صفحه 112 از 284 نخستنخست ... 12 62 102 108 109 110 111 112 113 114 115 116 122 162 212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با سلام به دوستان و اساتید
    لطفا" یه دوربین کامپکت تا قیمت 600 معرفی کنید ممنون میشم.کوچیک باشه فیلم برداریش فول اچ دی باشه (در صورت امکان).بیشتر برای عکاسی خانوادگی وعکاسی در مسافرت و عکاسی طبیعت . G12 ,lx5 خصوصا" lx5 رو ظاهرا" خیلی پیشنهاد دادین .از کانا دا کسی هست بگیره برام تفاوت قیمت زیاده با اونجا ؟ بگیرم از اونجا؟ برا گارانتیش مشکل نیست امکان بردنش به اونجا هست
    .اصلا" تا این قیمت ارزش داره خرج کنم براش .(ضمنا"شاید ندرتا" عکس چاپ کنم)
    اقتصدی ترین دوربینا زیر 600 چیه؟ یه نسبت کامفیکت به قیمت تو فطعات کامپیوتر بود ایا اون نسبت در مورد دوریبن کاسی هم صادقه؟(اصطلاش یادم نیست دقیفا")که میگفتن مثلا کارت گرافیک تا 200 کامفیکت خوب وقیمت مناسبی داشت ولی از اون بالاتر یه دفعه 200 تومن گرون تر میشداصطلاحش چی بود؟
    راستی سری آلفا سونیnex 3 ,5 چی؟ اینجا میخوندم ظاهرا" به سخره گرفته بودن nex 3 رو فک کنم 500 بتونم از اون طر ف بگیرم صلاح نیست؟

2. برا عکس برداری از یکسری مدارک ومجلات و آرشیو کردن اونها صلاح هست از این دوربین استفاده کرد یا یه دوربین سی چهل تومنی براش بگیرم(نمیخوام اسکن کنم)خوندم اینجا که سنسور خراب میشه زیاد عکس بگیریم
    3.اساتید در مورد ددوربین dino litث اطلاع دارند کار کردند؟ یه نوعش که اتوسکوپ ایروسکوپه میخام بگیرم (برادیدن پرده وکانال گوش تو مانیتور کامپیوتر.
    ببخشین طولانی شد خواهشا" راهنمایی کنین فردا میخواد بگیره برام مرسی

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

با 600 تومان شما بهترین دوربینهای کامپکت رو میتونی بگیری. در ضمن اگر بخوای میتونی مدلهای ساده اس ال آر هم بگیری که البته داستانش جداست. در مورد کامپکت میتونی از سوپرزومهای موجود در فوجی و کنون هر کدومو که مایلی بگیری. مثلا sx30 کنون یا s200 و hs10 فوجی و ... در این سه مدل فقط فیلمبرداری اس 200 اچ دی نیست. جی 12 کنون هم طرفدارای خودشو داره که اگر نیاز به زوم زیاد نداری در بقیه خصوصیات نیازهایتو برآورده میکنه. سری nex سونی هم میشه گفت یک سری ساده(از لحاظ کارایی) هستن که قابلیت تعویض لنز دارن و از لحاظ امکانات و مخصوصا فیلمبرداری خیلی کامل هستن. در کل با توجه به نیازت باید محدوده وسیعی که میتونی در انتخاب داشته باشی رو محدود کنی تا نهایتا به چند مدل اصلی برسی و از بین اونها انتخاب کنی.
    kamramdr تشکر می‌کند.
    Back for Good

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

اگر واقعا دوربین سونی NEX3 رو با 500 یا حتی کمی بیشتر میتونی بگیری معطل نکن چون ارجح به تمامی مدلهایی هست که گفتید . البته با حدود 200 تومن بیشتر NEX5 رو پیشنهاد میکنم که رو فیلمبرداریش میتونی بیشتر حساب کنی که فول اچ دی با 60 فریم بر ثانیه میگیره و اتوفوکوس ممتد حین فیلمبرداری داره. عکساشم به خاطر سنسور بزرگش و کیفیت خوب لنزش خیلی کیفیت خوبی دارن.
    کلا پاناسونیک قیمت اونور آبش خیلی ارزونتر از داخله و صرف میکنه اونطرف بگیری در ضمن LX5 غیر از زومش که نزدیک 4 هست بقیه امکاناتش و کیفیت تصویرش خیلی خوبه .
    milad_iut و kamramdr تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با تشکر از دو دوست گرامی گفتم nex5 رو بگیرن .وقت نکردم زیاد در موردش بخونم اطلاع زیادی ندارم
    1.لنزش رو با دوربین میفروشن یا جداست(مثل slr ها)
    2.بدون لنز هم عکس قابل قبولی میگیره یا حتما" باید همیشه لنزشو همراه داشت ؟ آخه لنزش بزرگه و اون خواسته کوچیک بودنو نقض میکنه
    3.غیر از این اگه میشه به ترتیب کارایی چار پنج تا معرفی کنین
    لطفآگ اگه میشه زودتر جواب بدین که اگه مورر بهتری بسته به اولویتهای من هست بگم انو بگیره و اینو کنسل کنم

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط kamramdr نمایش پست ها
    با تشکر از دو دوست گرامی گفتم nex5 رو بگیرن .وقت نکردم زیاد در موردش بخونم اطلاع زیادی ندارم
    1.لنزش رو با دوربین میفروشن یا جداست(مثل slr ها)
    2.بدون لنز هم عکس قابل قبولی میگیره یا حتما" باید همیشه لنزشو همراه داشت ؟ آخه لنزش بزرگه و اون خواسته کوچیک بودنو نقض میکنه
    3.غیر از این اگه میشه به ترتیب کارایی چار پنج تا معرفی کنین
    لطفآگ اگه میشه زودتر جواب بدین که اگه مورر بهتری بسته به اولویتهای من هست بگم انو بگیره و اینو کنسل کنم
    دوست عزیز مثل اکثر دوربینهای اس ال آر یک لنز همراه دوربین خواهد بود. اینکه پرسیدین بدون لنز هم عکس خوب میگیره خب قاعدتا هیچ دوربینی بدون لنز اصلا عکس نمیگیره. زیاد روی کوچک و بزرگ بودن دوربین حساسیت نداشته باشین. مهم اینه که وقتی که عکس میگیرین از کیفیتش مطمئن باشین و در مورد این دوربین میتونم بگم در حد زیادی راضی خواهید بود
    Back for Good

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

لنز 16 میلی متریش خیلی کوچیکه شاید حدود یک سانت ولی اونوقت زوم رو از دست میدید . با لنز 18-55 هم خیلی بزرگ به نظر نمیاد.
    تو این رنج بقیه برندها با سنسور 3/4 اینچ دارن که مطمئن نیستم فوکوس اونا ممتد هست یا نه . مثل PANASONIC G1 OR OLYMPUS PL1 . که اونها هم تو همون رنج قیمت هستن .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    134

دوستان
    می بخشید.
    این دوربین در صورت ورود به ایران با چه محدوده قیمتی عرضه خواهد شد؟
    ایا میارزد کمی صبر کرد و بجای جی 12 کنون این را خریداری کرد؟
    ممنون....

كاربر همراه hamid415 آواتار ها
    تشکر کرده
    181

دوستان به نظرتون بین این دوربین و Canon S95 کدوم بهتره؟ canon G12 در مقایسه با اونها چطوره؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_bmu نمایش پست ها
    دوستان
    می بخشید.
    این دوربین در صورت ورود به ایران با چه محدوده قیمتی عرضه خواهد شد؟
    ایا میارزد کمی صبر کرد و بجای جی 12 کنون این را خریداری کرد؟
    ممنون....
    فعلا بايد صبر كرد تا رويو ها در بياد.اونوقت ميشه تصميم گرفت.
    اگه
    1- رويو ها خوب باشن
    2- پول تو جيبم باشه
    3-تو بازار موجود باشه

من شخصا به G12 ترجيحش ميدم و يه دونه ميخرم.:biggrin:

قيمتش هم فكر كنم حدود 500 كمي بيشتر باشه.بايد از نيكسان آسيا پرسيد اصلا وارد ميكنه !

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سه پست اخير از تاپيك Olympus XZ-1 به اينجا منتقل شده و در مورد اين دوربين است!
    فرهاد حسيني