صفحه 46 از 67 نخستنخست ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 451 تا 460 , از مجموع 668
Like Tree659تشکر

موضوع: خريد دوربين براي عكسهاي روزمره (منظره، خانوادگي...)

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط vizor نمایش پست ها
    علی جان ممنون از وقتی که برای این مسئله میذاری :)
    اما اینا سمپل h9 هست نه h90. و خب طبیعیه که به خاطر سال ساختش که سال 2007 هست به جهت تکنولوژی های جدید نباید با H90 مقایسش کرد. علاوه بر اینکه h9 یه دوربین 8 مگاپیکسلی بود
    واقعا ببخشيد. حق با شماست. اگه از H90 سمپل پيدا كردم حتما اطلاع ميدم.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

بفرمائيد. اينا ديگه سمپل خود H90 هست:

Sony Cyber-Shot DSC-H90 Sample Photos
    http://www.flickr.com/search/?q=Sony...+DSC-H90&s=int

كاربر آشنا vizor آواتار ها
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6262 نمایش پست ها
    بفرمائيد. اينا ديگه سمپل خود H90 هست:

Sony Cyber-Shot DSC-H90 Sample Photos
    http://www.flickr.com/search/?q=Sony...+DSC-H90&s=int
    ممنون علی جان شرمنده کردی...
    اینارو قبلا دیده بودم. اما عیبش اینه که فقط چند تا سمپل داره. میخواستم عملکرد دوربین رو با اف های مختلف تو حساسیت های مختلف تو شرایط نوری مختلف ببینم که متاسفانه جایی پیداش نکردم...
    خیلی خیلی ممنونم ازت داداش
    همین که آینه چشم آبی ات تر شد / به هر کویر که کردی نگاه ، بندر شد ! _____________// ....................... Canon - PowerShot G7 - FUJIFILM S200EXR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

نظری راجع به دو تا مدل Canon PowerShot SX500 IS و Nikon Coolpix L810 ندارین؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

با سلام وخسته نباشید
    می خواستم بین دوربین های بدون آینه fuji xe-1 و sony nex 6 و همینطور دوربین کامپکت rx100 بگین کدوم یکی انتخاب کنم؟

نظر خودم روی فوجی هست ولی توی dpreview امتیاز فیمبرداریش پایین هست ولی توی عکسبرداری فوق العاده ، nex 6 هم خوبه ولی توی عکس به پای xe-1 نمیرسه توی مقایساتی هم که توی سایتای مختلف انجام شده بود فوجی رو پیشنهاد داده بودن
    راستی olympus EM-5 توی ایران پیدا میشه؟

کاربرد دوربین هم می خوام همه جا باشه (بیشتر تو مسافرت ، مهمانی ها ، پورتره از ین جور کارا )

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط elyar_atx نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشید
    می خواستم بین دوربین های بدون آینه fuji xe-1 و sony nex 6 و همینطور دوربین کامپکت rx100 بگین کدوم یکی انتخاب کنم؟

نظر خودم روی فوجی هست ولی توی dpreview امتیاز فیمبرداریش پایین هست ولی توی عکسبرداری فوق العاده ، nex 6 هم خوبه ولی توی عکس به پای xe-1 نمیرسه توی مقایساتی هم که توی سایتای مختلف انجام شده بود فوجی رو پیشنهاد داده بودن
    راستی olympus EM-5 توی ایران پیدا میشه؟

کاربرد دوربین هم می خوام همه جا باشه (بیشتر تو مسافرت ، مهمانی ها ، پورتره از ین جور کارا )
    همه این دوربینها برای کارهای غیر جدی به اندازه کافی خوب هستند که خودتونو درگیر کیفیتش نکنید. بین این دوربینها بهتره بگم بدنه ها XE-1 از همه بهتره اما خوب مشکل لنز هم وجود داره و شما لنزهای زیادی در دسترس ندارید. اگر خواستید این بدنه را تهیه کنید حتما با لنز زوم 18-55 تهیه کنید چون لنزهای فیکس برای کاربرد روزمره مناسب نیست. دوربین EM-5 هم گزینه خوبیه اما از نظر کیفیت ساخت خوب نیست. وقتی در دست بگیرید بیشتر حس اسباب بازی به آدم میده تا دوربین.
    elyar_atx تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان گرانقدر
    من عکاس حرفه ای نیستم و فقط دنبال دوربینی هستم که کیفیت تصویر مناسبی داشته باشه مثلا برای چاپ هم مشکلی نداشته باشم و همچنین فیلمبرداری برای من مهمه ...
    درواقع بخوام بطور کامل بگم مثل عنوان تاپیک دنبال دوربینی برای عكسهاي روزمره و مسافرت هستم نه چیز زیادتر
    راستش بودجه ای که میخوام برای خرید دوربین بذارم آنچنان زیاد نیست و با جستجویی که در اینترنت کردم به 2 مدل رسیدم ، حالا میخواستم ببینم شما بزرگواران و اساتید محترم با دانشی که دارید کدام یک از دوربین های زیر را به من پیشنهاد میکنید و یا اگر مورد بهتری در این رنج قیمت میشناسید پیشنهاد دهید... از دوستان خواهش دارم راهنمایی کنن چون بزودی یک سفر در پیش دارم و میخوام یک دوربین به همراه داشته باشم... خلاصه اول خدا بعد هم شما

اولی Canon PowerShot A810
    دومی هم Nikon Coolpix S3300

که البته خودم بیشتر نظرم رو canon A810 هست
    سپاس

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط milirekava نمایش پست ها
    سلام دوستان گرانقدر
    من عکاس حرفه ای نیستم و فقط دنبال دوربینی هستم که کیفیت تصویر مناسبی داشته باشه مثلا برای چاپ هم مشکلی نداشته باشم و همچنین فیلمبرداری برای من مهمه ...
    درواقع بخوام بطور کامل بگم مثل عنوان تاپیک دنبال دوربینی برای عكسهاي روزمره و مسافرت هستم نه چیز زیادتر
    راستش بودجه ای که میخوام برای خرید دوربین بذارم آنچنان زیاد نیست و با جستجویی که در اینترنت کردم به 2 مدل رسیدم ، حالا میخواستم ببینم شما بزرگواران و اساتید محترم با دانشی که دارید کدام یک از دوربین های زیر را به من پیشنهاد میکنید و یا اگر مورد بهتری در این رنج قیمت میشناسید پیشنهاد دهید... از دوستان خواهش دارم راهنمایی کنن چون بزودی یک سفر در پیش دارم و میخوام یک دوربین به همراه داشته باشم... خلاصه اول خدا بعد هم شما

که البته خودم بیشتر نظرم رو canon A810 هست
    سپاس
    برام جالبه. قیمت به دلار نیکون نزدیک 30 دلار ارزونتره ولی به تومن نیکون گرونتره! دوستان راهنمایی میفرمایین دلیلشو؟ با وجود اینکه همیشه دوستان تاکید دارند سایتی مثل snapsort ملاک تعیین کننده ای نیست ولی رای این سایت به نیکونه. دوستان و اساتید محترم لطف میکنن راهنمایی کامل میکنن انشاالله
    یا حق
    milirekava تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط milirekava نمایش پست ها
    سلام دوستان گرانقدر

که البته خودم بیشتر
    نظرم رو canon A810 هست
    سپاس
    درود
    عزیزجان توی این رده قیمتی خوب بدهیه که دوربین نیکون که ۱۱۵ تومان گرانتره، بهترباشه.اگه میخواستیدمثلا تا ۱ میلیون تومان دوربین بخریدوسردرگم میبودید،درخواست پیشنهادازطرف دوستان منطقی میبود، ولیکن مطمئن باشین که تواین قیمتهای زیر۵۰۰ تومان در۹۰٪ مواقع اونی که گرانتره، جنس بهتریه.
    ولی در کل اون دوربین نیکون انتخاب خوبی هست.امکانات مناسبی داره،هم فیلمبرداری بهتری داره ، هم برد فلاش بیشتری داره ، هم وزن کمتری داره وهم گستره لنزبیشتری داره(۲۸-۱۴۰ دربرابر۲۶-۱۵۶) والبته لرزشگیردار هم که هست.

milirekava تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    درود
    عزیزجان توی این رده قیمتی خوب بدهیه که دوربین نیکون که ۱۱۵ تومان گرانتره، بهترباشه.اگه میخواستیدمثلا تا ۱ میلیون تومان دوربین بخریدوسردرگم میبودید،درخواست پیشنهادازطرف دوستان منطقی میبود، ولیکن مطمئن باشین که تواین قیمتهای زیر۵۰۰ تومان در۹۰٪ مواقع اونی که گرانتره، جنس بهتریه.
    ولی در کل اون دوربین نیکون انتخاب خوبی هست.امکانات مناسبی داره،هم فیلمبرداری بهتری داره ، هم برد فلاش بیشتری داره ، هم وزن کمتری داره وهم گستره لنزبیشتری داره(۲۸-۱۴۰ دربرابر۲۶-۱۵۶) والبته لرزشگیردار هم که هست.

سپاس
    اما گفتم که اصلا تجربه در خرید دوربین ندارم.. بهتر بگم اصلا از دوربین سر در نمیارم تنها کلمه ای که تو نقد دوربین ها فهمیدم کلمه HD بود و بس!.. حق بدید واسه انتخاب یه دوربین ساده هم سردرگم بشم درضمن در ادامه هم گفتم اگر کسی از دوستان در این رنج قیمت دوربین بهتر میشناسه معرفی کنه
    kiavash تشکر می‌کند.

صفحه 46 از 67 نخستنخست ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 ... آخرینآخرین