صفحه 87 از 225 نخستنخست ... 37 77 83 84 85 86 87 88 89 90 91 97 137 187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 861 تا 870 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.madani نمایش پست ها
    کسی بما کمک نمیکنه؟
    شما با حسن Raw که آشنا شدی؟ ببین به کارت میاد یا نه؟ اگه به کارت میاد که خوب Panasonic رو انتخاب کن اگه نه که در مورد خروجی این دو دوربین تفاوت ها بسیار اندک است و میشه گفت هر دو در یک سطحند.

این هم مقایسه این دو در Cameralabs :
    Most obviously the SX20 IS has a slightly longer 20x zoom range, a slightly smaller but fully-articulated screen which allows comfortable composition at any angle, a flash hotshoe for mounting external Speedlites, and an electronic viewfinder with the same resolution but a bigger apparent size. Both cameras may have full manual control, but spinning the large thumb wheel of the Canon felt ergonomically superior to us than prodding the tiny joystick on the Panasonic. Finally, the Canon may be larger and heavier, but many will prefer its heft, along with the convenience of picking up spare AA batteries almost anywhere. It’s a small point, but the SX20 IS’s lens cap also won’t prevent the lens from extending, and its lens hood is more portable.

The FZ38 / FZ35’s optical range may be slightly shorter, but as seen on our Features page, it doesn’t make a significant difference in practice – and more importantly, the Panasonic digitally corrects the coloured fringing seen towards the corners in many of the Canon’s images. It's also worth noting the maximum aperture of the FZ38 / FZ35 when zoomed-into 486mm is a brighter f4.4, compared to f5.7 of the SX20 IS from 460-560mm, and in our High ISO results, the Panasonic also had the edge above 400 ISO. We additionally found the FZ38 / FZ35’s stabilisation was approximately one stop more effective and the AF speed slightly faster.

Unlike the SX20 IS, the FZ38 / FZ35 also features RAW recording facilities, manual control over the exposure in the movie mode, a longer maximum exposure of 60 seconds, and some usable burst options, albeit either with a limited buffer or at a reduced resolution. Some will prefer its rechargeable Lithium Ion battery pack to the AAs of the SX20 IS.

The FZ38 / FZ35 is also a smaller and considerably lighter camera, weighing 414g with its battery compared to the 680g of the SX20 IS when fitted with four typical AA batteries. It additionally sports a slightly larger – albeit fixed – 2.7in screen which looks more vibrant in use. Finally, depending on the shop, the price of the FZ38 / FZ35 is a little cheaper than the Canon.

Previously, HD video was a key benefit the FZ28 had over the SX10 IS, but now Canon’s equipped the SX20 IS with the same movie quality, it’s become an even closer contest. As always you need to carefully think about which of the features described above will mean most to you in practice, for example the articulated screen and AA batteries of the Canon versus the RAW mode and fringe-correction of the Panasonic. One thing’s for certain though, the SX20 IS enjoys some key advantages over its predecessor and is set to become another best-seller. See our Canon PowerShot SX20 IS review for more details.

ویژگی های پاناسونیک FZ35 در مقابل کنون SX20:
    • وجود Raw ،
    • امکان کنترل دستی نوردهی در مود فیلمبرداری،
    • حداکثر گشودگی بیشتر دیافراگم در فاصله کانونی انتهایی تله لنز ( f/4.4 در مقابل f/5.7) ،
    • اصلاح Color Fringing در پاناسونیک که در کنون این پدیده در خروجی مشاهده میشه، ( در پاناسونیک در Raw دیده میشه ولی در JPEG حین پردازش در دوربین حذف میشه) ،
    • لرزه گیر یک استاپ موثر تر،
    • اندکی سرعت بیشتر اتوفوکوس،
    • اندکی عملکرد بهتر پاناسونیک در مقابل کنون در ایزوهای بالا به لحاظ نویز کمتر ( اون چیزی که من دیدم این تفاوت بسیار کمه و به تنهایی نمیتونه عامل موثری در انتخاب یکی از این دو دوربین باشه ولی به هر حال پاناسونیک اندکی بهتر عمل می کنه)
    • میزان حداکثر نوردهی بیشتر پاناسونیک ( 60 ثانیه)
    • بدنه کوچکتر و سبکتر پاناسونیک در مقابل کنون ( 414 گرم در مقابل 680 گرم)
    • باتری لیتیومی

ویژگی های کنون SX20:
    • صفحه نمایش متحرک داره که پاناسونیک نداره
    • کفشک فلاش برای نصب فلاش اکسترنال داره که پاناسونیک نداره ( البته اگه حاضرید حداقل 300-400 هزار تومان برای خرید فلاش خارجی هزینه کنید)
    • ویوفایندر الکترونیکی بزرگتر،
    • بدنه بزرگتر و سنگینتر
    • باتری های AA

والا من اگه باشم به شخصه با توجه به موارد فوق پاناسونیک رو انتخاب می کنم.
    در بازارهای جهانی قیمت پاناسونیک ارزون تر از کنونه و لی اینجا بر عکسه. پاناسونیک اندکی گرون تره.
    Austin.A، rostamiani، Afshin.Prt و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد erfan.madani آواتار ها
    تشکر کرده
    18

Smile پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

نمایندگی panasonic تو ایران باکدم شرکته؟

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

با سلام
    والا در خصوص وجود کفشک فلاش بنده خودم نداشتنش رو ضعف میدونم چون خودم وقتی فوجی 6500 داشتم(دارم) واقعا در محیط سر بسته نیازش حس می شه واین برای بنده ناراحت کننده است چون با داشتن فلاش نمی تونید ازش استفاده ای داشته باشید و اگر شما در شب یا در محیط کم نور زیاد عکاسی می کنید این رو هم در نظر داشته باشید ضمنا فکر نمی کنم یک فلاش متوسط 300-400 قیمت داشته باشد و با کمتر از این قیمتها هم فلاش پیدا میشه مثل انواع ارزان قیمت نیسین که حدود 110-120 هستند یا انواع ساده تر 15-20 تومنی
    با تشکر

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نمایندگی panasonic تو ایران باکدم شرکته؟
    شركت بانيان الكترونيك.
    rostamiani، delagah و erfan.madani تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    18

1سوال دیگه
    تو پک fz35 چیا هست؟

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

1سوال دیگه
    تو پک fz35 چیا هست؟
    * The 12.1 effective Megapixel Lumix DMC-FZ35 camera
    * CGR-S006A lithium-ion rechargeable battery
    * Battery charger
    * Lens cap w/retaining strap
    * Lens hood w/adapter
    * Shoulder strap
    * USB cable
    * A/V cable
    * CD-ROMs featuring PhotoFunStudio 4.0 HD, SilkyPix Developer Studio, ArcSoft Media Impression and Panorama Maker and documentation
    * 36 page basic manual (printed) + full manual on CD-ROM
    كه ترجمش ميشه:
    دوربين، باتري، شارژر، محافظ روي لنز و بند اتصال، بند اتصال به دوربين، كابل USB، كابل صدا و تصوير، و احتمالا مثل قبليها 2 تا سي دي كه برنامه ها و دفترچه راهنما در اون هست، 36 صفحه راهنماي مقدماتي
    erfan.madani و AL102030 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    18

دوستان نظرتون در باره sony hx1 چیه؟
    میگن فیلم برداریش از fz35 بهتره ولی عکسائ fz35 بهتره
    نظرتونو بین hx1 and fz35 میگین؟

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

دوستان نظرتون در باره sony hx1 چیه؟
    میگن فیلم برداریش از fz35 بهتره ولی عکسائ fz35 بهتره
    نظرتونو بین hx1 and fz35 میگین؟
    من که همون Fz35 رو توصیه می کنم. تا نظر باقی دوستان چی باشه.

hx1 نویزش بیشتره ، مود Raw هم نداره،
    بنا به hX1 باشه من Canon SX1 رو توصیه می کنم، مود Raw هم داره، کفشک فلاش هم داره ، فیلمبرداریش هم فول HD هست و از HX1 هم بهتره ( 1920*1080 کنون در مقابل 1440*1080 سونی و 1280*720 پاناسونیک) ، ویوفایندر بزرگتری از HX1 داره. مشکلش فقط نویزشه البته در مقایسه با HX1 دوربینSX1 به لحاظ نویز هم اندکی بهتره.

هر چند HX1 هم مزایایی در مقابل SX1 داره مثل صفحه نمایش بزرگتر (3 اینچی در مقابل 2.7) هر چند به لحاظ چرخش و تغییر وضعیت LCD انعطاف و آزادی کنون رو نداره. خصیصه هایی مثل تشخیص چهره یا لبخند .

ولی در کل این دو دوربین نویزشون از FZ35 بیشتره خصوصا در ایزوهای بالا.
    erfan.madani تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام
    من راستیتش دیگه قانع شدم برم sx20 is رو بگیرم که ناگهان فکر کیف افتادم

دیدم به نسبت قیمت جهانی fz35 30 دلار حداقل ارزونتره از sx20 is که تو ایران 30 تومان بیستر قیمتش , یعنی بر عکس
    اما شنیدم کیف اصل هم میدن بهمراهش !
    درسته ؟
    کیفش چجوریه ؟ اصلا کیف میدن ؟ مخصوص همین دوربینه ؟
    چون من از عکسهای fz35 بیشتر از sx20 is خوشم اومد , هرچند فیلم sx20 بهتر از fz35 هست
    اما حالا اگه کیف هم همراهش باشه خوبه :biggrin:

ممنون میشم راهنمایی کنید مارو تا راحت بشیم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    355

با عرض سلام و تشكر از دوستان به خاطر اينكه اطلاعات گرانبهاي خودتون رو بدون دريغ در اختيار ديگران قرار ميديد. يكي از دوستان بنده دو دستگاه دوربين SLR-Like داره كه ميخواد يكيشو بفروشه. يكي از دوربينها Canon PowerShot SX1 IS و ديگري Panasonic Lumix FZ50. لطفا راهنمايي كنيد كه كدوميكي رو بخرم بهتره. البته اينو هم بگم كه فيلمبرداري Full HD براي من زياد مهم نيست و نميتونه بعنوان ملاك اصلي من براي انتخاب باشه. لطفا دليل برتري يكي نسبت به ديگري همراه با قيمتي كه ميتونه عادلانه باشه رو ذكر بفرماييد. با سپاس

صفحه 87 از 225 نخستنخست ... 37 77 83 84 85 86 87 88 89 90 91 97 137 187 ... آخرینآخرین