صفحه 56 از 1201 نخستنخست ... 6 46 52 53 54 55 56 57 58 59 60 66 106 156 556 1056 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 551 تا 560 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Mohamad_Ali آواتار ها
    تشکر کرده
    5251

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

سلام
    در واقع من درخواست راهنمايي دارم.
    من در حال حاضر نزديك به يك سالي هست كه دوربين canon sx10is را دارم و دارم با مود منوال اون كار ميكنم.علاقمند به عكاسي هم هستم.به نظر شما وقت اون نرسيده كه به DSLR خودم را ارتقا بدم؟يعني اگه دوربين را ارتقا بدم شكوفا خواهم شد؟يا نه سنگين تره روي همين دوربين و پردازش گرافيكي كار كنم؟يعني دوربين بهتر (حالا با تجهيزاتش) باعث ميشه عكس هاي بهتري بگيرم؟
    اگه بازم نياز به توضيح بود بفرماييد
    پيشاپيش ممنونم

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط Aless نمایش پست ها
    سلام
    در واقع من درخواست راهنمايي دارم.
    من در حال حاضر نزديك به يك سالي هست كه دوربين canon sx10is را دارم و دارم با مود منوال اون كار ميكنم.علاقمند به عكاسي هم هستم.به نظر شما وقت اون نرسيده كه به DSLR خودم را ارتقا بدم؟يعني اگه دوربين را ارتقا بدم شكوفا خواهم شد؟يا نه سنگين تره روي همين دوربين و پردازش گرافيكي كار كنم؟يعني دوربين بهتر (حالا با تجهيزاتش) باعث ميشه عكس هاي بهتري بگيرم؟
    اگه بازم نياز به توضيح بود بفرماييد
    پيشاپيش ممنونم

درود

اساتید سایت به شما پاسخ خواهند داد ، برای دست گرمی عرض کنم که از ابتدا اگر SLR خریده بودیدن مشکلی نبود، اما هم اکنون شما دوربین دارین. و ازش استفاده تون رو بکنید. و سطح کارتون رو بالا ببرید مطالعه کنید عملا با دوربین مطالبی رو که مطالعه کردید تست کنید. ( مقالات سایت) ویرایش و کار با فایلهای خام را یاد بگیرید. خیلی کارا هست که باعث میشه با همان دوربین بتونین باز بهتر هم نتیجه بگیرید.

مطمئن باشید زمان ارتقاء که برسه زمانیه که نیازش رو حس میکنید و خودتون انجامش میدین و برای انجام دادن یا ندادن ارتقاء سوال نخواهید پرسید مثل الان. داشتن یک ابزار مدرن نمیتونه مهارت رو زیاد بکنه و بقول شما باعث شکوفا شدن بشه. آپدیت کردن برای شکوفا شدن غلطه. شاید اگر هیچ دوربینی الان نداشتین من خودم هیچ چیزی رو به جز SLR توصیه نمیکردم. اما حالا دارین. از عکاسی و گرفتن عکسهایی با تم و موضوعات جدید که در مقالات سایت هست ، لذت ببرید

موفق باشید

انوش
    mreza1001، Rouzbeh Ehsani، Afshin.Prt و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

دوست‏عزيز‏من‏مطالب‏اين ?بخش‏رو‏مطالعه‏كردم‏ولي ??متاسفانه‏هنوز‏به‏پاسخ ⠠??نرسيدم‏نه‏عكسها‏كار‏ من ‏نيست‏فقط‏ميخواستم‏نوع ?سبك‏‏و‏فضاي‏عكاسيم‏رو ?به‏دوستان‏معرفي‏كنم‏تا ??شما‏دقيقتر‏بتونيد‏من‏ ر و‏در‏انتخاب‏دوربين‏و‏ل ?ز‏راهنمايي‏كنيد
    ممنون‏از‏شما
    سلام

برای تایپ درست و حسابی فارسی از امکان معرفی شده در پست 66 صفحه زیر استفاده کنید :

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=6171

سپس متن را کپی کنید !

در مورد خرید دوربین و نمونه عکس ها ....

مورد واضح و مهمی که در این عکس ها که شما گذاشتید مشهود است مهارت عکاسان و تسلط به نور و ... است گرچه قابل حدس است که بیشتر این عکاس ها با دوربین ها گران قیمتی نظیر 1D , 5D , D3 , ... ثبت شده اند یا شاید با مدیوم فرمت. اما این به این معنی نیست که فقط با دوربین های 3 هزار $ به بالا می شه چنین عکس هایی گرفت. بیشتر به این خاطر است که عکاسان این ها حرفه ای بوده اند و حرفه ای ها از ابزار حرفه ای استفاده می کنند!

شما با 1.5 الی 2.5 می توانید یک دوربین نیمه حرفه ای مثلا کنون 50دی یا نیکون دی 90 یا چند مدل سونی و پنتاکس و ... همراه با یک لنز خوب تهیه کنید. بهتر است بفرمایید تجربه عکاسی در چه حدی دارید تا ببینیم چه میشه کرد.
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.
    محمد رضا میلانی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    سلام

برای تایپ درست و حسابی فارسی از امکان معرفی شده در پست 66 صفحه زیر استفاده کنید :

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=6171

سپس متن را کپی کنید !

در مورد خرید دوربین و نمونه عکس ها ....

مورد واضح و مهمی که در این عکس ها که شما گذاشتید مشهود است مهارت عکاسان و تسلط به نور و ... است گرچه قابل حدس است که بیشتر این عکاس ها با دوربین ها گران قیمتی نظیر 1D , 5D , D3 , ... ثبت شده اند یا شاید با مدیوم فرمت. اما این به این معنی نیست که فقط با دوربین های 3 هزار $ به بالا می شه چنین عکس هایی گرفت. بیشتر به این خاطر است که عکاسان این ها حرفه ای بوده اند و حرفه ای ها از ابزار حرفه ای استفاده می کنند!

شما با 1.5 الی 2.5 می توانید یک دوربین نیمه حرفه ای مثلا کنون 50دی یا نیکون دی 90 یا چند مدل سونی و پنتاکس و ... همراه با یک لنز خوب تهیه کنید. بهتر است بفرمایید تجربه عکاسی در چه حدی دارید تا ببینیم چه میشه کرد.
    ممنون از پا سخه شما
    من بیشتر با فتوشاپ سرو کار داشتم و از عکاسی اطلائی آنچنان ندارم منتها خوش سلیقه هستم , علاقه مند و حساس
    از این به بعد میخوام به صورته خیلی حرفه ای این کار رو دنبال کنم بیشتره ملاکام اینه که دوربین و لنزی رو که میخرم تا چند مدتی ازش استفاده کنم, که تا چند وقط مجبور به تعویض ان هم نباشم .
    با تشکر

كاربر جديد hamidyazdan آواتار ها
    تشکر کرده
    4

پیش فرض راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

سلام
    من راهنمایی می خوام . دوربین حرفه ای می خوام ولی خودم زیاد حرفه ای نیستم ولی یه چیزایی سرم میشه . نمی دونم چی بگیرم . حدود 1 ملیون و 500 هزار تومن می خوام هزینه کنم ( لنز و دوربین ) . خودم D90 با lens kit پیدا کردم ولی بازم کمک می خوام . بین نیکون و کنون هم گیر کردم . یه سوال دیگه هم دارم اینکه دوربین ساخت کجا باشه بهتره ؟؟ و عموما نیکون و کنون ساخت کجا هستن ؟؟ و اینکه اگه بخوام از آمریکا تهیه کنم تفاوتی داره با اینکث بخوام از ایران بخرم ؟؟ ممنون میشم که راهنماییم کنید

كاربر همراه SIAMAK™ آواتار ها
    تشکر کرده
    1340

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidyazdan نمایش پست ها
    سلام
    من راهنمایی می خوام . دوربین حرفه ای می خوام ولی خودم زیاد حرفه ای نیستم ولی یه چیزایی سرم میشه . نمی دونم چی بگیرم . حدود 1 ملیون و 500 هزار تومن می خوام هزینه کنم ( لنز و دوربین ) . خودم D90 با lens kit پیدا کردم ولی بازم کمک می خوام . بین نیکون و کنون هم گیر کردم . یه سوال دیگه هم دارم اینکه دوربین ساخت کجا باشه بهتره ؟؟ و عموما نیکون و کنون ساخت کجا هستن ؟؟ و اینکه اگه بخوام از آمریکا تهیه کنم تفاوتی داره با اینکث بخوام از ایران بخرم ؟؟ ممنون میشم که راهنماییم کنید
    در مورد اینکه کدوم دوربین بهتره نظری نمیدم , اساتید بهتر میتونن راهنمایی کن
    ولی در مورد اینکه از ایران بخری یا آمریکا بهتره از آمریکا بخری , من نیکون دی 90 خودمو اینجا خریدم 1300 ولی همون دی90 رو رفیقم از آمریکا براش آوردن حدود 1 تومن , پس صرفه با خرید از آمریکا هستش ;)

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

دوستان در چه سایتی میشه عکسهای گرفته شده با دوربینها را با هم مقایسه کرد مثلان nikon d90 با canon 50d ???

كاربر جديد hamidyazdan آواتار ها
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط SIAMAK™ نمایش پست ها
    در مورد اینکه کدوم دوربین بهتره نظری نمیدم , اساتید بهتر میتونن راهنمایی کن
    ولی در مورد اینکه از ایران بخری یا آمریکا بهتره از آمریکا بخری , من نیکون دی 90 خودمو اینجا خریدم 1300 ولی همون دی90 رو رفیقم از آمریکا براش آوردن حدود 1 تومن , پس صرفه با خرید از آمریکا هستش ;)
    مرسی سیامک ولی من یه سوال ازت دارم اون هم این هست که تفاوتی هم با هم دارن ؟؟ یعنی اون دوستتون که از آمریکا بارش اوردن D90 ساخته کجاست ؟؟؟ ماله شما ساخته کجاست ؟؟

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط september نمایش پست ها
    دوستان در چه سایتی میشه عکسهای گرفته شده با دوربینها را با هم مقایسه کرد مثلان nikon d90 با canon 50d ???

درود

نمونه عکسهای دوربینهای مورد نظرتان را در سایتها مختلفی میتونید ببینید مثلا:

کد:
     http://www.dpreview.com/gallery/
    یا

کد:
      http://www.pbase.com/cameras

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidyazdan نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز
    پاسخ عمده سوالاتتون رو با مطالعه پستهای متعددی که در فروم آمده میتونید بگیرید اما بهتره که اول نیازهای خودتون رو بشناسید .
    دوربینهای SLR نیکون همه ساخت تایلند هستند و canon ساخت ژاپن اما این مورد اصلا نباید ملاک انتخاب باشه. در مورد نیکون یا کنون همونطور که بارها عنوان شده بستگی به خودتون داره و اینکه بعد از اینکه دوربین رو دستتون گرفتین با کدوم دوربین و مدل احساس راحتی می کنید.
    نکته دیگه ای که کمکتون میکنه اینه که دوستانتون بیشر از کدوم برند دارن چون بعد ها ممکنه بخواهید وسایلی رو با هم share کنید.
    در مورد اینکه از کجا بخرید باید بگم که بعد از انتخاب مدل قیمتها رو چک کنید از هر جا که ارزونتر میده بخرید البته اگه گارانتی چندان اهمیتی براتون نداره.
    .__ + __،
    [_((@))_] مهدی
    .... \|/

صفحه 56 از 1201 نخستنخست ... 6 46 52 53 54 55 56 57 58 59 60 66 106 156 556 1056 ... آخرینآخرین