صفحه 1105 از 1201 نخستنخست ... 105 605 1005 1055 1095 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1115 1155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,041 تا 11,050 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه
    تشکر کرده
    541

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahram805250 نمایش پست ها
    ضمن تشکر فراوان و آرزوی بهترینها برای شما از راهنمایی و پیشنهاد خوبتون سپاسگزارم و به نوعی ته دل خودم هم 80d رو میخواست حالا یک سوال البته با عرض پوزش از اونجایی که من بصورت نیمه حرفه ای عکاسی رو دنبال میکنم بهترین همان بود که شما فرمودید ولی بین 80d و برادر کوچکش eos m5 با توجه به اینکه در دوربین کوچکتر باکس آینه و نیز فیلتر پایین گذار low pass حذف شده و همچنین وزن کمتری دارد آیا انتخاب m5 که تمامی مشخصات 80d را دارد انتخاب بهتری نیست.
    در آخر از Amin جان هم تشکر و سپاس ویژه مینمایم و در صورتیکه پاسخ سوال اخیر بنده را لطف کرده و ارسال فرمایید مزید امتنان فراوان خواهد بود.
    ممنون از لطف شما دوست عزیز
    انتخاب دوربین چیزی نیست که بنده بگم این مدل خوبه یا دیگری، همه چیز برمی گرده به نیاز شما.

اما در مورد m5 اشتباه میکنید این بدنه تمامی مشخصات 80d رو نداره و ضعیف تره. ضعف هایی مثل نداشتن سیلینگ و نمایشگر دوم، نیاز به آداپتور برای لنز های معمول کنون و البته باتری بسیار ضعیف تر.

اما در عوض جمع و جور و سبک تره. این موارد که گفته شد هم اگه فکر میکنید کاربردی برای شما نداره پس در انتخابش شک نکنید.

ارادتمند
    Shahram805250 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط WardeN نمایش پست ها
    ممنون از لطف شما دوست عزیز
    انتخاب دوربین چیزی نیست که بنده بگم این مدل خوبه یا دیگری، همه چیز برمی گرده به نیاز شما.

اما در مورد m5 اشتباه میکنید این بدنه تمامی مشخصات 80d رو نداره و ضعیف تره. ضعف هایی مثل نداشتن سیلینگ و نمایشگر دوم، نیاز به آداپتور برای لنز های معمول کنون و البته باتری بسیار ضعیف تر.

اما در عوض جمع و جور و سبک تره. این موارد که گفته شد هم اگه فکر میکنید کاربردی برای شما نداره پس در انتخابش شک نکنید.

ارادتمند
    با عرض سلام و تشکر مجدد تمام مواردی که در مورد کمبود های m5 فرمودید صحیح است و در موارد گفته شده اهمیت باتری و لنز از بقیه موارد واسه من مهمتر است که مورد اول رو با توجه به ظرفیت پایین باتری m5 میشود با یک باتری بک آپ جبران کرد هرچند با دو باتری هم همچنان ضعیفتر از 80d میباشد ولی داستان لنز خیلی فرق داره و هرچند که با آداپتور EF/M میتوان از دامنه وسیعی از لنزهای کانن استفاده کرد لیکن همیشه آدم رو دست به عصا نگه میدارد زیرا که اگر تصمیم به تعویض و کوچ از بدون آینه به سایر دوربینها مانند فول فریم بگیری لنزها هیچ کارایی واسه شما نخواهد داشت لیکن آنچه M5 را برای بنده جذاب میکند علاوه بر وزن بسیار کمتر استفاده کانن از نسل جدید پردازشگر DIGIC 7 در M5 است که به گفته کانن باعث ثبت تصاویر شارپ تر و بهتر شده و نیز امکان استفاده از LCD دوربین بعوان ماوس جهت تغییر نقطه فوکوس در زمان استفاده از چشمی میباشد و دیگر اینکه وقتی از چشمی الکترونیک استفاده میکنی دقیقا آن تصویری را میبینی که به ثبت خواهد رسید درحالیکه وقتی از چشمی اپتیک استفاده میکنی باید به عکس گرفته شده نگاه کنی و عکس رو به لحاظ نور و شفافیت چک نمایید.
    راستش رو بخواید انتخاب میان 80D و M5 برای من از انتخاب میان 80D و 7D مارک ۲ سختر شده.
    با تشکر و احترام فراوان از راهنمایبهایی که میفرمایید

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahram805250 نمایش پست ها
    با عرض سلام و تشکر مجدد تمام مواردی که در مورد کمبود های m5 فرمودید صحیح است و در موارد گفته شده اهمیت باتری و لنز از بقیه موارد واسه من مهمتر است که مورد اول رو با توجه به ظرفیت پایین باتری m5 میشود با یک باتری بک آپ جبران کرد هرچند با دو باتری هم همچنان ضعیفتر از 80d میباشد ولی داستان لنز خیلی فرق داره و هرچند که با آداپتور EF/M میتوان از دامنه وسیعی از لنزهای کانن استفاده کرد لیکن همیشه آدم رو دست به عصا نگه میدارد زیرا که اگر تصمیم به تعویض و کوچ از بدون آینه به سایر دوربینها مانند فول فریم بگیری لنزها هیچ کارایی واسه شما نخواهد داشت لیکن آنچه M5 را برای بنده جذاب میکند علاوه بر وزن بسیار کمتر استفاده کانن از نسل جدید پردازشگر DIGIC 7 در M5 است که به گفته کانن باعث ثبت تصاویر شارپ تر و بهتر شده و نیز امکان استفاده از LCD دوربین بعوان ماوس جهت تغییر نقطه فوکوس در زمان استفاده از چشمی میباشد و دیگر اینکه وقتی از چشمی الکترونیک استفاده میکنی دقیقا آن تصویری را میبینی که به ثبت خواهد رسید درحالیکه وقتی از چشمی اپتیک استفاده میکنی باید به عکس گرفته شده نگاه کنی و عکس رو به لحاظ نور و شفافیت چک نمایید.
    راستش رو بخواید انتخاب میان 80D و M5 برای من از انتخاب میان 80D و 7D مارک ۲ سختر شده.
    با تشکر و احترام فراوان از راهنمایبهایی که میفرمایید
    انتخاب این دو بسته به مسیر آینده و هدف شماست. اگر بعدن می‌خواهید از رده‌ای به رده‌ی دیگر کوچ‌کنید، بهتراست که SLR بگیرید. اما اگر قصد کوچ‌کردن ندارید، و برای شما سبک‌بودن و عکس‌های خیابانی و اجتماعی و سفری، مهم‌تر‌است به بدون آینه فکر کنید.
    Moty و Shahram805250 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    انتخاب این دو بسته به مسیر آینده و هدف شماست. اگر بعدن می‌خواهید از رده‌ای به رده‌ی دیگر کوچ‌کنید، بهتراست که SLR بگیرید. اما اگر قصد کوچ‌کردن ندارید، و برای شما سبک‌بودن و عکس‌های خیابانی و اجتماعی و سفری، مهم‌تر‌است به بدون آینه فکر کنید.
    با تشکر مجدد و عرض پوزش از گرفتن وقت شما حتما طی روزهای آتی تصمیم خود را اخذ و پس از خرید به عرض میرسانم در آخر همه خوبیهای دنیا رو واسه شما و سایر دوستان آرزو میکنم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    من چند تا تست ویدیو بین 80d vs 7d ii دیدم هم از نظر کیفیت هم از نظر فوکوس 80d بهتر بود میشه دوستان راهنمایی کنن صرفا فیلمبرداری عرض کردم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

این را هم خدمت اساتید عرض کنم که بیشتر کیفیت مد نظر است نه صفحه چرخان و .‌‌..
    از خیلی از دوستان شنیدم که 7d ii فالو فوکوسش مشکل داره و خوب عمل نمی کنه
    میشه در آخر بگید درسته که 80d کیفیت تصویر ویدیو بهتری داره
    آیا کسی مقایسه کرده؟

كاربر همراه MohammadRanjbar آواتار ها
    تشکر کرده
    5166

ضمن عرض سلام
    دوستان بی زحمت یک مقایسه ای هم بین 80دی و 7200 نیکون قرار بدن (ظاهراً تاپیک مجزایی برای مقایسه اونها وجود نداره) چون برای خرید بین این دو دوربین گیر کردم.
    برای کار خبری (حتی %1 هم فیلمبرداری نمیکنیم) و از یک لنز میخوام استفاده کنم مثلاً برای 7200 نیمون لنز 300-18 جدید و با 80دی 200-18 رو

منتظر راهنمایی شما هستم.
    سپاس

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRanjbar نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام
    دوستان بی زحمت یک مقایسه ای هم بین 80دی و 7200 نیکون قرار بدن (ظاهراً تاپیک مجزایی برای مقایسه اونها وجود نداره) چون برای خرید بین این دو دوربین گیر کردم.
    برای کار خبری (حتی %1 هم فیلمبرداری نمیکنیم) و از یک لنز میخوام استفاده کنم مثلاً برای 7200 نیمون لنز 300-18 جدید و با 80دی 200-18 رو

منتظر راهنمایی شما هستم.
    سپاس

سلام
    Canon 80D vs Nikon D7200 Detailed Comparison
    obsidiyan و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRanjbar نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام

منتظر راهنمایی شما هستم.
    سپاس

هر دو رو بگیرید مناسب‌است. نیکون در داینامیک رنج و به علت نداشت فیلتر لوپس، در شارپنس، مقداری بهتر، و نمونه‌ی کاننی در استفاده از سیستم فوکوس خاص کانن و لنزهای STM برای فیلمبرداری مناسب‌ترند.
    البته منوهای هرکدام و چینش دکمه‌های هریک با دیگری بسیار متفاوت‌‎است. باید ببینید که کدام یک بیشتر به دل شما می‌نشیند. بهتر است هر دو نمونه را در دست بگیرید.
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض مقایسه 7D ii vs 80D

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    من چند تا تست ویدیو بین 80d vs 7d ii دیدم هم از نظر کیفیت هم از نظر فوکوس 80d بهتر بود میشه دوستان راهنمایی کنن صرفا فیلمبرداری عرض کردم

این را هم خدمت اساتید عرض کنم که بیشتر کیفیت مد نظر است نه صفحه چرخان و .‌‌..
    از خیلی از دوستان شنیدم که 7d ii فالو فوکوسش مشکل داره و خوب عمل نمی کنه
    میشه در آخر بگید درسته که 80d کیفیت تصویر ویدیو بهتری داره
    آیا کسی مقایسه کرده؟