صفحه 140 از 284 نخستنخست ... 40 90 130 136 137 138 139 140 141 142 143 144 150 190 240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_dvb نمایش پست ها
    2-والا متاسفانه ایزوش از 200 شروع میشه که میگن خوب نیستش
    3-من فقط بیشتر برای مد اتو میخوام استفاده کنم ایا عکس هاش قابل قبوله
    4-فقط میوام تو مسافرت خارج از کشور ببرم و عکسهای قشنگی بگیره که با پرنتر خودم بعضی هاشو تا سایز A-4 چاپ کنم
    -
    درود:

اگه شما تنها میخواهید رو مد اتوماتیک عکاسی کنید و زیاد پیگیر تنظیمات دستی، فلاش اکسترنال ، بدنه محکم تر و.... نیستید ، و از طرفی هم به کیفیت عکس اهمیت میدهید به نظر من گزینه مناسب برای شما S95 کانن هست، که از سنسور مشابه G12 بهره میبره و کیفیت قابل قبولی هم داره ( در رده کامپکت جزو بهترین ها ) ، مگر اینکه موارد ذکر شده در بالا به کارتون بیاد.

موفق باشید...
    ahmadmobin و korosh1 تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط ramink2 نمایش پست ها
    درود:

اگه شما تنها میخواهید رو مد اتوماتیک عکاسی کنید و زیاد پیگیر تنظیمات دستی، فلاش اکسترنال ، بدنه محکم تر و.... نیستید ، و از طرفی هم به کیفیت عکس اهمیت میدهید به نظر من گزینه مناسب برای شما S95 کانن هست، که از سنسور مشابه G12 بهره میبره و کیفیت قابل قبولی هم داره ( در رده کامپکت جزو بهترین ها ) ، مگر اینکه موارد ذکر شده در بالا به کارتون بیاد.

موفق باشید...
    والا من تا حدور 900 تومن بودجه کنار گزاشتم
    این فلش اکسترنال برای شب بهتر ه؟بودجش مهم نیستش و به کیفیت عکس کمک میکنه؟
    ایا ستفاده ار حالتهای دستی روی کیفیت تاثیر داره؟ و اینکه یادگیرش خیلی سخته و زمانبره و فقط درمسافرت میخوام همین دیگه
    ولا slr ها auto بهتری دارن یا کامپک ها با تشکر
    بین این دو گروه گیر کردم والا
    این مدلی رو هم که فرمودین دیدم ولی سرعت شاترش 1600 نسبت 4000 ودلهای دیگه خیلی پایین نیستش و بالا بودن سرعت شاتر چه مزیتی داره؟
    ویرایش توسط sky_dvb : Tuesday 25 October 2011 در ساعت 12:43

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_dvb نمایش پست ها
    والا من تا حدور 900 تومن بودجه کنار گزاشتم
    این فلش اکسترنال برای شب بهتر ه؟بودجش مهم نیستش و به کیفیت عکس کمک میکنه؟
    ایا ستفاده ار حالتهای دستی روی کیفیت تاثیر داره؟ و اینکه یادگیرش خیلی سخته و زمانبره و فقط درمسافرت میخوام همین دیگه
    ولا slr ها auto بهتری دارن یا کامپک ها با تشکر
    بین این دو گروه گیر کردم والا
    این مدلی رو هم که فرمودین دیدم ولی سرعت شاترش 1600 نسبت 4000 ودلهای دیگه خیلی پایین نیستش و بالا بودن سرعت شاتر چه مزیتی داره؟
    در مورد فلاش اکسترنال و کاربرد آن برای شما، فکر میکنم فلاش خود دوربین ( مثلا g12) برای شما کفایت میکند و اگر هم نیاز به تهیه فلاش داشته باشید باید خودتان بر اساس نیازتان به آن برسید .
    در مورد حالت دستی هم ، بله برای رسیدن به کیفیت مناسب و گرفتن برخی عکسهی خاص ( استفاده از سرعت شاتر پایین یا استفاده از محدوده های مختلف دیافراگم و ایزو...) کمک شایانی به شما خواهد کرد، که بعد مطالعه مباحث مربوطه که به لطف دوستان با تجربه در سایت هم بسیار وجود دارد به تکنیک استفاده از آنها خواهید رسید.
    ودرآخر هم باتوجه به اینکه تازه به دنیای عکاسی قدم گذاشته اید بهتر این است که انتخاب اول تان g12 باشد که دوربینی است با امکانات بالا و تنظیمات کافی برای بدست آوردن نتیجه مطلوب و از همه مهم تر اینکه با داشتن این دوربین تا حدودی با رده حرفه ای دوربین ها از نظر تنظیمات مختلف آشنا خواهید شد و به امید خدا در آینده که نیاز به خرید slr داشتید ، با تجربیات بیشتر اقدام به این کار خواهید کرد.

موفق باشید...
    ahmadmobin و korosh1 تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

G12 واقعا دوربین کاملیه . مخصوصا تو نور کم عکسهای خوبی میگیره . تو مود auto دوربین میاد برای میانگین نور محیط و همچنین برای داشتن یه نور و مشخصه نرمال دوربین رو تنظیم میکنه ولی همیشه ما اینطوری نمیخواهیم باشه شاید سوژه مون قسمت کمی از تصویر رو گرفته و خودمون میخواهیم تنظیمات نسبت به اون تنظیم شه و یا میخواهیم رو سه پایه و با سرعت پایین عکس بگیریم و ... . فقط اگر میخوای بری تو دوربینهای SLR یه وقتی بگذار پستها رو و همچنین سایتها و نمونه عکسها و حتی یه مختصر آموزش استفاده از این دوربینها رو ببینی تا بتونی بهترین انتخاب رو بکنی .وگرنه اگر قرار بود یه دوربین یا یه برند بهترین باشه خوب همه میرفتن همونو میخریدن و بودن دوربینهای دیگه توجیهی نداشت.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    میشه بگید که بین دوربین های sony nex5 وsony alpha 200کدام یک عکسهای با کیفیت تری مخصوصا درتاریکی میگیرد و کار با آن آسانتر است و راحتتر میتوانیم پس زمینه را محو کنیم.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

با سلام خسته نباشید میخواستم ببینم این G12لنزش واید هستش؟ ایا عکسشهاش برای پرینت در سایز آ4 مناسبه؟ یا باید ی مگاپیلسل بالاتر بگیرم؟
    و اینکه این کاربرد دقیق فلش های اکسترنال چی هستش ؟چه مدلهایی به این دوربین میخوره ؟ معرفی کنن دوستان با نوع کاربدشون با تشکر وسپاس پیشاپیش

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

عدد 28 که عدد واید این دوربین هست میشه تو رده واید معمولی میشه اسم برد چون از این واید تر (27 یا 24) هم تو دوربینهای کامپکت هست.
    بالا بودن پیکسلهای عکس خوبه ولی با کیفیت خوب اگر در برابر این 10 مگاپیکسل بری یه nex c3 16 مگاپیکسل بگیری خیلی خوبه چون کیفیت عکس پایین نیومده ولی بری یه دوربین کیفیت پایین بگیری و مگاپیکسل بالا اونوقت کیفیت رو فدای کمیت کردی . مدل قدیمی این دوربین g10 بود با 14 مگاپیکسل که اومد مدل جدیدرو با 10 مگاپیکسل زد ولی نویز کمتر . شما اگر ذهنیتتون رو به این سمت ببرید که بالاترین کیفیت تلویزیون تا حتی 60 اینچ 2 مگاپیکسل هست اونوقت متوجه میشید که 10 مگاپیکسل عدد پایینی نیست .
    فلاش روی خود دوربین برد محدودی داره و قابلیتهاشم محدوده البته برای عکسهای معمولی خانگی همون کافیه ولی برای مراسمها داشتن یه فلاش خارجی میتونه مفید باشه .
    sky_dvb تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

با سلام خسته نباشید میخواستم ببینم این G12لنزش واید هستش؟ ایا عکسشهاش برای پرینت در سایز آ4 مناسبه؟ یا باید ی مگاپیلسل بالاتر بگیرم؟
    و اینکه این کاربرد دقیق فلش های اکسترنال چی هستش ؟چه مدلهایی به این دوربین میخوره ؟ معرفی کنن دوستان با نوع کاربدشون با تشکر وسپاس پیشاپیش

سلام دوست عزیز G12 واقعا دوربین خوبیه و کیفیت قابل قبولی داره و از دوربینهایی به حساب میاد که یه کاربر حرفه ای هم بدش نمیاد یکیشو داشته باشه عکسهای اونو میتونی در سایزهای بزرگتر هم چاپ کنی در حد a3 هم کیفیت عالی و قابل قبولی داره
    فلاشهای مخالفی تو بازار هست که به این دوربین میخوره از 120000 تومان با بالا
    اگر در محیط بسته عکاسی میکنید و فاصله سوژه تا شما بیش از 3 متر است به آن احتیاج پیدا میکنید اگر نه لازم نیست تهیه کنید
    من فکر میکنم فلاش خود دوربین کارتان را راه مب اندازد
    در کل پیشنهاد میکنم به دوربینهای یوپر زوم هم فکر کنید زوم بالای آنها وسوسه برانگزه دوربینهایی مقل nikon p500 canon sx20 و 30
    sky_dvb تشکر می‌کند.

كاربر آشنا korosh1 آواتار ها
    تشکر کرده
    324

در مقایسه دوربین nikon p300 با کانن s95 و lx5 این مدل امتیاز کمتری در قسمت خروجی عکس داشت تو سایت dp به نظرتون چون با اون دو مدل که سنسور بزرگتری دارن مقایسه شده امتیاز کمتری گرفته؟

حالا انتخاب p300 عاقلانه تر هست یا hx7v سونی تا قیمت 400 تومان؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Smile fuji T200

سلام
    قصددارم يك دوربين فوجي t200بخرم آيا كارايي وكيفيت عكس خوبي داره؟
    تو اين رنج قيمت (180000تومان)دوربين با زوم 10xهست؟