صفحه 122 از 284 نخستنخست ... 22 72 112 118 119 120 121 122 123 124 125 126 132 172 222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram_ashena نمایش پست ها
    يك دوربين كامپكت پيشرفته بدون لحاظ قيمت و بهترين امكانات كاربردي و كيفيت عكس؟؟؟ ممنون
    درود
    اگر طالب کیفیت عکس باشید ، بی شک Fujifilm FinePix X100 با قیمت 1.4م تومان انتخاب فوق العاده ای خواهد بود . در درجه ی دوم باید به Sony Alpha NEX-5 فکر کنید (هرچند که نمیشه بهش گفت کامپکت) . در مرحله ی بعد ، Sony NEX-3 انتخاب خوبی خواهد بود (هرچند که به این هم نمیشه گفت کامپکت) . و در آخر هم به نظر من باید به Fujifilm FinePix F550EXR فکر کنید . در کل براتون از حدود 1.5م تا 400 تومن انتخاب کردم . باید دید در نهایت چقدر توان مالی دارید .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    pedram_ashena و Moty تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    554

نقل قول نوشته اصلی توسط k1lx نمایش پست ها
    بهترین دوربین Compact بدون در نظر گرفتن قیمت از نظر شما کدومه ؟

Sony HX-9V
    Sony HX-7v
    Sony TX10

Canon S95
    Canon PowerShot SX230

FujiFilm F550

لطفا تا حد امکان بدون تعصب روی برند و مدل خاص نظر بدید ...
    CANON S95 بي شك يكي از بهترين كامپكتهاست.
    البته اگه كمي از لحاظ امكانات توقعت را پايين بياوري G12 بهترين كيفيت عكس رو به شما ميده.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط miri نمایش پست ها
    بهتر از Canon G12 دوربین دیگری سراغ ندارم- البته از امکانات Fujifilm Hs20 هم به سادگی نمی توان عبور کرد.
    نکته : جناب Ken Rockwell معتقد است Canon S95 هم در کیفیت خروجی چیزی از G12 کم ندارد.
    با درود بسیار خدمت استاد عزیزم جناب میری
    آقا یه سوال داشتم ... اون موردی که هایلایت شده ، فکر نکنم در رنج کامپکت بگنجه !!!
    Moty و Miri تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    با درود بسیار خدمت استاد عزیزم جناب میری
    آقا یه سوال داشتم ... اون موردی که هایلایت شده ، فکر نکنم در رنج کامپکت بگنجه !!!
    درود بر پسر پر انرژی ایران

چرا ماهیت اون دوربین هم کامپکت است ولی در قالب و هیبت slr که این نوع کامپکت ها slr like نامیده می شوند.
    ضمن اینکه سری NEX سونی توصیه شده توسط جنابعالی هم دوربین های خیلی خوبی هستند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

سلام
    چرا دعوا میکنید اخماتونو وا بکنید......:biggrin:
    ولی فکر کنم سوال دوست عزیزمون این نبود یا من بد متوجه شدم
    به نظر من تو اون چیزایی که دوستمون سوال کرد s95 گزینه خوبیه ولی باز به نظر من f550 و سونی hx9v اگه اسمشو غلط بیان کردم تصحیح کنید گزینه های بهتری هستند ، چون فوجی از سنسور اکسمور سی موس وقابلیت raw استفاده میکنه و سونی هم فکر کنم پانوراما و عکس سه بعدی داره که من به شخصه می پسندم ولی سری w سونی هم دوربین اخریش که فکر کنم w9 دوربین خیلی خوبیه تو هردو سری سونی هم اکسمور سی موس سنسورش و اینکه هم فوجی هم سونی زوم اپتیکالشون بالای 12 عدد دقیقش یادم رفت :biggrin:

پ.ن:درسته دوربینهای slr like نوعی کامپکت هستند ولی کامپکت کامپکت slr like هم SLR LIKE و منظور دوستمونم صرفا کامپکت از اینایی که تو جیب جا میشه من هم با پسر ایرانی و البته پر انرژی موافقم و اینکه با کلمات بازی نکنیم که دیگران شاید گیج بشن شاید یکی سفاتش مثل من نم کشیده باشه :biggrin:
    با تشکر از دوستان قصد توهین به کسی نداشتم اگه بد نوشتم از همه عذر میخواهم
    vahidmir2000 و persian.boy تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

سلام دوست عزیز:
    من هم با آقای پرشین موافق هستم. اما موافقت بیشترم برای انتخاب بین دو دوربین Fujifilm FinePix X100 و Fujifilm FinePix F550EXR با ایشون هست.
    من خودم که در رنج قیمت400.000 تومان ارادت خاصی به 550 فوجی دارم.
    موفق باشید
    Moty تشکر می‌کند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6
    ویرایش توسط k1lx : Tuesday 31 May 2011 در ساعت 15:51

كاربر جديد pedram_ashena آواتار ها
    تشکر کرده
    16

انتخاب دوربين هم خيلي سخت شد.
    اول قصد داشتم slr like بگيرم ( hs10 , hs20) بعد ديدم دوستان اين رده را توصيه نميكنند.به قولي ميگويند ارزانترين slr از گرانترين like بهتره.همچنين امكانات آماتوري و به قولي بزك دوزك كامپكت ها بيشتره(مثل gps.3d.hdr,پانورما...) بين 300 تا 500 هزينه ميخواهم بكنم.بزرگي سنسور برام مهمه.لرزشگير قوي و فيلمبرداري فول اچ دي با بيت رت بالا و كيفيت عكسبرداري در نور كم و رنگ طبيعي كلا كيفيت عكس برام مهمه.در كنارش از اين قابليت هاي جانبي هم داشته باشد كه عالي ميشه. ولي متاسفانه جمع اينها در يك دوربين نميشود و اگر بشود ميليون ميشود. نظرتان؟؟؟:confused:

تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram_ashena نمایش پست ها
    انتخاب دوربين هم خيلي سخت شد.
    اول قصد داشتم slr like بگيرم ( hs10 , hs20) بعد ديدم دوستان اين رده را توصيه نميكنند.به قولي ميگويند ارزانترين slr از گرانترين like بهتره.همچنين امكانات آماتوري و به قولي بزك دوزك كامپكت ها بيشتره(مثل gps.3d.hdr,پانورما...) بين 300 تا 500 هزينه ميخواهم بكنم.بزرگي سنسور برام مهمه.لرزشگير قوي و فيلمبرداري فول اچ دي با بيت رت بالا و كيفيت عكسبرداري در نور كم و رنگ طبيعي كلا كيفيت عكس برام مهمه.در كنارش از اين قابليت هاي جانبي هم داشته باشد كه عالي ميشه. ولي متاسفانه جمع اينها در يك دوربين نميشود و اگر بشود ميليون ميشود. نظرتان؟؟؟:confused:
    سلام دوست عزیز، خب اینجوری که نمیشه قطعا ولی شما اگه میخوای slr بگیری میتونی سری الفا سونی مدلهای 230 و 380 اگه اشتباه نکنم از 560 تا 650 گیر بیاری ولی فیلم برداری کلا ندارند و امکانات جانبی هم که نه زیاد ولی به نظر من اگه همچنان دنبال slr like نیستی برو دنبال دوربین های mirrorless که فکر کنم الیمپوس pen e-pl1 زیر 650 و پاناسونیک لومیکس x g2 روهم همین 650 اینا گیر بیاری که خیلی بیشتر کارتو راه میندازن بازم سوالی هست در خدمتم
    rostamiani و pedram_ashena تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3738

سلام ممنون از لینکهایی که گذاشتید ولی نباید تمام معیار انتخاب روی امتیازات باشه و اینکه با توجه به کاربرد خودتون بسنجین مثلا خب چون سونی کیفیت ال سی دیش دوبرابر فوجی هست امتیاز بیشتری میگیره در صورتی که فوجی raw رو ساپورت میکنه و با 30fps فیلمبرداری میکنه ولی از اطلاعاتشون حتما استفاده کنید
    rostamiani تشکر می‌کند.