صفحه 151 از 284 نخستنخست ... 51 101 141 147 148 149 150 151 152 153 154 155 161 201 251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه azari kei آواتار ها
    تشکر کرده
    691

به نظر من برنده SX230 هستش ، ولي ظاهر S4000 را بيشتر ميپسندم ،
    SX230 در نوع خودش شاهكاريه ، البته يك بار بيشتر باهاش كار نكردم .

در مورد فلاش كدوم بهتره ، چيزي نميدونم ، اگه فلاش خيلي مهمه ، مدلي بحريد كه قابليت نصب فلاش داشته باشه%
    ویرایش توسط azari kei : Monday 16 January 2012 در ساعت 23:49 دلیل: فلاش
    sting تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

با سلام
    دوستان بنده میخوام برای منزل دوربین بخرم، حدودا 400 تومن میخوام هزینه کنم، دیروز جمهوری بودم دو تا مدل canon ixus 220 و sony hx7 از لحاظ مشخصات و قیمت بد نبودن، الان که مشخصاتشون رو مقایسه کردم دیدم سونی به مراتب بهتره فقط تنها ضعفش نسبت به اون دیافشه که سونی 3.3 تا 5.5 و کانن 2.7 تا 5.9 هستش که اونم فکر نمیکنم تو عکاسی خانگی زیاد تاثیری داشته باشه. من خودم طرفدار پرو پا قرص کانن هستم ولی خوب این دوربین رو واسه خونه میخوام و کاربری ساده و تصاویری شارپ مد نظرم هستش، لطفا کسانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند یا اینکه با این دو دوربین کار کردند بنده رو راهنمایی کنند.
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

باسلام
    درخصوص خريد دوربين كمپكت اكثر نظرات اساتيد روي SX230 توافق دارند. ولي من يه سوال در خصوص اين موضوع دارم كه باطري اين دوربين حدودا تا چند عكس رو با فلش و بدون فلش ميگيره ؟؟ و آيا دوستاني كه اون رو دارند از باطريش راضيند ؟؟ وهمچنين اينكه براي عكس خونوادگي گرفتن در نور اتاق خوبه يا نويز داره ؟؟
    راستي فريم ور دوربين و prosesor آن از 4 به 5 قابل ارتقا است يا خير ؟؟
    ضمنا خودم يه دوربين DSLR سري ( Kodak z15 (10.1 mp , 15x optic دارم كه از بزرگيش خسته شدم و ميخوام يه كمپكت سبك بخرم.( با همون پول 400 يا 500 تومان )...

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

سلام
    یکی از معضلات من اینه که هرکس از فامیل و دوست و همسایه و همکار و همشهری و ... می خواد دوربین بخره از من مشاوره می خواد! خب 99 درصد هم دوربینهای کامپکت خانوادگی می خواهند که من زیاد سررشته ای ندارم. برای یک دوستی برای کار های روزمره خانگیه عکاسی و فیلمبرداری، من دوربین SX230 رو پیشنهاد دادم. ظاهرا خودش با سونی بیشتر حال می کنه گفتم sony HX9V هم بد نیست. (هست؟) حالا sony WX10 رو پیدا کرده با مشخصاتی تقریبا شبیه HX9V اما خیلی ارزونتر. حالا به نظر شما بین WX10 و sx230 انتخاب بهتر کدام است؟ مشخصات فنی و اینها رو خودم می دونم تجربه شما از عکسهای این دو دوربین و همینطور فیلمشون چیه؟ اگر پیشنهاد دیگری هم دارید لطف بفرمایید. بودجه هم حدود 500 تومان
    ممنون
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

تو برند سونی لنز G و سنسور exmor کیفیتاشون خوبه و مدلی که این دو رو با هم داشته باشه گزینه مناسبتریه . یکی حسنهای دوربین سونی واید بودن لنز و دیافراگم بازشونه . در کل سونی هم انتخاب بدی نیست .
    Kholeno تشکر می‌کند.

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

سلام
    یکی از معضلات من اینه که هرکس از فامیل و دوست و همسایه و همکار و همشهری و ... می خواد دوربین بخره از من مشاوره می خواد! خب 99 درصد هم دوربینهای کامپکت خانوادگی می خواهند که من زیاد سررشته ای ندارم. برای یک دوستی برای کار های روزمره خانگیه عکاسی و فیلمبرداری، من دوربین SX230 رو پیشنهاد دادم. ظاهرا خودش با سونی بیشتر حال می کنه گفتم sony HX9V هم بد نیست. (هست؟) حالا sony WX10 رو پیدا کرده با مشخصاتی تقریبا شبیه HX9V اما خیلی ارزونتر. حالا به نظر شما بین WX10 و sx230 انتخاب بهتر کدام است؟ مشخصات فنی و اینها رو خودم می دونم تجربه شما از عکسهای این دو دوربین و همینطور فیلمشون چیه؟ اگر پیشنهاد دیگری هم دارید لطف بفرمایید. بودجه هم حدود 500 تومان
    ممنون
    سلام پیام عزیز:

کلا مدلهایی که از سونی معرفی کردید زیاد جالب نیستند ،خودتان بهتر میدانید 16مگا پیکسل در سنسوری به آن کوچکی.... !!
    شاید تنها مزیتشان فیلم برداری بهتر آنها باشد،که فکر نمیکنم ارجحیت به عکاسی داشته باشد.
    اما sx230 انتخابی کاملا بجاست و از داشتنش پشیمان نخواهید شد. کیفیت عکس و بقولی IQ بالا و مدهای دستی زیاد و کیفیت فیلم برداری خیلی خوب.

sx230 رو خودم دارم و عکس های wx سونی رو دیدم و به نظرم سونی انتخاب مناسبی نیست .

موفق باشید...
    Kholeno تشکر می‌کند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط kholeno نمایش پست ها
    سلام
    ممنون

SX230 HS یک معادل با زوم محدودتر و بدون GPS در دنیای کنون دارد: Canon IXUS 115 HS (PowerShot ELPH 100 HS قیمتش هم 290 است (چینی‌اش 260)

این مدل سونی را که پرسیدید خیلی خوشم آمد اما نسبت به قیمت 240 دلاری‌اش 400-420 تومان نمی‌ارزد

اگر کسی بتواند 600 هزینه کند الان LX5 پاناسونیک Best Buy است هم از نظر همه مسائل فنی هم از نظر قیمت ریالی نسبت به دلاری

Kholeno تشکر می‌کند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

دوستان عزیز قصد خرید دوربین دیجیتال عکاسی برای گرفتن عکس های خانوادگی -مسافرت-جشن ها و.... دارم و می خوام دوربینی بگیرم که کیفیت خوبی داشته باشه از نظر عکس و نسبتا بدنه مقاومی هم داشته باشه و بین گزینه های زیر تردید دارم
    Canon Sx220
    Canon Ixus 1000
    Sony H70
    Sx230 که تنها تفاوتش چی پی اس هست که من از خیرش می گذرم . به نظر شما کدوم مدل بگیرم بهتره و حدود قیمت این مدلها چنده الان و می خوام بدون گارانتی بگیرم. اگه مدل بهتری تو همین مایه ها سراغ دارید اعلام نمایید

در ضمن دوستان شیرازی بهترین و مناسب ترین محل خرید توی شیراز را معرفی نمایند

با سپاس فراوان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان. من تازه این سایت رو پیدا کردم. خوشحالم که اینقدر تخصصی راجع به دوربین صحبت میشه.
    من از دوربین Fuji px10 خوشم اومده. هم قیمتش برام خوبه هم اینکه ضد آب و ... است.
    تنها مشکلی که دارم باهاش اینه که دیافراگمشو زده f4.0-f4.8
    یه بنده خدایی میگفت ۲ خوبه دیگه خیلی باشه ۳ بالای ۳ خوب نیست!
    الان آیا اگر من این دوربینو بخرم با توجه به قیمت و امکاناتش ضرر کردم؟ آیا عکساش راضی کننده نیست؟

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

سلام
    دوستان میتونن بهترین دوربین زیر 200 هزار تومن رو برای مصارف معمولی معرفی کنند؟
    Canon 500D + 18-55 + 55-250