صفحه 75 از 116 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 85 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1157
Like Tree1398تشکر

موضوع: Adobe Lightroom

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinalian نمایش پست ها
    با سلام خدمت دكتر روشن
    آيا نرم افزار مشابهي هست كه بتواند كاتالوگ لايت روم را بازكند؟ اگر مجاني باشد بهتر...
    زينليان همدان عيد هم مبارك.
    ببخشید من این سوال را ندیده بودم.
    خیر. حداقل من که چنین چیزی ندیده‌ام.
    iranh00 تشکر می‌کند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

امروز بعد از دو روز که LR3 رو اجرا کردم متوجه شدم که هیچکدام از عکسها پس از Import در LR دیده نمی شوند در حالی که مشخصات Exif عکسها نشان داده می شوند اما نه خود عکس نه thumbnail ونه هیستوگرام رو نمیشه دید برنامه رو uninstall و مجددا نصب کردم اما فایده ای نداشت والبته یادمه که آخرین باری که lr رو اجرا کردم عکسهای کاتالوگ فعلی رو پس از ادیت حذف کردم. مشکل هم فقط به فایلها raw محدود نیست و تمام فایلهای تصویری رو شامل میشه

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    امروز بعد از دو روز که LR3 رو اجرا کردم متوجه شدم که هیچکدام از عکسها پس از Import در LR دیده نمی شوند در حالی که مشخصات Exif عکسها نشان داده می شوند اما نه خود عکس نه thumbnail ونه هیستوگرام رو نمیشه دید برنامه رو uninstall و مجددا نصب کردم اما فایده ای نداشت والبته یادمه که آخرین باری که lr رو اجرا کردم عکسهای کاتالوگ فعلی رو پس از ادیت حذف کردم. مشکل هم فقط به فایلها raw محدود نیست و تمام فایلهای تصویری رو شامل میشه
    سلام

من هم يك بار به اين مشكل بر خورد كردم يك هفته سركار بودم درست مشابه مشكل شما از دوستان هم سئوال كردم نتوانستد راهنمايي كند راه حل كه پيدا كردم و درست شد نصب مجدد كارت گرافيك بود . راه انداز آن را از روي سي دي خودش نصب كردم و تمامي عكس ها كه قبلا همه اطلاعات را مي ديدم فقط خود عكس را نداشتم به يك باره ظاهر شد .

يك بار شما اين راهكار را انجام دهيد من نتيجه گرفتم .

موفق باشيد
    shabab تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4827

با سلام

هنگامی که نویز عکسی رو کاهش می‌دهم، این اثر بر روی عکس در Develop Tab در حالت نمایش fit to window نشان داده نمی‌شود و فقط در حالت actual size کاهش نویز قابل مشاهده است. با این حال در library tab و در حالت نمایش fit to window هم عکس نویزگیری شده مشاهده می‌شود.
    لطفا راهنمایی بفرمایید چه کنم تا در Develop Tab و حالت نمایش fit to window عکس به گونه‌ای نمایش یابد که اثر نویزگیری بر آن اعمال شده باشد.

با سپاس فراوان

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

سلام
    تصوير را در حالت 1:1 مشاهده كن ببنيم درست مي شود يعني با ابعاد 100% و مي تواني تغييرات اعمال شده را مشاهده نمايي ؟

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.gh.sh نمایش پست ها
    با سلام

هنگامی که نویز عکسی رو کاهش می‌دهم، این اثر بر روی عکس در Develop Tab در حالت نمایش fit to window نشان داده نمی‌شود و فقط در حالت actual size کاهش نویز قابل مشاهده است. با این حال در library tab و در حالت نمایش fit to window هم عکس نویزگیری شده مشاهده می‌شود.
    لطفا راهنمایی بفرمایید چه کنم تا در Develop Tab و حالت نمایش fit to window عکس به گونه‌ای نمایش یابد که اثر نویزگیری بر آن اعمال شده باشد.

با سپاس فراوان
    خیلی مطمئن نیستم، ولی فکر نمی کنم راهی وجود داشته باشه، چون قبل از ورژن۳، حتی تو حالت Develop هم فقط برای بزرگنمایی ۱۰۰٪ یا بالاتر نتیجه کاهش نویز و افزایش شارپنس رو نشون میداد...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4827

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbar نمایش پست ها
    سلام
    تصوير را در حالت 1:1 مشاهده كن ببنيم درست مي شود يعني با ابعاد 100% و مي تواني تغييرات اعمال شده را مشاهده نمايي ؟
    بله دوست عزیز، در حالت ۱:۱ اثرات ویرایش مربوط به نویز مشهود است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_s700 نمایش پست ها
    خیلی مطمئن نیستم، ولی فکر نمی کنم راهی وجود داشته باشه، چون قبل از ورژن۳، حتی تو حالت Develop هم فقط برای بزرگنمایی ۱۰۰٪ یا بالاتر نتیجه کاهش نویز و افزایش شارپنس رو نشون میداد...
    خوب این میتونه کمی آزاردهنده باشه!:(

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

افزونه جدید شرکت ادوبی برای نرم افزار لایت روم.
    کد:
    http://www.adobe.com/cfusion/exchange/index.cfm?event=extensionDetail&loc=en_us&extid=1523521
    با این افزونه، این امکان را دارید که عکس‌ها را مستقیماً از لایت روم به picasa web بفرستید (export کنید)
    Hajiabadi و naser_2200 تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر همراه Halalzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    7988

جديدا هنگام استفاده از گزينه ي Edit in و اجراي پلاگين هايي مانند Color Efex يا پلاگين پرتره برنامه دچار كاهش شديد سرعت ميشه.
    يك بار برنامه را پاك كرده و حتي در درايو ديگري هم نصب كردم ولي نتيجه تغييري نكرده.
    به نظر دوستان چه مشكلي ميتونه باعث اين مشكل شده باشه؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1219

با درود

مدتی است یک هارد خارجی جدید اضافه کردیم و با صلاحدید همکاران به این نتیجه رسیدیم که هارد قبلی راهم در شبکه نگهداریم و بطبع آرشیو به دوبخش تقسیم میگردد قسمتی در هارد قدیم وقسمتی در هارد جدید...

اما سوال از آنجا پیش آمد که موقع ایمپورت آرشیو جدید عکسها در قسمت جدیدی می آید ....میتوان به این شکل کار کرد اما همیشه چیزی هست که فکر ما را به خود مشغول کند و موجب زحمت دوستان شود.

واما خود سوال اینکه آیا راهی هست که دو قسمت مشخص شده در تصویر پیوست بدون اینکه سورس فایلها جابه جا شود باهم ادقام شود به عبارت دیگر فقط قسمت A به B اضافه شود بدون اینکه سورس فایلهای از قسمت A به B منتقل شود؟

باتشکر از توجه دوستان

صفحه 75 از 116 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 85 ... آخرینآخرین