صفحه 118 از 1201 نخستنخست ... 18 68 108 114 115 116 117 118 119 120 121 122 128 168 218 618 1118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط elhaaam نمایش پست ها
    دوستان و اساتید محترم
    من قصد خرید 1000 دی را داشتم و هم اکنون هم از نظر مالی آمادگی خرید آن را دارم
    اما چند مدتیست که با 500 دی آشنا شدم و علاقه به خرید آن را دارم
    حال آگر بخواهم دوربین جدید را بخرم حداقل باید 4 تا 6 ماه صبر کنم تا از پس هزینه مالی اش بر آیم
    سوال من از دوستان عزیز اینست که :
    آیا دوربین جدید آنقدر تفاوت فاحش و برتری نسبت به 1000 دی دارد که من 6 ماه صبر کنم تا آن دوربین را تهیه کنم ؟
    نظر فنی شما اساتید چیست ؟
    در ضمن مطمئن هستم که با خرید هر کدام فعلا توان مالی عوض کردن آن به دوربینی بالاتر را ندارم
    با تشکر فراوان
    سوار همين 1000D بشين و حركتتون را در مسير پر پيچ و خم عكاسي به سمت مقصد شروع كنيد...اينكه 6 ماه در ايستگاه ساكن باشيد و منتظر 500D و غيره باشين شما رو از قافله تجربه عقب ميندازه...در ايستگاههاي بعدي ميتونيد ماشينتونو عوض كنيد...;)

1000D بنا بر تجربيات و رويوها و اسناد موجود در رده entery ها يكي از بهترينهاست...
    barca007، SIAMAK™ و elhaaam تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا ermia83 آواتار ها
    تشکر کرده
    85

سلام دوستان
    می خواهم DSLR انتخاب کنم، ممنون می شوم اگر راهنماییم کنید.
    توضیح اینکه، من یک مهندس هستم و عکاسی برای من حرفه نیست بلکه تفریح (اما بسیار مورد علاقه) است. چند سالی هست که دنبال فرصتی برای پرداختن به این کار می گردم، و خوشبختانه الان این فرصت برایم فراهم شده. موضوعات مورد علاقه من هم، عکاسی از طبیعت بیجان، لنداسکیپ، پرتره و فیگور هست.
    بودجه اولیه من، حدود 600 هزار تومان است، و با آنچه تا این لحظه در این انجمن دستگیرم شده احتمالاً مبلغ بالایی نیست، و بالطبع باید فعلاً فقط به بدنه فکر کنم. اما قطعاً در میان مدت امکان خرید تجهیزات جانبی برایم فراهم خواهد بود.
    با این توضیح، از شما راهنمایی می خواهم تا تصمیم بگیرم:
    1. کدام دوربین را انتخاب کنم. (و احتمالاً تجهیزات ضروری اولیه)
    2. در آینده چه تجهیزاتی برایم مناسب خواهد بود.
    گزینه هایی که تا این لحظه در سر داشته ام، Canon 1000D، Nikon D3000 و SONY Alpha A230 بوده. البته هر گزینه جدیدی از طرف شما اساتید برایم مقدم خواهد بود. و اگر فرصت دارید، دلایل برتری گزینه ها را هم بگویید.
    با سپاس

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

نقل قول نوشته اصلی توسط ermia83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواهم DSLR انتخاب کنم، ممنون می شوم اگر راهنماییم کنید.
    توضیح اینکه، من یک مهندس هستم و عکاسی برای من حرفه نیست بلکه تفریح (اما بسیار مورد علاقه) است. چند سالی هست که دنبال فرصتی برای پرداختن به این کار می گردم، و خوشبختانه الان این فرصت برایم فراهم شده. موضوعات مورد علاقه من هم، عکاسی از طبیعت بیجان، لنداسکیپ، پرتره و فیگور هست.
    بودجه اولیه من، حدود 600 هزار تومان است، و با آنچه تا این لحظه در این انجمن دستگیرم شده احتمالاً مبلغ بالایی نیست، و بالطبع باید فعلاً فقط به بدنه فکر کنم. اما قطعاً در میان مدت امکان خرید تجهیزات جانبی برایم فراهم خواهد بود.
    با این توضیح، از شما راهنمایی می خواهم تا تصمیم بگیرم:
    1. کدام دوربین را انتخاب کنم. (و احتمالاً تجهیزات ضروری اولیه)
    2. در آینده چه تجهیزاتی برایم مناسب خواهد بود.
    گزینه هایی که تا این لحظه در سر داشته ام، Canon 1000D، Nikon D3000 و SONY Alpha A230 بوده. البته هر گزینه جدیدی از طرف شما اساتید برایم مقدم خواهد بود. و اگر فرصت دارید، دلایل برتری گزینه ها را هم بگویید.
    با سپاس
    سلام دوست و مهندس عزيز
    البته من خودم تازه واردم و ... ولي توي بخش فروش يه 30D با 12000 شات كاركرد رو براي فروش گذاشتن با قيمت 470 و لنز 55-250 با قيمت 210 تومن بنظر من آماتور يه 18-55 IS ( باحدود قيمت 100 ) (‌كه من دست دوم تميز ش رو از دوستان فروم پايين تر خريدم ) كنار اين دوتا بذاري با توجه به موقعيت فعليتان هم رنج خوبي داري و هم دوربينت XXD حساب ميشه .اگر هم خواستي يه زماني آپگريد كني زياد ضرر نميكني . ميتوني به اين جور موارد هم فكر كني .
    متشكرم
    فرهاد برنجی

كاربر جديد Tired آواتار ها
    تشکر کرده
    9

:با سلام خدمت شما دوستان عزیز .. بعد از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که دوربین D90 نیکون را بخرم:
    1. به نظر شما بهترین مرکز برای خرید دوربین در تهران کجاست؟ که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ گارانتی مطمئن باشد؟ (در صورت امکان آدرس و شماره تلفن مراکز مورد نظر را ذکر کنید - با توجه به اینکه من ساکن تهران نیستم و تنها یک روز برای خرید مهلت دارم - به دلیل مشغله کاری - لطفا در آدرس دهی دقت لازم رو به عمل بیا ورید)
    2. لوازم جانی مورد نیاز از نظر من: کیف (از نظر شما کدام مدل مناسب تر است؟ با ذکر قیمت)، مموری کارت SDHC (برای ابتدای کار چه مدلی و با چه ظرفیتی؟ با ذکر قیمت)، سه پایه (معمولی برای ابتدای کار؛ با ذکر قیمت)، هود (با ذکر مدل و قیمت)، فیلتر (با ذکر مدل و قیمت) ضمنا توان مالی بنده برای خرید لوازم جانبی بالا در حدود 250 تا 300 هزار تومان می باشد.
    ضمنا ممکن است موارد بالا از مبلغ ذکر شده بیشتر باشد و یا لوازم جانبی خاصی کم یا اضافه به نظرتان برسد؛ یا اینکه اگر ست خواصی را در مورد لوازم جانبی در نظر دارید، ذکر کنید.
    لطفا مرا در این زمینه از نظرات تخصصی خودتان بی بهره نگذارید.
    ... خسته !!!!

confused:

تشکر کرده
    9

Arrow پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط Tired نمایش پست ها
    :با سلام خدمت شما دوستان عزیز .. بعد از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که دوربین D90 نیکون را بخرم:
    1. به نظر شما بهترین مرکز برای خرید دوربین در تهران کجاست؟ که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ گارانتی مطمئن باشد؟ (در صورت امکان آدرس و شماره تلفن مراکز مورد نظر را ذکر کنید - با توجه به اینکه من ساکن تهران نیستم و تنها یک روز برای خرید مهلت دارم - به دلیل مشغله کاری - لطفا در آدرس دهی دقت لازم رو به عمل بیا ورید)
    2. لوازم جانی مورد نیاز از نظر من: کیف (از نظر شما کدام مدل مناسب تر است؟ با ذکر قیمت)، مموری کارت SDHC (برای ابتدای کار چه مدلی و با چه ظرفیتی؟ با ذکر قیمت)، سه پایه (معمولی برای ابتدای کار؛ با ذکر قیمت)، هود (با ذکر مدل و قیمت)، فیلتر (با ذکر مدل و قیمت) ضمنا توان مالی بنده برای خرید لوازم جانبی بالا در حدود 250 تا 300 هزار تومان می باشد.
    ضمنا ممکن است موارد بالا از مبلغ ذکر شده بیشتر باشد و یا لوازم جانبی خاصی کم یا اضافه به نظرتان برسد؛ یا اینکه اگر ست خواصی را در مورد لوازم جانبی در نظر دارید، ذکر کنید.
    لطفا منو در این زمینه از نظرات تخصصی خودتان بی بهره نگذارید.
    ... خسته !!!!

confused:
    دوستان میشه منو راهنمایی کنید؟

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

در مورد خرید در تهران که باید پایتخت نشینان جواب بدن
    اما لوازم جانبی
    هود که قاعدتاً و اصولاً همراه لنز کیت هست.
    فیلتر هم باید بگید که چه فیلتری می خواهید (UV. PL و ...)
    سه پایه هم می تونید تا 120-130 تومن کیس مناسب و خوبی در مانفروتو پیدا کنید.
    در مورد کیف هم بهتره هدفتون رو مشخص کنید که آیا بعداً لنز یا تجهیزات دیگه مثل فلاش و لپ تاپ و ... اضافه خواهید کرد یا نه؟
    ولی فکر می کنم با 300 تومن می تونید فیلتر UV و سه پایه و کیف نسبتاً مناسبی تهیه کنید.
    Tired تشکر می‌کند.

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

لطفا مرا در این زمینه از نظرات تخصصی خودتان بی بهره نگذارید.
    ... خسته !!!!

confused:

سلام

د رمورد مراکز خرید فکر نکنم بهترینی وجود داشته باشد. باید از چند جا قیمت بگیرید.البته آشنایی هم مهم است.

در مورد بند دوم
    اگر شما نیکون D90 را با لنز کیتش بگیرید خوشبختانه همراه هود است ( مثل کنون نیست که هود فقط با سری L باشد )

در مورد کارت حافظه : به نظرم جزو مهمترین چیزهاست ! من مارک Sandisk را پیشنهاد میکنم. در مورد تعداد کارت بهتر است 2 تا 4 گیگ داشته باشید تا یک 8 گیگ و یا دوتا 8 به جای یک 16 گیگ . فکر کنم حداقل به 4-8 گیگ فضا نیاز دارید.مخصوصا اگر RAW عکاسی کنید

در مورد کیف : چه جوری کیفی می پسندید ؟ کوله ای - کمری - شانه ای
    آیا نوت بوک دارید ؟ و می خواهید همراه تجهیزات عکاسی خودتان حمل کنید؟

در مورد فیلتر، به فیلتر UV احتیاج دارید و یا پلاریزه ؟
    Tired تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

تشکر کرده
    9

Arrow پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight4u نمایش پست ها
    در مورد خرید در تهران که باید پایتخت نشینان جواب بدن
    اما لوازم جانبی
    هود که قاعدتاً و اصولاً همراه لنز کیت هست.
    فیلتر هم باید بگید که چه فیلتری می خواهید (UV. PL و ...)
    سه پایه هم می تونید تا 120-130 تومن کیس مناسب و خوبی در مانفروتو پیدا کنید.
    در مورد کیف هم بهتره هدفتون رو مشخص کنید که آیا بعداً لنز یا تجهیزات دیگه مثل فلاش و لپ تاپ و ... اضافه خواهید کرد یا نه؟
    ولی فکر می کنم با 300 تومن می تونید فیلتر UV و سه پایه و کیف نسبتاً مناسبی تهیه کنید.
    باسلام..!
    1-بااین حساب,شما میفرماییدهود به صورت استاندارد,توپک D90هست؟
    2-من بیشتر قصد کار درزمینه پرتره,طبیعت وعکس تبلیغاتی دارم,بنابراین فکر کنمدر مورد فیلتر, به نوع خاصی نمیشه اکتفا کرد؛شما چه مواردی روپیشنهاد میکنید؟
    3-در مورد سه پایه هم چون شناخت کافی ندارم,با در نظر گرفتن موارد عکاسی که عرض کردم, چند مورد روپیشنهاد بدین,(باذکر مدل وقیمت)یا آدرس سات فروش رومعرفی کنید.
    ارتقا که صددرصد...ولی در مورد کیف،کیس لاجیکSLR_3به نظرم بد نیومد,در عین حال نظر شماروهم دوست دارم بدونم.
    ((((فقط توراهنمایی هاتون مدل وقیمت رو ازقلم نندازید))))مممممممممممممممن ون..
    خسته...!

تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام

د رمورد مراکز خرید فکر نکنم بهترینی وجود داشته باشد. باید از چند جا قیمت بگیرید.البته آشنایی هم مهم است.

در مورد بند دوم
    اگر شما نیکون D90 را با لنز کیتش بگیرید خوشبختانه همراه هود است ( مثل کنون نیست که هود فقط با سری L باشد )

در مورد کارت حافظه : به نظرم جزو مهمترین چیزهاست ! من مارک Sandisk را پیشنهاد میکنم. در مورد تعداد کارت بهتر است 2 تا 4 گیگ داشته باشید تا یک 8 گیگ و یا دوتا 8 به جای یک 16 گیگ . فکر کنم حداقل به 4-8 گیگ فضا نیاز دارید.مخصوصا اگر RAW عکاسی کنید

در مورد کیف : چه جوری کیفی می پسندید ؟ کوله ای - کمری - شانه ای
    آیا نوت بوک دارید ؟ و می خواهید همراه تجهیزات عکاسی خودتان حمل کنید؟

در مورد فیلتر، به فیلتر UV احتیاج دارید و یا پلاریزه ؟
    باسلام
    عرض شود,چون من تجربه خرید دوربین از تهران رو نداشتم,بی زحمت شما چند مرکز خرید رو باذکرآدرس وتلفن معرفی کنید!
    کیف هم,بیشتر با کوله حال میکنم,ولی فکر کنم برای اول کار خیلی جازیاد بیارم...ولی مهم اینه کا بعدا جبران میشه!
    راستی تویکی از مواردتبلیغات (مرکز تجهیزات حرفه ای عکاسی D90با لنز تامرون 18-200 رو زده بود 1395000نظر شما چیه 18-105 NIKORیا18-200تامرون؟)
    ((((فقط توراهنمایی هاتون مدل وقیمت وآدرس رو رو ازقلم نندازید))))مممممممممممممممن ون
    ویرایش توسط Tired : Saturday 19 June 2010 در ساعت 22:07

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

باسلام
    عرض شود,چون من تجربه خرید دوربین از تهران رو نداشتم,بی زحمت شما چند مرکز خرید رو باذکرآدرس وتلفن معرفی کنید!
    کیف هم,بیشتر با کوله حال میکنم,ولی فکر کنم برای اول کار خیلی جازیاد بیارم...ولی مهم اینه کا بعدا جبران میشه!
    راستی تویکی از مواردتبلیغات (مرکز تجهیزات حرفه ای عکاسی D90با لنز تامرون 18-200 رو زده بود 1395000نظر شما چیه 18-105 NIKORیا18-200تامرون؟)
    ((((فقط توراهنمایی هاتون مدل وقیمت وآدرس رو رو ازقلم نندازید))))مممممممممممممممن ون
    لیست شرکتها:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=8944

با توجه به اینکه سایت عکاسی از تبلیغ در پستها پرهیز می کند لیست بالا تهیه شد.
    Anoosh-Em، odesa و Tired تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally