صفحه 932 از 1201 نخستنخست ... 432 832 882 922 928 929 930 931 932 933 934 935 936 942 982 1032 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,311 تا 9,320 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

نقل قول نوشته اصلی توسط vida.sharifian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم دوربین جدید تهیه کنم
    دوربین فعلی بنده کنن 500 دی هست ولی میخوام ارتقا بدم
    کدوم یکی از دو مدل زیر رو پیشنهاد میکنید به بنده از طرفی فیلد عکاسی من پرتره محیطی و عکاسی طبیعت و تبلیغاتی هست

nikon D7200
    Canon 70D
    ممنونم از لطفتون دوستان عزیز
    قطعا nikon d7200 . رقیب دوربین 70d در نیکون 7100 محسوب میشه و 7200 پیشرفته تر از 70d هست . بودجتون رو اعلام کنید شاید دوستان بدنه بهتری بتونن پیشنهاد کنن . لنز کنون دارید ؟!
    ویرایش توسط Farshid.Y : Saturday 21 November 2015 در ساعت 18:01
    vida.sharifian تشکر می‌کند.

كاربر آشنا alichoopa آواتار ها
    تشکر کرده
    594

سلام دوستان
    من میخواستم دوربین جدید تهیه کنم
    دوربین فعلی بنده کنن 500 دی هست ولی میخوام ارتقا بدم
    کدوم یکی از دو مدل زیر رو پیشنهاد میکنید به بنده از طرفی فیلد عکاسی من پرتره محیطی و عکاسی طبیعت و تبلیغاتی هست

nikon D7200
    Canon 70D
    ممنونم از لطفتون دوستان عزیز
    درود
    اگه لنزهای کنون دارین ک اصلا شک نکین همون 70d برای شما ک تجربه کار با کنون داشتین بسیار عالی خواهد بود پیشاپیش مبارکتون باشه

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط FarshidGfx نمایش پست ها
    قطعا nikon d7200 . رقیب دوربین 70d در نیکون 7100 محسوب میشه و 7200 پیشرفته تر از 70d هست . بودجتون رو اعلام کنید شاید دوستان بدنه بهتری بتونن پیشنهاد کنن
    والا تجهیزات خاصی از کنون ندارم به جز دو تا لنز 18-55 و 55-250
    برای بدنه میخوام دیگه حداکثر تا 3 میلیون هزینه کنم
    دوست داشتم فول فریم بگیرم که متاسفانه بودجه بنده نمیرسه
    از بین دوربین های aps-c به نظرم بهترین های بازار همین دوتا باشه اما کمی دودل هستم چرا که واقعا از کیفیت کنون که حدود 7 ساله دارمش راضی بودم اما مشکلاتی از نیکون به گوشم خورده از جمله گردوخاک، لکه روغن روس سنسور ، از کار افتادن موتور فوکوس و ....
    به همن دلیل به کمک شما عزیزان نیازمندم تا بتونم انتخاب درستی داشته باشم

تشکر کرده
    499

از بین دوربین های aps-c به نظرم بهترین های بازار همین دوتا باشه اما کمی دودل هستم چرا که واقعا از کیفیت کنون که حدود 7 ساله دارمش راضی بودم اما مشکلاتی از نیکون به گوشم خورده از جمله گردوخاک، لکه روغن روس سنسور ، از کار افتادن موتور فوکوس و ....
    پیشنهاد من اینه که این لنز ها رو بفروشید یک d7100 یا d7200 با لنز 18-105 یا 18-140 و یک لنز فیکس 50 یا 85 بگیرید . در مواردی هم که پیشنهاد دادم برای کارایی شما تقریبا کیفیت برابر دارند و تنها تفاوت قیمت و بودجه شماست . باز هم اساتید میان و به صورت کامل راهنمایی تون می کنند موفق باشید

كاربر آشنا alichoopa آواتار ها
    تشکر کرده
    594

اینطور ک معلومه دلتون با کنون هست همون 70d تهیه کنین مطمًئن باشین تفاوت دراین سطح اصلامحسوس نیست

پیشنهاد منم فروش دو لنز و خرید 70d 18 135 kit با یک لنز پرایم برای پرترست

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط alichoopa نمایش پست ها
    اینطور ک معلومه دلتون با کنون هست همون 70d تهیه کنین مطمًئن باشین تفاوت دراین سطح اصلامحسوس نیست
    این که نشد راهنمایی جناب
    بحث تخصصی میخوام نه اینکه هرچی دلم بخواد که اگه اینطوری میخواستم برم جلو دلیلی نمیدیدم برای اینکه اینجا سوال مطرح کنم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط FarshidGfx نمایش پست ها
    پیشنهاد من اینه که این لنز ها رو بفروشید یک d7100 یا d7200 با لنز 18-105 یا 18-140 و یک لنز فیکس 50 یا 85 بگیرید . در مواردی هم که پیشنهاد دادم برای کارایی شما تقریبا کیفیت برابر دارند و تنها تفاوت قیمت و بودجه شماست . باز هم اساتید میان و به صورت کامل راهنمایی تون می کنند موفق باشید
    لنزهای 50 نیکون از کنون گرونتر هست از طرفی لنز 50 مم اف 1.8 در دو ورژن D و G عرضه شده است که نمیدونم تفاوت آنها در چیست
    این موضوع فکر کنم باید در بخش لنز مطرح بشه
    اما سوالی که دارم اینه کار با نیکون 7200 بد قلق نیست ؟ چون چند ساعتی باهاش کار کردم تنظیماتش مثل کنون دم دستی و راحت نبود
    راحت میشه باهاش آداپته شد؟
    mr_saeed تشکر می‌کند.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

لنزهای 50 نیکون از کنون گرونتر هست از طرفی لنز 50 مم اف 1.8 در دو ورژن D و G عرضه شده است که نمیدونم تفاوت آنها در چیست
    اما سوالی که دارم اینه کار با نیکون 7200 بد قلق نیست ؟ چون چند ساعتی باهاش کار کردم تنظیماتش مثل کنون دم دستی و راحت نبود
    برای شما که سال ها با کنون کار کردید طبیعتن کوچ به نیکون موارد خاص خودشو خواهد داشت همونطوری که برای دوستان نیکونی کار کردن با کنون موارد خودشو داره
    بدقلق که نیست جا میفته براتون در صورت انتخاب
    تفاوت سری D , G هم تو موتور فوکوس داخلی هست
    تو دوربین های نیکون بدنه های سری 3000 و 5000 موتور فوکوس داخلی ندارن و لنز های سری D روشون فوکوس اتومات نمیشن و باید دستی فوکوس کرد ولی سری G خود لنز موتور داره و رو همه بدنه ها به راحتی فوکوس اتومات انجام میشه
    اما سری 7000 نیکون ( که دوربین منتخب شما هم جزوشه ) موتور فوکوس جزو امکانات بدنه هاست و چه لنز سری D باشه چه سری G فوکوس اتومات خواهید داشت
    نکته دیگه اینه که لنزهای سری D تقریبا قدیمی هستن و سری G جدید و از نظر اپتیکی بهتر و پیشرفته تر
    نمونه کنونی فوکوس بهتری نصبت به نمونه نیکونی داره ( از نظر تکنولوژی فوکوس نه تعداد نقاط ) صفحه نمایش چرخان و حساس به تماس تو نمونه کنونی مشاهده میشه که تو نمونه نیکونی صفحه نمایش ثابته
    لنزهای کنون راحت تر خرید و فروش میشن و از نظر قیمتی یه مقدار از نمونه مشابه نیکونی ارزونتره قیمتشون با توجه به موجود داشتن دو لنز کنون و چند سال داشتن تجربه رضایت بخش از این برند بهتره که 70D تهیه کنید
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

تشکر کرده
    499

لنز های سری G دارای موتور فوکوس خودکار و سری D فاقد موتور فوکوس خودکار هستند
    بله به صورت عمده لنز های نیکون در ایران از کنون گرونتر هستند اگر بودجتون در اینده محدود هست و این تفاوت قیمت براتون مشکل خوب قطعا برند کنون رو انتخاب کنید ولی خوب من خودم شاید به یک دلیل به سمت نیکون رو اوردم که شاید که منطقی نباشه ولی خوب دلیله دیگه اونهم وجود لنز 18-105 دارای رنج مناسب قیمت خوب و کیفیت بالا
    در مورد بد قلقی هم خوب مسلما چون شما با کنون کار کردید کار با دکمه های نیکون براتون مشکله ولی اونقدر مسئله خاصی نیست بعد چند وقت کار کردن بهش عادت میکنید به جای این بیشتر روی ارگونومیک دوربین توجه کنید و خوش دستی و راحتی بودن شما با دوربین که بعضا به همین دلیل دوربینشون رو عوض کردن !
    در هر صورت به نظرم 2 لنزتون رو بفروشید خیلی جالب نیستن !
    پیشنهاد کنونی من : 70D + 18-135 + 50 MM
    پیشنهاد نیکونی : D7200 + 18-105 + 50MM
    بدنه نیکون بدنه بهتری هست ، اگر بعدا بخواید به فول فریم کوچ کنید به دلیل اینکه تا چند ماه اینده اپدیت 70D میاد دوربینتون افت قیمت داره که البته طبیعی هست ، اگر هم میتونید کمی افزایش بودجه داشته باشید قیمت دوربین و لنز های دست دوم فول فریم را هم نگاهی داشته باشید
    vida.sharifian و mr_saeed تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

ضمن تکمیل فرمایش دوست عزیز خزان، باید عرض کنم فرق دیگر سری D با سری G داشتن انتخاب دیافراگم دستی روی بدنه هست، درمورد فرق بین نمونه کنونی با نیکونی باید بگم:
    در نمونه نیکونی تصاویر شارپتر، داینامیک رنج بالاتر، ایزوی بهتر و رنگهای طبیعی تر و زنده تر از مهمترین مشخصات این دوربین محسوب میشه که باید مد نظرتون قرار بدید.
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.