صفحه 217 از 284 نخستنخست ... 117 167 207 213 214 215 216 217 218 219 220 221 227 267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط bigman نمایش پست ها
    چون من میخوام sx270 بخرم و هر جا میپرسم میگن فقط ساخت مالزی دارند.
    آیا این مدل ژاپنی هم داره ؟؟؟
    دوست عزیز کوچکترین تفاوتی ( از همه نظر) بین مدل ژاپنی (اگه وجود داشته باشه) و مالزی وجود نداره. با خیال راحت خریدتون رو انجام بدید.
    a.g g.a، bigman و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

سلام

یکی از دوستانم می خواد یک دوربین کامپکت بگیره بودجش هنوز کامل مشخص نیست بین 600 تا 1100 تومن

من خودم بهش SX280 یا G16 یا G15 رو پیشنهاد دادم(درسته که قیمت این دوربین ها و نوع لنزهاشون خیلی با هم متفاوته،چون تازه می خوان عکاسی رو شروع کنن و هنوز محدوده مورد نیاز و بودجشون دقیقا مشخص نیست این دوربینای متفاوت رو بهشون پیشنهاد دادم)

کلا بهترین کامپکت های جم و جور(کوچکتر از G1X) توی این رنج قیمت کدومان ؟

می خواد چند وقت دیگه بخره دوربین رو...اومد سراغ من که راهنماییش کنم گفتم من زیاد از دوربین های کامپکت سر در نمیارم می رم از دوستام می پرسم...

ممنون میشم راهنمایی کنید
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط a.g g.a نمایش پست ها
    سلام

یکی از دوستانم می خواد یک دوربین کامپکت بگیره بودجش هنوز کامل مشخص نیست بین 600 تا 1100 تومن

من خودم بهش SX280 یا G16 یا G15 رو پیشنهاد دادم(درسته که قیمت این دوربین ها و نوع لنزهاشون خیلی با هم متفاوته،چون تازه می خوان عکاسی رو شروع کنن و هنوز محدوده مورد نیاز و بودجشون دقیقا مشخص نیست این دوربینای متفاوت رو بهشون پیشنهاد دادم)

می خواد چند وقت دیگه بخره دوربین رو...اومد سراغ من که راهنماییش کنم گفتم من زیاد از دوربین های کامپکت سر در نمیارم می رم از دوستام می پرسم...

ممنون میشم راهنمایی کنید
    هرچند دوربین هایی در این قیمت مانند(البته من قیمت روز رو ندارم احتمالا بالاتر از قیمت مد نظرتونه) canon s110 و یا nikon p7700 رو می شه پیشنهاد داد اما با همین قیمت ها دوربین g1x بسیار خرید بهتری هست و به نظر من اگر موضوع اندازه مطرح نباشه همین g1x رو بردارید ولی به هر حال این دو دوربین جمع و جور تر هستن.
    a.g g.a تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1296

سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید

جی 16 و جی وان ایکس که قیمتشون بالاتر از بودجه شماست.
    بهترین انتخاب جی 15 هست که نزدیک یه تومنه!
    تو رنج 600 هزار تومن هم فک میکنم sx280 بهترین گزینه باشه.
    SHOK53 و a.g g.a تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط Javad-ht نمایش پست ها
    جی 16 و جی وان ایکس که قیمتشون بالاتر از بودجه شماست.
    بهترین انتخاب جی 15 هست که نزدیک یه تومنه!
    تو رنج 600 هزار تومن هم فک میکنم sx280 بهترین گزینه باشه.
    از تعمیرگاه مرکزی دوربین در همین فروم (جناب آقای قاسمی) نقل می کنم که اینجور به نظر می رسه دوربین های sx260.sx270.sx280 عمر باطری چندان مناسبی ندارن(گویا به دلیل gps و چنین موارد انرژی بری) و باید با نصب نرم افزاری مقداری عمر باطری رو بهبود داد.تعمیرگاه مرکزی هم رایگان انجام می ده.به نظرم اومد بد نیست این رو بدونید.
    SHOK53 و a.g g.a تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر همراه
    تشکر کرده
    459

سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام.دوست عزیز ، یکی از دوستان بنده sx280 داره که مشکل باطری داره.در حین فیلم برداری ارور باطری میده و ناگهانی خاموش میشه.از دو سه نفر دیگه هم همین مشکلو شنیدم.توی سایتها هم از بعضی کاربرها خوندم که همین مشکلو دارن.ضمن اینکه فیلم برداری HD هم 30 فریم بر ثانیه اس.اگه یه کوچولو بیشتر هزینه کنه دوستتون (حدود 1400) و دوربین Sony Cybershot HX50v رو خریداری کنه بنظر من بهتره. از نکات مثبت این دوربین می شه به سنسور تصویر 20 مگاپیکسلی BSI CMOS (که البته با توجه به سایز سنسورش یکم عجیب میاد!) ، لرزش گیر تصویر اپتیکال سه محوره، توانایی فیلم برداری Full HD با 60 فریم بر ثانیه و نمایشگر 3 اینچی اشاره کرد مضافا اینکه بدنه ی این دوربین هم فلزیه.کمینه ی سرعت شاتر 30 ثانیه و بیشینه ی 1/4000 ثانیه هم که خیلی خوبه.در ضمن مودهای عکاسی سه بعدی و پانوراما هم داره.عکاسی پیاپی با سرعت 10 فریم بر ثانیه هم انجام میده.مجهز به GPS و Wi-Fi داخلی هم هست.البته اگه دوست شما خیلی اصرار داره که یک کامپکت بگیره پیشنهاد من اینه در غیر اینصورت اگه من بودم یک DSLR متوسط مثل NIKON D3200&CANON 1100D&NIKON D5100&CANON 600D میگرفتم و خودم رو از امکانات متنوع دیگه عکاسی محروم نمی کردم.
    a.g g.a تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

امروز دوربین کنون sx270 با گارانتی " بازتاب " خریدم.

میخوام ببینم خدماتش در حد "ایده آل" هست یا نه ؟؟
    گارانتی مطمئنی هست ؟؟

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

نقل قول نوشته اصلی توسط bigman نمایش پست ها
    امروز دوربین کنون sx270 با گارانتی " بازتاب " خریدم.

میخوام ببینم خدماتش در حد "ایده آل" هست یا نه ؟؟
    گارانتی مطمئنی هست ؟؟
    این گارانتی متغرقه است و تضمینی دربارش نمیشه داد .
    قطعا بهترین گارانتی در کشور ایده آل است , هم از نظر پاسخگویی و هم کیفیت خدمات ارائه شده .
    Kaveh Ghobadi، SHOK53 و bigman تشکر می‌کنند.
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

دوستا بین دو گزینه تحقیق کردم واسه خرید ولی هنوز شک دارم کدومو بخرم:
    1- Canon G1
    2- Canon SX50 HS
    در حال حاضر کانون SX210 دارم ولی راستش زیاد کیفیتش راضیم نمیکنه , ضمن اینکه اندازه سنسورش مثل SX50 هست یعنی 1/2.3"
    اولی 1,400,000 و دومی 1,050,000 هست!
    خب زوم ایندو با هم متفاوته ولی کیفیت هم واسم مهمه! در مورد ماکروی G1 تعریف خوبی نشنیدم نمیدونم شایدم اونقد بد نباشه که میگن!
    زوم x4 کارمو راه میندازه ؟آیا به G1 لنز تله میخوره؟قیمت تقریبی لنزش؟
    میشه اگه تجربه این دو دوربینو دارین منو راهنمایی کنین ممنونم!

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط SHOK53 نمایش پست ها
    دوستا بین دو گزینه تحقیق کردم واسه خرید ولی هنوز شک دارم کدومو بخرم:
    1- Canon G1
    2- Canon SX50 HS
    در حال حاضر کانون SX210 دارم ولی راستش زیاد کیفیتش راضیم نمیکنه , ضمن اینکه اندازه سنسورش مثل SX50 هست یعنی 1/2.3"
    اولی 1,400,000 و دومی 1,050,000 هست!
    خب زوم ایندو با هم متفاوته ولی کیفیت هم واسم مهمه! در مورد ماکروی G1 تعریف خوبی نشنیدم نمیدونم شایدم اونقد بد نباشه که میگن!
    زوم x4 کارمو راه میندازه ؟آیا به G1 لنز تله میخوره؟قیمت تقریبی لنزش؟
    میشه اگه تجربه این دو دوربینو دارین منو راهنمایی کنین ممنونم!
    اگر منظورتون G1X هست باید بگم دوربین بسیار خوبی هست و اندازه سنسورش در بین دوربین های کامپکت رقیب نداره.(در حد یه DSLR) این دوربین قابلیت تعویض لنز رو نداره. مورد زوم بستگی به نیاز شما داره.البته قسمتی از بار زوم رو به دلیل کبفبت بالای تصویر می تونید با کراپ عکس جبران کنید.
    دوربین SX50 دوربین بریج خیلی خوبی هست که زوم فوق العاده،فرمت RAW، کفشک فلاش اکسترنال، لرزشگیر عالی و کیفیت مناسبی داره ولی با این عیب که در نور کم یه مقدار ضعیفه.ولی در کیفیت عکس برتری با G1X هست.اینم بگم SX50 دوربین همه کاره ای هست که در کنار یه دوربین حرفه ای می تونه جذابیت خوبی داشته باشه(این دوربین می تونه خیلی وقتا شگفت زده تون کنه!!!)
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار