صفحه 225 از 284 نخستنخست ... 125 175 215 221 222 223 224 225 226 227 228 229 235 275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,241 تا 2,250 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_ djavid نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی همه دوستان، موضوع اینکه من یه اس ال آر داشتم که دزدیده شده فعلا نمیتونم اس ال آر بگیرم ولی بدون دوربین هم که نمیشه سر کرد، یه چیزی میخوام برای یه مدت دستم باشه , اینجور که فهمیدم sx160,170 و IXUS 300 جواب دادن ؛ میدونم اس ال آر نمیشه فقط یه چیزی میخوام ناامید کننده نباشه البته من هیچ وقت کامپکت نداشتم و نمیدونم کار کردن باهاش میتونه لذت بخش باشه یا نه
    دوربین های sx160 , sx170 با محدوده ایزو پایین به ترتیب 1600 و 800 با پردازنده digic4 در حالی که الان digic6 رو هم روی دوربیناش می بینید و بدون فرمت raw کمینه f/3.5 که قطعا در نور ضعیف اذیت می کنه و صفحه نمایش 230000 نقطه ای که اصلا با کیفیت محسوب نمی شه و برد محدود فلاش این خرید خوبی نیست.البته فکر می کنم در این محدوه دوربینی با خصوصیات بهتر پیدا کنید ولی شاید کمی صبر کردن یا حتی خرید دوربین دست دوم ( وارد آف تاپیک نشم) بهتر باشه! به خصوص که می فرمایید تجربه کار با dslrها رو هم دارید.
    neda_ djavid و BRAD تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

آخه به دوربین دست دوم که نمیشه اعتماد کرد , حالا برای استفاده آماتوری نگاه کنی تو این رنج قیمت چه پیشنهادی میدین راستش من دارم میرم سفر خارج از کشور ؛ بدون دوربین که نمیشه

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_ djavid نمایش پست ها
    آخه به دوربین دست دوم که نمیشه اعتماد کرد , حالا برای استفاده آماتوری نگاه کنی تو این رنج قیمت چه پیشنهادی میدین راستش من دارم میرم سفر خارج از کشور ؛ بدون دوربین که نمیشه
    شاید دوربین sx270 یا sx280 از کنون رو ببینید بد نباشه. البته لزوما پیشنهاد فوق العاده ای شاید نباشه اما از برندهای دیگه الان حضور ذهن ندارم. sx280 مجهز به wifi و GPS هست که مدل sx270 نیست. شنیدم مشکل باطری داشتن که باید حل شده باشه ( نرم افزاری بوده). برتری هاشون بر sx170 یکی محدوده ایزو خواهد و پردازنده سریع digic6 . و البته کمینه f/3.5 هم چندان در نور ضعیف راضی کننده نیست.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

با برند کنن sx 270 گزینه خوبیه ولی تقریبا 180 تومن بالاتر از بودجه شماست ولی شاید ارزش یه ذره هزینه کردن رو داشته باشه. مدهای Av Tv P M رو داره.
    با علی آقا خط رو خط شدیم
    neda_ djavid تشکر می‌کند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

واسه من خیلی جالبه. اینجا همیشه همینجوریه. یکی میاد می گه حداکثر تا 500 هزار تومان دوربین معرفی کنید. یکی میاد G1x یک میلیون و ششصد هزار تومنی پیشنهاد می کنه یکی sx280 هفتصد هزار تومنی و ... نکنه دوربین مخفیه ما خبر نداریم؟!
    قیمت sx270 نزدیک به محدوده قیمت شماست. شاید ارزش هزینه کردن بیش از 500 رو داشته باشه.
    ویرایش توسط ali k : Saturday 7 June 2014 در ساعت 01:57
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

با دلار 3000 تومن 200000 تومن یعنی 70 دلار که میشه پول یه وعده غذای بعضی جاهای خارج، خیلیم زیاد نیستا پولمان بی ارزش شده هم در واقعیت و هم در ذهنمان
    بابت اف تاپیک عذر می خوام
    hamed.baheri تشکر می‌کند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

یکی ازم خواسته یه دوربین 400 تومنی بهش معرفی کنم که کیفیت عکس و لرزشگیر مناسبی داشته ظاهرا میخواد تعداد بالا برای اداره ای بخره و اینجور که معلومه فقط براشون مد اتومات مهم هست و اصلا نیازی به تنظیمات اضافی ندارند البته با این پول جز این هم توقعی نیست .......

با توجه به اینکه تعداد بالا میخواد و اصلا دنبال امکانات نیستن و فقط میخوان اتومات عکس بگیرن برای گزارش کار اما با کیفیت خوب نه اینکه مثل بعضی از مدل های جدید سونی آبرنگی در بیاد عکس یا کیفیت بدنه بسیار ضعیفی داشته باشه ، به نظر شما دوستان چه دوربینی پیشنهاد بدم ترجیها با توجه به گستردگی محصولات کنون باشه بهتره اما اگر مدل دیگه ای هم مد نظرتون بود بفرمایید.....

چند تا دوربین هم تو رنج 600 تا 700 میخواست که بهش SX510 کنون و SX270 کنون رو بنا به جایی که لازم داشتن پیشنهاد دادم که تا الان خیلی ازشون راضی بودن .....
    مهدی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    یکی ازم خواسته یه دوربین 400 تومنی بهش معرفی کنم که کیفیت عکس و لرزشگیر مناسبی داشته ظاهرا میخواد تعداد بالا برای اداره ای بخره و اینجور که معلومه فقط براشون مد اتومات مهم هست و اصلا نیازی به تنظیمات اضافی ندارند البته با این پول جز این هم توقعی نیست .......

با توجه به اینکه تعداد بالا میخواد و اصلا دنبال امکانات نیستن و فقط میخوان اتومات عکس بگیرن برای گزارش کار اما با کیفیت خوب نه اینکه مثل بعضی از مدل های جدید سونی آبرنگی در بیاد عکس یا کیفیت بدنه بسیار ضعیفی داشته باشه ، به نظر شما دوستان چه دوربینی پیشنهاد بدم ترجیها با توجه به گستردگی محصولات کنون باشه بهتره اما اگر مدل دیگه ای هم مد نظرتون بود بفرمایید.....

چند تا دوربین هم تو رنج 600 تا 700 میخواست که بهش SX510 کنون و SX270 کنون رو بنا به جایی که لازم داشتن پیشنهاد دادم که تا الان خیلی ازشون راضی بودن .....
    canon A3500 IS
    MahBaz تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    canon A3500 IS
    دوستان پیشنهاد دیگه ای ندارن؟
    مهدی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    دوستان پیشنهاد دیگه ای ندارن؟
    این پیشنهاد به یک دلیل مهم فکر می کنم قابل اعتنا هست: بیشینه گشودگی f/2.8 که در نور اتاق مناسب تر از f/3.4 هست که اکثر دوربین های این رده قیمتی دارن. لرزشگیر اپتیکال هم دارید. زبان فارسی رو هم پشتیبانی می کنه (این خاص این دوربین فقط نیست ولی برای اطلاع عرض کردم)
    MahBaz تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار