صفحه 222 از 284 نخستنخست ... 122 172 212 218 219 220 221 222 223 224 225 226 232 272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دیروز رفتم دوربین قیمت بگیرم نمایندگی ایده ال در شهرستان گفتند کانن 280 بدون ارور باطری (رقم ششم عدد 0) 680 تومان و سونی مدل WX300 هم 680 تومان .....

به نظر شما سونی WX300 از لحاظ کیفیت عکاسی و فیلمبرداری بهتر است یا کانن 280؟

راستی پشت سونی WX300 نوشته بود ساخت چین آیا همه مدلهای سونی ساخت چین هستند یا نه مدلهای کامپکت ژاپنی هم داریمبا این حال نسبت به مدل زاپنی کانن می ارزد؟؟؟

شما بودید از لحاظ کیفیت کدام را پیشنهاد می کردید؟
    ویرایش توسط M.Mobin : Friday 7 March 2014 در ساعت 20:19 دلیل: اصلاح فونت

كاربر آشنا xiao آواتار ها
    تشکر کرده
    413

سلام
    میخواستم بدونم دوربین کنون Ixus 500 hs از نظر کیفیت ساخت و کیفیت عکس خوبه ؟
    برای کسی که به شدت آماتوره میخوام خرید کنم ، ولی میخواد که دوربینش کیفیت خوبی داشته باشه.اگر پیشنهاد دیگه ای هم دارید ممنون میشم بگید.

كاربر همراه mohammad_55 آواتار ها
    تشکر کرده
    129

نقل قول نوشته اصلی توسط xiao نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم دوربین کنون Ixus 500 hs از نظر کیفیت ساخت و کیفیت عکس خوبه ؟
    برای کسی که به شدت آماتوره میخوام خرید کنم ، ولی میخواد که دوربینش کیفیت خوبی داشته باشه.اگر پیشنهاد دیگه ای هم دارید ممنون میشم بگید.
    با درود دوست عزیز
    دوربین Ixus 500HS قیمتش نسبت به ارزشش یمقدار بالاست و تنظیمات دستی هم نداره ، خاصیت این سری از دوربین ها بیشتر در جم و جور و کوچک بودنشه ،با این مبلغ میتونین دوربین های بهتری تهیه کنید ، اگه با باطری شارژی قلمی مشکلی ندارید Canon SX160 IS را تهیه کنید اگر هم با باطری قلمی مشکل دارین Canon SX170 IS را تهیه کنید که از باطری لیتیومی استفاده میکنه و باطری هم همراهش هست ، اما بنظر من باطری قلمی قابل شارژ هیچ مشکلی نمیتونه ایجاد کنه و حتی خیلی هم بهتره (بدلیل قیمت بسیار مناسب اینگونه باطری و شارژرها و کیفیت مطلوب) که البته اگه بخواین Canon SX160 IS را تهیه کنید باید برای شارژر و باطری قلمی هم هزینه کنید(نگران نباشید قیمت مناسب و پایینی دارند) معمولا باطری و شارژر را با هم نیز میفروشند که قیمت مناسبتری داره تا بخواین شارژر و باطری قلمی را جداگانه بخرید .
    این سری از دوربین های کنون نسبت به قیمت کیفیت مطلوب و خوبی داره و همچنین تنظیمات دستی (منوال) هم داره که با ارزشه!
    هر دو دوربین :
    16 مگاپیکسل - 16 ایکس زوم اپتیکال (فاصله ی کانونی 28 – 448 میلیمتر) - پردازنده ی DIGIC 4 - صفحه نمایش 3 اینچ 230.000 کیلو پیکسل - سنسور (CCD 1/2.3" (6.17x4.55mm - و فیلمبرداری (1280x720 (30, 25 fps) , 640x480 (30 fps .
    ویرایش توسط mohammad_55 : Sunday 9 March 2014 در ساعت 17:11
    sajjjad و xiao تشکر می‌کنند.
    بی تو هر لحظه که میگذرد عمر..........مرگ است به نام زندگانی

تشکر کرده
    413

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_55 نمایش پست ها
    با درود دوست عزیز
    دوربین Ixus 500HS قیمتش نسبت به ارزشش یمقدار بالاست و تنظیمات دستی هم نداره ، خاصیت این سری از دوربین ها بیشتر در جم و جور و کوچک بودنشه ،با این مبلغ میتونین دوربین های بهتری تهیه کنید ، اگه با باطری شارژی قلمی مشکلی ندارید Canon SX160 IS را تهیه کنید اگر هم با باطری قلمی مشکل دارین Canon SX170 IS را تهیه کنید که از باطری لیتیومی استفاده میکنه و باطری هم همراهش هست ، اما بنظر من باطری قلمی قابل شارژ هیچ مشکلی نمیتونه ایجاد کنه و حتی خیلی هم بهتره (بدلیل قیمت بسیار مناسب اینگونه باطری و شارژرها و کیفیت مطلوب) که البته اگه بخواین Canon SX160 IS را تهیه کنید باید برای شارژر و باطری قلمی هم هزینه کنید(نگران نباشید قیمت مناسب و پایینی دارند) معمولا باطری و شارژر را با هم نیز میفروشند که قیمت مناسبتری داره تا بخواین شارژر و باطری قلمی را جداگانه بخرید .
    این سری از دوربین های کنون نسبت به قیمت کیفیت مطلوب و خوبی داره و همچنین تنظیمات دستی (منوال) هم داره که با ارزشه!
    هر دو دوربین :
    16 مگاپیکسل - 16 ایکس زوم اپتیکال (فاصله ی کانونی 28 – 448 میلیمتر) - پردازنده ی DIGIC 4 - صفحه نمایش 3 اینچ 230.000 کیلو پیکسل - سنسور (CCD 1/2.3" (6.17x4.55mm - و فیلمبرداری (1280x720 (30, 25 fps) , 640x480 (30 fps .
    با تشکر از پاسخ شما
    گفتم که برای کسی میخوام بخرم که به شدت آماتوره و فکر نکنم اصلا بدوه تنظیمات دستی چی هست !
    فکر کنم هر چی دوربین اتوماتیک تر باشه و کوچیک تر بیشتر مورد پسندش باشه . البته تو بعضی از مشخصات هم 500hs بهتره مثل پردازنش( DIGIC 5) ، فیلمبردایش که full hd هست .
    ((مقایسه این دو دوربین با هم ""http://www.pixel.ir/modules/featurecategories/compare.php?action=display ""))
    با این وجود اگر تنظیمات دستی مهم نباشه 500hs گزینه خوبیه ؟
    (البته اگه برای خودم میواستم بگیرم احتمالا sx170 رو میگرفتم ، چون حداقل خوش دست تره)
    ممنون

تشکر کرده
    129

با تشکر از پاسخ شما
    گفتم که برای کسی میخوام بخرم که به شدت آماتوره و فکر نکنم اصلا بدوه تنظیمات دستی چی هست !
    فکر کنم هر چی دوربین اتوماتیک تر باشه و کوچیک تر بیشتر مورد پسندش باشه . البته تو بعضی از مشخصات هم 500hs بهتره مثل پردازنش( DIGIC 5) ، فیلمبردایش که full hd هست .
    ((مقایسه این دو دوربین با هم ""http://www.pixel.ir/modules/featurecategories/compare.php?action=display ""))
    با این وجود اگر تنظیمات دستی مهم نباشه 500hs گزینه خوبیه ؟
    (البته اگه برای خودم میواستم بگیرم احتمالا sx170 رو میگرفتم ، چون حداقل خوش دست تره)
    ممنون
    برتری پردازنده ی DIGIC 5 به DIGIC 4 و نوع سنسور CMOS به CCD را قبول دارم ، اما این دوربین فول اچ دی رابا 24 فریم فیلمبرداری میکنه و تعداد فریم هاش کمه و آنچنان کارآمد نیست بنده به شخصه ترجیح میدم با کمتر از 30 فریم فیلمبرداری نکنم و فیلمبرداری با 30 فریم اچ دی را به 24 فریم فول اچ دی ترجیح میدم .
    اگه تنظیمات دستی برای ایشان مهم نباشه و اندازه ی کوچک دوربین و زوم بیشتر هم مهم باشه بنظر من IXUS 500HS انتخاب خوبیه ، اما اگر فکر میکنین با زوم 5X مشکلی ندارند و براشون کافی است Canon IXUS 240HS انتخاب بهتریه ، مزیتهای Canon IXUS 240HS نسبت به IXUS 500HS : شانزده مگاپیکسل در مقابل ده مگاپیکسل (که زیاد مهم نیست بخاطر اینکه اینگونه دوربین ها با این اندازه ی کوچک سنسور بنظر من نباید بیشتر از 10 یا 12 مگاپیکسل داشته باشند) - دیافراگم بازتر در ابتدای فاصله ی کانونی f2.7 در مقابل f3.4 - صفحه نمایش 3.2 اینچ لمسی در مقابل صفحه نمایش 3 اینچ غیر لمسی - لنز وایدتر 24 میلیمتر در مقابل 28 میلیمتر - Wi-Fi برای ارسال عکس بصورت بیسیم برای لبتاب و گوشی های موبایل - رنج فلاش3.5 متر در مقابل2.5متر - وزن کمتر 145g در مقابل 155g - قیمت پایین تر . مزیتهای IXUS 500HS نسبت به IXUS 240HS : زوم بیشتر (فاصله ی کانونی بیشتر) - سرعت شاتر1/4000 ثانیه در مقابل سرعت شاتر 1/2000 ثانیه - دیافراگم بازتر در انتهای فاصله ی کانونی - گزینه ها و تنوع بیشتر در مد فیلمبرداری - تعداد عکس های گرفته شده با یکبار شارژ 190 عکس در مقابل 170 عکس .
    IXUS 240HS رم SD میخوره اما IXUS 500HS رم Mini SD .
    میشه نتیجه گیری کرد برای کسی که احتیاج آنچنان به زوم بیشتر نداره ، بیشتر از مد فیلمبرداری اچ دی و فول اچ دی استفاده میکنه Canon IXUS 240HS گزینه ی بهتریه .
    ویرایش توسط mohammad_55 : Monday 10 March 2014 در ساعت 05:42
    xiao تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    413

آقا بیزحمت یه سوال دیگه دارم.
    بعضی از مغازه هارو دیدم که دوربین شبیه 500 hs داشتن ولی روش نوشته شده بود 520 hs آیا این دو تا باهم فرق میکنن؟ یکی از فروشنده ها میگفت 520 فیک هستش؟
    ممنون

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

آقا بیزحمت یه سوال دیگه دارم.
    بعضی از مغازه هارو دیدم که دوربین شبیه 500 hs داشتن ولی روش نوشته شده بود 520 hs آیا این دو تا باهم فرق میکنن؟ یکی از فروشنده ها میگفت 520 فیک هستش؟
    ممنون
    دوربين عكاسي تقلبي وجود ندارد
    Canon 520 HS Review: Express Review
    Amin.S و xiao تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

نقل قول نوشته اصلی توسط sara100 نمایش پست ها
    دیروز رفتم دوربین قیمت بگیرم نمایندگی ایده ال در شهرستان گفتند کانن 280 بدون ارور باطری (رقم ششم عدد 0) 680 تومان و سونی مدل WX300 هم 680 تومان .....

به نظر شما سونی WX300 از لحاظ کیفیت عکاسی و فیلمبرداری بهتر است یا کانن 280؟

راستی پشت سونی WX300 نوشته بود ساخت چین آیا همه مدلهای سونی ساخت چین هستند یا نه مدلهای کامپکت ژاپنی هم داریمبا این حال نسبت به مدل زاپنی کانن می ارزد؟؟؟

شما بودید از لحاظ کیفیت کدام را پیشنهاد می کردید؟
    شما واقعا با وجود CANON S110 هفت صد تومنی 680 تومن به این اسباب بازیها پول میدین؟
    aro1355 و xiao تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    129

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    شما واقعا با وجود CANON S110 هفت صد تومنی 680 تومن به این اسباب بازیها پول میدین؟
    با شما کاملا موافقم ، هیچوقت نتونستم قبول کنم که بیشتر از 400 یا 500 هزار تومان برای دوربینی بدم که از سنسور 1/2.3 اینچ استفاده میکنه سنسوری که در مکانهای کم نور عکساش پر از نویزه (سنسوری که روی ارزانترین مدلهای دوربین های کنن و حتی روی همه ی دوربین های سوپر زوم کنون هم نصبه) ، آخه مگه میشه برای 50 یا 60 هزار تومان بیشتر یا کمی زوم بیشتر سنسور 1/1.7 اینچ و همچنین فرمت RAW را به سنسور 1/2.3 اینچ ترجیح داد؟! این کجا و آن کجا! سنسور 1/1.7 اینچ سنسوریه که روی دوربین های G15 و G16 کنون هم نصبه .
    من خودم اگه بخوام دوربینی بخرم که وجود مد منوال برام مهم نباشه و بخوام همیشه از مد اتوماتیک استفاده کنم دوربین A1400 رو میخرم که قیمتش زیر 200 هزار تومانه و یا یکی دیگه از دوربین های سری A را انتخاب میکنم اگه هم مد منوال برام مهم باشه دوربین SX160 و یا یکی از دوربین های این سری را انتخاب میکنم ، بیشتر از این برای اینگونه از دوربین ها با این اندازه ی کوچک سنسور هزینه نمیکنم چون مثل پول دور انداختنه و اگه بخوام بیشتر هزینه کنم ترجیح میدم S110 و یا دوربین دیگه ای از این سری را انتخاب کنم .
    ضمنا در حال حاضر دوربین های کامپکت کنون در 99% موارد سر تر و بهتر از دوربین های سونی هستن و در مورد اون 1% هم قیمت های سونی آنقدر بالاست که آدم مجبور میشه و ترجیح میده سمتشون نره!
    باید نیازهای خود را بشناسیم و طبق آنها هزینه کنیم چون در غیر اینطورت پول هدر دادنه اون هم در این حال که قیمتها خیلی بالا هستن ، بنده که آماتور هستم و نمیدونم فرمت RAW ویا تنظیمات دستی به چی میگن چرا باید برم پول اضافی به دوربینی بدم که از خیلی از قابلیت هاش استفاده نمیکنم و فقط بصورت اتوماتیک باهاش عکس میگیرم و همچنین از خیلی از قابلیتهای دیگه .
    Dariush Chegini و xiao تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

صرفا اندازه سنسورش نیست . قدرت فلاش . ضبط فرمت راو . کیفیت بدنه . زوم و فوکوس با رینگ . اف 2
    وقتی که تو محصولی این قابلیتها باشه حتما شرکت تولید کننده تو قطعات دیگه هم فرقی میگذاره و سعی میکنه قطعات دیگه هم مثل لنز و بدنه و باطری و برد و خلاصه همه چی کیفیت خوبشو بگذاره .