صفحه 827 از 1201 نخستنخست ... 327 727 777 817 823 824 825 826 827 828 829 830 831 837 877 927 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 8,261 تا 8,270 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

سلام ...این آدرس سایت Samsung NX30 Review: Digital Photography Review ولی در کل من نگفتم شما در اشتباه بودین یا نه ؟؟.. ولی بر طبق تجربه و نظر شخصی خودم تمام اطلاعاتی که دادم صحیح بوده و عملا تجربه کردمش...موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    لطف میکنین آدرس سایت رو بزارین برامون تا تصمیم درست بگیریم؟
    شاید من و اعضای دیگه ی این فروم این همه مدت در اشتباه بودیم و عکس هامون همه مات بود و متوجه نشدیم
    خواهشا اطلاعات غلط ندین...همه ی بدنه ها تو رنج خودشون بهترین کیفیت رو ارایه میدن..این که فلان برند خیلی بهتر از برند رقیب تو همون قیمت و رنج هستش کاملا اشتباه هستش و این برمیگرده به سلیقه شخصی و شرایط خریدار که کدوم برند رو خریداری کنه

كاربر همراه ali ka آواتار ها
    تشکر کرده
    23

سلام
    اگر ممکن است این بحث سلیقه و نظر شخصی همین جا به پایان برسد و دنبال نشود تا حرمت ها حفظ بماند .
    سپاسگزارم
    صداقت ، بهترین سیاست است.
    Sony Alpha 3000

كاربر آشنا akbar-agha آواتار ها
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی علی نژاد نمایش پست ها
    سلام دوستان تو هر رنجی میگیرید دوربین فقط کانن ....رنگهای زنده و شفافیت تصویر در کانن فقط هست ...نیکون خوبه ولی ماته ....به سایت زیر برین و مقایسه عکسهای این 2 دوربین رو ببینید و بعدش تصمیم بگیرید
    اگر اینطوری بود که نیکون خیلی وقت پیش ورشکست شده بود و به تاریخ پیوسته بود!
    Dariush Chegini، Iman.sh، peacekeeper و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی علی نژاد نمایش پست ها
    سلام ...اگه دقت کنین من در ادامه همون جمله خودم نوشتم و البته زیاد مهم نیست...پس من میدونم که کیفیت به مگا پیکسل نیست ...ولی میخوام بگم با اینکه یک سری از مشخصات نیکون بالاتره مثل مگا پیکسل باز هم کانن کیفیتش بالاتره ..حالا این نظر شخصی منه ...شما ممکنه نظرتون با من فرق داشته باشه ...ولی من حداقل 10 مدل دوربین کانون و نیکون کار کردم و نهایتانظر شخصی من اینه
    لطفا اگه نظر شخصی شما اینه تو نوشته مشخص کنید شما نسخه ی یه شرکت معتبرو پیچیدید بگذرد که فوجی و سونی و پاناسونیک و غیره .... رو اصلا به حساب نیاوردید اسم فروم راهنماییه خریده نه تحمیل عقاید و برداشت شخصی اون هم با اتکا به یه رویو
    تو همین سایت که مرجع در نظر گرفتید چنتا دوربین برگزیده نیکون هست ؟ یعنی شما با ده مدل کار کردید متوجه تمام این قضایا شدید اما تو کل دنیا همه خوابن و متوجه نشدن ؟ این رو در نظر بگیرید مخاطب این صفحه نیاز به راهنمایی داره و هر نظری که داده میشه شاید تو انتخاب یک نفر تاثیر مستقیم داشته باشه
    شاید تجربه شخصی شما از دید شخص دیگه درست نباشه مگر اینکه واقعا مشکلی باشه و دوستان زحمت میکشن میگن این مدل به این دلیل یا به اون دلیل خریداری نشه بهتره نه اینکه کلا شرکتو ببرن زیر سوال
    ata_m3 و peacekeeper تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

سلام
    تهیه دوربین نیکون 3300 به همراه لنزهای 50mm f1.8 و 18-140 برای استفاده عکس برداری و فیلمبرداری خانوادگی چگونه است ؟

تشکر کرده
    23

سلام
    برای مصرف عکس و فیلم خانوادگی دوربین مناسب و خوبی است ، حتما با یک بیمه و گارانتی معتبر خریداری کنید .
    موفق باشید
    kabirimasih تشکر می‌کند.
    Sony Alpha 3000

كاربر همراه javad allahyari آواتار ها
    تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط kabirimasih نمایش پست ها
    سلام
    تهیه دوربین نیکون 3300 به همراه لنزهای 50mm f1.8 و 18-140 برای استفاده عکس برداری و فیلمبرداری خانوادگی چگونه است ؟
    با سلام
    اگه برای کارهای معمولی و خانوادگی بخواید عالیه،سنسور قدرتمند۲۴مگاپیکسل و با توجه به لنز هایی که گفتین دوربین عالی هستش.
    kabirimasih تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط ali ka نمایش پست ها
    سلام
    برای مصرف عکس و فیلم خانوادگی دوربین مناسب و خوبی است ، حتما با یک بیمه و گارانتی معتبر خریداری کنید .
    موفق باشید
    سلام
    دوربین نیکون 3200 با همان لنزها چطور است ؟
    javad allahyari تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    23

سلام
    3200 دوربین خوبی است اما با توجه به کاهش قیمت 3300 و اینکه فیلمبرداری آن در full hd از 30 فریم در 3200 به 60 فریم در 3300 افزایش پیدا کرده و پیشرفتهای دیگری که در 3300 حاصل شده شخصا پیشنهادم 3300 است .
    موفق باشید
    kabirimasih تشکر می‌کند.
    Sony Alpha 3000

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط ali ka نمایش پست ها
    سلام
    3200 دوربین خوبی است اما با توجه به کاهش قیمت 3300 و اینکه فیلمبرداری آن در full hd از 30 فریم در 3200 به 60 فریم در 3300 افزایش پیدا کرده و پیشرفتهای دیگری که در 3300 حاصل شده شخصا پیشنهادم 3300 است .
    موفق باشید
    الان قیمت خود دوربین 3300 نیکون با لنز 18-55 و بدون آن چقدر است ؟