صفحه 76 از 1201 نخستنخست ... 26 66 72 73 74 75 76 77 78 79 80 86 126 176 576 1076 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 751 تا 760 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه بهرنگ آواتار ها
    تشکر کرده
    606

Question پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

با سلام خدمت اساتید محترم فروم خیلی وقته از دنیای عکاسی اماتوریم فاصله داشتم به همین خاطر عرض ادب دارم خدمت همه عزیران

قصد تهیه دوربین برای عکاسی از حیات وحش دارم چون با گروهی از دوستان اغلب شکارچی در استان اذربایجان غربی گروهی رو تشکیل دادیم البته بنده مخالف شکارم ولی واقعا چاره ای نیست جوری باید کنار اومد من میخوام در کنار این عزیزان به علاقه دیرینم برسم

در صدد خرید کانون 7d هستم با گریپ و کوله و لنزی تله با کیفیت که بشه شاهینی رو شکار کرد البته با دوربین.
    در مورد دوربینقبلا fz50
    داشتم که قابل مقایسه نیست
    دو لنز برام کافی خواهد بود یک لنز همه کاره خوب و با کیفیت از برند کانون باشه بهتره باید راهنمایی بشم
    ویک لنزه تله عالی مشکل هزینه تا 2.8 میلیون توان نهایت پایین تر باشه بهتره.
    با تشکر.

منتظر راهنمایی هستم تا برای خرید به تهران بیام دوستان واساتید وقت بزارن برای خرید من محبتی کردن بسیار.
    ممنون از توجه اساتید سایت معتبر عکاسی.

بهرنگ پاشایی
    Canon EOS 7D\BG-E7 Battrey Grip\Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM\Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM\MANFROTTO MN190X PROB+MN322RC2

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط بهرنگ نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید محترم فروم خیلی وقته از دنیای عکاسی اماتوریم فاصله داشتم به همین خاطر عرض ادب دارم خدمت همه عزیران

قصد تهیه دوربین برای عکاسی از حیات وحش دارم چون با گروهی از دوستان اغلب شکارچی در استان اذربایجان غربی گروهی رو تشکیل دادیم البته بنده مخالف شکارم ولی واقعا چاره ای نیست جوری باید کنار اومد من میخوام در کنار این عزیزان به علاقه دیرینم برسم

در صدد خرید کانون 7d هستم با گریپ و کوله و لنزی تله با کیفیت که بشه شاهینی رو شکار کرد البته با دوربین.
    در مورد دوربین مشکل خاصی ندارم قبلا fz50
    دو لنز برام کافی خواهد بود یک لنز همه کاره خوب و با کیفیت از برند کانون باشه بهتره باید راهنمایی بشم
    با تشکر.

منتظر راهنمایی هستم تا برای خرید به تهران بیام دوستان واساتید وقت بذرن برای خرید من محبتی کردن بسیار.
    با سلام
    تا اساتید برسند
    یک لنز تله خوب 100-400 می باشد که در حدود 1600-1700 قیمت داره , بدنه 7D هم در حدود 1550-1600 قیمت داره
    لنز 400 اف 5.6 هم خوبه البته نایاب با قیمت حدودی 1400
    به لنز 150-500 هم می توانید فکر کنید با قیمت تقریبی 1000 تومان

در کل باید دور گریپ را خط بکشید
    بهرنگ تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    606

Thumbs up پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    با سلام
    تا اساتید برسند
    یک لنز تله خوب 100-400 می باشد که در حدود 1600-1700 قیمت داره , بدنه 7D هم در حدود 1550-1600 قیمت داره
    لنز 400 اف 5.6 هم خوبه البته نایاب با قیمت حدودی 1400
    به لنز 150-500 هم می توانید فکر کنید با قیمت تقریبی 1000 تومان

در کل باید دور گریپ را خط بکشید
    ممنون از راهنمایی متوجه منظورتون از گریپ نشدم روشن تر بیان کنید متوجه بشم من بدون گریپ با بدنه کوچیک مشکل دارم

بهرنگ پاشایی
    Canon EOS 7D\BG-E7 Battrey Grip\Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM\Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM\MANFROTTO MN190X PROB+MN322RC2

كاربر همراه shenasi آواتار ها
    تشکر کرده
    3783

با سلام
    تبریک میگم شما دقیقا بهترین دوربین DSLR رو انتخاب کردید و به خاطر اینکه برند کنون را هم انتخاب کردید چند لنز فوق العاده با قیمت مناسب برای انتخاب دارید (که این موضوع در برند نیکون زیر 3-2 میلیون امکانپذیر نیست)
    من به شما لنزهای 400-100 و 200-70 و 400f/5.6 را پیشنهاد میکنم که همگی از هر لحاظ کیفیتی فوق العاده دارند
    جهت پرنده گرافی در این رنج قیمت در هیچ برندی لنزی به کیفیت 400f/5.6 پیدا نمیکنید و من به شما توصیه میکنم حتما آنرا بگیرید (میتوانید نمونه عکسهای آنرا توسط آقای ناظم رعایا در سایت prophotocom.com ببینید این لنز کیفیت اپتیک و سرعت فوکوس خیلی خوبی دارد و جهت پرنده گرافی بهترین است
    لنز 200-70 را هم (در چهار مدل عرضه میشود که بین 2 میلیون تا 800 هزار تومان قیمت دارند )به نظر من اگر بگیرید کاملا تکمیل میشوید این وسط تنها رنج 400-300 را ندارید که زیاد آزار دهنده نیست .
    اما اگر فقط یک لنز همه کاره میخواهید و حوصله باز و بسته کردن زیاد لنز را ندارید لنز 400-100 با قیمت 1.85 میلیون لنز بسیار خوبی است و حدودا همه کاره است و کیفیتی فوق العاده خوب دارد .
    لنز 300-28 هم با قیمت حدود 2.7 میلیون که فوق العاده با کیفیت است و بسیار همه کاره اما برای پرنده گرافی 300 میلیمتر مقداری کم است که بایستی با تله کانورتور آنرا جبران کنید
    در مجموع اگر من بودم فعلا 400f/5.6 را میگرفتم و بعدا با افزایش سرمایه بهترین 300-28را میخریدم تا در بیشتر رنجها بهترین کیفیت را داشته باشم
    پیروز و موفق باشید .
    شناسی
    بهرنگ تشکر می‌کند.
    محسن شناسی آذری
    About Me
    هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ....
    D90

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

ممنون از راهنمایی متوجه منظورتون از گریپ نشدم روشن تر بیان کنید متوجه بشم من بدون گریپ با بدنه کوچیک مشکل دارم
    7D بدنه کوچکی نیست و به راختی تمامی انگشتان روی بدنه می نشیند و با توجه به ارگونومی خوبی این بادی فکر نکنم نیاز جدی برای خرید گریپ داشته باشید
    بهرنگ و raffi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

نقل قول نوشته اصلی توسط shenasi نمایش پست ها
    با سلام
    تبریک میگم شما دقیقا بهترین دوربین DSLR رو انتخاب کردید و به خاطر اینکه برند کنون را هم انتخاب کردید چند لنز فوق العاده با قیمت مناسب برای انتخاب دارید (که این موضوع در برند نیکون زیر 3-2 میلیون امکانپذیر نیست)
    با سلام

مجموعه لنزهایی که شما معرفی کردید بسیار بسیار بیشتر از 3-2 تومان نیکونی ها شد.
    اصولا عکاسی از حیات وحش تجهیزات گرانقیمتی رو طلب میکند و ربط خاصی به برند خاصی ندارد.

موفق باشید
    ویرایش توسط naser_2200 : Friday 12 March 2010 در ساعت 18:35 دلیل: اضافه کردن بند آخر
    ناصر شعبانی

كاربر همراه shenasi آواتار ها
    تشکر کرده
    3783

با سلام
    نیکونی ها برای یک لنز باید این مبلغ را بدهند و مثلا 400-200 نزدیک به 6 میلیون قیمت دارد
    نیکون تنها یک لنز تله 300f/4 را در قیمت زیر 2 میلیون دارد که حتی گرانتر از لنز 400f/5.6 کنون است

در تکمیل مطلب قبلی عرض کنم که زمانیکه کار به لنزهای گرانقیمت بالای 6-5 میلیون میرسد آنوقت زیاد تفاوتی در برندها نیست اما همه میدانند که کنون چند لنز خوب با رنج و قیمت عالی در قیمت زیر 2 میلیون دارد که نیکون تنها یک لنز 400-80 را در این رنج دارد که اصلا لنز با کیفیتی نیست .
    البته این را هم بگویم که لنزهای کوتاه نیکون از قیمت مناسبتر همراه با کیفیت بهتر به همراه تنوع بیشتر بهره میبرند
    در کل بنده خودم طرفدار نیکون هستم و قصدم کوبیدن یک برند نبود
    شناسی
    ویرایش توسط Nader Kohansal : Friday 12 March 2010 در ساعت 20:34
    بهرنگ تشکر می‌کند.
    محسن شناسی آذری
    About Me
    هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ....
    D90

تشکر کرده
    606

Thumbs up پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

در مورد دوربینقبلا fz50
    با تشکر.

منتظر راهنمایی هستم تا برای خرید به تهران بیام دوستان واساتید وقت بزارن برای خرید من محبتی کردن بسیار.
    عزیزان من میخوام این دوربین رو تهیه کنم خواهشن راهنمایی کنید .در مورد خرید از کجا با چه گارانتی بهتر است و کدوم مغازه یا شرکت منصفانه تر میدن.

دوم حتما باشه گریپ رو هم میخوام از شهرستان هی نمیتونم برای کم وکسری به تهران بیام میخوام لوازم جانبی حیاتی رو تهیه کنم وراحت شم سه پایه خوب.گریپ و یک کوله خوب.اگه بودجه کفف بده یک فلاش خوب.این اخری مونده به بودجه نهایت 3 میلیون.نه بیشتر.

تا حالا نظر خودم روی 7d و لنز 100.400 است با راهنمایی دوستان فروم.
    قیمت گریپ و سه پایه خوب برای خصوصا این لنز و دوربین چقدر تموم میشه ممنون باز شما رو بخدا جنگ نیکون کانن راه نیوفته.من محتاج راهنمایی عزیزان هستم. واقعا در مورد خرید از تهران اطلاعات میخوام.اساتید کدوم شرکت رو ترجیح میدن برای خدمات پس ازفروش و قیمت بهتر

من در فروم قیمت این لنز رو که مد نظرم بود حدود 1.600 میدونستم واقعا گرونتر شده با قدیمی تر شدن.

بهرنگ پاشایی

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط shenasi نمایش پست ها
    با سلام
    نیکونی ها برای یک لنز باید این مبلغ را بدهند و مثلا 400-200 نزدیک به 6 میلیون قیمت دارد
    نیکون تنها یک لنز تله 300f/4 را در قیمت زیر 2 میلیون دارد که حتی گرانتر از لنز 400f/5.6 کنون است

در تکمیل مطلب قبلی عرض کنم که زمانیکه کار به لنزهای گرانقیمت بالای 6-5 میلیون میرسد آنوقت زیاد تفاوتی در برندها نیست اما همه میدانند که کنون چند لنز خوب با رنج و قیمت عالی در قیمت زیر 2 میلیون دارد که نیکون تنها یک لنز 400-80 را در این رنج دارد که اصلا لنز با کیفیتی نیست .
    البته این را هم بگویم که لنزهای کوتاه نیکون از قیمت مناسبتر همراه با کیفیت بهتر به همراه تنوع بیشتر بهره میبرند
    در کل بنده خودم طرفدار نیکون هستم و قصدم کوبیدن یک برند نبود
    شناسی

درود

نمی خواستم چیزی بگویم ، اما همین را بگویم که این نوع مقایسه ها غلط هستند. شاید برای مصرف شخصی خودتان فکر کنید که گزینه X نسبت به گزینه Y میتواند بهتر باشد . اما چه بسا گزینه X اصلا هم گزینه بهتری نباشد. فقط برای شما اولویت داشته باشد. و نتیجه گیری عمومی از نتیجه شخصی خودتان صحیح نیست.

دومین موردی که در مقایسه علمی و صحیح لنز ها باید رعایت گردد ، مقایسه لنز ها یی که در یک رده باشند.
    مقایسه قیمت یک لنز با دیافراگم 5.6 و لنزی دیگر با دیافراگم 4 که هزینه ساخت بیشتری برای بازتر بودن دیافراگم داشته مقایسه صحیحی نیست

مواردی که در بالا رفتن قیمت یک لنز نقش اصلی را دارند : دیافراگم بازتر ، کیفیت اپتیکال و کیفیت ساخت بهتر ، و مقداری هم داشتن لرزش گیر باعث گران شدن لنز ها میشود هر وقت دو لنز با این مشخصات واحد تفاوت قیمت داشتند در این صورت میتوان فاکتور قیمت را عامل برتری لنز ارزان تر بدانیم.

با سپاس

انوش
    naser_2200 تشکر می‌کند.

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

سلام
    امروز مثلا من باید تهران بشم برای خرید دوربین! ولی خوب دیشب که داشتم اخرین تصاویر رو برای تصمیم گیری قطعی FZ28 میدیدم واقا جا خوردم چون هیچ موقع تصاویر رو به علت حجم زیادشون با رزولوشن 100% نمی دیدم!
    شما به این نمونه تصویر ها نگاه کنید:

تصویر در روز ( در 100% به صورت افراد نگاه کنید!) در ایزو 100!
    FZ28
    http://img.photographyblog.com/revie...mc_fz28_31.jpg

1000d ( به عنوان یکی از ارزانترین SLR ها - در 100% به صورت افراد نگاه کنید!) در ایزو 200
    http://img.photographyblog.com/revie...s_1000d_15.jpg
    http://img.photographyblog.com/revie...s_1000d_32.jpg

واقعا تصاویر قابل مقایسه نیستند! آخه اگر من بخوام 400 پول FZ28 رو بدم خوب خوب با 150 تومن بیشتر میتونم یک 1000d بگیرم که تنها زوم زیاد و فیلم برداری رو از دست میدم! البته من نفهمیدم دوربین هایی مثل 1000d و 450D اصلا قابلیت فیلم برداری ندارند؟!!

به نظرتون می ارزه! یا حتی میتونم یک SLR دست دوم بخرم با کیفیت بالاتر از اینها در همین رنج قیمت! ( آیا دست دوم رو توصیه می کنید؟!) خلاصه اینکه دیشب دلمو زدن این SLRLike ها! درسته که من توان خریدن لنز جدید شاید تا یکی دو سال دیگه رو نداشته باشم ولی نمیخوام کیفیت رو از دست بدم!

خواهش می کنم همه دوستان کمک کنند تا من بتونم تا قبل عید یک دوربین بخرم!
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

صفحه 76 از 1201 نخستنخست ... 26 66 72 73 74 75 76 77 78 79 80 86 126 176 576 1076 ... آخرینآخرین