صفحه 929 از 1201 نخستنخست ... 429 829 879 919 925 926 927 928 929 930 931 932 933 939 979 1029 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,281 تا 9,290 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد ArtFan آواتار ها
    تشکر کرده
    24

براي شارپ بودن عكس ها، لنز مهمتر از دوربين است. براي عكاسي مدل هم لنز و مخصوصاً تجهيزات نورپردازي اهميت بسيار زيادي دارد.
    حق باشماست منم میخوام یه دوربین بگیرم که جوابگو عکاسی تا چندین سال باشه و روی لنز بیشتر هزینه کنم .
    تو سایت dpreview نمونه عکس های گرفته شده با این لنز کیت و دوربین رو دیدم که اصلا برا من راضی کننده نیست کیفیت
    100 درصد لنز خواهم خرید

به نظرتون لنز 50 میلی متری برای کار من مناسبه؟ میخوام با نور طبیعی بیشتر کار کنم تجهیزات نورپردازی رو فعلا بودجه ام نمیرسه
    این نیکونی که دوست دیگه پیشنهاد دادن چی به نظرتون بهتره از 700D هست؟
    Nikon D5300 + 18-105

تشکر کرده
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    درود،

دوست عزیز با ترکیب canon 700D و لنز 135-18 به نتایج خوبی میرسید اما در این کلاس از دوربینها برای عکاسی نیکون بهتر از کنون هست و برای فیلمبرداری کنون بهتر از نیکون. لذا با کمی افزایش بودجه در حد 200 تا 300 تومن، بنده Nikon D5300 + 18-105 رو پیشنهاد میکنم که نتایج بهتری نسبت به 700D + 18-135 میگیرید.
    ممنون از راهنمایی تون من هر چی سرچ کردم این دوربین رو با لنز کیت 18-140 میفروختن خوبه با این لنز کیت هم؟
    نیکون رنگ ها رو تغییر نمیده خیلی؟
    همین الان عکس های گرفته شده با این دوربین رو دیدم تو dpreview خیلی بهتره کیفیتش با لنز 50 میلی متری و لنز کیت 18-55 گرفته شده بودن نمونه ها
    ویرایش توسط ArtFan : Sunday 15 November 2015 در ساعت 10:31

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط ArtFan نمایش پست ها
    حق باشماست منم میخوام یه دوربین بگیرم که جوابگو عکاسی تا چندین سال باشه و روی لنز بیشتر هزینه کنم .
    تو سایت dpreview نمونه عکس های گرفته شده با این لنز کیت و دوربین رو دیدم که اصلا برا من راضی کننده نیست کیفیت
    100 درصد لنز خواهم خرید

به نظرتون لنز 50 میلی متری برای کار من مناسبه؟ میخوام با نور طبیعی بیشتر کار کنم تجهیزات نورپردازی رو فعلا بودجه ام نمیرسه
    این نیکونی که دوست دیگه پیشنهاد دادن چی به نظرتون بهتره از 700D هست؟
    Nikon D5300 + 18-105
    سلام بر شما
    بحث بهتر و بدتر بودن یک امر نسبی و نیز سلیقه ای است. به طور کلی کنترل نویز، داینامیک رنج و دیتیل در دوربین های نیکون بیشتر از کنون است و از آن سو رنگمایه بهتر و سیستم فوکوس با نقاط کمتر اما دقت مساوی و یا بیشتر را در کنون داریم. در مقایسه رو در رو اکثرا امکانات نیکون را بیشتر از همتای کنونی میبینید. اما بدنه و لنز 50 درصد قضیه است و دید خلاقانه و بهره مندی از نور برای ثبت یک شاهکار 50 درصد دیگر.
    اگر بنا بود بر اساس برتری های عمدتا مارکتینگی بدنه های مختلف اقدام میشد پس این همه کاربر کنونی از کجا آمده اند؟

و اما برای کار پرتره و مدلینگ که مد نظر شماست، غالبا کنون توصیه میشود چون لنزهای مناسب پرتره در این برند هم با کیفیت تر از نمونه نیکونی است و هم ارزان تر
    لنز 50 برای شروع پرتره خوب است اما به واسطه رنج خاصش شاید چندان در آینده بین تجهیزاتتان جایی نداشته باشد. پس ترجیحا سعی کنید ورژن ارزانتر با دیافراگم 1.8 را تهیه کنید که هزینه زیادی را بر دوش شما نگذارد.

کلام آخر اینکه شما با خرید هیچ کدام از دو بدنه مورد اشاره تان پشیمان نخواهید شد و هر دو کارتان را راه می اندازند. اما در انتخاب برند سعی کنید کاملا دقت کنید و ببینید به کدام سمت کشش بیشتری دارید و با کدام سیستم راحت ترید چون در آینده با داشتن لنزهای زیاد و گران تغییر برند چندان ساده نخواهد بود.
    خزان، MohammadRanjbar و ArtFan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

سلام
    دوربین Canon EOS 700D / Rebel T5i با لنز کیت IS STM 18-135 mm کیفیت عکساش در چه حدی هست؟

این دوربین خوبه برای عکاسی؟ آخه بیشتر از کیفیت فیلمبرداری تعریف شده!!!

من برام شارپ بودن عکس خیلی مهمه فعلا با لنز کیت کارمو شروع می کنم ان شالله لنز هم میگیرم در آینده
    مد نظرم بیشتر عکاسی مدل هست و گاهی منظره
    تا 2 تومن چه دوربین دیگه ای خوبه؟
    نیکون بهتره یا کنون؟
    سلام .
    شارپ بودن رو شما از لنز میتونید به دست بیارید نه بدنه ! و لنز 18-135 stm کیت 700d هم از کیفیت خوبی برخوردار هست . ولی خوب اگه d5300 نیکون رو بگیرید قطعا بهتر هست به دلیل داینامیک رنج بالاتر ، رفتار نویزی بهتر ، quality عکس بالاتر ، کوچک تر بودن و ... . برای منظره لنز کیتتون جواب میده و پرتره هم 50 فیکس 1.8 یا 85 فیکس که گرونتره نسبت به 50 .
    ArtFan تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط FarshidGfx نمایش پست ها
    سلام .
    شارپ بودن رو شما از لنز میتونید به دست بیارید نه بدنه ! و لنز 18-135 stm کیت 700d هم از کیفیت خوبی برخوردار هست . ولی خوب اگه d5300 نیکون رو بگیرید قطعا بهتر هست به دلیل داینامیک رنج بالاتر ، رفتار نویزی بهتر ، quality عکس بالاتر ، کوچک تر بودن و ... . برای منظره لنز کیتتون جواب میده و پرتره هم 50 فیکس 1.8 یا 85 فیکس که گرونتره نسبت به 50 .
    بله میدونم کیفیت عکس در درجه اول به لنز و نور بستگی داره

همه میگن بین nikon d5200 و d5300 فرق زیادی نیست درسته؟ اگه اینجوریه برم یه d5200 بگیرم و یه لنز خوب بهتر نیس تا d5300 رو؟
    ن هر چی نقد و بررسی خوندم درباره d5300 همه میگن عالیه و تنها عیبش صدای فوکوس لنز موقع فیلمبرداریه که برای من مهم نیست اولویتم عکاسی هست چون.

کدوم یکی از این نیکون ها رو یگیرم بهتره و چه لنزی؟(عکاسی مدل مد نظرمه)
    ویرایش توسط ArtFan : Sunday 15 November 2015 در ساعت 23:21

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

همه میگن بین nikon d5200 و d5300 فرق زیادی نیست درسته؟ اگه اینجوریه برم یه d5200 بگیرم و یه لنز خوب بهتر نیس تا d5300 رو؟
    ن هر چی نقد و بررسی خوندم درباره d5300 همه میگن عالیه و تنها عیبش صدای فوکوس لنز موقع فیلمبرداریه که برای من مهم نیست اولویتم عکاسی هست چون.

فرق چندانی بین 5200 و 5300 نیست که تحول خاصی ایجاد کنه.میتونید 5200 بهمراه یکعدد 50 سری جی و یا 85 سری جی بردارید.برای لنز همه کاره هم 140-18 لنز قابل قبولیست.
    M.Kazemi و ArtFan تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

بین انتخاب دوربین 3300 نیکون و 5200 نیکون که قیمت تقریبا یکسانی دارند نمی دونم کدوم بهتره لطفا راهنمایی کنید
    از یک نظر 5200 چون فوکوس بهتری داره شاید برتر باشه ولی ایزو حداقلش 200 است ولی نیکون 3300 از حداقل ایزو 100 دارد و پردازنده نسخه 4
    برای عکاسی و فیلمبرداری می خوام تهیه کنم لطفا کسانی که با این دوربینها آشنایی دارند راهنمایی کنند
    یک مدل هم کنون داره که مشخصات فنی ضعیفتری داره ولی اغلب برای فیلمبرداری معرفی می کنند مدل 700D

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط kabirimasih نمایش پست ها
    بین انتخاب دوربین 3300 نیکون و 5200 نیکون که قیمت تقریبا یکسانی دارند نمی دونم کدوم بهتره لطفا راهنمایی کنید
    از یک نظر 5200 چون فوکوس بهتری داره شاید برتر باشه ولی ایزو حداقلش 200 است ولی نیکون 3300 از حداقل ایزو 100 دارد و پردازنده نسخه 4
    برای عکاسی و فیلمبرداری می خوام تهیه کنم لطفا کسانی که با این دوربینها آشنایی دارند راهنمایی کنند
    یک مدل هم کنون داره که مشخصات فنی ضعیفتری داره ولی اغلب برای فیلمبرداری معرفی می کنند مدل 700D
    بین 3300 و 5200 صد در صد 5200 و اینکه احتمالا در مورد ایزوی حداقلی اشتباهی رخ داده گرنه این دوربین هم ایزوی حداقلیش 100
    برتری دیگه 5200 بدنه خوش دست تر - ال سی دی با قابلیت چرخش - مد های داخلی بیشتر
    kabirimasih تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

5200 فرق انچنانی با 5300 ندارد بتونید لنز بهتر بگیرید بهتره . به نظر من یه 50 فیکس + 18-105 یا 18-140 واک اروند بگیرید کافیه تا بعدا بتونید لنز های بهتر بگیرید .
    ArtFan تشکر می‌کند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط kabirimasih نمایش پست ها
    کلا دور مدلهای 3xxx رو خط بکشید.بد نیستن اما بعد از مدتی ترجیح میدید عوضش کنید.در هر حال این سری پایین ترین سری اس ال آرهای نیکونه.اگه گیرتون بیاد سری 7000 و در غیر اینصورت همون 5200 مکفی و پاسخگو هست.حداقل ایزو هم در هر دو بدنه 100 هست.فکر میکنم d70&d90 بودن که ایزوشون از 200 شروع میشد.
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.