صفحه 565 از 1201 نخستنخست ... 65 465 515 555 561 562 563 564 565 566 567 568 569 575 615 665 1065 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,641 تا 5,650 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

جناب متقی زاده 550 دی با دو لنزی که شما فرمودید خیلی بیش تر از 2 میلیون می شود. در مورد دوستی که برای 60 دی سوال کردند؛ قرار نیست با دوربین کشتی بگیرید که بخواهید بلایی سرش بیاورید اگر استفاده اول شما فیلم برداری است و جیبتان چاق است 70 دی معرکه است امکانات فیلم برداری بسیار عالی و البته توانایی عکاسی در حد و اندازه 7دی. در خریدش شک نکنید چون مدت زیادی شما را از ارتقای بدنه بی نیاز می کند اگر مشکل بودجه دارید 60 دی گزینه خوبی است افت قیمت زیادی داشته و در حال حاضر قیمت مناسبی دارد اگر هنوز هم برای جیبتان بزرگ است 650 دی. با توجه به اینکه که به فیلم برداری علاقه دارید به نظر من دوربینی انتخاب کنید که نمایشگرش قابلیت چرخش داشته باشد و در مورد کنن بهتر است لنزتان را stm انتخاب کنید چون اگر در آینده به مدلی مثل 70 دی کوچ کنید برای داشتن اتوفوکوس مناسب در فیلم نیازی به تغییر لنز ندارید. در 550 دی و 600 دی و البته 60 دی اگر بخواهید از مدهای عکاسی m av tv به مد فیلم برداری بروید با مود دیال را یک دور کامل بچرخانید که حسابی روی اعصاب است.
    ویرایش توسط Hossein Arabi : Thursday 21 November 2013 در ساعت 12:04
    sh.khani و kahat تشکر می‌کنند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر همراه drmottaghizade آواتار ها
    تشکر کرده
    236

550دی تمیز کارکرده حدود900
    50م م اف 1.8
    لنزای اف دی قدیمی کنن هم خوبن مثلا24م م اف 2.8 حدود300تومن
    البته 17-50 ف2.8 سیگما کارکرده هم دیدم700 فروختن/
    Hossein Arabi و kahat تشکر می‌کنند.
    7d-15-85mm/50mm f/1.8

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

بنده فکر کردم قیمت نو را نوشته اید البته فکر کنم دست دوم 50-17 کمیاب باشد.
    kahat تشکر می‌کند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام مجدد و تشکر از دوستانی که زحمت کشیدن و جواب دادن،

جناب متقی زاده، جناب مصفادل، جناب نیما 13195 و البته جناب niceevil

سوال بعدیم اینه که برای اینکه تست کنم یه دوربین دست دو چقدر کارکرده معیار خاصی وجود داره؟ میدونم که با نرم افزار میشه تعداد شاترهایی که گرفته رو اندازه گرفت اما نمیشه زمانی که برای فیلمبرداری استفاده شده رو مشاهده کرد. و اینکه به طور معمول یه دوربین کنون (از همین مدلهایی که معرفی کردید) تا چند شاتر رو کار می کنه؟ و نحوه نگهداری توش موثر هست یا نه(چون دوست مستندسازم میگفت ظاهرا باید هر یک ربع یک بار یه استراحت به دوربین داد و گرنه آسیب می بینه -نمیدونم چقدر این حرف صحت داره- ولی اگه اینجور باشه واقعا میشه فهمید که درست از دوربین استفاده شده یا نه؟). و اینکه صرف تمیز بودن ظاهر دوربین کفایت می کنه که متوجه بشیم ضربه نخورده یا معیار دیگه ای داره؟

باز هم ممنونم :)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

یک راهنمایی میخواستم
    من یک کامپکت معمولی دازرم میخوام حرفه ای بخرم
    الان یک کانن 300دی هست با لنز 18-55 (فکرکنم همون لنز اروچینالش) حول حوش 450 در میاد
    و یک کانن 1000دی که با کیف باطری اضافه و لنز روش حول حوش 750
    به نظر دوستان برای من که اول کارم کدوم بهتر؟ایا ارزش دارد 300 بیشتر هزینه کنم یا دوستان پیشنهاد بهتر دارند بفرماید برای فروش هم بود بهتر

كاربر آشنا k200 آواتار ها
    تشکر کرده
    190

پیش فرض راهنمایی درمورد انتخاب دوربین

سلام خدمت دوستان چندوقتی هست میخام دوربین حرفه ای ترانتخاب کنم اما بعد یک ماه بررسی باز موندم چه دوربینی باتوجه به بودجه انتخاب کنم ببیشتربه کانن علاقه مندم وبهش اطمینان دارم ، بین دوربین های canon 60d ,700d,Nikon d90,Nikon d7000موندم کدوم رو انتخاب کنم، نمیدونم چرانیکون تو عکس های پرتره خوب جواب میده ،به نظرتون بادی 60dبهتره یا 700d ؟ چون بعدا میخام لنزدیگه ای تهیه کنم اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارین ممنون میشم راهنمایی کنین. من میخام دوربینی رو که انتخاب میکنم یه مدت طولانی استفاده کنم و نیاز به تعویض نباشه. منتظر نظرات دوستان

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط k200 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان چندوقتی هست میخام دوربین حرفه ای ترانتخاب کنم اما بعد یک ماه بررسی باز موندم چه دوربینی باتوجه به بودجه انتخاب کنم ببیشتربه کانن علاقه مندم وبهش اطمینان دارم ، بین دوربین های canon 60d ,700d,Nikon d90,Nikon d7000موندم کدوم رو انتخاب کنم، نمیدونم چرانیکون تو عکس های پرتره خوب جواب میده ،به نظرتون بادی 60dبهتره یا 700d ؟ چون بعدا میخام لنزدیگه ای تهیه کنم اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارین ممنون میشم راهنمایی کنین. من میخام دوربینی رو که انتخاب میکنم یه مدت طولانی استفاده کنم و نیاز به تعویض نباشه. منتظر نظرات دوستان
    اگه Touch screen و فیلمبرداری براتون اهمیت نداره و جز شاخص ها نیست همین طور اختلاف قیمتی کم و بیش بیشتر لنزها در یک رنج
    و به جاش بدنه محکم و عالی ، مانور خوب برای گذاشتن 2 کارت حافظه و باطری عالی، جز شاخص هاتونه من صد در صد پیشنهادم d7000 نیکونه. البته نه که فیلمبرداریش بد باشه نه ولی این طور که تا حالا دوستان لطف داشتن راهنمایی کردن فیلمبرداری در کنون بهتر عمل کرده.
    در مورد انتخاب های کنون هم اظهار نظر نمیکنم که کدوم بهتره ( آف تاپیک هم میشه ) ... باشه تا اساتید و دوستان دیگه راهنمایی کنن.
    ata_m3 و k200 تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط k200 نمایش پست ها
    60D و D7000 در يك رده هستندو به نوعي همd90 يك مدل پايين تراز d7000 هست. اما 700 D كانن كلا يك كلاس پايين تراز همه اين هاست. اگه هزينه ش رو داشته باشيد كه طبيعيه ٧٠٠٠ و ٦٠ دي كنون بهترهستندو تفاوتي هم كه براي شما ايجادمشكل كند اين دو باهم ندارند. بيشترانتخاب بين اين دو برمي گردد به اينكه چه لنزي نيازخواهيد داشت. بهتره كه قبل ازانتخاب بين اين دو دوربين ببينيد به چه لنزي وتاچه قيمتي نياز داريد و كدام لنزدر كانن ونيكون را بيشتر مناسب مي دانيد، ودرصورت انتخاب لنزمناسب دريكي از برندها ، دوربين مورد نظرتان را هم بخريد.
    k200 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2038

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    اگه هزينه ش رو داشته باشيد كه طبيعيه ٧٠٠٠ و ٦٠ دي كنون بهترهستندو تفاوتي هم كه براي شما ايجادمشكل كند اين دو باهم ندارند.
    راهنمایی دوستان ، صحیح و بجاست.فقط اینکه تفاوت اصلی 60d و d7000 در سیلینگ بهتر d7000 است که اگر فیلمبرداری ، اصلی ترین اولویت شما نباشد و از نظر تهیه لنزها هم در آینده با نیکون به مشکل برنخورید(که بعید میدانم مشکلی وجود داشته باشد) دراینصورت بهتر است بدنه ی مقاومتر و باتری بهتر d7000 را از دست ندهید.
    موفق باشید
    k200 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا k200 آواتار ها
    تشکر کرده
    190

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    60D و D7000 در يك رده هستندو به نوعي همd90 يك مدل پايين تراز d7000 هست. اما 700 D كانن كلا يك كلاس پايين تراز همه اين هاست. اگه هزينه ش رو داشته باشيد كه طبيعيه ٧٠٠٠ و ٦٠ دي كنون بهترهستندو تفاوتي هم كه براي شما ايجادمشكل كند اين دو باهم ندارند. بيشترانتخاب بين اين دو برمي گردد به اينكه چه لنزي نيازخواهيد داشت. بهتره كه قبل ازانتخاب بين اين دو دوربين ببينيد به چه لنزي وتاچه قيمتي نياز داريد و كدام لنزدر كانن ونيكون را بيشتر مناسب مي دانيد، ودرصورت انتخاب لنزمناسب دريكي از برندها ، دوربين مورد نظرتان را هم بخريد.
    ممنون از پاسختون من بیشتر برای پرتره و طبیعت استفاده خواهم کرد و لنزی هم که تو نظر دارم 15 85 هستش