صفحه 302 از 1201 نخستنخست ... 202 252 292 298 299 300 301 302 303 304 305 306 312 352 402 802 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,011 تا 3,020 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

550 دی داشتم ولی از لحاظ جثه خیلی کوچک بود اصلا رادست نبود، فروختمش الان موندم بدون بادی،‌در ضمن درسته من عکاسی رو به عنوان شغل انتخاب نکردم ولی دوست دارم روز بروز در این زمینه پیشرفت کنم به همین دلیل دنبال چیزی هستم که تا چند سال جوابمو بده؛‌ بعد از اونم قدرت فوکوس و طراحی بدنه و سرعت در عکاسی پیاپی 7دی رو نمیشه با 550 یا 450 یا 60دی مقایسه کرد
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram2et نمایش پست ها
    550 دی داشتم ولی از لحاظ جثه خیلی کوچک بود اصلا رادست نبود، فروختمش الان موندم بدون بادی،‌در ضمن درسته من عکاسی رو به عنوان شغل انتخاب نکردم ولی دوست دارم روز بروز در این زمینه پیشرفت کنم به همین دلیل دنبال چیزی هستم که تا چند سال جوابمو بده؛‌ بعد از اونم قدرت فوکوس و طراحی بدنه و سرعت در عکاسی پیاپی 7دی رو نمیشه با 550 یا 450 یا 60دی مقایسه کرد
    برای پرتره شما نیازی به سرعت فوکوس و عکاسی پیاپی 7دی و سیلینگ بهتر و بدنه مقاوم تر ندارید.
    خرید 60دی بعد از 550دی که داشته اید خوش دستی و سرعت شاتر 1/8000 و صفحه نمایش چرخان و سیستم وایرلس فلاش روی بدنه و .... نصیبتان میشود.که به نظر بنده کافی هست برای استفاده شما و میتوانید باقی پول را خرج لنز و لوازم دیگر کنید.
    با توجه به نیاز و بودجه ای که دارید از بین 60دی و 7دی یکی را انتخاب کنید.
    AliAk، Miri و pedram2et تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

[QUOTE=M. Beyrami;255836]برای پرتره شما نیازی به سرعت فوکوس و عکاسی پیاپی 7دی و سیلینگ بهتر و بدنه مقاوم تر ندارید.

برای پرتره که خیر که اون هم در اولویت دوم بنده قرار داره، واسه من سرعت مهمه چون دوست ندارم شکارم از دستم فرار کنه، 60دی هم بد نیست ولی کیفیت بدنش نسبت به 7دی تعریفی نداره که اونم مهمه، چون من دوربین همه جا باهامه، بازم ممنونم ;)

كاربر همراه AliAk آواتار ها
    تشکر کرده
    3315

برای پرتره که خیر که اون هم در اولویت دوم بنده قرار داره، واسه من سرعت مهمه چون دوست ندارم شکارم از دستم فرار کنه، 60دی هم بد نیست ولی کیفیت بدنش نسبت به 7دی تعریفی نداره که اونم مهمه، چون من دوربین همه جا باهامه، بازم ممنونم ;)
    شما اگر 7دی بخرید مطمئنا حالا حالا ها نیازی به آپدیت بدنه ندارید
    اما آیا واقعا نیاز دارید به همچین بدنه ای؟
    مثلا عکاسی پیاپی 5.5 فریم با 8 چقدر تفاوت داره
    یا مثلا بدنه 60دی چقدر مشکل ایجاد میکنه برای شما؟
    بهر حال مطمئن باشید لنز خیلی بیشتر از بدنه به کار شما میاد
    بدنه رو بعدا هم میشه آپدیت کرد
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

گفتم به گوشه‌ای بنشینم ولی دلم
    ننشیند از کشیدن خاطر به سوی دوست

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

با توجه به اینکه ژانر مورد علاقم مستند و پرتره هستش چه پیشنهادی بهم میکنید؟
    برای پرتره که خیر که اون هم در اولویت دوم بنده قرار داره، واسه من سرعت مهمه چون دوست ندارم شکارم از دستم فرار کنه
    دوست عزیز دوستان فروم شما رو طبق درخواست اولتون راهنمایی نمودند. چون تو پرتره چیزی شکار نمیشه
    شما ابتدا با خودتون کنار بیایید ژانر تون چیه؟
    M. Beyrami و lamagra تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

به نظرتون یه 70-200 و 50mm نمیتونه جواب کار منو بده؟ من واسه لنز جدا هزینه میکنم، خدا رو چه دیدین شاید اصلا چند وقت دیگه عکاسی رو به عنوان شغل اولم انتخاب کردم؛ همچنین دوست دارم حالا که 550 رو فروختم یه دفعه یه چیزی بخرم که سریع دلمو نرنه، فکر کنم 700-800 تومان هزینه بیشتر ارزشش رو داشته یاشه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    دوست عزیز دوستان فروم شما رو طبق درخواست اولتون راهنمایی نمودند. چون تو پرتره چیزی شکار نمیشه
    شما ابتدا با خودتون کنار بیایید ژانر تون چیه؟
    دوست عزیز بنده هم میدونم ژانر پرتره با مستند فرق میکنه، به خاطر همینم از دوستان کمک خواستم که یادی رو معرفی کنن که تو هر دو زمینه بتونه کمکم کنه که نیاز به دو تا بادی نداشته باشم ، وگرنه اگر میخواستم فقط در ژانر پرتره کار کنم 50دی میخریدم می رفت یا اگه میخواستم تو ژانر مستند کار کنم 7دی میخریدم، در پرتره نیازی به شکار نیست ولی در مستند اجتماعی چرا
    Viper تشکر می‌کند.

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

به نظرتون یه 70-200 و 50mm نمیتونه جواب کار منو بده؟ من واسه لنز جدا هزینه میکنم، خدا رو چه دیدین شاید اصلا چند وقت دیگه عکاسی رو به عنوان شغل اولم انتخاب کردم؛ همچنین دوست دارم حالا که 550 رو فروختم یه دفعه یه چیزی بخرم که سریع دلمو نرنه، فکر کنم 700-800 تومان هزینه بیشتر ارزشش رو داشته یاشه
    حداقل یک 18-55 هم برای واید لازم دارید. چه علاقه ای به واید داشته باشید چه نداشته باشید!(عکس های منظره و خانوادگی و ...)
    اگر مشکل مالی ندارید، چراکه نه؟
    ولی کسی که 70-200 f2.8 is میخرد 50مم 1.8 با ان فوکوس گیج و کیفیت ساخت پایینش بدردش نمی خورد! به 1.4 فکر کنید .
    بنده پیشنهادم همان 60دی هست . اگر راضی نمیشوید! 7دی را تهیه کنید.
    (میتوانید لنز و بادی ها را از شرکت پاسخ اجاره کنید و با دید باز اقدام به خرید نماید و اگر از خودشان خرید کنید هزینه ای بابت اجاره نمی پردازید)
    pedram2et تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط M. Beyrami نمایش پست ها
    حداقل یک 18-55 هم برای واید لازم دارید. چه علاقه ای به واید داشته باشید چه نداشته باشید!(عکس های منظره و خانوادگی و ...)
    اگر مشکل مالی ندارید، چراکه نه؟
    ولی کسی که 70-200 f2.8 is میخرد 50مم 1.8 با ان فوکوس گیج و کیفیت ساخت پایینش بدردش نمی خورد! به 1.4 فکر کنید .
    بنده پیشنهادم همان 60دی هست . اگر راضی نمیشوید همان 7دی را تهیه کنید.
    (میتوانید لنز و بادی ها را از شرکت پاسخ اجاره کنید و با دید باز اقدام به خرید نماید و اگر از خودشان خرید کنید هزینه ای بابت اجاره نمی پردازید)
    18-135 واسه واید دارم الان، فکر کنم کافی باشه همون، در مورد 50مم خودمم تو همون فکر 1.4 بودم،‌البته اگه خدا قسمت کنه، بازم ممنونم ;)

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

دوست عزیز بنده هم میدونم ژانر پرتره با مستند فرق میکنه، به خاطر همینم از دوستان کمک خواستم که یادی رو معرفی کنن که تو هر دو زمینه بتونه کمکم کنه که نیاز به دو تا بادی نداشته باشم ، وگرنه اگر میخواستم فقط در ژانر پرتره کار کنم 50دی میخریدم می رفت یا اگه میخواستم تو ژانر مستند کار کنم 7دی میخریدم، در پرتره نیازی به شکار نیست ولی در مستند اجتماعی چرا
    اگر شما از الان احتمال بسیاری میدهید که در آینده نیازهای بیشتری از دوربین و تجهیزات خود دارید ، به نظرم تنها کار درست خرید بادی رده بالاتر ، و بالطبع با افزایش بودجه است ، تا اینکه بعدا بخواهید هم دوربین خود را با حداقل 30 درصد کاهش قیمت بفروشید و هم دوربین جدید خود را با نرخ روز بخرید .
    همانطور که دوستان گفتن شناخت نیاز ( کنونی و حتی پیش بینی نیاز آینده !) بهترین راه حل انتخاب شماست . و از گفته های شما هم پیداست که خود شما نیز به 7D با توجه به نیازهای آینده خود بیشتر تمایل دارید . اطلاعات کاملی هم در فروم ها در مورد این دو دوربین و حتی مقایسه بین آنها موجود است . در این جور موارد تجربه شخصی من میگه که بعد از کسب اطلاعات لازم و کافی ، باید به هدف یورش برد !! و خیلی تردید به خود راه نداد . چرا که این تردیدها میتونن مدتها ادامه پیدا کنن و فقط زمان رو از ما بگیرن . مگر زمانی که احتمال معرفی بادی جدیدتری وجود دارد که البته باید افزایش قیمت بادی جدید را نیز محاسبه کرد .
    AliAk و pedram2et تشکر می‌کنند.