صفحه 108 از 225 نخستنخست ... 8 58 98 104 105 106 107 108 109 110 111 112 118 158 208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد india آواتار ها
    تشکر کرده
    10

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از راهنمایی شما،پیشنهاد های خیلی خوبین،sx200 رو دیدم که از نظر سایز خب خیلی بهتره ولی فکر میکنم که از نظر زوم و فیلمبرداری ضعیف تر باشه،در هر صورت باید بین یکی از این سه یکی رو انتخاب کنم،عکس های شما رو هم دیدم و از کیفیت ان راضی بودم،البته شما گویا حرفه ای هستید :biggrin: هزینه جانبی رو هم خوب شد گفتید،پس حدودا با توجه به قیمت الان باید حدود 500 تومان هزینه کنم با وسایل جانبی برای sx20
    ،خودم بیشتر به sx20 علاقه دارم
    من 450 پول دوربین رو دادم، 30 تومن 4 گیگ رم توشیبا، 26 تومن شارژر سونی با 4 باطری (که داخل یه پکه)، 15 تومن پول کیف، 12 تومنم 4 باطری اضافه : 450 + 80

یعنی رم ارزونتر هم بود ولی فروشنده توصیه می کرد که این رم که بهتره بگیرم و ...
    ویرایش توسط india : Thursday 8 April 2010 در ساعت 13:59
    bijanh تشکر می‌کند.
    عکاسی بدانم و بمیرم بهتر است یا ندانسته از این دنیا بروم؟ :cool:

كاربر آشنا ladbon1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    716

سلام.من قبل از عید g11 خریدم، 505 تومن.عکسهای Sx20 رو ندیدم، ولی دوربینم تو شب اون چیزی که از یه اس ال آر لایک انتظار میره به خوبی برآورده میکنه.کار باهاش خیی راحته ، بخصوص انتخاب ایزو و نورسنجی که روی دوربین تعبیه شده، و نیازی به ور رفتن به منوها نیست! بدنه ی خوش دست تری نسبت به sx20 داره، من Sx20 رو تو دستم گرفتم ولی بیخود سنگین بود! درواقع sx20 فقط شکل و شمایل اس ال آرتری نسبت به G11 داره.ولی مطمئن باشید g11 ارزشش رو داره که 50 تومن بیشتر بدین! ضمن اینکه زوم 5، نیاز اکثر کاربران رو برآورده میکنه.
    barca007 تشکر می‌کند.

كاربر همراه I Mis آواتار ها
    تشکر کرده
    120

نقل قول نوشته اصلی توسط ladbon1988 نمایش پست ها
    سلام.من قبل از عید g11 خریدم، 505 تومن.عکسهای Sx20 رو ندیدم، ولی دوربینم تو شب اون چیزی که از یه اس ال آر لایک انتظار میره به خوبی برآورده میکنه.کار باهاش خیی راحته ، بخصوص انتخاب ایزو و نورسنجی که روی دوربین تعبیه شده، و نیازی به ور رفتن به منوها نیست! بدنه ی خوش دست تری نسبت به sx20 داره، من Sx20 رو تو دستم گرفتم ولی بیخود سنگین بود! درواقع sx20 فقط شکل و شمایل اس ال آرتری نسبت به G11 داره.ولی مطمئن باشید g11 ارزشش رو داره که 50 تومن بیشتر بدین! ضمن اینکه زوم 5، نیاز اکثر کاربران رو برآورده میکنه.
    بله!
    كيفيت جي11 بهمراتي بيشتر از اس ايكس20 هست...
    اما پيشنهاد مي كنم تركيب اس ايكس 20 با جي 11 رو بگيرين!
    فوجي اس200 هم سايز سنوسر بزرگتري داره هم 12 مگاپيكسله هم بدنه ي شبيه تر به اس ال آر داره......
    CANON EOS 400D Digital & 18-55 & 55-250 & 100-400

كاربر همراه shenasi آواتار ها
    تشکر کرده
    3783

با سلام
    دوست عزیز من خوب میدانم که الان کاملا گیج شده اید و بین چند دوربین قرارگرفته اید شما قبل از اینکه دوربین را انتخاب کنی علایق خودت را به روی کاغذ بیاور و این کار را با دقت و تفکر انجام بده تا بعدا پشیمان نشوی
    مقداری اطلاعات عکاسی خودت را با مطالعه مقاله های سایتهای عکاسی بالا ببر.
    بعد دوربینهایی را که خواسته های شما رو بر آورده میکنند انتخاب کن و پیشنهاد های دوستانت در این فروم را هم در نظر بگیر .(بنده دوربین s200exr یا s100fs فوجی را به شما پیشنهاد میکنم)
    سپس یک سری به تاپیک مربوط به دوربینها بزن و نظرات دوستانی را که شخصا از این دوربینها استفاده کرده اند ببین .
    از عکسهای موجود در سایتهای خارجی زیاد به عنوان معیار انتخاب استفاده نکن و بیشتر عکسهایی را که در محیط طبیعی و توسط افراد عادی گرفته شده ملاک قرار بده.(مثل عکسهای موجود در همین فروم)
    و حالا با دیدی بسیار باز دوربین را انتخاب کن و سعی کن با کمی افزایش بودجه همان اول بهترین انتخاب را داشته باشی و از آن لذت ببری.
    موفق و پیروز باشی
    ارادتمند شما
    شناسی
    hooshmand shokoohi و bijanh تشکر می‌کنند.
    محسن شناسی آذری
    About Me
    هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ....
    D90

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط I Mis نمایش پست ها
    اما پيشنهاد مي كنم تركيب اس ايكس 20 با جي 11 رو بگيرين!
    فوجي اس200 هم سايز سنوسر بزرگتري داره هم 12 مگاپيكسله هم بدنه ي شبيه تر به اس ال آر داره......
    .... .(بنده دوربین s200exr یا s100fs فوجی را به شما پیشنهاد میکنم)
    سلام

البته سليقه ها كاملا متفاوته ولي من به شخصه ابدا حاضر به خريد Slr Like اي به وزن 865 گرم و با اون ابعاد بزرگ نيستم. دوربيني كه با وجود سنسور بزرگ و كيفيت تصاوير خوبش، كاستي هاي فراواني هم دارد.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    3783

با سلام
    فرهاد جان این دو دوربین فوجی یه جورایی همه کاره هستند و به نظر من مابین slr و slr like قرار دارند
    البته نظر شما کاملا محترم است اما من بسیار کسانی را میشناسم که یه جورایی دوست دارند یه دوربین خوب و با کلاس (شبیه دوربینهای حرفه ای ) داشته باشند اما زیاد اهل مخارج سنگین و دنگ و فنگ slr ها نیستند
    این دسته با داشتن یه کامپکت سریعا از بی امکانات بودن این دوربینها و نداشتن تنظیمات دستی و .... مینالند و همیشه به فکر تعویض دوربین خود هستند وقتی هم که برایشان از خرید یک slr میگویی زیاد نمیپسندند و مثلا میگویند که کلا میشود با همه دم و دستگاه و لنز هاو کیف و ... با 600 یه slr بگیرم :confused: (باور کنید چند بار این مسئله برای من پیش آمده است )
    خلاصه فوجی به نظر من طراحی جالبی برای این دسته از افراد کرده و یه جورایی راضیشان کرده است
    ولی خداییش من با s100fs به شخصه کار کرده ام و از آن خیلی خوشم آمد
    انشالله این دوستمان با دیدن نظرات همه دوستان و با بررسی بیشتر و سنجیدن خواسته هایش بهترین انتخاب را با توجه به بودجه اش انجام خواهد داد
    ار ادتمند شما
    شناسی
    farhad44، hooshmand shokoohi و bijanh تشکر می‌کنند.
    محسن شناسی آذری
    About Me
    D90

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

البته سليقه ها كاملا متفاوته ولي من به شخصه ابدا حاضر به خريد Slr Like اي به وزن 865 گرم و با اون ابعاد بزرگ نيستم. دوربيني كه با وجود سنسور بزرگ و كيفيت تصاوير خوبش، كاستي هاي فراواني هم دارد.
    ممنون از همه دوستان بله من هم فکر میکنم که این وزن برای سفر مناسب نباشه و باعث مزاحمت بشه.وزن sx20 رو دیدم حدودا 550 گرم هست،ولی خب g11 با حدود 350 گرم از همه بهتره،ولی من از نظر ظاهری sx20 رو ترجیح میدم نسبت به g11

كاربر آشنا hooshmand shokoohi آواتار ها
    تشکر کرده
    88

من هم فرمایشات جناب شناسی رو تایید میکنم. فوجی تونسته با ارایه 3 مدل SLR-Like اخیرش که زوم دستی داره و آپشنهای زیادی رو در اون گنجونده تا حتی حرفه ای ها هم دوربین SLR-Lik رو راحت انتخاب کنند. و البته خیلی از آماتورها هم با خرید S100FS ، S200EXR و یا HS10 بیشترین نیازهاشون درخصوص لنز و لوازم عکاسی و حتی یادگیری و به سمت نیمه حرفه ای رفتن مرتفع میشه. کافیه فوجی کمی روی کیفیت سنسورهاش بیشتر کار کنه. فکر کنم آینده موفقی داشته باشه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام بر همه دوستان گرامی
    منم مثل یکی دیگه از دوستان که مطرح کرده بودند قصد خروج برای فوق دارم و بهمین خاطر یک دوربین باید بخرم
    حقیقتش فوق العاده گیج شدم شرایط رو میگم بلکه نظرات شما گره از کار ما بگشاید
    بیشترین چیزی که برای من مهم هست زنده بودن تصاویر و خوش آب و رنگ بودن اون هست که در دوربین یکی از دوستانم که سونی فکر کنم H50 بود مشاهده کردم ولی چند وقت پیش هم که برای یکی از اقوام دوربین کانون EOS D500 گرفتیم زنده بودن تصاویر سونی مشاهده نشد البته خوب کانونی که گفتم خیلی سر تر از سونیه بود که گفتم.
    بنظرتون با این اوضاع کانون G11 بهتره یا Fujifilm FinePix S200EXR یا (Panasonic Lumix DMC-FZ35 (FZ38 یا همین کانون SX20 .
    در ضمن جدا از بحث SLR like بنظر شما با توجه مهمترین معیار من یعنی رنگ و آب و زنده بودن تصاویر و با توجه به قیمت دوربین Sony Alpha DSLR-A230 بگیرم که با همون حدود 535 میشه یک پایه هم گرفت.
    در کل من اینطوری فهمیدم که برای انتخاب دوربین خوبی که عکس خوب و کم نویز داشته باید یکجورایی فیلم برداری Full HD رو بیخیال شد اگه من اشتباه میگم نظرتون کدوم دوربینه که همچین قابلتی داره ؟
    مرسی

تشکر کرده
    3783

با سلام
    دوست عزیز از شما خواهش دارم تعدادی از صفحات قبلی همین تاپیک را مطالعه بفرمایید
    مخصوصا تاپیک تفاوت دوربینهای slr و slr like رو مطالعه کنید تا تفاوت دوربینها بیشتر برایتان روشن شود
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=10521
    آنوقت جواب بسیاری از سئوالهایتان را درخواهید یافت و برداشتهای اشتباهی که از برخی مسائل در دوربینها دارید اصلاح خواهند شد .(عکسهای h50 از 500d زنده تر و بهتره ؟؟؟؟؟.... )
    مطمئن باشید وقت زیادی از شما گرفته نمیشود
    حتما برای این موضوع وقت بیشتری بگذارید تا با دید باز تری خرید کنید .
    اینها را هم مطالعه کنید
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=11342
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=9877
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=11957
    ارادتمند شما
    شناسی
    hooshmand shokoohi، AMIRGHS640 و Hoomanco101 تشکر می‌کنند.
    محسن شناسی آذری
    About Me
    D90