صفحه 207 از 225 نخستنخست ... 107 157 197 203 204 205 206 207 208 209 210 211 217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    از انتخاباتون معلومه ظریف بودن دوربین ملاک نیست پس عیب بزرگی SLR ها قابل رفعه .
    از نظر قدرت خرید هم شما 2 میلیون پول دارین و خیلی از مدلهای SLR رو پوشش میده که اینهم قابل حل شد .
    راجع واید لنزهای 18 55 معادل 28 (18*1.6 برای کنون 18*1.5 برای نیکون و سونی) هست که باید ببینین جواب کارتون رو میده یا نه اگر جواب کارتون رو نداد باید لنز های واید تر بگیرید که تو برندهای کنون و سیگما و تامرون باید بگردین و ببنین با اون قیمت به کارتون میاد یا نه .
    در مورد تله (زوم) شما با دوربینهایی که نام بردین خیلی زوم میکنین ولی میبینین که عکسی که با 3 برابر زوم SLR گرفتین اینقدر بالاتره که چند بار هم زوم دیجیتال میکنین میرسه به کیفیت پایین دوربینهای با زوم بالایی که نام بردین که اون چند برابر زوم دیجیتال باید ضربدر 3 کنین تا بتونین مقایسش کنین اگرم نیاز به زوم بالاتر داشتین لنزهای تله با کیفیتها و قیمتهای متفاوتی وجود دارن (از سیگما 600 تومنی تا ...) که خودم زمانی که کنون داشتم یه لنز سیگما 18 300 داشتم که ماکرو هم داشت و کیفیتشم بد نبود . اگر دیدین که نمیتونین برای زوم کردن هی بیاین لنز عوض کنین و بار اضافی حمل کنین دیگه باید قید SLR رو بزنین .
    ولی اگر در نهایت خواستین از دوربینهایی که نام بردین بگیرین SX50 رو به خاطر قیمت مناسب و کیفیت نسبتا خوبش پیشنهاد میکنم .
    سلام
    تشکر میکنم از شما و علی عزیز بابت کمکتون علی با لبنکش کمک خوبی کرد و شما با توضیحات تکمیلیتون...
    بنده بارها خواستم650کنون بخرم که با کیت 18*55 فابریکیشه ... که به فکر آماتور خودم اومد که یک 135 هم نیاز دارم که دیدم خیلی گرون در میاد لنز و دوربینش ....
    حالا حدودا فکر من دستتون اومد ... بنظرتون یه 600 کنون بگیرم واسه عکاسی که کیت 18*55 خودش داره چه لنزی خوبه که تله باشه و کمی زوم هم داشته باشه و کیفیتش خوب و قیمتش کم باشه !!!؟؟؟ چه توقعاتی دارما !!!
    18*55 که روی خودش هست واسه واید داخل ساختمونی و عکس خانوادگی کافیه ؟؟نه ؟؟؟ حالا کنار این لنز بخوام لنزی داشته باشم با جیب کوچکم !! که بتونم پرتره عکاسی کنم و بیرون از ساختمان مثلا توی فضای باز از سوژه ای دورتر عکاسی کنم ... با این تفاسیر چی خوبه ؟؟؟ و آیا کنون 600 خوبه یا برم سمت نیکون سری 5000 .. مثل 5200...
    واقعا نیازمند مشاوره به سبک شما هستم که با خونسردی کامل پاسخ دادی...
    تشکر از همه
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

فرق 600 با 650 بیشتر تو فیلمبرداری مشهوده . اگر عکاسی براتون اصله میتونین 600 رو بگیرین ولی اگر لنز دیگری میخواین استفاده کنین یا 55 250 دست دوم بگیرین که به پولتون هم نزدیکه و یا اینکه هزینه بیشتر کنین 18 55 خودتونو رد کنین یه 15 85 بگیرین که لنز بهتری هست . ضمنا تو این رنج فرق بین کنون و نیکون همچینی نیست که بخواین مردد بشین کدومو بگیرین ولی بازاریشو بخواین بهتره کنون بگیرین . در مورد انتخاب لنز هم بهتره تو بخش لنزها و از اساتیدی که تو این زمینه حرفه ای هستن جوابتونو بگیرین . موفق باشید .
    soteddel تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

باید در خرید دوربین بریج به یک نکته ی مهم توجه کرد.اگر کیفیت دوربین های dslr را ندارید که طبیعی هم هست اما گاهی هدف از خرید دوربین را گم می کنیم. گستره ی عکاسی ماکرو تا عکس برداری از دورترین اجرام که با دوربین dslr فقط با لنزهای گران قیمت حاصل میشه و حتی با کراپ تصویر هم نمی شه بهش رسید .لذت عکاسی با چنین دوربینی کمتر از دوربین های حرفه ای نیست. یا می تونم به این شکل بگم که وقتی این دوربین دستمه درواقع در دایره ی بزرگتری می تونم به سوژه های جذابی که شاید از ما فاصله داره هم دسترسی داشته باشیم. دوربین حرفه ای یعنی گاهی کاربر عادی از این دوربین عکسی خروجی می گیرید که چندان در شان این دوربین نیست.و من از این جنس کاربر کم ندیده ام.عکس هایی با نویز بالا و حتی فوکوس نادرست.
    اما یک کاربر عادی با دوربین SX50 به راحتی با دوربینی ساده تر عکس ها و فیلم هایی با کیفیت قابل قبول و البته مناسب تهیه می کنه. لذتی که از عکاسی می بره هم کمتر از یه عکاس با دوربین حرفه ای نیست.(حداقل برای من که لذت زیادی داره.)
    همه ی اینا بر می گرده به اینکه برای چه هدفی دوربین بریج تهیه می کنیم. و ضمنا دوربین SX50 با فرمت RAW و لرزشگیر قدرتمند، زوم بالا و کیفیت خروجی مناسب دوربین خوبیه که در کنار ضعفی که بابت f/3.4 داره می تونه مورد بررسی قرار بگیره.
    امیدوارم خرید خوبی داشته باشید.
    Pelikan، bahri-d، Amin.S و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نظرتون در مورد s4500 فوجی چی هست؟کلا دوربینای فوجی کیفیتشون در چه حدیه؟
    در ضمن من خیلی در مورد نوع سنسور وسواس دارم یا واقعا نوع سنسور خیلی مهمه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

با سلام
    میخواستم یه دوربین دیجیتال بخرم ممنون میشم راهنماییم کنین و منو ازین سردرگمی نجات بدین
    آماتورم و عکاسی واسم مهمتره تا فیلم برداری ،ولی نمیخوام فیلمبرداریش افتضاح باشه
    واسم قدرت زوم مهمه لرزه گیز خوب (چون آماتورم ) تنظیمات خودکار ،همچنین سرعتش( ینی اگه خواستم از یه چیز متحرک چند عکس پشت سر هم بگبیرم یا سریع مکان و زاویه دوربین عوض شه گند نزنه به عکس ،
    بودجمم تا 1200
    تا الان با تحقیقاتی که کردم این 3 مدل تو مخمه لطفا بگین کدومش بهتره و اگه تو این رنج مدل دیگری سراغ دارین معرفی کنید ممنون
    1- canon sx50
    2- nikon p520
    3-fujifilm sl1000

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

نقل قول نوشته اصلی توسط vb.mohsen2 نمایش پست ها
    نظرتون در مورد s4500 فوجی چی هست؟کلا دوربینای فوجی کیفیتشون در چه حدیه؟
    در ضمن من خیلی در مورد نوع سنسور وسواس دارم یا واقعا نوع سنسور خیلی مهمه؟
    اصلا سمتشم نرو . خواستی هم فوجی بخری اونایی که EXR هست سیستمشون بگیر .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با توجه به بودجهfuji hs35exrوcanon sx50هردو دوربین مجهز به نمایشگر چرخان هستند زوم hs35سی برابر است sx50هم 50برابر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz3 نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم یه دوربین دیجیتال بخرم ممنون میشم راهنماییم کنین و منو ازین سردرگمی نجات بدین
    واسم قدرت زوم مهمه لرزه گیز خوب (چون آماتورم ) تنظیمات خودکار ،همچنین سرعتش( ینی اگه خواستم از یه چیز متحرک چند عکس پشت سر هم بگبیرم یا سریع مکان و زاویه دوربین عوض شه گند نزنه به عکس ،
    بودجمم تا 1200
    تا الان با تحقیقاتی که کردم این 3 مدل تو مخمه لطفا بگین کدومش بهتره و اگه تو این رنج مدل دیگری سراغ دارین معرفی کنید ممنون
    1- canon sx50
    2- nikon p520
    3-fujifilm sl1000
    دوست عزیز سلام.اگر یک نیم نگاهی به Fujifilm X-S1 داشته باشی بد نیست.

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz3 نمایش پست ها
    با سلام
    بودجمم تا 1200
    1- canon sx50
    2- nikon p520
    3-fujifilm sl1000
    منم همین مشکلو دارم وبین گزینه 1و2 مرددم,لطفا دوستان راهنمایی کنند!؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط SHOK53 نمایش پست ها
    منم همین مشکلو دارم وبین گزینه 1و2 مرددم,لطفا دوستان راهنمایی کنند!؟
    بین دوربین sx52 و p520 برتری با sx50 هست. در سایز سنسور 1/2.3 رزولوشن 18 دوربین p520 عامل برتری محسوب نمی شه و رزولوشن 12 دوربین sx50 معقول هست. فرمت raw که دست شما رو برای ویرایش عکس بسیار باز می ذاره در دوربین p520 وجود نداره. زوم 50 دوربین sx50 برتر از زوم 42 دوربین p520 هست.
    از طرفی سرعت شاتر دوربین sx50 بین 1/2000 تا 15 ثانیه است درحالیکه برای دوربین p520 این سرعت 1/1500 تا 1 ثانیه هست که اصلا بازه ی جالبی برای عکاسی خلاقانه نیست. محدوده ایزوی 6400 دوربین sx50 هم برتر از 3200 نیکونه.
    دوربین p520 در عدد دیافراگم برتری به اندازه 0/4 داره. صفحه نمایش باکبفبت تری به همره GPS داره که به هر حال در خروجی تاثیری نداره.
    در خرید دوربین sx50 شک نکنید.لرزشگیر فوق العاده ای هم داره.
    موفق باشید
    SHOK53 و samad_nooran تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار