صفحه 23 از 284 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 73 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد mohraz آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

1 - طبیعیت ، جامعه ، ماكرو ، خانوادگی ،پرتره
    2- عكاسی در نور كم برام خیلی مهم است
    3 - اگر منظورتون غیر از لنز ، فلاش است ، در آینده و در صورت نیاز و تامین بودجه عملی خواهد بود ، اگر چیزهای دیگر است لطفا لیست بفرمایید تا پاسخ دهم .
    4 - حدود 5/1 میلیون ، البته باز بستگی داره به بهترین انتخاب .
    5 - معمولا طراحی نیكون را بیشتر می پسندم . دوربینهایی که دستم گرفتم - بدون عکاسی - نیكون دی 40 و دی 40 ایكس ، نیكون دی 80 ، نیكون دی 70 كه چند سری عكس هم گرفتم ولی اون موقع توانایی و اطلاعات الان را نداشتم . كنون 40 دی و 5 دی را هم دستم گرفتم . در كل با نیكون بیشتر راحتم .
    6 - از چند لنزی بودن خوشم نمی یاد . چون شرایط حمل بار و بندیل رو ندارم . وقتش هم ندارم برای جابجایی و این مسائل .
    7 - متاهل و دو فرزند دارم
    8 - سی و شش ساله هستم
    9 - خیلی هم مخلص شما و دوستان دیگر هستم .
    ممنون
    mohraz

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2853

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad13 نمایش پست ها
    سلام
    اساتید لطفا راهنمایی کنند با این مشخصات چه دوربینی میشه خرید ؟
    1 هزینه 400 تومان با یک مموری 2 گیگ کلا 400 تومان
    2برای عکاسی در محل های تاریک و شب برای عکس های خانوادگی مناسب باشه
    3 اصلا از عکاسی سر در نمیارم ولی میخوام یاد بگیرم یعنی یه چیزی باشه که بعدا یاد گرفتم هم به دردم بخوره
    4 امکان فیلمبرداری هم داشته باشه (در صورت امکان )
    5 امکان نصب فلاش رو هم داشته باشه (نمیدونم برای عکاسی در شب مهمه ؟)
    6 برای عکاسی در سالن ها و فضای بسته مناسب باشه آیا در محیط استخر که رطوبت بیشتره میشه از این دوربین ها استفاده کرد ؟
    7حداقل 6برابر زوم اپتیكال داشته باشه
    8 دارای لرزش گیر باشه
    9 اگر نیاز به افزایش هزینه هست بفرمایید چقدر ؟

با سپاس فراوان
    Canon Powershot S5IS
    حدود 410 هزارتومان
    farzad13 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

نقل قول نوشته اصلی توسط mohraz نمایش پست ها
    3 - اگر منظورتون غیر از لنز ، فلاش است ، در آینده و در صورت نیاز و تامین بودجه عملی خواهد بود ، اگر چیزهای دیگر است لطفا لیست بفرمایید تا پاسخ دهم .
    5 - معمولا طراحی نیكون را بیشتر می پسندم . دوربینهایی که دستم گرفتم - بدون عکاسی - نیكون دی 40 و دی 40 ایكس ، نیكون دی 80 ، نیكون دی 70 كه چند سری عكس هم گرفتم ولی اون موقع توانایی و اطلاعات الان را نداشتم . كنون 40 دی و 5 دی را هم دستم گرفتم . در كل با نیكون بیشتر راحتم .
    6 - از چند لنزی بودن خوشم نمی یاد . چون شرایط حمل بار و بندیل رو ندارم . وقتش هم ندارم برای جابجایی و این مسائل .
    8 - سی و شش ساله هستم
    ممنون
    mohraz
    در مورد شماره 6، شما که از چند لنزی بودن خوشتون نمیاد و وقتش رو ندارید، باید DSLR رو کنار بگذارید. چون لنز همه کاره برای DSLR پیدا نمیکنید.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

Exclamation پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_s نمایش پست ها
    در مورد شماره 6، شما که از چند لنزی بودن خوشتون نمیاد و وقتش رو ندارید، باید DSLR رو کنار بگذارید. چون لنز همه کاره برای DSLR پیدا نمیکنید.
    دوستاني كه نيكون دارند خيلي راحتتر از canon داران محترم (مثه طبقه بنديه لينه شد) ميتونن بر اين مشكل چند لنزي بودن تا حدود زيادي فائق بيان و يه دوربين نيكون (DSLR) با يه لنز همه كاره (از ديد افراد آماتور:::big grin:::) داشته باشن .

ولي متاسفانه با يه باديه CANON نميشه ازين شوخي ها كرد:::big grin:::

خلاصه اينكه اونجوريام كه شما ميگين نيست و اگه باديه دوربين نيكون باشه ميشه يه كارايي كرد.

اميدوارم كه CANON يكم از نيكون ياد بگيره و يه لنز با رنج 18-200 مثه 18-200 نيكون با IS توليد كنه .
    سينااكبرنيا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_star نمایش پست ها
    آقا A710 دیگه تولید نمیشه
    اینTZ2 چجوره یجوری رفتم تو کفش
    اما میترسم زود ازش زده شم و یکنواخت باشه و اونوقت هستش که بفکر A720 میره دلم
    دوستان بیان راهنمایی بکنن
    اقا مارو هم فراموش نكنید
    اخرش تو این رنج قیمت چی بخریم

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

من كانن a710 دارم و فوق العاده ازش راضيم .
    براي شروع عكاسي حرف نداره . خيلي از امكانات s3 و s5 رو داره (بجز زووم 10) و از نظر ابعاد واندازه خيلي از s3 كوچكتره .ميشه اونو براحتي همه جا همراه خودت داشته باشي (اين مساله براي من خيلي مهمه)
    برخلاف قيافه اش بدنه خيلي محكمي داره . (دوبار پسرم بند اونو از روي ميز كشيد و محكم خورد زمين ديشب هم با توپ فوتبال زد تو سر دوربين بخت برگشته اما دوربين همچنان مقاومت ميكنه) .
    كيفيت فيلمبرداريش عاليه منتها حجم فيلمهاش خيلي خيلي زياده و بايد نرم افزاري اوونا رو كاهش حجم داد .
    من بعد از اين دوربين فقط به dslr فكر ميكنم .واعتقادم اينه كه اگه قراره همه جا يه دوربين سنگين وزن و حجيم همراه آدم باشه چه بهتر كه dslr با شه تا like .
    در مورد دوربين a720 اطلاع زيادي ندارم ولي مسلما" امكانات بيشتري از a710 داره (فكر كنم قابليت تشخيص چهره و استفاده از پردازنده سريعتر دو تا از اختلافات باشه) به هرحال به نظرم ارزش پولي رو كه بابتش ميدي داره .
    mohsen_star تشکر می‌کند.

كاربر فعال reza_Bahman آواتار ها
    تشکر کرده
    3705

البته به اين صراحت هم نميشه حكم داد كه كلا از DSLR ها بگذرند لنز 200-18 نيكون را اكثرا لنزي مي دانند كه اكثر اوقات ( فرض كنيد 70 تا 80 درصد مواقع!) بر روي دوربين شماست و مي توانيد نتايج دلخواهي با آن داشته باشيد. . .
    زماني مي توان حكم به كنار گذاشتن DSLR ها داد كه به گمان من عكاسي دست كم به عنوان يك سرگرمي جدي شما مطرح نباشد:)
    ویرایش توسط reza_Bahman : Sunday 13 January 2008 در ساعت 13:34 دلیل: اصلاح كلمات
    عليرضا بهمن آبادي
    Nikon D50
    Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G ED + Nikkor 18-200 f/3.5-5.6G IF-ED VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 Apo DG
    Speedlight SB800 Case Logic SLRC3

كاربر جديد farzad13 آواتار ها
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_703 نمایش پست ها
    Canon Powershot S5IS
    حدود 410 هزارتومان
    با تشكر از راهنمایی شما این طور كه من فهمیدم اس 5 نسبت به اس 3 چند مورد چزیی تغییر کرده کفشک فلاش و پیکسل بیشترو... آیا تغییرات دیگهای هم داشته و نسبت به رقبای خودش تو این رنج سر تر هست یا نه ضمنا من غیر از این مدل انتخاب دیگه ای هم دارم ؟
    راستی این فرمت raw چیه که نوشته پشتیبانی نمیکنه ؟
    با تشکر

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2853

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad13 نمایش پست ها
    با تشكر از راهنمایی شما این طور كه من فهمیدم اس 5 نسبت به اس 3 چند مورد چزیی تغییر کرده کفشک فلاش و پیکسل بیشترو... آیا تغییرات دیگهای هم داشته و نسبت به رقبای خودش تو این رنج سر تر هست یا نه ضمنا من غیر از این مدل انتخاب دیگه ای هم دارم ؟
    راستی این فرمت raw چیه که نوشته پشتیبانی نمیکنه ؟
    با تشکر
    با توجه به مواردی كه شما گفتید بهترین انتخاب برای شماست....
    در مورد فرمت RAW هم مشهدی وحید زحمتش رو كشیدند و لینكش رو برای شما در تاپیك چند اصطلاح گذاشته اند.
    farzad13 تشکر می‌کند.

كاربر همراه journalist آواتار ها
    تشکر کرده
    298

نقل قول نوشته اصلی توسط mohraz نمایش پست ها
    8 - سی و شش ساله هستم
    ممنون
    mohraz
    سلام ببخشید دیر كردم
    1- طبیعت - جامعه - خانوادگی لنز واید می خواد و پرتره فكر میكنم اكثر لنزها اونو جواب میدن اما ماكرو یك لنز كوچولو می خواد من فكر می كنم با این ترتیب كه شما تله رو ذكر نكردین یك لنز محدوده 17 یا 18 تا 50 تا 100 براتون خوب باشه بخصوص بهتون 17-70 سیگما رو معرفی می كنم كه ماكروهم داره و به قول دوستان دیگه باقلواس

2-خوب باید slr بگيرين . البته يه پيشنهاد مخصوص هم براتون دارم بعدا ميگم
    3- فلاشها و لامپهاي مختلف - پرده هاي مخصوص - سه پايه - گريپ و باتري اضافه - كيفهاي حرفه اي- كارتهاي حافطه - نرم افزار و... كه براي يك slr گاها لازمه البته من چيزي نميدونم كاملا به كاري كه ميخوايد بكنيد بستگي داره
    4- 350 دي - 400 دي - دي 40-دي 40 ايكس- دي 80-30 دي - آ 100 سوني- كا 100 و كا 10 پنتاكس - اي 510 اولمپيوس تو اين رنج مناسبه كه هرچي پول بيشتر به بدنه بدي كمتر به لنز ميدي و متقابلا بالعكسو اينم بگم لنز از بدنه مهمتره- بابا بچه پولدار.( راستي گفتي 36 سالته؟)
    5- خوب پس با دوربينهاي بزرگ مشكل نداري ولي احتمالا از كوچيكتر بيشتر خوشت مياد.ميريم سراغ slr هاي كوچيكتر ضمنا نميدونم چرا ولي هرجور حال كردي داداش ميريم تو كار نيكون
    6- 17-70 باقلوا رو بگير
    7- خدا ببخشه
    8- پسslr بگير
    9- ما بيشتر
    10- نتيجه پيشنهاد من به شما دي 40 با لنز 17-70 يا لنز خودش براي شروع هستش زياد هم پولاتو خرج نكن
    دي 40 ---520
    لنز 17-70 ---350
    سه پايه --- 50
    فلاش خوب 600 نيكون--- 250
    كيف خوب بگير حال ميده ها --- 50
    كارت حافظه خوبشو بگير--- 50
    حساب شما ميشه 1270 خيرش رو ببيني لنز 18 -55 رو فكر كنم ازت 50 تا 80 بخرن البته شايد حساب كن 1200

راستي پيشنهاد ويژه همون آر 1 سوني هستش من شنيدم يا خوندم كه لنز 14-70 اون 900 ميارزه ولي slr نيست
    موفق باشي

فرزاد جان همه تو اين رنج همونو( s5is )پيشنهاد ميكنن لنز خوبي داره و ماكرو عالي تله خوب البته نسبت به قيمتش -----فيلم برداري عالي شايد بهترين----- كنترل هاي خيلي بالا --- هي عكسش هم بدك نيست
    اگه از خير ضد لرزش بگذري من ميگم فوجي s6500( يا 9600) رو بگير فوقالعاده اس ( اس 3 كانون- اچ 2 يا 5 سوني هم خوبن البته من اولويت دوم رو اچ 2 سوني ميدونم يك ماكرويي ميده كه نگو)- چون شناگري من المپيوس ميو رو كه هم كمپكت هم ضد ضربس و هم ضد آب رو پيشنهاد ميكنم عكساش هم خوشرنگه

موفق باشي

محسن استار جان --- چراميزني خوب بگردي آ 710 گير مياري من بازم پيشنهادم همونه ولي اگه چاره نداري احتمالا 720 هم خوب باشه خود داني

موفق باشي
    farzad13 تشکر می‌کند.
    سياوش
    It is not the gear, it is the guy behind the camera :)

صفحه 23 از 284 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 73 123 ... آخرینآخرین