صفحه 303 از 1201 نخستنخست ... 203 253 293 299 300 301 302 303 304 305 306 307 313 353 403 803 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram2et نمایش پست ها
    18-135 واسه واید دارم الان، فکر کنم کافی باشه همون، در مورد 50مم خودمم تو همون فکر 1.4 بودم،‌البته اگه خدا قسمت کنه، بازم ممنونم ;)
    وقتی شرایط موجود و لوازم فعلی و نیاز خود را کامل بیان نمی کنید جواب درستی نمیتوان داد!
    به مجید عزیز حق میدهم که 450دی دست دوم را توصیه کنند.
    Madjidm تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط M. Beyrami نمایش پست ها
    وقتی شرایط موجود و لوازم فعلی و نیاز خود را کامل بیان نمی کنید جواب درستی نمیتوان داد!
    دوست عزیز بنده در پست اولم حرفی از لنز زدم؟ من از شما خواستم در مورد بادی بنده رو راهنمایی کنید، یه خاطر همینم نیازی ندیدم بگم چه لنری دارم،‌ دوستان قضیه رو بردن روی لنز، حالا شما هم اگه فکر می کنید که این جور سوالا در شان شما نیست اجازه بدین ذوستانی که راغب به کمک کردن به دیگران هستن کمک کنن، یازم ممنونم از همتون

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    اگر شما از الان احتمال بسیاری میدهید که در آینده نیازهای بیشتری از دوربین و تجهیزات خود دارید ، به نظرم تنها کار درست خرید بادی رده بالاتر ، و بالطبع با افزایش بودجه است ، تا اینکه بعدا بخواهید هم دوربین خود را با حداقل 30 درصد کاهش قیمت بفروشید و هم دوربین جدید خود را با نرخ روز بخرید .
    همانطور که دوستان گفتن شناخت نیاز ( کنونی و حتی پیش بینی نیاز آینده !) بهترین راه حل انتخاب شماست . و از گفته های شما هم پیداست که خود شما نیز به 7D با توجه به نیازهای آینده خود بیشتر تمایل دارید . اطلاعات کاملی هم در فروم ها در مورد این دو دوربین و حتی مقایسه بین آنها موجود است . در این جور موارد تجربه شخصی من میگه که بعد از کسب اطلاعات لازم و کافی ، باید به هدف یورش برد !! و خیلی تردید به خود راه نداد . چرا که این تردیدها میتونن مدتها ادامه پیدا کنن و فقط زمان رو از ما بگیرن . مگر زمانی که احتمال معرفی بادی جدیدتری وجود دارد که البته باید افزایش قیمت بادی جدید را نیز محاسبه کرد .
    کورش جان ممنون از راهنماییت، نظر منم دقیقا همینه، سوال من در اینجا فقط این بود که آیا 7دی با توجه به اینکه فول فریم نیست میتونه در ژانر پرتره عکسهای خوبی به من بده یا نه؟
    البته قبلا عرض کردم که اولویت اولم مستند اجتماعی هستش، به همین خاطر و به دلیل نیازهای آیندم 7دی رو انتخاب کردم
    ویرایش توسط Mashhadi Vahid : Tuesday 3 January 2012 در ساعت 19:21 دلیل: ادغام 2 پست پیاپی

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

سوال من در اینجا فقط این بود که آیا 7دی با توجه به اینکه فول فریم نیست میتونه در ژانر پرتره عکسهای خوبی به من بده یا نه؟
    بله کاملا
    mreza1001 و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

من خودم D7000 دارم و بسیار راضی هستم . اما نمونه عکسهای 7D رو بسیار دیدم و از دوستانم که این دوربین رو دارند اطلاعاتی دارم . تا اونجایی که من میدونم جواب شما نیز همانطور که جناب مجید گفتند : بله است ! و اگر شما نیاز به چاپ عکس در اندازه بسیار بزرگ ندارید ، به نظرم نیازی نیز به دوربین فول فریم ندارید . کمااینکه با افزایش تمرکز نیکون و کنون بر دوربینهای کراپدار و تجهیزات جانبی اونها اعم از لنز و ... ، به نظرم در این مورد هیچ نگرانی ای وجود نداره . دوربین های فول فریم در رده دوربین های حرفه ای پیشرفته قرار می گیرند و کسانی به سراغ آنها باید بروند که کاملن از این راه امرار معاش میکنند و نیاز به برترین تجهیزات و امکانات برای به روز نگهداشتن خود و تجهیزات اشان دارند و البته در رقابت شدید با رقبا .
    pedram2et تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram2et نمایش پست ها
    دوست ع ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩزیز بن نکنندده در پست اولم حرفی از لنز زدم؟ من از شما خواستم در مورد بادی بنده رو راهنمایی کنید، یه خاطر همینم نیازی ندیدم بگم چه لنری دارم،‌ دوستان قضیه رو بردن روی لنز، حالا شما هم اگه فکر می کنید که این جور سوالا در شان شما نیست اجازه بدین ذوستانی که راغب به کمک کردن به دیگران هستن کمک کنن، یازم ممنونم از همتون
    ﻭﺍﻟﺎ ﺑﻨﺪﻩ ﻭ ﺳﺎﯾﺮ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩﺭ ﺻﺪﺩ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻫﺮﭼﻪ ﺩﻗﯿﻖ ﺗﺮ ﺳﻮﺍﻝ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﻫﺴﺘﯿﻢ.
    ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﻫﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻃﻠﺎﻋﺎﺕ ﺩﻗﯿﻖ ﺑﺪﻫﯿﺪ ﺗﺎ ﺟﻮﺍﺑﯽ ﺩﺭﺳﺖ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!
    ﺷﺎﯾﺪ ﺷﻤﺎ ﺣﺮﻓﯽ ﺍﺯ ﻟﻨﺰ ﻧﺰﺩﻩ ﺑﺎﺷﯿﺪ ..(ﺑﻨﺪﻩ ﻫﻢ ﻧﺰﺩﻡ)
    ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﻋﻨﻮﺍن کنیﺪ ﮐﻪ ﻓﻠﺎﻥ ﻟﻨﺰ ﻫﺎﯼ ﭼﻨﺪ ﻣﯿﻠﻮﻧﯽ ﻭ.. ﺭﺍ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﯾﺪ،ﺑﻨﺪﻩ ﻭ ﺳﺎﯾﺮ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﻮﺩﺟﻪ ﺷﻤﺎ ﻓﻘﻂ ﺑﺎﺩﯼ ﺭﺍ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﺩﺍﺩ.ﻧﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﮐﻨﯿﻢ ﭘﻮﻝ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻟﻨﺰ ﺑﻬﺘﺮ ﺻﺮﻓﻪ ﺟﻮﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﯾﺎ....
    ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﯾﮏ ﺩﯾﺪﯼ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ ﮐﻪ ۴۵۰ ﺩﯼ را ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ۵۵۰ﺩﯼ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﻧﮑﻨﻨﺪ.
    ممنون
    AliAk تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

البته 450D از نظر من دوربینی بسیار عالی است
    من خودم پشیمان هستم که چرا 450 دی را فروختم و اگر هم معرفی کردم جدی گفتم به نظر من یکی از بهترین تولیدات کنون بوده است
    به هر حال باید نیازها را واقعا مشخص کرد و سپس انتخاب
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjidm نمایش پست ها
    البته 450D از نظر من دوربینی بسیار عالی است
    من خودم پشیمان هستم که چرا 450 دی را فروختم و اگر هم معرفی کردم جدی گفتم به نظر من یکی از بهترین تولیدات کنون بوده است
    به هر حال باید نیازها را واقعا مشخص کرد و سپس انتخاب
    ﻣﺜﺎﻝ ﺑﻮﺩ ﻣﺠﯿﺪ ﺟﺎﻥ.
    ﺍﻟﺒﺘﻪ ﮐﻪ ۴۵۰ﺩﯼ ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﺧﻮﺑﯽ ﺑﻮﺩ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﺧﻮﺩﺵ.
    ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﮐﺎﻣﻞ ﺑﺒﺎﻥ ﻧﺸﻮﺩ ﺟﻮﺍﺑﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ۲ ﭘﺴﺖ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺑﻪ ﻧﺘﺒﺠﻪ ﺭﺳﯿﺪ،ﺩﺭ ۲ ﺻﻔﺤﻪ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ.
    Madjidm تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

دوستان چرا همگی فول فریم رو رد کردید؟
    میشه توضیح بدید که وقتی بودجه کافی هست و نیاز به فوکال های خیلی بلند مثلا برای حیات وحش نیست چرا فول فریم نه؟

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

مرتضای عزیز . در بهتر بودن فول فریم هیچ شکی نیست . آنچه که دوستان گفتند و من نیز بر مبنای انتخاب دوربین بر مبنای نیازهاست. دوربین فول فریم انتخاب بسیار خوبی است اما برای کسی که به صورت حرفه ای به عکاسی می پردازد و از این راه امرار معاش می کند و البته نیاز به چاپ عکس در ابعاد بزرگ دارد . بالطبع هزینه های فول فریم فقط به بادی آن بر نمی گردد بلکه به لنزهای پرایم آن و همچنین دیگر تجهیزات جانبی آن نیز بر می گردد که هزینه نهایی را بسیار افزایش می دهند و برای علاقمندان آماتور جدی مانند خود من ، این هزینه ها اصلن ضروری نیست . به ویژه اینکه احتمال چاپ عکسهام در ابعاد بسیار بزرگ نیز نمی رود . برای همین فول فریم پیشنهاد نمی شود وگرنه در صورتی که شخصی اگر فکر میکند که می تواند از پس هزینه ها بر بیاید و در عین حال ممکن است در آینده به صورت کاملن حرفه ای از این راه کسب درآمد کند ، بی شک فول فریم انتخاب مناسب تری است .
    morteza khademy و pedram2et تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza khademy نمایش پست ها
    دوستان چرا همگی فول فریم رو رد کردید؟
    اگر مشکل هزینه ندارید
    بنده 5d ii + 24-105 را پیشنهاد می کنم