صفحه 226 از 284 نخستنخست ... 126 176 216 222 223 224 225 226 227 228 229 230 236 276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    این پیشنهاد به یک دلیل مهم فکر می کنم قابل اعتنا هست: بیشینه گشودگی f/2.8 که در نور اتاق مناسب تر از f/3.4 هست که اکثر دوربین های این رده قیمتی دارن. لرزشگیر اپتیکال هم دارید. زبان فارسی رو هم پشتیبانی می کنه (این خاص این دوربین فقط نیست ولی برای اطلاع عرض کردم)
    با اینکه رو کاغذ دوربین خوبیه ولی در عمل تو رویو هایی که خوندم کیفیت عکس پایینی داره و به قول یکی از دوستان تصاویر آبرنگی داره
    مهدی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    با اینکه رو کاغذ دوربین خوبیه ولی در عمل تو رویو هایی که خوندم کیفیت عکس پایینی داره و به قول یکی از دوستان تصاویر آبرنگی داره
    امکان داره لینک ریویوها رو بذارید؟
    البته نمی شه گفت عکس ها فوق العاده است ولی بی کیفیت هم نیستن. در این رنج قیمت سایز سنسورها همه یکی هست.
    ویرایش توسط ali k : Saturday 5 July 2014 در ساعت 02:47
    MahBaz تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    امکان داره لینک ریویوها رو بذارید؟
    البته نمی شه گفت عکس ها فوق العاده است ولی بی کیفیت هم نیستن. در این رنج قیمت سایز سنسورها همه یکی هست.

مقایسه تصاویر این دوربین در cameralabs:

کد:
    http://www.cameralabs.com/reviews/Canon_PowerShot_A3500_IS/outdoor_resolution.shtml

همون طور که میبینید در حالت کراپ و در ایزو 100 کیفیت وحشت ناک پایین هست

سمپل دوربین در ایزو 100 و در سایت ephotozine :

کد:
    http://www.magezinepublishing.com/equipment/images/equipment/Powershot-A3500-IS-4985/highres/canon-powershot-a3500-is-wide-angle_1373026968.jpg
    اینجا هم کیفیت فوق العاده پایین هست

کد:
    http://www.ephotozine.com/article/canon-powershot-a3500-is-review-22325

کیفیت تصویر در سایت photographyblog از 5 شده 3.5 و در سایت cameralabs از 20 داده 15

نمیدونم شاید دلیلش اینه که 16 مگاپیکسله و سنسور جواب نمیده ....

یه دوربینw220سونی 12 مگاپیکسل از حدود 5 سال قبل دارم ولی کیفیت بالاتری از این دوربین داره و شارپ تر هست.....
    ali k تشکر می‌کند.
    مهدی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    مقایسه تصاویر این دوربین در cameralabs:

یه دوربینw220سونی 12 مگاپیکسل از حدود 5 سال قبل دارم ولی کیفیت بالاتری از این دوربین داره و شارپ تر هست.....
    در اینکه در این قیمت همه دوربین ها چنین کیفیتی یا نزدیک به هم دارند شکی نیست. حالا برخی قدری بالاتر یا پایین تر. ولی از این لینک (یکی از همون سایت هایی که اشاره داشتید) کیفیت دوربین مورد اشاره تون w220 رو چک کردم در ایزوی 80 و بسیار پایین تر از این دوربین a3500 بود.
    ضمنا در کاربرد مورد اشاره ابعادی مد نظر هست که گمان نمی کنم اینقدر مشکل ساز بشه.
    البته شاید پیشنهاد های بهتری هم باشه که امیدوارم دوستان بفرمایند.
    MahBaz تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

با سلام به دوستان عزيز
    بنده در عكاسي تقريبا اماتور هستم و ميخوام يه دوربين براي مصارف خانگي و سفر بگيرم.
    پس از تحقيقاتي كه داشتم دوربين هاي سري g كنون رو معرفي كردن.
    به نظر شما عزيزان g15 يا g16 چطورن ؟
    با توجه به اختلاف قيمت 200 هزار توماني برتري با كدومه؟
    در ضمن يكي از دوستام يه g12 داره كه خيلي هم تميزه به نظرتون اگه اونو 700بردارم به اختلاف قيمتشون ميرزه يا همون نو g15 يا g16 رو بگيرم؟
    راستش ميخوام اگه لازم نيست اضافي خرج نكنم
    پيشاپيش از همه دوستاني كه راهنمايي ميكنن ممنونم

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدي نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزيز
    بنده در عكاسي تقريبا اماتور هستم و ميخوام يه دوربين براي مصارف خانگي و سفر بگيرم.
    پس از تحقيقاتي كه داشتم دوربين هاي سري g كنون رو معرفي كردن.
    به نظر شما عزيزان g15 يا g16 چطورن ؟
    با توجه به اختلاف قيمت 200 هزار توماني برتري با كدومه؟
    در ضمن يكي از دوستام يه g12 داره كه خيلي هم تميزه به نظرتون اگه اونو 700بردارم به اختلاف قيمتشون ميرزه يا همون نو g15 يا g16 رو بگيرم؟
    راستش ميخوام اگه لازم نيست اضافي خرج نكنم
    پيشاپيش از همه دوستاني كه راهنمايي ميكنن ممنونم
    اصلی ترین تفاوت g16 و g15 در پردازنده هست. که g16 دارای Digic6 هست و g15 پردازنده Digic5 هست. البته Digic5 پردازنده سریعی است و کاملا موفقه و این دیگه نظر شماست که برای پردازنده جدیدتر چه تصمیمی بگیرید. تقریبا تفاوت دیگه ای نیست (نه در ابعاد سنسور، نه در ایزو، نه در گسترهf و ... ) . شاید خرید g15 هنوز به صرفه تر باشه.
    سری G کنون سری فوق العاده ای هست و دوربین g12هم دوربین خوبیه ولی من نظر شخصی من اینه که دوربین دست دوم رو باید با دقت خریداری کنید. در این مورد خرید g15 احتمالا گزینه مناسبی باشه (این پیشنهاده فقط). بعد با قیمت دست دوم شما خب خیلی به نظر به صرفه هم نمی یاد. (یعنی دست دوم g12 نصف قیمت نو g16 یه خورده بالا نیست؟)
    مهدي و amirjani تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

ممنون از پاسختون اقا علي
    اخه اون lcd چرخونش يه كم ادم قلقلك ميده. از لحاظ تميز بودنشم مطمئنم. فقط نميدونم براي ما ها كه در عكاسي اماتور هستيم تفاوت مثلا Digic6 با Digic5 مشهود هست يا نه؟ يا اينكه كيفييت عكسهاي g12 چقدر پايين تره؟
    حتي يكي از دوستان ميگفت براي كارهاي روزمره شايد همون sx280 با توجه به قيمتش گزينه بهتري باشه ولي نميدونم خودمم گيج شدم.
    لطفا راهنمايي كنيد؟
    ali k تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    41

درود به دوستان عزیز

بعد از سوال آقا مهدی عزیز یه نگاه به مشخصات این دوربین انداختم و چون آماتور هستم یه سوالی برام پیش اومد
    تو مشخصات دوربین محدوده دیافراگم این دوربین 1.8 تا 2.8 ذکر شده حالا این محدوده باعث نمیشه این دوربین از محدوده یه کامپکت همه کاره خارج بشه؟ اگه درست متوجه شده باشم این محدوده دیافراگم باعث جدا شدن سوژه از پس زمینه میشه و بنابراین عکاسی واید باهاش به مشکل برمیخوره
    دومین سوال اینکه با توجه بهدیافراگم باز و عبور نور زیاد در عکاسی با سرعت شاتر کم احتمالا باید با مشکل فراوانی نور مواجه بود
    ممنون میشم اگه اساتید بنده رو هم راهنمایی کنن

كاربر همراه
    تشکر کرده
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjani نمایش پست ها
    درود به دوستان عزیز

بعد از سوال آقا مهدی عزیز یه نگاه به مشخصات این دوربین انداختم و چون آماتور هستم یه سوالی برام پیش اومد
    تو مشخصات دوربین محدوده دیافراگم این دوربین 1.8 تا 2.8 ذکر شده حالا این محدوده باعث نمیشه این دوربین از محدوده یه کامپکت همه کاره خارج بشه؟ اگه درست متوجه شده باشم این محدوده دیافراگم باعث جدا شدن سوژه از پس زمینه میشه و بنابراین عکاسی واید باهاش به مشکل برمیخوره
    دومین سوال اینکه با توجه بهدیافراگم باز و عبور نور زیاد در عکاسی با سرعت شاتر کم احتمالا باید با مشکل فراوانی نور مواجه بود
    دوست عزیز اون عددی که نوشتید حداقل دیافراگم در ابتدا و انتهای فاصله کانونی لنزه نه محدوده کلی دیافراگم.
    Dariush Chegini، ali k و amirjani تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjani نمایش پست ها
    درود به دوستان عزیز

ضمن این که داشتن دیافراگم باز همیشه جزو فاکتورهای مثبت لنزها محسوب شده و در صورت استفاده بجا باعث بروز مشکلی نخواهد شد. همچنین در خصوص تنظیم سرعت شاتر و دهانه دیافراگم، عکاس تصمیم گیرنده خواهد بود و بالطبع می تواند سرعت شاتر و دهانه دیافراگم مناسب را انتخاب کند.
    ali k و amirjani تشکر می‌کنند.