صفحه 153 از 284 نخستنخست ... 53 103 143 149 150 151 152 153 154 155 156 157 163 203 253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه azari kei آواتار ها
    تشکر کرده
    691

نقل قول نوشته اصلی توسط alie نمایش پست ها
    تعریف sx230 رو زیاد شنیدم اما مشکلی که هست فلاش دوربین هست که با هر بار روشن و خاموش شدن باز میشه
    فكر كنم هنگام روشن شدن در مدهاي auto و شب و پرتره اين اتفاق اكثرا ميوفته !(بسته به نور محيط) درسته؟

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

نقل قول نوشته اصلی توسط babek205 نمایش پست ها
    فكر كنم هنگام روشن شدن در مدهاي auto و شب و پرتره اين اتفاق اكثرا ميوفته !(بسته به نور محيط) درسته؟
    نه. همیشه باز میشه.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

درود

تعریف sx230 رو زیاد شنیدم اما مشکلی که هست فلاش دوربین هست که با هر بار روشن و خاموش شدن باز میشه و یکی از اشنایان که مدل پایین تری همین سری
    رو داشت مشکل خراب شدن فلاش رو داشت
    راستش فکر نکنم باز شدن فلاش موجب خرابی دوربین بشه . اگر هم نهایتا بعد از مدت ها مشکلی پیش بیاد ، گمان نکنم خود فلاش خراب بشه ؛ بلکه جک فلاش پران مشکل پیدا می کنه که اون هم با هزینه ی ناچیزی میشه درستش کرد .
    این سری مدل های دیگه ای مثل SX260 HS هم داره . اگر خیلی روی باز شدن فلاش حساسید ، برید ببینید این مسئله برای بقیه ی دوربین های این سری هم هست یا خیر . چون واقعا کیفیت خروجیشون در مقایسه با قیمتی که دارن عالیه .

نکته دیگه اندازه دوربین هست که برای کسی که می خواد اکثر مواقع همراهش باشه و غیر از دوربین لوازم دیگه ای هم همراه اش هست کمی مشکل هست
    از نظر من که این دوربین چندان بزرگ نیست و حساسیت شما روی این مورد بی دلیله . تفاوت قطر این مدل با اسلایم هایی مثل Sony WX10 تنها در حد یک سانتی متره ولی خب از لحاظ کیفیت خیلی با هم تفاوت دارن .

فکر میکنم F550EXR هم همین مشکل باز شدن فلاش در هر بار روشن شدن رو داشته باشه؟
    متاسفانه اطلاعی در این زمینه ندارم . ولی توصیه ی من اینه که زیاد روی این مورد حساس نشید و در درجه ی اول روی کیفیت خروجی دوربین تاکید داشته باشید . درباره ی دیجی کالا هم سایت خوبیه ولی خب جدای از اشتباهاتی که در بعضی موارد در ذکر مشخصات فنی داره ، نقد ها و ایراد ها یا حتی تعریف هایی هم که می کنه خالی از مشکل نیست . توصیه ی بنده اینه که حتما روی منابع معتبرتری تکیه داشته باشید .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    data و mohammad_55 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

تعریف sx230 رو زیاد شنیدم اما مشکلی که هست فلاش دوربین هست که با هر بار روشن و خاموش شدن باز میشه
    يقيناً اين مشكل وقتي پيش مياد كه از مودهاي اتومات دوربين استفاده بشه.
    در مودهاي P-M-A-S اين اتفاق نمي افته.
    مدتي با اين دوربين كار كردم و چنين چيزي نديدم!
    alie تشکر می‌کند.

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

سلام:

دوستان راهنمایی های لازم رو داشتند، و گفتنی ها رو persian.boy عزیز گفتند، بنده هم همین مدل رو پیشنهاد میدم،البته الان دیگه با افزایش اندک !! نمیتونید این مدل رو تهیه کنید چون قیمت امروز این دوربین حدود 530.000 تومن شده.
    در مورد کیفیت خروجی هم باید بگم به لحاظ IQ چیزی از S95 کم نداره، تنها در شرایط نوری خاص اختلاف مشهود میشه، که باز هم من 230 رو پیشنهاد میدم.
    اما دلیل اصلی نوشتم این بود که خدمت شما بگم متاسفانه در تمام شرایط فلاش دوربین بالا میاد! البته خیلی مشکل ساز نیست و شما میتونید به هنگام روشن کردن دوربین دستتون رو روی فلاش بگذارید و از بالا اومدن فلاش جلوگیری کنید، یا اینکه بعد روشن شدن اگر قصد عکاسی طولانی دارید با دست فلاش رو به داخل بدید، و فکر هم نمیکنم به این زودی ها مشکلی برای فلاش پیش بیاد.

موفق باشید...
    alie، persian.boy، data و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

از نظر من که این دوربین چندان بزرگ نیست و حساسیت شما روی این مورد بی دلیله . تفاوت قطر این مدل با اسلایم هایی مثل Sony WX10 تنها در حد یک سانتی متره ولی خب از لحاظ کیفیت خیلی با هم تفاوت دارن .
    بله درسته دوربین چندان بزرگ نیست اما ترجیحا برای من سایز کوچکتر مناسبتر هست چون دوربین قبلی من به اندازه کف دست بود و راحت همه جا با من بود البته با بستن فلاش مشکل حل میشود اما خراب شدن فلاش یکی از اشنایان که از این سری فکر میکنم 210 رو داشت
    من رو از این بابت نگران کرد
    البته با این شرایط قیمتی که دوستان گفتند باید به دنبال گزینه دیگه ای باشم
    علی اسلامیان

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

دیروز داشتم کامپکتها رو رویو میکردم . این olympus xz1 اولش به نظرم خیلی گرون اومد ولی وقتی دیدم با f1.8 میتونه با ایزو بیشتر از یه استپ پایینتر از g12 و با سرعت شاتر یکسان عکس بگیره اونوقت پی به ارزشش بردم . به نظرم تنها ضعفش در برابر g12 همون ال سی دی چرخانه که در مقابل باقی مزایا قابل چشم پوشیه .
    alie تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

با سلام وقت بخیر خدمت دوستان و اساطید گرامی از بین مدل های زیر کدام پشنهاد میشود

Sony Cyber-Shot DSC-HX30V

(Panasonic Lumix DMC-TZ30 (ZS20

Canon PowerShot SX260 HS

Canon PowerShot G12

Olympus XZ-1

Panasonic Lumix DMC-LX5

بیشتر کیفیت و کارایی مهمه -هرینه مهم نیستش-میخواستم درباره تنظیم دستی ایزو بدونم مثلا وقتی دوربین ایزو رو 1600تعین میکنه در حالت اتو اگر شما رو 400بیاریش عکسکم نویز تر میشه و کیفیت بالا میره ؟ ایا انتخاب دستی تو این مدلها هستش و خیلی مهمه ؟ داشتنش با تشکر

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

بهتر بود این دوربینها رو به دو دسته تقسیم میکردی .
    1- دوربینهای با کیفیت متوسط و تنظیمات کم
    Canon PowerShot SX260 HS
    2- دوربینهای با کیفیت بالا و تنظیمات زیاد
    Canon PowerShot G12
    Olympus XZ-1
    Panasonic Lumix DMC-LX5

که مسلما وقتی میگید کیفیت باید در سری دوم دنبالش بگردی . که تو اونها هم g12 & xz-1 ارزش خرید بالاتری دارن . از عمده فرقاشون lcd چرخان g12 و دیافراگم خیلی باز xz-1 هست که تو نور کم عملکرد عالی داره .
    باید دقیقتر خواسته هاتون رو بگین که بهتر بشه نظر داد .خیلی پارامترها برای انتخاب دوربین هست .
    sky_dvb تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    بهتر بود این دوربینها رو به دو دسته تقسیم میکردی .
    1- دوربینهای با کیفیت متوسط و تنظیمات کم
    Canon PowerShot SX260 HS
    2- دوربینهای با کیفیت بالا و تنظیمات زیاد
    Canon PowerShot G12
    Olympus XZ-1
    Panasonic Lumix DMC-LX5

که مسلما وقتی میگید کیفیت باید در سری دوم دنبالش بگردی . که تو اونها هم g12 & xz-1 ارزش خرید بالاتری دارن . از عمده فرقاشون lcd چرخان g12 و دیافراگم خیلی باز xz-1 هست که تو نور کم عملکرد عالی داره .
    باید دقیقتر خواسته هاتون رو بگین که بهتر بشه نظر داد .خیلی پارامترها برای انتخاب دوربین هست .

والا خیلی انتظار خاصی نیستش کیفت عکس و وایلد نسبتا خوبتر بین بقیه چون تو ی مسافرت ی لحظه میخوای ی عکسی رو بگیری که خیلی وقت تنظیم دروربین نیستش و وایلد بودن با توجه به این که اثرا نمایشگر های امروزی16به 9 هستن ی حسنه منتظر پاسخ های دوستان هستم با تشکر