صفحه 221 از 284 نخستنخست ... 121 171 211 217 218 219 220 221 222 223 224 225 231 271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط arad_na64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام دوربین s100 کنون بگیرم. به نظرتون نو پیدا میکنم؟ s110 صفحه نمایشش لمسیه دوست ندارم. کسی از دوستان پیشنهاد دیگه ای داره دوربین هم رده s110 ولی صفحه لمسی نباشه.
    ممنون
    با سلام دوست عزیز
    بنده به شما سری g کانن و تقریبا هم قیمت s110 ،کانن g15 رو پیشنهاد میکنم
    موفق باشید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjjad نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز
    بنده به شما سری g کانن و تقریبا هم قیمت s110 ،کانن g15 رو پیشنهاد میکنم
    موفق باشید
    صفحه نمایش یه حسن بزرگه عیب نیست کار کنید مسلما نظرتون عوض میشه تازه خوشتون نمیاد از لمسی بودنش استفاده نکنید در ضمن قیمت g15پنجاه درصد بیشتر از s110هست و تویه رنج قیمت نیستن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

با سلام
    من برای مصارف شخصی و خانوادگی در سفر ، مهمونی و....و کمی هم عکاسی برای دلخوشی و یادگیری خودم یه دوربین با کیفیت عکس عالی میخوام.بین S110و G15 , G1X موندم.کدوم اینا عکسهای باکیفیت تری ارائه میدن ؟قیمت هم برام مهم نیست .فقط کیفیت عکس برام مهمه .لطفا راهنمایی بفرمایید چه دوربینی بگیرم بهتره ؟

تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرکرد نمایش پست ها
    صفحه نمایش یه حسن بزرگه عیب نیست کار کنید مسلما نظرتون عوض میشه تازه خوشتون نمیاد از لمسی بودنش استفاده نکنید در ضمن قیمت g15پنجاه درصد بیشتر از s110هست و تویه رنج قیمت نیستن
    اولا دوست داشتن یه دوربین با صفحه نمایش لمسی به سلیقه شخصی بستگی داره نه تحمیل شما
    دوما ایشون دوربین در رده ی s110 خواستن که از لحاظ امکاناتم شامل میشه نه فقط قیمت
    سوما تا جایی که من از بازار پرسیدم g15 رو 1 تومن هم میشه گیر اورد s110 هم 750 اینا قیمتشه و این تفاوت فکر نکنم 50 درصد باشه شایدم تعریف شما از درصد چیز دیگه ایست!!!

تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad1 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای مصارف شخصی و خانوادگی در سفر ، مهمونی و....و کمی هم عکاسی برای دلخوشی و یادگیری خودم یه دوربین با کیفیت عکس عالی میخوام.بین S110و G15 , G1X موندم.کدوم اینا عکسهای باکیفیت تری ارائه میدن ؟قیمت هم برام مهم نیست .فقط کیفیت عکس برام مهمه .لطفا راهنمایی بفرمایید چه دوربینی بگیرم بهتره ؟
    با توجه به سنسور بسیار بزرگتر g1x نسبت به دو دوربین دیگر بدون شک g1x

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

با توجه به سنسور بسیار بزرگتر g1x نسبت به دو دوربین دیگر بدون شک g1x
    با تشکر از راهنماییتون .
    همونطور که میدونید G1X mark II هم جدیدا معرفی شده .آیا تفاوت بین G1X و G1X mark II اونقدر زیاد هست که ارزش صبر کردن و به بازار اومدن اون رو داشته باشه ؟ یعنی کیفیت عکسها در این دو دوربین تفاوت قابل توجهی خواهند داشت؟یا این تفاوت بیشتر به درد عکاسهای حرفه ای میخوره ؟ ممنونم.

تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad1 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنماییتون .
    همونطور که میدونید G1X mark II هم جدیدا معرفی شده .آیا تفاوت بین G1X و G1X mark II اونقدر زیاد هست که ارزش صبر کردن و به بازار اومدن اون رو داشته باشه ؟ یعنی کیفیت عکسها در این دو دوربین تفاوت قابل توجهی خواهند داشت؟یا این تفاوت بیشتر به درد عکاسهای حرفه ای میخوره ؟ ممنونم.
    خواهش میکنم.شاید کیفیت عکس ها خیلی افزایش نداشته ولی به احتمال زیاد کیفیت مقداری افزایش پیدا کرده.اگه عکاسی ماکرو براتون اهمیت زیادی داره و همچنین عدد f پایینتر(2) برای رسیدن به عمق میدان کم (تاری پس زمینه) این دوربین g1x mark ii انتخاب مناسبتریست البته باید در نظر بگیرید این دوربین زمانی که بازار ایران برسه احتمالا چیزی در حدود 2 تومن یا بیشر هزینه داره براتون که حتی میتونید dslr های خوبی تو این رنج بخرید.
    موفق باشید
    arad_na64 و bamdad1 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

اولا دوست داشتن یه دوربین با صفحه نمایش لمسی به سلیقه شخصی بستگی داره نه تحمیل شما
    دوما ایشون دوربین در رده ی s110 خواستن که از لحاظ امکاناتم شامل میشه نه فقط قیمت
    سوما تا جایی که من از بازار پرسیدم g15 رو 1 تومن هم میشه گیر اورد s110 هم 750 اینا قیمتشه و این تفاوت فکر نکنم 50 درصد باشه شایدم تعریف شما از درصد چیز دیگه ایست!!!
    سلام دوست عزیز
    ممنون ار توجهت
    من حودم خیلی g15 رو دوست دارم ولی خانمم دوربین کوچیک دوست داره. به جز s110 چیزی پیدا نمیکنم که تو این رنج قیمت بهتر باشه. فقط صفحه تاچش رو مخه

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

سلام دوست عزیز
    ممنون ار توجهت
    من حودم خیلی g15 رو دوست دارم ولی خانمم دوربین کوچیک دوست داره. به جز s110 چیزی پیدا نمیکنم که تو این رنج قیمت بهتر باشه. فقط صفحه تاچش رو مخه

دوست عزیز بی شک بهترین سری کامپکت کنون همون سری G هست. اما مشکلی که وجود داره اینه که هم وزن زیادی دارند و هم تو جیب جا نمیشند. سری s کنون هم بهترین سری این برند برای دوربین های کامپکت ( به معنای واقعی )هستش که هم کوچیکه و به راحتی تو جیب جا میشه و هم اینکه در مقایسه با همرده های خودش کیفیت خیلی خیلی خوبی داره. من هم مثل شما از صفحه لمسی خوشم نمیاد و به قول شما قشنگ میره رو مخ آدم.

به قول دوستمون کیفیت سری G و S هم زیاد مشهود نیست و کمتر از 50% قیمت هستش. ضمن اینکه با ورود دوربین های S110 و S120 الان قیمت S100، پایین تر هم اومده. مطمئن باشید از خرید S100 ضرر نمی کنید.

من جای شما بدون هیچ شک و تردید و فکری S100 رو می خریدم.

موفق باشید.
    arad_na64 و sajjjad تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1625

سلام دوست عزیز
    ممنون ار توجهت
    تو فوجی سری x اون به خصوص xf 1 فکر کنم بتونه نظرتون رو جلب کنه ظاهرشم زیبا تره . اگه s100 هم نوش گیرتون بیاد اونم خوبه.
    arad_na64 تشکر می‌کند.