صفحه 25 از 225 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

پیش فرض پاسخ: از این دو مدل کدومش بهتره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط qavemm نمایش پست ها
    فوجی S9600 :
    سنسور این دوربین Super CCD HR است نه CMOS ...

روم اژتیكال این دوربین 10.7 برابر معادل 28-300 م م 35 میلیمتری است...

با مبدل لنز نمی توان لرزشگیر به دوربین اضافه كرد !

Canon EOS 350D :
    به عنوان یك اس ال ار مسلما از این دوربین هایی كه تا حالا بحسشون بود خیلی خیلی نویز كمتری دارد و كیفیت عكس بهتری خواهد داشت...
    اما...به خاطر داشته باشید كه درست است كانن لنزهای ارزان زیاد دارد ولی لنزهای خوب كانن بسیار بسیار ... بسیار گران است...ولی بازم اگه من می خواستم بخرم 350D را ترجیح می دادم...
    در مورد لرزشگیر می توان با لنز بهش اضافه كرد ولی فقط یك لنز IS كانن هست كه كمتر از 1 میلیون تومن قیمتش هست...
    شما منظور بنده رو درست متوجه نشدین این مشگلات پنچ گانه ای که ذکر کردم برای کانون 350 بود نه فوجی اس 9600 .

كاربر همراه usef آواتار ها
    تشکر کرده
    4817

نقل قول از qavemm

در مورد لرزشگیر می توان با لنز بهش اضافه كرد ولی فقط یك لنز IS كانن هست كه كمتر از 1 میلیون تومن قیمتش هست...

دوست عزیز canon جدیدا دو لنز ارزان قیمت معرفی کرده: EF-S 18-55 IS و EF-S 55-250 IS که هر دو با توجه به قیمت لنزهای مناسبی محسوب می شوند 55-18 که در ایران هم قابل تهیه است در حدود 200 تومان و 250-55 هم در حدود سیصد دلار قیمت دارند (که شاید این لنز هم به ایران رسیده باشد.)
    و همینطور EF 70-300 IS (که احتمالا مورد نطر شما بوده ) که در حدود 700 تومان قیمت دارد و ...
    ویرایش توسط usef : Wednesday 27 February 2008 در ساعت 14:51

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

در مورد لرزشگیر می توان با لنز بهش اضافه كرد ولی فقط یك لنز Is كانن هست كه كمتر از 1 میلیون تومن قیمتش هست...
    این جمله را برادران كانن سوار بشنوند خودشان را اعدام خواهند كرد...

كاوه جان كانن لنز های Is دار بسیار بسیار ارزان هم دارد.حتی لنز زیر 200 هزار تومان...
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Wednesday 27 February 2008 در ساعت 15:32
    farhad44 و Behnam_703 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: کدام : کانن S5is - سونی H7 -- سونی T200

در مورد كامپك ها كاملا با فرهاد جان موافقم.

گاهی هزار تا دوربین جور وا جور جای یك كامپك را نمی گیرد.

اینها همه به استفاده كاربر مربوط است.

و بعد اینكه اما اگر میلیونر بودم و قصد خرید یك كامپك خوب و عالی را داشتم هیچ وقت به سراغ G9 نمی رفتم!

اما در حال حاضر بهترین كامپك جهان ( از نظر امكانات و برتری ها ) و بدون در نظر گرفتن قیمت از نظر بنده البته! Sigma DP1 است.

پی نوشت ماشینی!

فرهاد جان ما كه مخلصیم...

اما توی همین تهران كمتر از 20 دستگاه كمری 6 سیلندر وارد شده.

اما اگر اینطور باشد باز هم سوناتای 6 سیلندر هم رده كمری 6 سیلندر می شود كه فراوان است.

اصلا این تویوتا آوالون بد جور در ایران مورد ظلم واقع شده.اگر وارد شود ( البته به قیمت ) بی برو برگرد بهترین انتخاب برای خریداران در این رده است.

راستی فرهاد جان خبر داری ایرتویا لكسس وارد می كند!تعداد زیادی هم وارد كرده ، دیروز گمرك تهران بودم و بیش از 50 تا GS و ES و حدود 70 تا RX متعلق به ایرتویا منتظر انجام كارهای گمركی بودند!عجب بازاری شود بعد از عید!!!
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

خوب این دوبین 350 کنون رو بدون لنز هم میشه خریداری کرد ؟ که خودم هر لنزی دوست داشتم براش بخرم ؟ اگه میشه قیمتش چجوریاس ؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    در مورد كامپك ها كاملا با فرهاد جان موافقم.

گاهی هزار تا دوربین جور وا جور جای یك كامپك را نمی گیرد.

اینها همه به استفاده كاربر مربوط است.

و بعد اینكه اما اگر میلیونر بودم و قصد خرید یك كامپك خوب و عالی را داشتم هیچ وقت به سراغ G9 نمی رفتم!

اما در حال حاضر بهترین كامپك جهان ( از نظر امكانات و برتری ها ) و بدون در نظر گرفتن قیمت از نظر بنده البته! Sigma DP1 است.
    كاوه جان تو دیگه چرا استاد اعظم. آدم وقتی كاربر یك برندی می شه كه نمی تونه هی برند عوض كنه. اینجوری اگه خواستم برم یه مهمونی g9 رو می ذارم توی جیب كتم و با خودم می برم حداكثر فلش 580 رو هم می دم خانم می زاره توی كیفش :biggrin:

ولی قبول دارم هر وقت میلیاردر شدم و مارك III رو خریدم ( یا معشوقه ی شما D3 رو خریدم) اون موقع یه DP1 هم می خرم :::big grin:::
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

اول اینکه این دوربین با تکنولژی 3 سال پیش ساخته شده

دوم اینکه ظاهرا برای کم کردن نویزها در ایزوی بالا عکس ها رو بیش از حد سافت میکنه

سوم اینکه لرزش گیر نداره (با تعویض لنز میشه این مشگل رو حل کرد ؟)

چهارم اینکه هیچ جا میزان زومشو ننوشته (که این هم ظاهرا بسته به نوع لنزه) ولی خوب با همین لنزی که روشه چقدر زوم میکنه ؟

پنجم اینکه حسگرش از نوعه Cmos و تا جایی که بنده اطلاع دارم این حسگرها دیگه قدیمی شده و حسگرهای Ccd بهتر و جدید تره
    كلمن جان آبروی ما رو بردی كه!(شوخی)
    اول اینكه بر طبق فرموده كاوه خان قبادی،این دوربین ها تقریبا به تكامل رسیدن.تفاوت 350 دی و 450 دی برای من 2000 تومن هم نمیارزه!شما چطور؟
    مگر این دوربین های شبه نمیكنن؟تازه اونها كه وضعیتشون به مراتب بد تره!(یه حالتی دارن تك لنز ها به اسم حالتRAW یعنی خام،و دوربین فقط عکس رو میگیره و بقیه کارها با شما!
    چون ایزوی بالا در این مدل ها کاملا قابل استفاده است،فرق زیادی بین شبه لرزشگیر دار و تک لنز با لنز معمولی نیست(این نظر شخصی منه و برای کاربر آماتور)
    اینها چون لنزشون عوض میشه ،فاصله کانونی رو مینویسند مثلا 18-55 تقریبا 3.5 ایکس زوم داره
    این آخری دیگه از اون حرف هاست! سیماس از تکنولوژی های برتر زمان ماست!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    كلمن جان آبروی ما رو بردی كه!(شوخی)
    اول اینكه بر طبق فرموده كاوه خان قبادی،این دوربین ها تقریبا به تكامل رسیدن.تفاوت 350 دی و 450 دی برای من 2000 تومن هم نمیارزه!شما چطور؟
    مگر این دوربین های شبه نمیكنن؟تازه اونها كه وضعیتشون به مراتب بد تره!(یه حالتی دارن تك لنز ها به اسم حالتRAW یعنی خام،و دوربین فقط عکس رو میگیره و بقیه کارها با شما!
    چون ایزوی بالا در این مدل ها کاملا قابل استفاده است،فرق زیادی بین شبه لرزشگیر دار و تک لنز با لنز معمولی نیست(این نظر شخصی منه و برای کاربر آماتور)
    اینها چون لنزشون عوض میشه ،فاصله کانونی رو مینویسند مثلا 18-55 تقریبا 3.5 ایکس زوم داره
    این آخری دیگه از اون حرف هاست! سیماس از تکنولوژی های برتر زمان ماست!
    تسلبم :biggrin:
    فقط نگفتین میشه دوربین رو بدون لنز خرید یا نه ؟
    یا اگر نمیشه یک دسته دوم تمیزش رو چی ؟ اونو دیگه میشه بدون لنز خرید (البته دوربینی که 3 سال پیش خریداری شده نمیتوانه تمیز و قابل اطمینان باشه)

چون 3.5 ایکس زوم کار متو راه نمیدازه یعنی بهتر بگم ارضام نمیکنه دوست دارم حداقل 10 ایکس داشته باشم .
    DELL تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

دوستان ممنون از نظراتتون - با این حساب به این نتیجه رسیدم که اچ7 بهتره چون در نور کم عکسش بهتره و نویزش کمتره و مشکل باطری هم نداره - البته من قبلاً تجربه کار با کانن A85 رو داشتم در نور کم اصلاً خوب نبود باطریش دیونم کرده بود و .... و دست آخر هم یکی از دوستام برد مسافرت که اونجا ازش دزدیدن و از دستش راحت شدم
    Rofougaran تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

[QUOTE=Kaveh Ghobadi;75139]حالا كه موضوع ماشینی شد...

این كمری با آزرا هم رده نیست.

ماكسیما با آزرا همرده است اما كمری نه!

آوالون با ماكسیما و آزرا هم رده هستند.

و سوناتا و آلتیما و كمری هم در یك رده هستند!

حالا چه ربطی داشت به این تاپیك؟

ربط اش در بی ربطی است.

متاسفانه عموم مردم ( یعنی كسانی كه صرفا به دنبال یك دوربین برای ثبت لحظات تلخ و شیرینشان هستند ) زیاد به رده بندی و گروه بندی و دسته بندی و اینها توجه نمی كنند.

ملاك قیمت و مگاپیكسل است و بس!

مثل اتومبیل كه ملاك قیمت و قیافه و چشم هم چشمی است.در جایی كه موتور 240 اسبی و 6 سیلندر آزرا را با یك كمری 4 سیلندر فسقلی در یك ردیف می بینند!

بنظرم اگه موضوع رو انتخاب ماشین بزاریم بهتره هدف من از نوشتن سونی تی 200 اول اینکه تو یه رنج قیمت بودن دوم اینکه زوومش نسبت به هم رده های خود بهتره و دست آخر نوشته بودن که کیفیتش در نور کم خوبه و من هم دوربینی با این مشخصات میخوام بخرم البته خوشم از صفحه لمسی نمی اد بنظرم همون اچ 7 بهتر باشه البته دوباره از نظر اساتید بزرگوار استفاده می کنم - --- امیدوام که موفق باشید

صفحه 25 از 225 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 125 ... آخرینآخرین