صفحه 92 از 225 نخستنخست ... 42 82 88 89 90 91 92 93 94 95 96 102 142 192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 911 تا 920 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    120

پیش فرض پاسخ: کدام SLR-Like بهتر است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط I Mis نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به تحقيقاته من نويز تصئوير به خاطر كوچكتر بودن ابعاد سنسور فوجي س200 كمتره.
    بزرگتر بودنه سنسور فوجی .بله نویز کمتر است

راستي سراغ g11 نريد كه به كل پشيمان مي شين. به چند دليل:
    عدم ويزور الكترونيك.
    انتخاب با شماست
    احتمالا شما G11 را با دوربینه دیگری اشتباه گرفته اید.

... و مهم تر از همه بدنه اس ال آر نداره.
    یعنی SLR Like نیست پس خوب نیست؟!!!
    SX20 سوپر زومه و تله ی بسیار بهتری داره(۲۰ در برابر 5) ولی اگر کسی ازلحاظ نوع عکاسی اگر نیازی نداشته باشه این موضوع مزیت نیست گرچه در حالت کلی یک امکان محسوب میشه.من با هر دو کار کردم(در واقع با هر چهارتایی که آقای رستمیان گفتند کار کردم با بعضی در حد چند ساعت با بعضی در حد چند روز)در یک ماه اخیر دوستان و اقوام نزدیک 5 دستگاه G11 خریداری کردند که باعث دسترسی بیشتر من به این دستگاه شده.بی تردید دستگاه خوبیه.بی تردید.البته نیاز عکاس اولین و مهمترین دلیل انتخاب دوربین است.من کیفیت فیلمبرداری G11 را دوست دارم 640@480ولی FZ38 با کیفیت HD فیلم برداری میکند.در ضمن من یک دستگاه F200EXR هم دارم که بسیار شبیه S200 است اما بدون اپتیک خوب ان دوربین و بی تردید خروجی ان خیلی بدتر از G11 است(البته بعد از پروسس بی نظیر میشود)

آقا ماشالله چقدر جواب اومد.خط رو خط شدیم:biggrin:
    rostamiani تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    120

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    خیلی خیلی متشکرم
    من یک دوربین خوب برای خونه می خوام که بقیه خانواه هم بتونن ازش استفاده کنن و گیج نشن .یعنی حالت Auto ی خوبی هم داشته باشه
    من خودم هم به عکاسی علاقه دارم .مخصوصا به عکاسی ماکرو و سرعت زیاد.دوربین قبلی Canon A520 بود که خرد زمین و عمرشو داد به شما .برای همین هم می خوام بدنه مقاومی هم داشته باشه
    زوم تله هم زیاد تجربشو ندارم برای همین نمی دونم... برایهمین ترجیح می دو زوم خوبی داشته باشه :)

در نتیجه :
    1.زیاد ... چون دوربین فیلمبرداری نداریم و این دوربین باید کار اون رو هم انجام بده :)
    2.هر دو مهمه ولی شاید ماکرو بیشتر :)
    3.کم ... ولی فکر کنم باید یاد بگیرم

در ضمن ... ظاهرا S200 لنز بزرگی داره ... اگه کامپکت باشه بهتره چون راحتتر حمل میشه.ولی نمی خوام کیفیت رو فدای اندازی کوچیک کنم

ممکنه کیفیت و رنگ عکس های F200 و FZ38 رو هم با هم مقایسه کنید ؟

در ضمن اگه ممکنه به دو عکس اول این صفحه نگاه کنید(در اندازه اصلی):
    http://www.trustedreviews.com/digita...ix-DMC-FZ38/p7

این عکس ها واقعا نویز دارن ؟ این بهترین حالت FZ38 هست ؟ آخه ISO هم 80 هست ... چرا عکس ها اینجوری شدند؟ شاید هم مشکل از مانیتور منه :)

خیلی خیلی متشکرم
    G11 بگیر پسرم
    rostamiani تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

ختم کلام لایک رو کانن میزنه و بس
    فکر نمیکنید قطعی نمیشه قانون صادر کرد.
    تولید دوربین هم مثل هر محصول دیگری در طول زمان و با معرفی مدلهای جدید تغییر میکند. در ضمن فوجی و پاناسونیک هم از سازندگان خیلی خوب لایک هستند.
    با شما موافقم که نیکون نتوانست دوربین های لایک بی نظیری مثل 5700 - 8700 و 8800 را تکرار کند و در این زمینه از دیگر سازندگان لایک عقب افتاد اما هیچکس از محصولات اینده دور و نزدیک این شرکت ها خبر ندارد.
    یک روز میبینیم شرکتی مثل پاناسونیک که در زمینه کامپکت ها خیلی شهرت خوبی ندارد جواهری مثل LX3 را بیرون میدهد.
    Rouzbeh Ehsani و rostamiani تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

نمیدونم چرا کسی دنبال خرید CANON S90 نیست!! در صورتی که بازترین دهنه دیافراگم رو داره که درنهایت بهترین کیفیت در نور کم و کمترین عمق میدان رو برای زیباتر شدن عکس میده و تمام امکانات G11 رو هم داره . تنها کاستی این دوربین زوم پایین و فیلمبرداری معمولیشه و همچنین ظاهر ساده اش . تا جایی که تو رویو های مرتبط خوندم اکثر مردم که حرفه ای نیستن ملاک اصلی خریدشون ظاهر دوربینه که تو دلایلشون عنوان نمیکنن .این دوربین از نظر خروجی عکس قابل قیاس با کل مدلهای سونی (از ارزونترین تا گرونترین کامپکتهاش) و مدلهای پاناسونیک (غیر از LX3) و همچنین SX1 , SX20 و کل مدلهای کامپکت نیکون و الیمپوس نیست. مهمترین دلیل فروش کمش فکر میکنم ظاهر زیادی سادشه.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    فکر نمیکنید قطعی نمیشه قانون صادر کرد.
    تولید دوربین هم مثل هر محصول دیگری در طول زمان و با معرفی مدلهای جدید تغییر میکند. در ضمن فوجی و پاناسونیک هم از سازندگان خیلی خوب لایک هستند.
    با شما موافقم که نیکون نتوانست دوربین های لایک بی نظیری مثل 5700 - 8700 و 8800 را تکرار کند و در این زمینه از دیگر سازندگان لایک عقب افتاد اما هیچکس از محصولات اینده دور و نزدیک این شرکت ها خبر ندارد.
    یک روز میبینیم شرکتی مثل پاناسونیک که در زمینه کامپکت ها خیلی شهرت خوبی ندارد جواهری مثل LX3 را بیرون میدهد.
    از كلمه جواهر خوشم اومد :biggrin:

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    نمیدونم چرا کسی دنبال خرید CANON S90 نیست!! در صورتی که بازترین دهنه دیافراگم رو داره که درنهایت بهترین کیفیت در نور کم و کمترین عمق میدان رو برای زیباتر شدن عکس میده و تمام امکانات G11 رو هم داره.
    احتمالا بخاطر اينه كه اينجا تاپيك SLR-like هست ;)

ضمنا توي كامپكتها با اين سنسورهاي كوچولو زياد روي عمق ميدان كم حساب باز نكنيد.سنسور S90 تو كامپكتها هر چقدر هم كه بزرگ باشه باز كوچيكه ( جمله رو ! )
    من كه با LX3 ( با اون بزرگ-سنسور كوچيكش! ) آرزو به دل عمق ميدان كم موندم...
    rostamiani و M. Ali Farajian تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    120

نمیدونم چرا کسی دنبال خرید CANON S90 نیست!!

Lens not as good as G11's; softer at telephoto, high geometric distortion at wide-angle in uncorrected RAWs (but JPEGs are excellent)

البته فلاش اکسترنال نمیخوره/ویو فیندر نداره/کندتره/باتریش کمتر دوام میاره.
    اما ایزوی بالاتری داره گرچه نتیجش عالی نیست
    در جمهوری به من گرانتر از جی 11 قیمت دادند(دیجی کالا زده 445)

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

قیمتش مطمءنم از جی 11 100 تومن ارزونتره . جی 11 520 تومنه اینم 420 تومن میشه گیر آورد . با توجه بعضی مشخصه های بهتر باز هم خیلی از جی 11 پایینتره . هر چیزی با توجه به قیمتش تعیین میشه خوبه یا نه . مثلا lx3 تا وقتی 400 و خرده ای بود خوب بود ولی الان که گیر نمیاد و هر قیمت که بخوان میدن دیگه خوب نیست .من برای یکی از دوستان رفتیم دوربین بخریم قیمت پاناسونیک 28 با رم و کیف بود 380 تومن که به نظرم خیلی عالی می اومد و به همه پیشنهاد این دوربینو میدادم ولی با اومدن 38 که تقریبا همون امکانات رو داره با قیمت 480 تومن دیگه شاید انتخاب خوبی نباشه و با این قیمت بشه رو مدلهای دیگه فکر کرد
    rostamiani تشکر می‌کند.

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

سلام

.لطف یه جایی معرفی کنید برای خریدن Panasonic Z38
    یه جایی که منصف باشه و قیمتو خیلی بالا نگه و البته با گارانتی و مطمئن

2.راستی گارانتی پاناسونیک با چه شرکتیه ؟

3.باتری لیتیومی Z38 پیدا میشه ؟ یه جوری نشه که عمر باتری که تموم شد دوربینو بندازیم دور ! این باتری ها استانداردن یا فقط پاناسونیک تولید می کنه؟

متشکرم

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

مگه پاناسونيك Z38 هم داره ؟

نكنه منظورتون FZ38 است ؟ اگر چنين است بايد بگم توي بازار ايران با نام FZ35 پيدا مي كنيد نه FZ38. اين نامگذاري (FZ38) مختص اروپاست.

گارانتي پاناسونيك با شركت بانيان الكترونيك است.
    rostamiani تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

قیمتش مطمءنم از جی 11 100 تومن ارزونتره . جی 11 520 تومنه اینم 420 تومن میشه گیر آورد . با توجه بعضی مشخصه های بهتر باز هم خیلی از جی 11 پایینتره . هر چیزی با توجه به قیمتش تعیین میشه خوبه یا نه . مثلا lx3 تا وقتی 400 و خرده ای بود خوب بود ولی الان که گیر نمیاد و هر قیمت که بخوان میدن دیگه خوب نیست .من برای یکی از دوستان رفتیم دوربین بخریم قیمت پاناسونیک 28 با رم و کیف بود 380 تومن که به نظرم خیلی عالی می اومد و به همه پیشنهاد این دوربینو میدادم ولی با اومدن 38 که تقریبا همون امکانات رو داره با قیمت 480 تومن دیگه شاید انتخاب خوبی نباشه و با این قیمت بشه رو مدلهای دیگه فکر کرد
    البته الان با كمي گشتن فكر ميكنم g11 رو بشه 470 يا 480 خريد. راجع به فرمايش شما هم عرض شود كه بازار دوربين همينه يعني تا يه دوربين خوبي مياد جا بيافته و قيمتش خوب ميشه شركت سازنده مدل جديدتري رو به بازار ميفرسته تا قيمت رو نگه داره.
    خوب اونا هم بايد پول دربيارن ديگه
    بنابراين سعي كنيد كه دائما به دنبال مدل هاي جديد نباشيد و وقتي يه دوربين خوب با قيمت معقول گير آورديد ديگه براي خريد يا توصيه اش به ديگران شك نكنيد. تجربه نشون داده تو بازار نيمه حرفه اي ها يه تغيير بزرگ توي كيفيت به ندرت رخ ميده.
    پايدار باشيد
    rostamiani تشکر می‌کند.

صفحه 92 از 225 نخستنخست ... 42 82 88 89 90 91 92 93 94 95 96 102 142 192 ... آخرینآخرین