صفحه 110 از 225 نخستنخست ... 10 60 100 106 107 108 109 110 111 112 113 114 120 160 210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه I Mis آواتار ها
    تشکر کرده
    120

پیش فرض پاسخ: s200 , fz35 , hs10 كداميك ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hazamid نمایش پست ها
    دوستان كداميك را پيشنهاد ميكنند؟؟؟
    s200exr 430000
    hs10 580000
    fz35 400000
    سلام
    شما بايد نياز و علايقتون رو در نظر داشته باشين تا هم انتخاب خوبي انجام بدين هم دوستان راهنمايي بهتري بكنن...
    فاكتور هاي خريد خودتون مثله قيمت..كيفيت...برند...سنسور....م حدوده زومينگ...و غيره مشخص كنيد
    CANON EOS 400D Digital & 18-55 & 55-250 & 100-400

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض دوربين sx20 بخرم يا G11 ?

با سلام
    من يك راهنمايي خيلي فوري نياز دارم. براي كاربرد خانگي و معمولي منظورم هست.
    1- مي خواستم بدونم دوربين كانن sx 20 is با مدل G11 چه تفاوت عمده اي از لحاظ كاركرد دارد .و آيا اصلاً ارزش دارد كه براي ْG11 مبلغ بيشتري پرداخت كرد؟
    2- دوربين sx 20 is فرمت فشرده Raw و Jpeg را ساپورت نمي كند. آيا اين ضعف عمده اي است ؟ و آيا مي توان عكسهاي گرفته شده را در كامپيوتر بون نرمافزار و وسيله خاصي مشاهده و ويرايش كرد.يا در تلويزيون آنها را نمايش داد؟
    3- آيا عكسهاي گرفته شده براي چاپ در آتليه هاي بيرون مشكلي ندارد؟
    4-قيمت دوربين با گارانتي آفومار حدود 40 تا 50 هزار تومان از دوربين با گارانتي شركت هاي ديگر گرانتر است . خود آفومار مي گويد به خاطر خدمات پس از فروش است. شما اگر دوربينتان مشكل پيدا كند مثلاً لنزش يا هر قطعه اي ايراد پيدا كند ما آن را تعويض مي كنيم و تعمير نداريم ولي شركتهاي ديگر لنز شما را تعمير مي كنند و حتي ممكن است آن را براي تعمير به مغازه اي مثلاً در جمهوري بدهند و شما متوجه هم نمي شويد. خواستم بدونم نظر شما چيست و ايا ارزش پول بيشتر دادن دارد تا گارانتي آفومار را داشته باشيم ؟
    با تشكر

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

سلام

در مورد اين دوربين ها بارها و بارها در فوروم بحث شده است. به جاي ايجاد تاپيك جديد (كه با اين تاپيك ادغام شد) تاپيك هاي مشابه را مطالعه كنيد به جواب خواهيد رسيد.

ضمنا لطف بفرماييد و قوانين فوروم را هم مرور كنيد.

با تشكر
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: دوربين sx20 بخرم يا G11 ?

نقل قول نوشته اصلی توسط damst2005 نمایش پست ها
    با سلام
    1- مي خواستم بدونم دوربين كانن sx 20 is با مدل G11 چه تفاوت عمده اي از لحاظ كاركرد دارد .و آيا اصلاً ارزش دارد كه براي ْG11 مبلغ بيشتري پرداخت كرد؟
    2- دوربين sx 20 is فرمت فشرده Raw و Jpeg را ساپورت نمي كند. آيا اين ضعف عمده اي است ؟ و آيا مي توان عكسهاي گرفته شده را در كامپيوتر بون نرمافزار و وسيله خاصي مشاهده و ويرايش كرد.يا در تلويزيون آنها را نمايش داد؟
    4-قيمت دوربين با گارانتي آفومار حدود 40 تا 50 هزار تومان از دوربين با گارانتي شركت هاي ديگر گرانتر است . خود آفومار مي گويد به خاطر خدمات پس از فروش است. شما اگر دوربينتان مشكل پيدا كند مثلاً لنزش يا هر قطعه اي ايراد پيدا كند ما آن را تعويض مي كنيم و تعمير نداريم ولي شركتهاي ديگر لنز شما را تعمير مي كنند و حتي ممكن است آن را براي تعمير به مغازه اي مثلاً در جمهوري بدهند و شما متوجه هم نمي شويد. خواستم بدونم نظر شما چيست و ايا ارزش پول بيشتر دادن دارد تا گارانتي آفومار را داشته باشيم ؟
    5- آيا زوم لنز sx20 هنگام فيلمبرداري صدا نمي دهد ؟
    با تشكر
    آقا كسي پيدا نمي شه يه راهنمايي كوچولو و فوري كنه مارو؟
    مدير اين بخش كجاست!؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

آقا كسي پيدا نمي شه يه راهنمايي كوچولو و فوري كنه مارو؟
    مدير اين بخش كجاست!؟
    با سلام

اتفاقا مدیر بخش جواب شما رو دادند دوست عزیز

موفق باشید
    ناصر شعبانی

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

هر دوربین جداگانه بررسی شده. ولی اجمالی بخوای نگاه کنی G11 رو کسی میخره که براش کیفیت (عکاسی) خیلی مهمه و لی sx20 رو کسی میخره که بخواد از زومش استفاده کنه و فیلمبرداری خوبش . ضمنا مود raw قابلیت ویرایش کامل و واقعی رو داره .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

پیش فرض پاسخ: s200 , fz35 , hs10 كداميك ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hazamid نمایش پست ها
    دوستان كداميك را پيشنهاد ميكنند؟؟؟
    s200exr 430000
    hs10 580000
    fz35 400000
    با سلام خدمت اساتيد.منم سوالم مثل همين دوستمونه با اين تفاوت که به اين ليست اينارم اضافه کنين
    nikon p100 ------ sony hx1-----cano sx20
    گفته بودين کاربرد و علايق و .............من بيشتر براي عکاسي تو طبيعت و مناظر و ........نياز دارم.کمي هم ماکرو.خيلي هم دوربين به دست نيستم.اما يه چيزي ميخوام با کيفيت عکس خيلي خوب بدون نويز با رنگهاي زنده و شارپ و زومشم زير 12 نباشه بيشترم شد بهتر و فيلمبرداريه خيلي خوب با زوم اپتيکال و صداي استريو.من ميخوام در واقع هم نيازهاي عکاسيم رو برطرف کنه هم فيلمبرداري و هر دو با کيفيت.من قبلا با canon a630 و canon g10 عکاسي و فيلمبرداري کردم.ميخوام کيفيت عکاسي از اينا کمتر نباشه همچنين فيلمبرداريش.
    من ميخواستم يه نيمه حرفه اي بگيرم مثلا مثل کانن 50d يا نيکون d5000 يا gh1 که ميدونم کيفيت عکس خيلي عاليتري داره اما نميدونم اين لنز کيتشون با زوم 3 چقدر کارمو با توجه به نيازم راه ميندازه و اگه نياز به لنز باشه ميتونم بخرم و فيلمبرداريشم بسته به لنز ميزانه زومش تغيير ميکنه و اين چيزا.خواهشا راهنمايي کنين ممنون ميشم.
    ویرایش توسط h_marcopolo : Saturday 24 April 2010 در ساعت 12:01

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

با سلام
    با تشكر
    سلام
    1.G11 سنسور بزرگتری داره و توی نور کم خیلی بهتر عمل می کنه و نویز کم تری داره. کوچکتر هم هست. ولی درکل به کاربردتون بستگی داره.
    2.JPEG رو که ساپورت می کنه .بله در تلوزیون و ... هم میشه نمایش داد. RAW هم فقط برای کسی به درد می خوره که اصلاح عکس با Photoshop و یا Lightroom و... رو بلد باشه .در این صورت نتیجه خیلی بهتر از ادیت کردن Jpeg هست .مثلا اگه جایی از عکس خیلی روشن یا تاریک باشه با RAW میشه اون قسمت ها رو درست کرد ولی با JPEG نه ... ولی برای کاربرد خانگی ضعف به حساب نمیاد :)
    3.نه ... اگه عکس خوبی بگیرید مشکلی نیست. ولی اگه با SX20 با نور لامپ عکس بگیرید مسلما کیفیتش خیلی کم تر از G11 هست :)
    4.نمی دونم :)

موفق باشید
    damst2005 تشکر می‌کند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

نقل قول نوشته اصلی توسط h_marcopolo نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتيد.منم سوالم مثل همين دوستمونه با اين تفاوت که به اين ليست اينارم اضافه کنين
    nikon p100 ------ sony hx1-----cano sx20
    گفته بودين کاربرد و علايق و .............من بيشتر براي عکاسي تو طبيعت و مناظر و ........نياز دارم.کمي هم ماکرو.خيلي هم دوربين به دست نيستم.اما يه چيزي ميخوام با کيفيت عکس خيلي خوب بدون نويز با رنگهاي زنده و شارپ و زومشم زير 12 نباشه بيشترم شد بهتر و فيلمبرداريه خيلي خوب با زوم اپتيکال و صداي استريو.من ميخوام در واقع هم نيازهاي عکاسيم رو برطرف کنه هم فيلمبرداري و هر دو با کيفيت.من قبلا با canon a630 و canon g10 عکاسي و فيلمبرداري کردم.ميخوام کيفيت عکاسي از اينا کمتر نباشه همچنين فيلمبرداريش.
    من ميخواستم يه نيمه حرفه اي بگيرم مثلا مثل کانن 50d يا نيکون d5000 يا gh1 که ميدونم کيفيت عکس خيلي عاليتري داره اما نميدونم اين لنز کيتشون با زوم 3 چقدر کارمو با توجه به نيازم راه ميندازه و اگه نياز به لنز باشه ميتونم بخرم و فيلمبرداريشم بسته به لنز ميزانه زومش تغيير ميکنه و اين چيزا.خواهشا راهنمايي کنين ممنون ميشم.
    این سه تا مدلی که اسم بردید از دو مدلی که قبلا داشتید کیفیت عکس پایینتری دارن. ضمنا در مورد لنز کیت اغلب نیازهای عکاسی آماتور رو انجام میده. برای تکمیل شدنش هم برای اینکه هزینه زیادی نپردازین میتونین یه لنز سیگما 70-300 بگیرید که دست دومش رو 120 هم میدادن (نوش 250 تومنه) که هم نیاز تله رو بر طرف میکنه هم ماکرو . کیفیتشم هر چی باشه از slrlike ها بهتره .
    h_marcopolo تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    سلام
    1.G11 سنسور بزرگتری داره و توی نور کم خیلی بهتر عمل می کنه و نویز کم تری داره. کوچکتر هم هست. ولی درکل به کاربردتون بستگی داره.
    2.JPEG رو که ساپورت می کنه .بله در تلوزیون و ... هم میشه نمایش داد. RAW هم فقط برای کسی به درد می خوره که اصلاح عکس با Photoshop و یا Lightroom و... رو بلد باشه .در این صورت نتیجه خیلی بهتر از ادیت کردن Jpeg هست .مثلا اگه جایی از عکس خیلی روشن یا تاریک باشه با RAW میشه اون قسمت ها رو درست کرد ولی با JPEG نه ... ولی برای کاربرد خانگی ضعف به حساب نمیاد :)
    3.نه ... اگه عکس خوبی بگیرید مشکلی نیست. ولی اگه با SX20 با نور لامپ عکس بگیرید مسلما کیفیتش خیلی کم تر از G11 هست :)
    4.نمی دونم :)

موفق باشید
    ازشما ممنونم دوست خوبم
    در واقع من يك دوربيني مي خوام بار يكار خانگي كه كيفيت عكس فوق العاده اي داشته باشه و رنگهاش شاداب و سرزنده باشه و بشه منظره و طبيعت رو هر چه وسيعتر و قشنگ عكس گرفت و همين طور در تاريكي مطلق سوژه را به وضوح نشان دهد و عكس بگيرد . حالا نمي دونم چه مدلي را بخرم؟