صفحه 466 از 1201 نخستنخست ... 366 416 456 462 463 464 465 466 467 468 469 470 476 516 566 966 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,651 تا 4,660 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام

دنبال یه دوربین نیمه حرفه ای میگردم تو رنج 1.5 میلیون
    قبلا یه 400D داشتم که متاسفانه افتاد و شکست

حداقل بتونم لنزهای قبلی رو روش بندازم و فیلم هم میخوام بگیرم (صدا هم ضبط کنه و تا جاداره حافظه اش هم فیلم بگیره)

دو مدل هم تو سایت ها دیدم
    Canon EOS 1100D و Nikon D3100 که دومی انگار بهتره
    حالا دوتا سوال
    اول اینکه دوستان مختصص آیا پیشنهاد بهتری هم هست؟
    و ثانیا بین دوتا بالایی کدوم بهتره؟

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.willy نمایش پست ها
    سلام

حداقل بتونم لنزهای قبلی رو روش بندازم و فیلم هم میخوام بگیرم (صدا هم ضبط کنه و تا جاداره حافظه اش هم فیلم بگیره)

حالا دوتا سوال
    بین اون دوتایی که گفتید d3100 اندکی بهتره ولی شما گفتید می خوایید لنزهای قبلیتون رو استفاده کنید ٬ 400d مارک کنون است ولی d3100 نیکون! و به هم نمی خورند ٬ پس میمونه 1100d ولی به نظر من اگر بتونید یک 550d دسته دوم تمیز بدون لنز کیت گیر بیارید خیلی بهتره ( خودتون هم احتمالا لنز کیت دارید؟) نزدیک بودجه شما هم خواهد بود.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

سلام

حالا دوتا سوال
    طبق فرمایشات دوستمون در تایپیک پایین که اولش توضیح کامل دادند.شما اگر فیلمبرداری را کنار بزارید(سعی کن با دوربین عکاسیت فیلم برداری نکنی اگر نه فکر فیلم برداری هستی طبق نظر دوستمون یه 550 دست دو یا 1100) میتونید با 1.5 بادی 50 دی کنون بگیرید حالا شایدم یه 100-200 هم بالاتر بشه ولی این به نظرم ارزشش بیشتره و دیگه فکر ارتقا بدنه رو نخواهید داشت در ضمن چون بدنه 400 دی فلزی بوده یقینا از بدنه 1100 ناراضی خواهید بود چون همه این بدنه ها رو بنده به شخصه لمس کردم مخصوصا 1100 که پلاستیکه ولی 50 دی عالیه و ان شاااله بعد خرید بدنه سری های بعدی که بازم ان شاالله پولدارتر شدید (شوخی)فکر لنزهای بهتر باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Kane نمایش پست ها
    بین اون دوتایی که گفتید d3100 اندکی بهتره ولی شما گفتید می خوایید لنزهای قبلیتون رو استفاده کنید ٬ 400d مارک کنون است ولی d3100 نیکون! و به هم نمی خورند ٬ پس میمونه 1100d ولی به نظر من اگر بتونید یک 550d دسته دوم تمیز بدون لنز کیت گیر بیارید خیلی بهتره ( خودتون هم احتمالا لنز کیت دارید؟) نزدیک بودجه شما هم خواهد بود.

سلام
    راستش زیاد سردر نمیارم :) یه لنز تله دارم که روی اون می بستم
    نمیدونستم لنزها به هم نمیخوره ممنون راهنمایی کردید

دست دوم که نه. اگر نو باشه بهتره
    حالا اگر قضیه لنز نباشه و نخوام از لنز قبلی استفاده کنم پیشنهادتون چیه؟
    چون یه مشتری خوب داره و میتونم بفروشمش و لنز دیگه ای بخرم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan_darvishi نمایش پست ها
    طبق فرمایشات دوستمون در تایپیک پایین که اولش توضیح کامل دادند.شما اگر فیلمبرداری را کنار بزارید(سعی کن با دوربین عکاسیت فیلم برداری نکنی اگر نه فکر فیلم برداری هستی طبق نظر دوستمون یه 550 دست دو یا 1100) میتونید با 1.5 بادی 50 دی کنون بگیرید حالا شایدم یه 100-200 هم بالاتر بشه ولی این به نظرم ارزشش بیشتره و دیگه فکر ارتقا بدنه رو نخواهید داشت در ضمن چون بدنه 400 دی فلزی بوده یقینا از بدنه 1100 ناراضی خواهید بود چون همه این بدنه ها رو بنده به شخصه لمس کردم مخصوصا 1100 که پلاستیکه ولی 50 دی عالیه و ان شاااله بعد خرید بدنه سری های بعدی که بازم ان شاالله پولدارتر شدید (شوخی)فکر لنزهای بهتر باشید

ممنونم از هردو عزیز :)

فیلمبرداری هم میخوام. هرازگاهی میخوام فیلم هم بگیرم. البته نه در سطح حرفه ای و خوب. بودنش نیازه
    بخوام بادی 50 دی رو بگیرم پقدر باید هزینه لنز بدم؟

انقدر بدنه اش ضعیفه؟
    بدنه 400 خیلی خوب بود. این انقدر ضعیفه؟
    3100 چی؟ اونم همینطوره؟ میگن کیفیت صفحه پایینی داره. درسته؟

كاربر همراه eallymehr آواتار ها
    تشکر کرده
    267

با اینکه این ویدئو خیلی ابتدایی ولی بازهم برای کسانی که میان با انواع مختلف دوربین های عکاسی آشنا بشن به درد میخوره. خالی از لطف نبود که اینجا بزارم به نظرم.
    امیدوارم به درد بخوره :)
    لینک

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

ممنونم از هردو عزیز :)

فیلمبرداری هم میخوام. هرازگاهی میخوام فیلم هم بگیرم. البته نه در سطح حرفه ای و خوب. بودنش نیازه
    بخوام بادی 50 دی رو بگیرم پقدر باید هزینه لنز بدم؟

انقدر بدنه اش ضعیفه؟
    بدنه 400 خیلی خوب بود. این انقدر ضعیفه؟
    3100 چی؟ اونم همینطوره؟ میگن کیفیت صفحه پایینی داره. درسته؟
    بدنه خوبی داره 50 دی.بدنه 50 دی هم قیمت حدودی 1500 الی 1900 است.بستگی بهخ تعداد شاتو تمیزی و قیمت گذاری فروشنده داره.من 3100 نداشتم ولی 3000 داشتم بله صفحه نمایش کیفیت پاینی داره.بعد اینکه شما فرمودید لنزهای 400 رو هنوز دارید این رو برای من شفاف کنید تا بیشتر متوجه بشم چون الان میگید چه لنزی بگیرم!!!!اگر با اون هزینه میخواهید لنزدار بگیرید یه دست دوم 1100 بگیرید با قیمت 1200 میتونید با لنز 18-55 یه دونش رو داشته باشید و با 550 هزینه دیگر یه لنز تله هم داشته باشید(لنز 55-250)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan_darvishi نمایش پست ها
    بدنه خوبی داره 50 دی.بدنه 50 دی هم قیمت حدودی 1500 الی 1900 است.بستگی بهخ تعداد شاتو تمیزی و قیمت گذاری فروشنده داره.من 3100 نداشتم ولی 3000 داشتم بله صفحه نمایش کیفیت پاینی داره.بعد اینکه شما فرمودید لنزهای 400 رو هنوز دارید این رو برای من شفاف کنید تا بیشتر متوجه بشم چون الان میگید چه لنزی بگیرم!!!!اگر با اون هزینه میخواهید لنزدار بگیرید یه دست دوم 1100 بگیرید با قیمت 1200 میتونید با لنز 18-55 یه دونش رو داشته باشید و با 550 هزینه دیگر یه لنز تله هم داشته باشید(لنز 55-250)

عزیز دست دوم زیاد راضی نیستم. به دلم نمیشینه :)

اگر قضیه لنز منتفی باشه چی؟ یعنی فکر کنید لنزی ندارم
    حالا بگید چی بگیرم؟
    صفحه نمایشش خیلی بده که انقدر میگن؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

عزیز دست دوم زیاد راضی نیستم. به دلم نمیشینه :)

اگر قضیه لنز منتفی باشه چی؟ یعنی فکر کنید لنزی ندارم
    حالا بگید چی بگیرم؟
    صفحه نمایشش خیلی بده که انقدر میگن؟
    اگر بدنه پلاستیک اذیتت نمیکنه یه 1100 کنون بگیر.نه اون قضیه هم زیاد به دل نگیر.بهترین گزینه فکر کنم همین باشه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام دوستان میخواستم در مورد 650d اطلاعات بگیریم خیلی گشتم و تاپیکای مربوطه رو خوندم حرفا مثه همیشه ضد و نقیضه !! الان که چند ماهی میشه این دوربین اومده باید معلوم بشه که جواب داده یا نه می خواستم بدونم :
    1- اساتید در مورد کیفیت عکس و کارایی تجربه کار باهاش اگه اطلاعاتی دارن ارایه بدن و اینکه این لنز 18-135 روش چه جوری جواب داده ....
    2- نیکون 5200 یا همین 650d خودمون ( میدونم سوال تکرایه و جوابا اکثرا بر میگرده به سلیقه و ... ) ولی اونایی که تجربه کار باهاشو دارن شاید تجاربی داشته باشن بدرد آدمایی مثه ما بخوره ...
    3- من تا حالا فقط کانن داشتم که خودشم از دوربینای سوپر زووم که فروختم و میخوام ایشالا یه dslr بگیرم (اگه خدا بخواد و دلار بزاره..) با این اوصاف 650ی با 18 -135 واسه من جواب میده ؟؟؟ ( من بیشتر عکاسی طبیعت رو دوست دارم ) و در کنارش مردم و پرتره ...
    اینم بگم که تا حالا dslr دستم نگرفتم اما از شاتر و دیاف و وایت بالانس و کلا مود دستی یه چیزیایی سر در میارم !!!

در اخر هم اضافه کنم که میدونم سرتونو در د آوردم مرسی اگه میشه راهنمایی جامع بفرمایید تا ما هم موقع خرید دعاتون کنیم اجرتون هم با خدا