صفحه 22 از 284 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد mohraz آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

ممنون از تذكرات شما
    من روی موضوع خاصی حركت نمیكنم . از عكس گرفتن از لحظات زندگی ، مسافرت ها و مناسبتها گرفته تا عكس گرفتن از سوژه ها در طبیعت و گاهي هم پرتره . هميشه با تنظيمات " نور " در عكاسی در فضايIndoor مشكل داشته ام . عرض كرده بودم كه حرفه اي نيستم . نيمه حرفه اي هم نيستم فقط علاقه مندم . روي كاغذ و كتاب و سایت ، تفاوتهای اولیه و عمیق بين مثلا d40x و یا 40d با مثلا d300 مشخص است . منظورم اینكه اینها را قورت داده ام . اما اینكه دستم بگیرم و امتحان كنم و نتیجه اش چه میشود ، سوالم بیشتر از این رو بوده است .
    به هر حال ممنون اگر راهنمایی بفرمایید و در راهنمایی صبر داشته باشید . آدم تازه كار ، دردسر زیاد دارد .

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام
    اول اینکه ببخشید دیر شد

والا عرض کنم که چون شما با دوربینتون می خواید همه کار کنید ، و چون تازه دوست دارید وارد دنیای تک لنز شوید،یکی از گزینه ها دی 40 هست
    به نظرم کمی در فروم روش بررسی کنید تا ببینیم به کجا می رسیم
    در ضمن کنون 350 دی هم هست که روی اون هم میشه فکر کرد اما شخصا اگر جای شما بودم به دی 40 بیشتر فکر میکردم
    بازم روش فکر کنید و سمپل ها رو تو نت ببینید
    فعلا

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام
    اول اینکه ببخشید دیر شد

والا عرض کنم که چون شما با دوربینتون می خواید همه کار کنید ، و چون تازه دوست دارید وارد دنیای تک لنز شوید،یکی از گزینه ها دی 40 هست
    به نظرم کمی در فروم روش بررسی کنید تا ببینیم به کجا می رسیم
    در ضمن کنون 350 دی هم هست که روی اون هم میشه فکر کرد اما شخصا اگر جای شما بودم به دی 40 بیشتر فکر میکردم
    بازم روش فکر کنید و سمپل ها رو تو نت ببینید
    فعلا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام به اساتید فن من مشکلی دارم که اگه ممکنه شما نظر بدید. بین 2 تا دوربین sony h9 or panasonic fz18 موندم . من علاقه زیادی به اچ9 دارم اما همه سایت ها ازش بد می گن آیا برای من که یک کاربر معمولی هستم این همه مشکلات زیاد مثل نویز ،وزن زیاد و... ملموس هست یا فقط در سطح حرفه ای؟ از مزایای این دوربین برای من ماکرو خوب، زوم بالا ، قابلیت زوم در فیلم برداری، توانایی استفاده از برق مستقیم ، داشتن ریموت کنترل هست که این سه مورد اخیر رو پاناسونیک زد 18 نداره.
    سوال دوم اینکه تفاوت عملی H7 با H9 چی هست که اونو 80 تومن ارزونتر میکنه آیا این تفاوتها برای کاربر عادی ملموس هست؟ آیا پیشنهاد بهتری دارید؟ اگه جواب بدید و راهنمایی کامل کنید سپاسگذار میشم

شرمنده فونتهای پست قبل بزرگ شد
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Friday 11 January 2008 در ساعت 23:45 دلیل: فونت بزرگ

كاربر همراه journalist آواتار ها
    تشکر کرده
    298

نقل قول نوشته اصلی توسط mohraz نمایش پست ها
    من روی موضوع خاصی حركت نمیكنم . از عكس گرفتن از لحظات زندگی ، مسافرت ها و مناسبتها گرفته تا عكس گرفتن از سوژه ها در طبیعت و گاهي هم پرتره . هميشه با تنظيمات " نور " در عكاسی در فضايIndoor مشكل داشته ام .
    سلام

در ابتدا پيشنهاد ميكنم بياييم نياز شما رو بشناسيم - اگر اين كاررو درست انجام بديم نتيجه دقيقي ميشه پيدا كرد

با توجه به مطالب شما كه در اينجا عنوان كرديد و سوالاتي كه در زير لطف مي كنيد و پاسخ مي دهيد ميشه اين كار رو انجام داد.

1-روي كدوم شاخه عكاسي بيشتر ميخواين تخصصي كار كنين -ماكرو - منظره - پرتره - تله - شب - خبري - ورزشي - مسافرتي - خانه و مجالس؟

2-كيفيت عكس در عكاسي در نور كم چقدر براي شما مهمه ؟

3-چقدر تمايل به خريد تجهيزات عكاسي دارين؟ ( به جز لنز )

4- چقدر حاضريد هزينه كنيد؟ و چقدر حاضريد براي لنز هزينه كنيد؟

5- وزن و ابعاد براي شما چقدر مهم هست؟( تا بحال يك دوربين SLR رو تو دستتون گرفتين و يا اون رو حمل كرديد( جسارت نشه ها چون كساني كه دوربين SLR رو براي اولين بار ميخرن و قبلا COMPACT داشتن وقتي SLR دستشون ميگيرن يك مقداري نمي تونن با ابعادش كنار بيان من خودمم SLR ندارم چند تا از اونها رو دستم گرفتم و هرچي زور زدم نتونستم با چيزي سنگين تر و بزرگتر از D80 كنار بيام تازه همونم با كلي كلنجار رفتن با خودم ) يادتون باشه گاهي لنزها تا 2 كيلو هم ديده شدن

6- گرفتاريهاي چند لنزي بودن براي شما قابل تحمل هست؟

لطف كنيد و اينها رو پاسخ بدين تا ببينيم چه خاكي مي تونيم تو سرمون بريزيم:::big grin:::
    سياوش
    It is not the gear, it is the guy behind the camera :)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

سلام بر دوستان
    ر با آرزوی قبولی عزاداری های عزیزان و التماس دعا
    آقا ما تو انتخاب دوربین گیر كردیم
    یه ماه ژیش با مشهدی وحید رو َA650 کنون به رضایت رسیدیم تا اینکه حالا اومده اونم قیمت 400
    حالا به این نتیجه رسیدم که واسه خرید یه دوربین خانوادگی بیش از 250 ارزش خرج کردن نداره
    حداقل واسه دوربین اول و یه ادم آماتور
    میخوام تا 3 شنبه حتما دوربین بخرم واسه مراسم عاشورا و تاسوعا
    خواهشا کمک کنید تا یه انتخاب خوب کنم
    من تو دوربین های فشردهcompact کودوم مدل رو بخرم
    از اینا کودومش بهتره:
    Panasonic Lumix DMC-TZ2
    Canon Powershot SD1000 - IXUS 70
    Canon Powershot SD750 - IXUS 75
    Panasonic Lumix DMC-FX12
    بعدشم تو این قیمت رو دوربینA720 IS کنون هم گیر کردم
    حالا تورو خدا زود راهنمایی کنید
    کودومش بهتره زیاد هم دنبال دوربین بزرگ و سنگین نیستم

كاربر جديد farzad13 آواتار ها
    تشکر کرده
    32

سلام
    اساتید لطفا راهنمایی کنند با این مشخصات چه دوربینی میشه خرید ؟
    1 هزینه 400 تومان با یک مموری 2 گیگ کلا 400 تومان
    2برای عکاسی در محل های تاریک و شب برای عکس های خانوادگی مناسب باشه
    3 اصلا از عکاسی سر در نمیارم ولی میخوام یاد بگیرم یعنی یه چیزی باشه که بعدا یاد گرفتم هم به دردم بخوره
    4 امکان فیلمبرداری هم داشته باشه (در صورت امکان )
    5 امکان نصب فلاش رو هم داشته باشه (نمیدونم برای عکاسی در شب مهمه ؟)
    6 برای عکاسی در سالن ها و فضای بسته مناسب باشه آیا در محیط استخر که رطوبت بیشتره میشه از این دوربین ها استفاده کرد ؟
    7حداقل 6برابر زوم اپتیكال داشته باشه
    8 دارای لرزش گیر باشه
    9 اگر نیاز به افزایش هزینه هست بفرمایید چقدر ؟

با سپاس فراوان

كاربر همراه journalist آواتار ها
    تشکر کرده
    298

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_star نمایش پست ها
    -حالا به این نتیجه رسیدم که واسه خرید یه دوربین خانوادگی بیش از 250 ارزش خرج کردن نداره

-حالا تورو خدا زود راهنمایی کنید
    کودومش بهتره زیاد هم دنبال دوربین بزرگ و سنگین نیستم
    سلام من استاد كه قطعا نيستم و هيچ ادعايي هم ندارم ولي به عنوان يك پيشنهاد :
    تو اين رنج دوربين ها CANON بهتر كار كرده من به شما A710 IS رو پيشنهاد ميكنم امتحانش رو پس داده و خداييش كيفيت عكس خوبي داره تو اكثر سايتها و رويو ها هم تاييد شده( تقريبا تو همشون ) كيفيت لنزش خيلي عاليه و 6 برابر هم اپتيكال داره رزولوشن معقولي هم داره 7 - خوب من نظرم اينه كه هرچي رزولوشن بالا ميره از 6 به بالا كيفيت كاهش پيدا ميكنه ( البته كاملا به سايز سنسور بستگي داره ) در مورد A720IS اطلاعي ندارم ولي اگه گير دادي بهش احتمالا بد نباشه با اين 710 من عكس گرفتم چه عكسي ميده بخصوص ماكرو .

ضمنا حاجي اكثر اينا كه زدي قيمتشون بالاي 250 هستش پاناسونيك خودم دارم كلا دوربينهاي خوبيه اگه با نويز مشكل نداري اگه مشكل داري طرفش نرو ولي سخت افزار عالي دارن ( لنز هاي خيلي خوب - ضد لرزش بي نظير و ...) اما پردازش عكس و نويز كنون بهتره.

اين TZ2 از اون دوربينهايي كه خيلي دل ميبره: وايد - 10 برابر اپتيكال ( در حالي كه كمپكت هست يعني تو لنزش يه منشور داره كه لنزش رو L شكل كرده ) و كلا مشخصات عالي- بخصوص كه شما هم مي خواي از عزاداري عكس بگيري وايد لازم داري اگر مينوني يك مقدار از كيفيت عكس بگذري اين دوربين هم ميتونه كامل ترين اتخابت باشه
    اين رو به عنوان اولويت دوم معرفي ميكنم -

موفق باشي
    mohsen_star تشکر می‌کند.
    سياوش
    It is not the gear, it is the guy behind the camera :)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط journalist نمایش پست ها
    سلام من استاد كه قطعا نيستم و هيچ ادعايي هم ندارم ولي به عنوان يك پيشنهاد :
    تو اين رنج دوربين ها CANON بهتر كار كرده من به شما A710 IS رو پيشنهاد ميكنم امتحانش رو پس داده و خداييش كيفيت عكس خوبي داره تو اكثر سايتها و رويو ها هم تاييد شده( تقريبا تو همشون ) كيفيت لنزش خيلي عاليه و 6 برابر هم اپتيكال داره رزولوشن معقولي هم داره 7 - خوب من نظرم اينه كه هرچي رزولوشن بالا ميره از 6 به بالا كيفيت كاهش پيدا ميكنه ( البته كاملا به سايز سنسور بستگي داره ) در مورد A720IS اطلاعي ندارم ولي اگه گير دادي بهش احتمالا بد نباشه با اين 710 من عكس گرفتم چه عكسي ميده بخصوص ماكرو .

ضمنا حاجي اكثر اينا كه زدي قيمتشون بالاي 250 هستش پاناسونيك خودم دارم كلا دوربينهاي خوبيه اگه با نويز مشكل نداري اگه مشكل داري طرفش نرو ولي سخت افزار عالي دارن ( لنز هاي خيلي خوب - ضد لرزش بي نظير و ...) اما پردازش عكس و نويز كنون بهتره.

اين TZ2 از اون دوربينهايي كه خيلي دل ميبره: وايد - 10 برابر اپتيكال ( در حالي كه كمپكت هست يعني تو لنزش يه منشور داره كه لنزش رو L شكل كرده ) و كلا مشخصات عالي- بخصوص كه شما هم مي خواي از عزاداري عكس بگيري وايد لازم داري اگر مينوني يك مقدار از كيفيت عكس بگذري اين دوربين هم ميتونه كامل ترين اتخابت باشه
    اين رو به عنوان اولويت دوم معرفي ميكنم -

موفق باشي
    آقا A710 دیگه تولید نمیشه
    اینTZ2 چجوره یجوری رفتم تو کفش
    اما میترسم زود ازش زده شم و یکنواخت باشه و اونوقت هستش که بفکر A720 میره دلم
    دوستان بیان راهنمایی بکنن

كاربر جديد farzad13 آواتار ها
    تشکر کرده
    32

لطفا یکی جواب سوال من رو هم بده :(

صفحه 22 از 284 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 122 ... آخرینآخرین