صفحه 301 از 1201 نخستنخست ... 201 251 291 297 298 299 300 301 302 303 304 305 311 351 401 801 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,001 تا 3,010 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

سپاس از تمامی دوستان بابت راهنمایی
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط samavar نمایش پست ها
    با سلام
    چند ماه قبل یک دوربین Dslr Like (فوجی اچ اس 20) خریدم، اما از کیفیت عکس هاش راضی نیستم. به همین خاطر هم تصمیم گرفتم یک Dslr بخرم.
    حالا تو یک موضوع موندم. فعلا از لحاظ مالی نمیتونم برای دوربین زیاد پول خرج کنم. در بین دوربین های نیکون و کنون، کنون رو انتخاب کردم. حالا میخوام کمکم کنید این دو گزینه رو دارم بررسی میکنم.
    1- خرید یک دوربین متوسط مثل 550d ، یک لنز برای پرتره، یک لنز زوم و یک لنز ماکرو
    2- خرید یک دوربین خوب مثل 7d و لنز 18-135.
    من صرفا تفریحی میخوام عکس بگیرم و چون مسافرت زیاد میرم دوست دارم کنارش هم عکاسی کنم. و یک سوال دیگه هم اینه که اگر گزینه اول رو پیشنهاد میکنید، این لنز ها بعدا به دردم میخورن ؟ مثلا اگه دو سه سال دیگه بخوام یک فول فریم بخرم.
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    تعریف شما از کیفیت عکس چیست؟
    Emran Naziri تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر جديد Emran Naziri آواتار ها
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط M. Beyrami نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تعریف شما از کیفیت عکس چیست؟
    سلام
    نه تنها کیفیت عکس از کیفیت خود دوربین هم راضی نیستم.
    چند موردش رو بگم: نداشتن بوکه در تصاویر و مشخص نشدن سوژه و بکگراند. سرعت فوکوس پایین، سرعت راه اندازی پایین دوربین، نداشتن امکان ماکرو، شارپ نبودن عکس ها نسبت به کامپکت، نویز بالا، تخلیه سریع باتری، نداشتن سیستم آینه و ....... اگر اینها از مصادیق کیفیت باشند.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط samavar نمایش پست ها
    سلام
    نه تنها کیفیت عکس از کیفیت خود دوربین هم راضی نیستم.
    چند موردش رو بگم: نداشتن بوکه در تصاویر و مشخص نشدن سوژه و بکگراند. سرعت فوکوس پایین، سرعت راه اندازی پایین دوربین، نداشتن امکان ماکرو، شارپ نبودن عکس ها نسبت به کامپکت، نویز بالا، تخلیه سریع باتری، نداشتن سیستم آینه و ....... اگر اینه از مصادیق کیفیت باشند.
    استفاده از لنز معکوس کار بسیار مشکلیست و در همه جا کاربرد ندارد. با دوربین فعلی ماکروهای بهتری میتوانید بگیرید. برای عکسهای ماکرو گرینه ماکرو را فعال کنید.
    اگر به نویز کمتر، داشتن بوکه و سرعت فکوس فکر میکنید انتخاب خوبی است اما شارپنس معقوله دیگریست که به کیفیت لنز و دانش شما در عکاسی برمیگردد. با این لنزها نسبت به اچ اس 20 ماکروهای بهتری در نور روز نمیتوانید بگیرید.
    M. Beyrami و iman ebrahimi تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

با سلام؛
    دوستان بنده قصد خرید بادی جدید دارم، با توجه به اینکه ژانر مورد علاقم مستند و پرتره هستش چه پیشنهادی بهم میکنید؟ خودم بین 7 دی و 5دی مارک1 مرددم، بودجه خرید مارک2 هم ندارم، لنز هم 70-200 (ترجیحا f/2.8) و 50mm مد نظرم هستش؛ به نظرتون سرعت 7دی رو مد نظر داشته باشم یا فول فریم بودن 5دی؟؟؟ آیا 7دی واسه عکاسی پرتره میتونه معقول باشه؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید.

كاربر همراه vahid_cinema آواتار ها
    تشکر کرده
    426

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram2et نمایش پست ها
    با سلام؛
    دوستان بنده قصد خرید بادی جدید دارم، با توجه به اینکه ژانر مورد علاقم مستند و پرتره هستش چه پیشنهادی بهم میکنید؟ خودم بین 7 دی و 5دی مارک1 مرددم، بودجه خرید مارک2 هم ندارم، لنز هم 70-200 (ترجیحا f/2.8) و 50mm مد نظرم هستش؛ به نظرتون سرعت 7دی رو مد نظر داشته باشم یا فول فریم بودن 5دی؟؟؟ آیا 7دی واسه عکاسی پرتره میتونه معقول باشه؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید.
    سلام
    با در نظر گرفتن ژانر مورد علاقه بهتر است 7D انتخاب کنید، از فکر 5D مارک 1 بیایید بیرون، 7D بهترین انتخاب است... من از عکاسهای این دوربین در آتلیه راضی بودم
    AliAk تشکر می‌کند.
    Nikon

وحید شاهوند

تشکر کرده
    9860

با سلام؛
    سلام
    کمی بیشتر در مورد نیازتان توضیح دهید!
    در چه حدی پرتره؟ برای اتلیه میخواید بادی را؟ یا استفاده شخصی و خانگی دارید و در امدی از این پرتره ندارید ( علاقمند هستید)؟
    djmehdi_67 و Miri تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

با تشکر؛ شغل بنده عکاسی نیست؛ یعنی بدنبال کسب درآمد از عکاسی نبودم تا حالا، ولی عکاسی رو دوست دارم و واسه دل خودم عکس میگیرم، و دوست دارم از تصاویری که میگیرم لذت ببرم، بادی رو واسه اتلیه نمیخوام، بیشتر مستند-اجتماعی عکاسی می کنم ولی خوب ژانر پرتره رو هم دوست دارم، به خاطر همینم میخوام بدونم 7دی میتونه تو هر دو زمینه بنده رو راضی کنه یا نه؟

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

با تشکر؛ شغل بنده عکاسی نیست؛ یعنی بدنبال کسب درآمد از عکاسی نبودم تا حالا، ولی عکاسی رو دوست دارم و واسه دل خودم عکس میگیرم، و دوست دارم از تصاویری که میگیرم لذت ببرم، بادی رو واسه اتلیه نمیخوام، بیشتر مستند-اجتماعی عکاسی می کنم ولی خوب ژانر پرتره رو هم دوست دارم، به خاطر همینم میخوام بدونم 7دی میتونه تو هر دو زمینه بنده رو راضی کنه یا نه؟

با این شرایط دوربین ارزان تر بخرید و در عوض لنز خوب تهیه کنید
    حتی 450d کارکرده هم برای کار شما مناسب است
    lamagra تشکر می‌کند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

تشکر کرده
    9860

5دی و فول فریم را بگذارید کنار .
    7دی هم از نظر خروجی و نویز تقریبا فرقی با 550دی و 600دی و 60دی ندارد.
    بادی فعلی شما چیست؟
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography