صفحه 72 از 225 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 122 172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 711 تا 720 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد omid357 آواتار ها
    تشکر کرده
    41

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

سلام
    مرسی از راهنماییتون برای گارانتی و دوربین های فوجی. اما آیا fz35 توی نور کم هم عکس های خوبی میگیره ؟ چون برای من عکس گرفتن توی نور کم هم مهمه

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

نقل قول نوشته اصلی توسط omid357 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی از راهنماییتون برای گارانتی و دوربین های فوجی. اما آیا fz35 توی نور کم هم عکس های خوبی میگیره ؟ چون برای من عکس گرفتن توی نور کم هم مهمه
    در عكاسي در نور كم:
    از فلاش استفاده ميكنيم يا زمان نوردهي را بالا مي بريم ولي اگر امكانش نبود ايزو يا همان حساسيت سنسور را بالاتر مي بريم، كه به طور معكوس در كيفيت عكس تاثير مي گذارد يعني نويز افزايش پيدا مي كند، در دوربينها حال حاضر كه در پستهاي اخير مقايسه كرديم متوجه شديم كه نمي توان همه گزينه ها را با هم داشت: رينگ زوم و فوكوس با فيلم برداري HD يا نويز كم با سايز كوچك سنسور، نمونه عكسهاي پاناسونيك در نور كم يا تاريكي در پستي كه نمونه ويديو نيز بود وجود دارد كه بايد با دوربين ديگر مقايسه شود.
    omid357 تشکر می‌کند.

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

سلام
    تو سوپرزوم ها شاید بهترین نباشه ولی مسلما جزء خوبترین هاست.

شما نیازهاتو یه اولویت بندی بکن تا بهتر بتونی انتخاب کنی (مثلا اگه اولیت اولت عکاسی در نور کمه اون موقع دوربین هایی مثل G11 ، S90 و LX3 هم مطرح میشن که سنسور 1/1.6 دارند و عملکرد نویزی بسیار خوبی در ایزوهای بالا دارند و لنز های سریعی هم دارند مثل LX3 که امکان نوردهی بیشتر رو محیا می کنند. اما دیگه سوپر زوم نیستند دو تای اول HD هم فیلمبرداری نمیکنه که فکر نمی کنم شما اینارو بخوای )

ولی یه چیزی مسلمه اگه دوربینی بخواید که سوپرزوم باشه HD هم فیلمبرداری کنه فرمت Raw هم عکاسی کنه Fz35 مسلما میتونه انتخاب شما باشه. در سطح کامپکت ها و سوپرزومها رفتار نویزی بدی هم نداره ولی S200EXR احتمالا در ایزوهای بالا عکس های کم نویزتری رو نتیجه بده ولی فکر می کنم این تفاوت در حدی نیست که بشه بخاطرش قید HD رو زد.

من عکس های خود S200EXR رو ندیدم ولی F200EXR رو که از همون سنسور S200 استفاده می کنه رو دیدم و نسبت به سطح معمول کامپکت ها رفتار نویزی خوبی داره و قابل مقایسه با LX3.

من هنوز سایتی رو ندیدم که عکسهایی با نمای یکسانی بوسیله دو دوربین S200EXR و Fz35 گرفته باشه که بتونی با هم مقایسه کنی اما سایت Imaging-resource.com عکس های fz35 و F200EXR رو داره. چون F200EXR و S200EXR از تکنولوژی یکسانی استفاده می کنند احتمالا باید رفتار نویزی یکسانی داشته باشند. بنابراین اگه سرعت اینترنت مناسبی داری می تونی نمونه عکس های Fz35 و F200EXR در ایزوهای بالا رو در این سایت با هم مقایسه کنی تا تفاوت اون ها برات مشخص بشه.
    Austin.A و omid357 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    41

سلام
    مرسی برای سایتی که دادین (Imaging-resource.com) خیلی کمکم کرد .
    دوربین lx3 رو که گفتین رو من رفتم یه ذره در موردش اطلاعات کسب کردم ولی یه سوال برام پیش اومد که چرا زوم اپتیکال این دوربین فقط 2.5 برابر هست ؟ آخه من عکس هایی که از این دوربین رو میدیدم توی اونا عکس هایی از تا آخر زوم شدن لنز رو نشون میداد که حداقل به نظر 5 برابر میومد....آیا منبعی که من توش اطلاعات این دوربین رو دیدم مشکل داره ؟
    من یه سری لنز برای دوربین fz35 توی سایت ebay دیدم...ولی خوب این دوربین که لنزش قابل تغییر نیست...میشه لطفا یه توضیحی در موردش بدین ؟
    ویرایش توسط farhad44 : Friday 13 November 2009 در ساعت 18:32 دلیل: حذف لينك هاي بدون تگ كد

تشکر کرده
    2211

سلام، به نظر من ديگه دنبال دوربينهاي ديگه نريد، دوربين LX3 اگرچه واقعا دوربين عاليي هستش ولي خوب جز سوپرزوم ها دسته بندي نمي شود.( 2.5 برابر زوم صحيح مي باشد.)
    لنز هايي كه ديديد دو مبدل هستند كه يكي باعث افزايش بزرگنمايي حدود 45X و ديگري باعث بازتر شدن زاويه ديد (وايدتر شدن) مي شود و سومي هم يك آداپتور هست كه بين لنز اصلي و اين دو لنز قرار مي گيرد.

كاربر همراه Austin.A آواتار ها
    تشکر کرده
    2192

باعث افزايش بزرگنمايي حدود 45X

:confused:

دوست من فکر نمیکم کانورتر بالای 2 ایکس موجود باشه !! چیزایی که من تا حالا دیدم 1.6 و 1.7 ایکس بوده و نهایتا 2 ایکس .
    علامه
    " Canon XXD + Some Stuffs "

تشکر کرده
    2211

نقل قول نوشته اصلی توسط Nomad نمایش پست ها

:confused:

دوست من فکر نمیکم کانورتر بالای 2 ایکس موجود باشه !! چیزایی که من تا حالا دیدم 1.6 و 1.7 ایکس بوده و نهایتا 2 ایکس .
    بله اتفاقا من هم تعجب كردم ولي قبل از اينكه جناب فرهاد لينك ها رو طبق قوانين پاك كنند، مي تونستيد كانورتر 2.5x رو ببينيد:
    کد:
    http://cgi.ebay.com/2-5x-Tele-converter-for-Panasonic-Lumix-DMC-FZ35-FZ38_W0QQitemZ360206600662QQcmdZViewItemQQptZUK_Photography_DigitalCamAccess_RL?hash=item53ddfc89d6
    كه چون وقت نداشتم نتونستم از سايت پاناسونيك چك كنم، البته الان مشخص شد كه تله كانورتر از شركت سيگما بود نه پاناسونيك، در هر صورت ممنون.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

دوربین lx3 رو که گفتین رو من رفتم یه ذره در موردش اطلاعات کسب کردم ولی یه سوال برام پیش اومد که چرا زوم اپتیکال این دوربین فقط 2.5 برابر هست ؟ آخه من عکس هایی که از این دوربین رو میدیدم توی اونا عکس هایی از تا آخر زوم شدن لنز رو نشون میداد که حداقل به نظر 5 برابر میومد....آیا منبعی که من توش اطلاعات این دوربین رو دیدم مشکل داره ؟
    سلام

در سايزهاي كوچكتر از 10 مگاپيكسل ( ماكزيمم تعداد پيكسل lx3 ) ميتوانيد زومهاي معادل اپتيكال بيشتر از 2.5 داشته باشيد.

مثلا اگه رو 7 مگا پيكسل تنظيم كنيد اونوقت تا x 3 ، رو 5 مگاپيكسل تا x 4 , رو 3 مگاپيكسل x 4.6 و ...

جالبه نه؟ ..اگه داستان كراپو بدونيد علت اين مساله و همچنين جواب سوالتونو پيدا ميكنيد.

من خيلي از عكسهامو كه ميدونم چاپ بزرگ نميخوام بكنمو ( كه معمولا براي غير حرفه اي ها اينطوريه ) با زومهاي اپتيكال بالاتر از 2.5 ميگيرم ! :cool:
    omid357 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    41

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiM نمایش پست ها
    سلام، به نظر من ديگه دنبال دوربينهاي ديگه نريد، دوربين LX3 اگرچه واقعا دوربين عاليي هستش ولي خوب جز سوپرزوم ها دسته بندي نمي شود.( 2.5 برابر زوم صحيح مي باشد.)...
    بله دیگه من دنبال دوربین دیگری نمیگردم و انتخاب اصلی من همون fz35 هست که با کمک شما دوستان انتخاب کردم ولی میخواستم یه اطلاعاتی هم از دوربین lx3 داشته باشم و سوالاتی در مورد زوم داشتم که حل شد .

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

سلام
    راستي مثل اينكه fz38 هم وارد بازار ایران شده(نمایندگی شرکت با_نیا_ن)
    با قیمت 510 البته با نام fz35
    MehdiM و omid357 تشکر می‌کنند.

صفحه 72 از 225 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 122 172 ... آخرینآخرین