صفحه 150 از 1201 نخستنخست ... 50 100 140 146 147 148 149 150 151 152 153 154 160 200 250 650 1150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون اشاره کردم که دوستم واسه شرکتشون میخاد.عکاسی از تجهیزان یا کارای شرکت یا تو محیط دفتری شرکت از مجالس و نشستها.دوستم از عکاسی زیاد سر رشته نداره که مثلا با سرعت شاتر کار کنه یا به خاطر عمق میدان تو جلسات بیاد دیافراگم بسته یا باز اننخاب کنه و یا ایزو..واسه همون گفتم شاید ال سی دی چرخان براشون مهم تر باشه با توجه به نمایش زنده دار شدن اس ال ار ها .و مدل بالاتر و جدید بودم .یا فیلم اچ دی و...
    منم قدیما دو دوره دوربین خودمو دی70 و کنون 350 و...مارک2 واون دوره تو دوربین سیر میکردم حتی ظرفیت باطری همه دوربین هارو حفظ بودم بعدا ول کردم یکم از اسم و قابلیت ها دور موندم
    60 دی چنده حدودا و لنز 18 -200؟امشخصات اون لنز چیه؟
    بودجه تا2.5 هم میتونه بالا بره.اگه دوربین فیلمبردای خوبی هم سراغ دارین با همون بودجه یه اشاره ای بکنین.
    از فیلم برداری سر رشته ندارم
    اما در مورد بودجه و انتخاب؛ حالا که این چیزای به این مهمی براشون مهم نیست و زیاد هم وارد نیستند نیازی نیست دنبال دوربین گرونتر برید(حتی میتونید روی 550دی هم فکر کنید) چون خرج بی خودی ست 60دی برای دوست شما از عالی هم بیشتر است قیمتش هم حدودا 1.300.000 اِ
    اما لنز دوتا گزینه دارید
    18-200 = 650.000 حدودا
    15-85 = 750.000 حدودا
    از من میپرسید:
    اگر به کیفیت علاقه دارید 60دی+15-85
    اگر با کمی کیفیت کمتر کنار میایید: 60دی+18-200
    vahidshah تشکر می‌کند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون اشاره کردم که دوستم واسه شرکتشون میخاد.عکاسی از تجهیزان یا کارای شرکت یا تو محیط دفتری شرکت از مجالس و نشستها.دوستم از عکاسی زیاد سر رشته نداره که مثلا با سرعت شاتر کار کنه یا به خاطر عمق میدان تو جلسات بیاد دیافراگم بسته یا باز اننخاب کنه و یا ایزو..واسه همون گفتم شاید ال سی دی چرخان براشون مهم تر باشه با توجه به نمایش زنده دار شدن اس ال ار ها .و مدل بالاتر و جدید بودم .یا فیلم اچ دی و...
    منم قدیما دو دوره دوربین خودمو دی70 و کنون 350 و...مارک2 واون دوره تو دوربین سیر میکردم حتی ظرفیت باطری همه دوربین هارو حفظ بودم بعدا ول کردم یکم از اسم و قابلیت ها دور موندم
    60 دی چنده حدودا و لنز 18 -200؟امشخصات اون لنز چیه؟
    بودجه تا2.5 هم میتونه بالا بره.اگه دوربین فیلمبردای خوبی هم سراغ دارین با همون بودجه یه اشاره ای بکنین.
    سلام.
    به نظر من یه کامکت بگیرید(یه کامکت با کیفیت) با یه هندی کم خوب. فیلمبرداری اس ال آر به درد دوستتون نخواهد خورد. امکانات دوربین های کامپکت برای کسانی که با عکاسی در حد فشار دادن شاتر آشنایی دارن بسیار گزینه بهتریه. کار کردن باهاش هم ساده تره .
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط Aless نمایش پست ها
    از بس این دوربین های جدید نیکون نیومد بیچاره شدم؟ کسی تماسی با شرکت های معتبر نداشته ببینه کی وارد بازار ایران میکنند؟

فکرم خیلی مشغول D90 & D300s شده!
    کسی نظری نداره؟ برای حیات وحش دی90 مناسبه؟ عکاسی توی شب نویز نداره؟
    ممنون.
    درود

کمی صبر داشته باشید دوست عزیز ، با یکماه این طرف و یا آنطرف که زمین به آسمان نمیآید
    اگر الان مدت اندکی در انتظار بمانید بهتر از این است که بعد از یک خرید عجولانه مدت طولانی
    به خود بگویید کاش با اندکی صبر خرید بهتری کرده بودم.

ضمنا برای عکاسی حیاط وحش که از روی علاقه و تفنن باشد و ممکن است در سال یکی دوبار چنین فرصتی را پیدا کنید ، علیرغم اینکه D300s دقیقا بهترین گزینه برای این نوع عکاسی در برند نیکون هست اما D90 هم کم از آن نخواهد داشت.

اما اگر منظورتان وضعیت نویزی است که تازه D90 امتیاز بهتری هم نسبت به D300s دارد.

برای بررسی وضعیت Dynamic Range و Color Depth و Low-Light ISO به اینجا مراجعه کنید:

کد:
    http://www.dxomark.com/index.php/eng/Camera-Sensor/Sensor-rankings/Sheet-view
    و این چند دوربینی را که فرمودید با هم مقایسه کنید

پی نوشت: ظاهرا پست جناب Aless در زمانی که پاسخ ایشان را مینوشتم حذف شده

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Wednesday 10 November 2010 در ساعت 17:43
    Mohamad_Ali تشکر می‌کند.

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

پیش فرض DSLR یا Professional Compact ?راهنمایی فوری

سلام دوستان
    چند وقته میخوام SX30IS بخرم اما به خودم گفتم دوربین با همه ی وسایل جانبیش حدود 600 برات آب میخوره خوب برو یه DSLR کارکرده پیدا کن
    یه سوال داشتم
    از یه طرف پول خرید لنز رو ندارم اما از طرف دیگه دوربین های SLR-LIKE کیفیتش ارضام نمیکنه
    میخواستم ببینم با همین رنج قیمت میتونم یه دوربین سالم و تمیز DSLR با یه لنز دسته دو با رنج اولترا واید تا تله یه چیزی از حدود واید 18 تا بالای 150-200 با مود ماکرو گرافی میتونم گیر بیارم؟اصلا همچین لنزی با این دامنه داریم؟با لرزشگیر و سیستم های پیشرفته برای کیفیت و بدون نویز و تار افتادن تصویر؟
    البته شاید سوالم مسخره باشه ولی خوب اطلاعاتم تا این حد نیست در حد لایک ها خوب میدونم
    لنزی هست که هم ماکرو باشه هم واید 18 یا کمتر تا تله حدود 200 به بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه هست یه همچین لنزی با همه جور آپشن ترجیحا هم کنن و سیگما نوش چنده و دسته دوش چه حدودیه؟
    خودم Like رو دوست دارم چون دیگه دردسر لنز خریدن و هزینه بالا نداره اما کیفیتاشون منو راضی نمیکنه
    موندم همینجوری
    اگه بخوام لایک بخرم قطعا SX30IS میخرم
    در مورد DSLR ها هم زیاد برام فرق نداره ولی خودم 40D رو خیلی دوست دارم که کم گیر میاد
    شما چی پیشنهاد میکنید؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

نقل قول نوشته اصلی توسط djmehdi_67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند وقته میخوام SX30IS بخرم اما به خودم گفتم دوربین با همه ی وسایل جانبیش حدود 600 برات آب میخوره خوب برو یه DSLR کارکرده پیدا کن
    یه سوال داشتم
    از یه طرف پول خرید لنز رو ندارم اما از طرف دیگه دوربین های SLR-LIKE کیفیتش ارضام نمیکنه
    میخواستم ببینم با همین رنج قیمت میتونم یه دوربین سالم و تمیز DSLR با یه لنز دسته دو با رنج اولترا واید تا تله یه چیزی از حدود واید 18 تا بالای 150-200 با مود ماکرو گرافی میتونم گیر بیارم؟اصلا همچین لنزی با این دامنه داریم؟با لرزشگیر و سیستم های پیشرفته برای کیفیت و بدون نویز و تار افتادن تصویر؟
    البته شاید سوالم مسخره باشه ولی خوب اطلاعاتم تا این حد نیست در حد لایک ها خوب میدونم
    لنزی هست که هم ماکرو باشه هم واید 18 یا کمتر تا تله حدود 200 به بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه هست یه همچین لنزی با همه جور آپشن ترجیحا هم کنن و سیگما نوش چنده و دسته دوش چه حدودیه؟
    خودم Like رو دوست دارم چون دیگه دردسر لنز خریدن و هزینه بالا نداره اما کیفیتاشون منو راضی نمیکنه
    موندم همینجوری
    اگه بخوام لایک بخرم قطعا SX30IS میخرم
    در مورد DSLR ها هم زیاد برام فرق نداره ولی خودم 40D رو خیلی دوست دارم که کم گیر میاد
    شما چی پیشنهاد میکنید؟
    1000دی کانن+لنز کیت 18-55 ای اس که نوش 520-530تومنه.
    لنز 55-200تامرون هم 95هزارتومنه( به گفته افومار).
    سرجمع به قیمت شما نزدیکه.
    دست دوم هم 450دی کاننن رو میشه 400-450تومن گیر اورد.در مورد لنز کیت+ اون لنزم که توضیح داده شد.
    بازم از دوستان بپرس.
    موفق باشی.
    میلاد احمدی
    Nikon D750+Samyang 14 f2.8+Nikkore 50 f1.8 G
    Canon eos m+22 f2

تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_iut نمایش پست ها
    1000دی کانن+لنز کیت 18-55 ای اس که نوش 520-530تومنه.
    لنز 55-200تامرون هم 95هزارتومنه( به گفته افومار).
    سرجمع به قیمت شما نزدیکه.
    دست دوم هم 450دی کاننن رو میشه 400-450تومن گیر اورد.در مورد لنز کیت+ اون لنزم که توضیح داده شد.
    بازم از دوستان بپرس.
    موفق باشی.
    ممنون دوست عزیز
    حالا یه سوال دیگه
    یه لنز 18-55 با 55-200 یا 18-200چه قدر در میاد حدودا؟میخوام یه رنج کامل باشه
    قیمت همین لنز فابریک Kiss II یا Kiss F که 18-55 هست خودش نوش به تنهایی چنده؟
    اگه بتونم یکی از این سه تا رو دسته دو خوب گیر بیارم خوبه
    KISS F / KISS II / KISS III البته از دومی به بعد قیمت میره بالا
    ببخشید زیاد سوال کردم
    ممنون میشم جواب بدید
    خیلی برام مهمه
    ممنون
    ویرایش توسط djmehdi_67 : Friday 12 November 2010 در ساعت 22:17

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

ممنون دوست عزیز
    حالا یه سوال دیگه
    قیمت همین لنز فابریک Kiss II یا Kiss F که 18-55 هست خودش نوش به تنهایی چنده؟
    اگه بتونم یکی از این سه تا رو دسته دو خوب گیر بیارم خوبه
    KISS F / KISS II / KISS III البته از دومی به بعد قیمت میره بالا
    ببخشید زیاد سوال کردم
    ممنون میشم جواب بدید
    خیلی برام مهمه
    ممنون
    ببخشید که من جواب میدم
    لنز کارکده 18-55 حدود 70-80 میشه خرید و نوش 100 هزار تومان
    کلا لنزهای ماکرو بر روی نام لنز قید میشود Macro این لنز یک لمز زوم استاندارد هستش و ماکرو نداره
    تو Canon همین 1000D و 450D رو میشه خرید
    450D بهتر از 1000D هست چه از نظر کیفیت بدنه و چه از نظر نویز و امکانات
    هر دو توی بازار نوشون وجود داره کمی 450D کم شده ولی هنوز نایاب نشده
    از دوستان اگر جایی کمی و کاستی هست تکمیل کنن
    موفق باشید/
    milad_iut تشکر می‌کند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

ممنون دوست عزیز
    حالا یه سوال دیگه
    18-55 رو که سیاوش خان عزیز فرمودن.18-200تامرون 350تومن نوش تو بازاره. وکرکردش حدود 250تومنه.
    اما 18-200کنن که گرونه 650تومن.
    در کل :
    18-55کانن+18-200 تامرون نو=450تومن(البته باید گفت در صورت خرید دومی خرید اولی کمی غیر منطقی است-با تشکر از جناب شناسی عزیز-)

18-55کانن+18-200 تامرون کارکرده=320تومن

18-55کانن+55-200تامرون نو =195تومن
    .
    .
    .
    بقیه اش رو هم خودت حساب کن.
    ویرایش توسط milad_iut : Saturday 13 November 2010 در ساعت 00:26
    میلاد احمدی
    Nikon D750+Samyang 14 f2.8+Nikkore 50 f1.8 G
    Canon eos m+22 f2

كاربر همراه shenasi آواتار ها
    تشکر کرده
    3783

باسلام خدمت دوستان عزیز
    به نظر من خرید 200-18 همراه با 55-18 کار صحیحی نیست .
    شما اگر با لنز 55-18 شروع کنید پس از اندک مدتی نیازهایتان را خواهید شناخت و آنوقت خرید مناسبتری انجام میدهید .
    کمی صبر و حوصله و جمع کردن سرمایه و خرید لنزهای با کیفیت تر در آینده رضایت بیشتری را به دنبال دارد .
    موفق باشید
    Anoosh-Em و milad_iut تشکر می‌کنند.
    محسن شناسی آذری
    About Me
    هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ....
    D90

تشکر کرده
    1433

با تشکر از همه دوستان(شناسی سیاوش و ...)
    تو تاپیک های دیگه که اصلا کسی جواب نمیده
    بازم به اینجا
    تا حدود بسیار زیادی تکلیفم روشن شد
    با این اوضاع اگه بتونم یه 450D کارکرده و تمیز بین همون 400 تا 450 بردارم میتونم یه 18-55 IS صفر بردارم تا اینجا حدودا میشه 550 (یکی نیست بگه تو که نداری مرض داری میخوای بخری)بعدش هم اگه دیدم نیازه یه 55-200 یا 70-200 البته با تجربه و اطلاعات بالاتر میخرم تا اون موقع هم انشا الله از زیر بار قرض و قوله بیرون میام و میتونم کلیه فروخته شدم رو پس بگیرم.البته با گارانتی میخرم.راستی مزنه کلیه O+ جوون چنده الان؟ ;)

حالا باید بشینم ببینم کی 450D میفروشه
    کم گیر میاد دنبالش بودم
    هرچند به قدری دنیای حرفه ای ها گرون و دردسر داره که به نظرم بهتره همون SX30 رو بردارم که از اول انتخاب کردم مگر اینکه به قول بچه ها یه لنزی بردارم که اندازه خونمون باشه 7-500 گفت چند گفت یادم نمیاد
    جدا حالا همچین لنزی هست که از واید تک یا دو رقمی حداکثر 18 شروع بشه تا 500 یا 700 که از سوپر ماکروی 0 سانتی متری بره تا سوپر واید و سوپر تله و ...
    که نخوام هی لنز عوض کنم و ...
    اگرم باشه باید خیلی گرون باشه نه؟