صفحه 110 از 284 نخستنخست ... 10 60 100 106 107 108 109 110 111 112 113 114 120 160 210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    31

یعنی HX5 از HX1 هم بهتره ؟
    شیوایی سخن ، پاسداري از ميراث كهن

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    31

با سلام

از بین دوربین های سری X موجود در بازار کدام یک برای شخصی کههیچ تجربه ای در عکاسی ندارد و قرار نیست تا ۵ سالدیگردوربینرا تعویض کند مناسب تر است

من این دوربین را برای پدرم که هیچ دانشی از عکاسی ندارد می خواهم تهیه کنم

HX1 با حدود قیمت ۴۳۰ هزار
    wx1 با حدود قیمت ۳۱۵ هزار
    hx5 با حدود قیمت ۳۸۰ هزار
    TX9 با حدود قیمت ۴۵۰ هزار
    TX5 با حدود قیمت ۳۹۰ هزار

با اینکه خودم متوجه هستم این دوربینها هیچ ربطی به هم ندارن لطفا اولویت ها رو بفرمایید. در ضمن اگر از برند دیگری مثل canon هم دوربین خوبی میشناسید معرفی کنید

من این موضوع رو http://www.akkasee.com/forum/showthr...d=1#post187718 اینجا هم گذاشته بودم که اینجا هم مطرح کردم

سپاسگذار

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

الان کسایی رو میشناسم که سالهاس با p1 دارن عکس میگیرن هنوزم تا وقتی دوربینشون کار میکنه نیاز به تعویض دوربین ندارن . چون عکس قابل قبولی داره و از نظر کیفیت عکس شاید از دوربینهای جدید سونی چیزی کم نداشته باشه فقط موضوع مگاپیکسلشه که اگه با بهترین مونیتورها که رزولیشنشون 1 مگاپیکسله مقایسه کنیم میبینیم تو 99 درصد موارد بیشتر از اون نیاز هم نداریم. باز هم باید ببینی کیفیت تصویر تا چه حد براشون مهمه . دوربینهای سونی رو وقتی با کنون میشه مقایسه کنی که g11 و s90 رو از کنون حذف کنی. شاید canon G11 گزینه خیلی خوبی باشه چون شما دارید هزینه زیادی میکنید و دوربینهایی رو با هم قیاس میکنید که تو کیفیت چندان فرقی با هم ندارند و همگی از این دو مدل کنون کیفیت عکس پایینتری دارن و فقط امکاناتشونه که فرق میکنه .
    ضمنا تو یکی از تایپکها خوندم تو مقایسه باز کیفیت سری W بهتر هست.

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

بین گزینه های بالا با اینکه این دوربینها برای رده های مختلفی از محصولات سونی هستند ولی به عنوان جواب کلی باید بگم Hx-1 فعلا کاملترین دوربین سری کامپکتهای حرفه ای این شرکت به حساب میاد.
    Back for Good

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmir2000 نمایش پست ها
    بین گزینه های بالا با اینکه این دوربینها برای رده های مختلفی از محصولات سونی هستند ولی به عنوان جواب کلی باید بگم Hx-1 فعلا کاملترین دوربین سری کامپکتهای حرفه ای این شرکت به حساب میاد.

والا خود من فعلا به همین دوربین فکر می کنم ولی حس میکنم کار بااین دوربین برای پردم زیاد راحت نباشه - کاربری راحت و بهترین نتایجدر حالت اتومات فعلا بیشترین اهمیت رو برام داره. بااین مشخصات شما باز هم HX-1 رو پیشنهاد می کنین.

تشکر کرده
    424

خب دوست عزیز باتوجه به اینکه hx1 هم مثل تمامی دوربینهای دیجیتال مود اتوماتیک داره و در این مود عکسهای خوبی هم میگیره اگر با شکل و اندازه دوربین و البته قیمتش مشکلی نداری من همین دوربین رو پیشنهاد میدم چون اعتقادم اینه که آدم هر وسیله ای میخره باید یه نگاهی هم به آینده داشته باشه. حالا فرض میکنیم که پدر محترم شما بعد از چند وقت که عکاسی تفننی انجام داد به بعضی از تکنیکهای عکاسی هم علاقه مند شد. با توجه به تنظیمات کامل این دوربین و رنج خوب لنز و سایر مشخصات حرفه ای (در رده خودش) این دوریین میتونه تا چند وقت جواب کار شما و پدر رو بده و کلا انتخاب آینده نگرانه ای محسوب میشه.
    kamarikan تشکر می‌کند.
    Back for Good

تشکر کرده
    424

در ادامه عرایضم باید بگم این دوربین یکسری ویژگی های نوین هم داره که به کاربران آماتور چشمک میزنه و تا مدتها باعث سرگرمی شون میشه. ویژگی بسیار جالب پانوراما در این دوربین ویژگی پیشرفته تشخیص چهره و لبخند و حتی حذف چشمک. همچنین فیلمبرداری اچ دی (که برای آماتورها خیلی جذابه) باعث میشه که بازهم این دوربین انتخاب خوبی باشه.
    Back for Good

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    31

با توجه به اندازه بزرگ HX1 ایندوربین مورد تایید پردم قرار نگرفت و از طرف دیگر بخاطر زیادی لپکس بودن دوربینهای سری T اونها هماز گردونه حذف شدن نهایتا از بین HX5 و WX1 دوربین WX1 رو بخاطر جمع و جور تر بودنش و هم چنین قیمت مناسبترش انتخاب کردیم.

WX1 رو با یک باطری و کیف و مموری ۴ گیگ به قیمت 406 هزارتومان از نمایندگی سونی در جمهوری در تاریخ ۱۲ آبان خریداری کردیم. البته بخاطر جشنواره سونی یک قاب دیجیتال رایگانهم گرفتیم ( که قیمتش ۹۰ هزارتومان بود ) البته همین هدیه باعث شد که این دوربین رو بجای hx5 انتخاب کنیم. چون مبلغ رو خیلی نسبت به hx5 میاورد پایین.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    31

با توجه به اندازه بزرگ HX1 ایندوربین مورد تایید پردم قرار نگرفت و از طرف دیگر بخاطر زیادی لپکس بودن دوربینهای سری T اونها هماز گردونه حذف شدن نهایتا از بین HX5 و WX1 دوربین WX1 رو بخاطر جمع و جور تر بودنش و هم چنین قیمت مناسبترش انتخاب کردیم.

WX1 رو با یک باطری و کیف و مموری ۴ گیگ به قیمت 406 هزارتومان از نمایندگی سونی در جمهوری در تاریخ ۱۲ آبان خریداری کردیم. البته بخاطر جشنواره سونی یک قاب دیجیتال رایگانهم گرفتیم ( که قیمتش ۹۰ هزارتومان بود ) البته همین هدیه باعث شد که این دوربین رو بجای hx5 انتخاب کنیم. چون مبلغ رو خیلی نسبت به hx5 میاورد پایین.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من به تازگی عضو فروم عکاسی شدم
    و میخوام یک دوربین کامپکت برای عکاسی بیرون شهر و خانوادگی بخرم
    و در مورد عکاسی سررشته ی خیلی کمی دارم

حالا بین مدلهای زیر مردد موندم

Sony Cyber-Shot DSC-H55
    Sony Cyber-Shot DSC-W370
    Sony Cyber-Shot DSC-W380