صفحه 263 از 284 نخستنخست ... 163 213 253 259 260 261 262 263 264 265 266 267 273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,621 تا 2,630 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed7Star نمایش پست ها
    سلام
    تو خرید دوربین بدجور موندم که چی انتخاب کنم. تو عکاسی مبتدی هستم و برای مصارف خانگی و مسافرت می خوام و تا 1200 ، 300 میتونم هزینه کنم.
    اولویت اولم کیفیت عکس هست ولی نمی خوام کیفیت فیلمبرداری کمتر از Full HD با 30 فریم باشه، از دوربین های سوپر زوم بدم نمیاد ولی نمیدونم این دوربین ها ارزش خرید دارن یا نه ، اصلا زوم بالا تو انتخاب دوربین ارزش داره یا نه ؟ ، اندازه لنزش بزرگ باشه، وجود فرمت RAW زیاد برام مهم نیست ، WIFI برای استفاده با موبایل داشته باشه، اندازش زیاد بزرگ نباشه ، لرزشگیر اپتیکال داشته باشه ، مشکل باتری هم نداشته باشه.
    خودم مدل های زیر رو پیدا کردم اگه غیر از اینها مدل دیگه ای هم سراغ دارید بگید، اگه میشه راهنمایی کنید تا تو این رنج قیمت بتونم کاملترین دوربین و بگیرم.
    Canon Powershot G16
    Nikon D3200 Kit 18-55 VR II
    Canon Powershot SX60 HS
    Canon PowerShot SX700 HS
    Canon Powershot S120
    Canon Powershot S110
    به نظر من Canon Powershot G16 یا Canon Powershot G1x برای کاربرد شما مناسب است. زوم بالا اصلاً هم به کار فیلمبرداری نمی آید.
    Jalal Parsa و Saeed7Star تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

چند سوال درباره G16 :
    1. کیفیت فیلمبرداری و عکس در شب چطوره ؟
    2. از موبایل میشه با وای فای ، دوربین و کنترل کرد ؟
    3. با هر بار شارژ چند تا عکس میندازه ؟
    و اینکه با حداکثر اضافه کردن 100 تومن انتخاب دیگه ای هم سراغ دارید که بهتر باشه ؟

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

چند سوال درباره G16 :
    1. کیفیت فیلمبرداری و عکس در شب چطوره ؟
    2. از موبایل میشه با وای فای ، دوربین و کنترل کرد ؟
    3. با هر بار شارژ چند تا عکس میندازه ؟
    و اینکه با حداکثر اضافه کردن 100 تومن انتخاب دیگه ای هم سراغ دارید که بهتر باشه ؟
    از این لینک میتونید یه سری نمونه شات ببینید از جی 16
    کلیک کنید
    قابل کنترله
    اگه از چشمی استفاده کنید حدود 600 اگه از نمایشگر استفاده کنید حدود 400 عکس
    با همین مبلغ هم میشه دوربین هایی مثل ای او اس ام یا نیکون 3200 و ... گرفت اما این فکر رو نکنید چون یه دوربین از یه دوربین دیگه ارزونتر یا گرونتره عکس های بهتر و یا ضعیفتری میگیره
    یه شخصی با جی 16 عکسی میگیره که یه نفر دیگه با 700 دی هم نمیتونه !
    با توجه به مواردی که شما نوشتین و دو نمونه ای که جناب چگینی پیشنهاد دادن انتخاب مدل های دیگه چندان خوب نیست چون بدنه های سنگین تر میشن و حمل و نقل سخت تر میشه و برای کار خانوادگی هم چندان آسون نیست
    Saeed7Star تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پس به نظر شماتو این رنج قیمت من G16 بگیرم ؟
    از کجا میتونم قیمت مناسب و مطمئن پیدا کنم ،با گارانتی یا بدون گارانتی بگیرم، گارانتی اصلیش چیه و کجاست ؟
    موقع خرید به چه چیزای باید دقت کنم و تو بسته بندیش چیا هست ؟
    ممنون.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

Canon Powershot G16
    Nikon D3200 Kit 18-55 VR II
    Canon Powershot SX60 HS
    Canon PowerShot SX700 HS
    Canon Powershot S120
    Canon Powershot S110
    درود
    دوست عزیز، شما مدل هائی در رنج های مختلف نام بردین، حالا اگر فرض را بر آن بگیریم که یک کامپکت مد نظرتان باشد، باز هم 2 سری انتخاب خواهید داشت، کامپکت های معمولی(کوچک) و کامپکت های پیشرفته.
    مدل های سری S که نام بردین جزو دسته اول، و دوربین هائی مانند سری G کانن و یا سری RX100 سونی(یا فوجی) جزو پیشرفته ترین کامپکت های جیبی(اصطلاحا) هستند که بزرگترین مزیت آنها سنسور بزرگتر، و بالاترین عیب آنها هم وزن و ابعاد بزرگتر آنهاست. که البته از بودجه شما بیشتر و در حدود 1.700 به بالا قیمت دارند.
    با بودجه 1.300 بنظرم همان G16 محبوب، مناسب باشد و چنانچه توان افزایش بودجه را دارید، گزینه های بهتری هم هستند.

در مورد گارانتی هم، دنبال گارانتی ایده آل باشید، البته با بقیه اختلاف قیمتی ندارد ولی در خدمات چرا. فکر کنم روی جعبه، متعلقات را نوشته باشد.
    موفق باشید
    Saeed7Star تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

تو عکاسی آماتورم و اولویتم تو خرید، کیفیت عکسه و بیشتر دنبال یه کامپکت پیشرفته هستم ، حالا اگه بودجه رو به 1.500 افزایش بدم مورد بهتری که موارد بالا رو هم داشته باشه پیدا میشه ؟

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

تو عکاسی آماتورم و اولویتم تو خرید، کیفیت عکسه و بیشتر دنبال یه کامپکت پیشرفته هستم ، حالا اگه بودجه رو به 1.500 افزایش بدم مورد بهتری که موارد بالا رو هم داشته باشه پیدا میشه ؟
    ببینید در لوازم عکاسی اصطلاح "هر چی پول بدی آش میخوری" کاربرد زیادی دارد.. و البته همه اینها پیشرفته هستند.
    اگر ارزش قیمت به کالا را در نظر بگیریم شاید همان G16 بهترین گزینه باشد(چون محدودیت داریم) ولی فارغ از آن، شخصا G7X با حدود 1.800 را ترجیح میدهم.
    در مورد کیفیت عکس هم مطمئنا برای کاربرد های خانگی همگی خوب هستند و لذت خواهید برد.
    در آینده هم اگر مایل به ادامه عکاسی بودین یک دوربین با قابلیت تعویض لنز خواهید خرید انشاءالله.
    maziaran و Saeed7Star تشکر می‌کنند.

كاربر جديد AFSORDEH آواتار ها
    تشکر کرده
    12

با سلام خدمت دوستان.

دوربینی که دارای لرزشگیر و از نظر مصرف باطری همقابل قبول باشه چی پیشنهاد میکنید؟

قیمت زیر 700 تومان

كاربر جديد AFSORDEH آواتار ها
    تشکر کرده
    12

خرید دوربین کمپاکت معمولی رو پیشنهاد میکنید یا یک دوربین سوپرزوم؟

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط AFSORDEH نمایش پست ها
    خرید دوربین کمپاکت معمولی رو پیشنهاد میکنید یا یک دوربین سوپرزوم؟
    تا استفاده شما چی باشه.به شخصه هرگز دوربین سوپر زوم رو توصیه نمی کنم.چرا که خرید این دوربین ها به قصد بدست آوردن فاصله کانونی بالا صورت میگیره و این دوربینها در فواصل کانونی بالا اصلا تصویر با کیفیت و قابل توجهی ندارند.
    AFSORDEH تشکر می‌کند.