یک ست فلاش بخرم واسه عکاسی مدلینگ ولی تو خونه اینکار و میکنم
    اگه میشه یک راهنمایی کنید که چی بگیرم اخه زیاد مارکارو نمیشناسم
    تا 2800 می تونم خرج کنم... مرسی

صفحه 57 از 69 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 ... آخرینآخرین