صفحه 211 از 284 نخستنخست ... 111 161 201 207 208 209 210 211 212 213 214 215 221 261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

در مورد قیاس بین G15 و S110 تمایل به S110 بیشتره چون کیفیت تقریبا همون G15 هست گذشته از اونکه قیمتش خیلی کمتره و دیگه خبری از نمایشگر چرخان که تو G12 بود تو G15 نیست و یک عامل خیلی مهم اندازه دوربینه که S110 واقعا ظریفه . قابلیتهای G15 برای کاربرای غیرحرفه ای جذاب نیستن مثل نصب فلاش خارجی و تنظیمات راحت روی بدنه .
    در مورد فوجی روی کاغذ از دو مورد کنون سرتره ولی خودم ندیدم کسی ازش استفاده کرده باشه اما کلا فوجی با مشخصات فنی یکسان معمولا یه پله از مشابه کنونش عقبتره و اگر کسی این رو عملا مقایسه کرده باید نظر بده .
    BRAD تشکر می‌کند.

كاربر جديد hamid3pnn آواتار ها
    تشکر کرده
    10

سلام دوستان عزیز
    من دوربین canon ixus 240 HS رو سفارش دادم و انشاءالله برسه دستم میخوام یه کارت حافظه بگیرم فقط نمیدونم چه برندی و چه مدلی رو بگیرم ؟
    چون میگن بعضی کارتها رو نمیشه روش انداخت و حجم 8 یا 16 میخوام
    انشاءالله سربلند باشید

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3pnn نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من دوربین canon ixus 240 HS رو سفارش دادم و انشاءالله برسه دستم میخوام یه کارت حافظه بگیرم فقط نمیدونم چه برندی و چه مدلی رو بگیرم ؟
    چون میگن بعضی کارتها رو نمیشه روش انداخت و حجم 8 یا 16 میخوام
    انشاءالله سربلند باشید
    سلام. مبارك باشه
    فكر كنم سوالتون رو توي اين تاپيك مطرح كنيد بهتر باشه :
    کارت حافظه (Memory Card)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

با سلام روزتون به خیر و شادی
    دوستان بنده برای مصرف خانواده قصد خرید یک دوربین دیجیتال کامپکت دارم طی مطالعه این تاپیک و مطالب مشابه به این نتیجه رسیدم گزینه مناسب سری sx کانن هست که ساخت ژاپن میباشند که متاسفانه به استثنا مدل 160 مابقی از بودجه بنده (بین 400 تا 500 هزارتومان) بیشتر بودند و مدل 160 هم مورد پیشنهاد دوستان خبره نبود(به دلیل باطری قلمی و...)
    حال میخواستم بپرسم با بودجه ای که دارم بین 400 تا 500 هزارتومان چه دوربینی میتونم بخرم که کیفیت عکاسی آن در روز و شب قابل قبول و فیلمبرداری فول اچ دی و باطری قوی داشته باشد
    سپاسگزارم از راهنماییتون
    ویرایش توسط M.Mobin : Saturday 4 January 2014 در ساعت 18:08 دلیل: اصلاح فونت

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

نقل قول نوشته اصلی توسط imanf64 نمایش پست ها
    با سلام روزتون به خیر و شادی
    دوستان بنده برای مصرف خانواده قصد خرید یک دوربین دیجیتال کامپکت دارم طی مطالعه این تاپیک و مطالب مشابه به این نتیجه رسیدم گزینه مناسب سری sx کانن هست که ساخت ژاپن میباشند که متاسفانه به استثنا مدل 160 مابقی از بودجه بنده (بین 400 تا 500 هزارتومان) بیشتر بودند و مدل 160 هم مورد پیشنهاد دوستان خبره نبود(به دلیل باطری قلمی و...)
    حال میخواستم بپرسم با بودجه ای که دارم بین 400 تا 500 هزارتومان چه دوربینی میتونم بخرم که کیفیت عکاسی آن در روز و شب قابل قبول و فیلمبرداری فول اچ دی و باطری قوی داشته باشد
    سپاسگزارم از راهنماییتون
    دوست گرامی من شخصا اگه جای شما بودم با بودجه 500 تومن دوربین Canon Ixus 510 HS را تهیه میکردم که از ویژگی هایی مثل فیلمبرداری full hd , صفحه لمسی , وای فای داخلی , پردازنده digic 5 , حسگر 10 مگاپیکسلی از نوع BSI-CMOS و Touch to Focus بهره میبره . تنها اشکال این دوربین باتری ضعیف آن است . کیفیت عکس های آن هم با توجه به قیمت خوب است .
    اینم اضافه کنم کنار اومدن با ظاهر مستطیلی و گوشه های تیز دوربین بسیار سخت است .
    imanf64 تشکر می‌کند.
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1374 نمایش پست ها
    دوست گرامی من شخصا اگه جای شما بودم با بودجه 500 تومن دوربین Canon Ixus 510 HS را تهیه میکردم که از ویژگی هایی مثل فیلمبرداری full hd , صفحه لمسی , وای فای داخلی , پردازنده digic 5 , حسگر 10 مگاپیکسلی از نوع BSI-CMOS و Touch to Focus بهره میبره . تنها اشکال این دوربین باتری ضعیف آن است . کیفیت عکس های آن هم با توجه به قیمت خوب است .
    اینم اضافه کنم کنار اومدن با ظاهر مستطیلی و گوشه های تیز دوربین بسیار سخت است .
    با سپاس از پاسختون
    با ظاهر اون مشکلی نداریم لاکن باطری خوب خیلی مهمه اگر بخوایم یه مدل جایگزین داشته باشیم پیشنهادتون چیه؟
    ویرایش توسط M.Mobin : Tuesday 7 January 2014 در ساعت 17:13

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

با سپاس از پاسختون
    با ظاهر اون مشکلی نداریم لاکن باطری خوب خیلی مهمه اگر بخوایم یه مدل جایگزین داشته باشیم پیشنهادتون چیه؟
    فکر نکنم با این بودجه بشه پیشنهاد بهتری داد , مشکل باتری هم با خرید یک باتری اضافه حل میشه که البته یه هزینه جداگانه ای دارد .
    imanf64 تشکر می‌کند.
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

با سپاس از پاسختون
    باطری این دوربین ها چندان ظرفیت بالایی نداره و البته چندان هم گران قیمت نیستن. توصیه می کنم یک باطری اضافه خریداری کنید.
    imanf64 تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

درمورد باطری camelionخوبه اما نمیدونم قلمی داره یا نه من به عنوان زاپاس ازش استفاده میکنم به نظر من از فابریکی خودم بهتره
    من با حرف ارمین موافقم ixus510hsدوربین خوبیه نویز sx160نسبتا بیشتره به خاطر پردازندش
    اگر میخوای فوکوس دستی داشته باشه نویز کمتری داشته باشه100تومن اضافه تر خرج کن sx240hsیا260 بگیر دوزبین خوبیه من برای استفاده روزمره از sx240hsاستفاده میکنم وراضیم
    imanf64 تشکر می‌کند.

كاربر همراه aghahvechy آواتار ها
    تشکر کرده
    213

کملیون هر سایزی بخواید داره
    imanf64 تشکر می‌کند.