صفحه 461 از 1201 نخستنخست ... 361 411 451 457 458 459 460 461 462 463 464 465 471 511 561 961 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,601 تا 4,610 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه payman_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2997

نقل قول نوشته اصلی توسط raihani نمایش پست ها
    سلام دوستان از مدل های زیر کدوم بهتره و ارزش خرید داره؟

Nikon D3100

یا
    Canon EOS 5D Mark III Kit 24-105 L

ممنون
    قیاس مع الفارق کردید!
    این کجا و آن کجا!!!
    اختلاف قیمت این دو از 12 میلیون هم بیشتره چطوره بین اینها دودل موندید؟
    RF_53، M. Beyrami، حامد صفائی و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D3100 +Nikkor 18-55

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط payman_sh نمایش پست ها
    قیاس مع الفارق کردید!
    این کجا و آن کجا!!!
    اختلاف قیمت این دو از 12 میلیون هم بیشتره چطوره بین اینها دودل موندید؟
    شرمنده اشتباه متوجه شدم قیمتشو

كاربر همراه Mehrdad-PL آواتار ها
    تشکر کرده
    2215

با سلام به اساتید محترم ، بنده قصد خرید یک دوربین SLR رو دارم البته قبلش یه دوربین sony h7 داشتم البته قصد ورود به دنیای عکاسی رو دارم و با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم بین دو مدل d5100 و 600d و همینطور d3200 مردد هستم اما نظرم روی 600d هست و به همه نوع عکاسی هم تقریبا علاقه دارم بیشتر طبیعت پرتره و همینطور عکاسی با نور کم و سایه روشن ممنون میشم اگر نظر اساتید رو بدونم . وهمینطور میخوام بدونم 24 مگاپیکسل واقعا چه کاربردی میتونه داشته باشه ..

كاربر همراه Pelikan آواتار ها
    تشکر کرده
    316

نقل قول نوشته اصلی توسط AMinAM نمایش پست ها
    بس نظر شما اینه که زیاد تفاوتی نمیکنن و لنز تو اولویته؟
    بله 100%
    ویگن سرکیسیان
    --------------------------------------
    Canon EOS 7D, Canon EF-S 15-85

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط anjeloos نمایش پست ها
    با سلام به اساتید محترم ، بنده قصد خرید یک دوربین SLR رو دارم البته قبلش یه دوربین sony h7 داشتم البته قصد ورود به دنیای عکاسی رو دارم و با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم بین دو مدل d5100 و 600d و همینطور d3200 مردد هستم اما نظرم روی 600d هست و به همه نوع عکاسی هم تقریبا علاقه دارم بیشتر طبیعت پرتره و همینطور عکاسی با نور کم و سایه روشن ممنون میشم اگر نظر اساتید رو بدونم . وهمینطور میخوام بدونم 24 مگاپیکسل واقعا چه کاربردی میتونه داشته باشه ..
    سلام
    به نظرم خرید D5100 یا 600d با توجه به اینکه در کلاس بالاتری از d3200 قرار دارند منطقی تر باشد. هر دو دوربین هم انتخاب های خوبی هستند.
    مگاپیکسل بالا برای چاپ های بزرگ و همچنین هنگامی که شما می خواید بخشی از عکس را برش دهید (کراپ کنید) و فقط از بخشی از عکس استفاده کنید می تواند بسیار مفید باشد (به شرط اینکه افزایش تراکم پیکسل ها روی سنسور باعث افزایش نویز نشده باشد) ولی از طرف دیگر در سنسورهای با مگاپیکسل بالا، خطاهای اپتیکی لنز بیشتر مشخص می شود پس برای ثبت تصویر با کیفیت خوب بایستی از لنزهای مرغوب استفاده کرد و شاید تصویر حاصل از لنزهائی مثل لنز کیت 18-55 بر روی سنسور 24 مگاپیکسلی چندان دلچسب نباشد.
    برای عکاسی در نور کم اول به لنز های با اپرچر باز (مثلاً با عدد اپرچر کمتر از 2.8) نیاز دارید و دوم به دوربینی با سنسور کم نویز
    برای عکاسی سایه روشن (یعنی عکسی که اختلاف شدت نور در قسمت های مختلف آن زیاد باشد) به دوربینی با سنسوری که داینامیک رنج بالا داشته باشد.
    در هر دو مورد نویز و داینامیک رنج به نظرم d5100 کمی بهتر از 600d است ولی دوربین 600d هم بسیار دوربین خوبی است و این تفاوت ها در حدی نیست که اگر 600d خریدید از داشتن آن پشیمان شوید.
    اردتمند.

كاربر همراه behzad_paran آواتار ها
    تشکر کرده
    319

سلام من یه D5000 دارم که 12 م پ هستش که تا به امروز خیلی ازش راضی هستم و عکسای خوبی هم گرفتم ولی با توجه به تنوع لنزهای کنون من 600d رو پیشنهاد میدم.چون از لحاظ کیفیت تصویر آنقدری که تفاوت احساس بشه نخواهند داشت.
    Mehrdad-PL تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام به همه دوستان
    من 2 میلیون پول دارم و میخوام یه دوربین dslr بگیرم. قبلاً یه دوربین کامپکت داشتم و یه دوره کلاس عکاسی رفتم یه مدتی با همون دوربین عکسهای خوبی هم گرفتم و خودم خیلی ازشون راضی بودم و حالا تصمیم گرفتم که یه دوربین حرفه ای بخرم. میخواستم که اساتید توی این زمینه منو راهنمایی کنن.
    خودم موندم که یه دوربین دست دوم بگیرم یا یک دروبین سطح مبتدی نو!! دوستان لطف کنند و منو راهنمایی کنن و بفرمایند که با این پول اصلاً میشه دوربین dslr خرید یا نه!!!!! از لطف شما سپاسگذارم.

كاربر همراه Mehrdad-PL آواتار ها
    تشکر کرده
    2215

اساتید محترم یه سوال دیگه اینکه به نظر شما خرید یه بادی 60D دست دوم میتونه انتخاب خوبی باشه ؟ بجای 600D ؟ و ایا اصولا دوربینی مثل 60D برای من که قصد ورود به دنیای عکاسی رو دارم مناسب هست یانه و آیا خرید دوربین دست دوم ریسک محسوب میشه؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mey 2009 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من 2 میلیون پول دارم و میخوام یه دوربین dslr بگیرم. قبلاً یه دوربین کامپکت داشتم و یه دوره کلاس عکاسی رفتم یه مدتی با همون دوربین عکسهای خوبی هم گرفتم و خودم خیلی ازشون راضی بودم و حالا تصمیم گرفتم که یه دوربین حرفه ای بخرم. میخواستم که اساتید توی این زمینه منو راهنمایی کنن.
    خودم موندم که یه دوربین دست دوم بگیرم یا یک دروبین سطح مبتدی نو!! دوستان لطف کنند و منو راهنمایی کنن و بفرمایند که با این پول اصلاً میشه دوربین dslr خرید یا نه!!!!! از لطف شما سپاسگذارم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط anjeloos نمایش پست ها
    اساتید محترم یه سوال دیگه اینکه به نظر شما خرید یه بادی 60D دست دوم میتونه انتخاب خوبی باشه ؟ بجای 600D ؟ و ایا اصولا دوربینی مثل 60D برای من که قصد ورود به دنیای عکاسی رو دارم مناسب هست یانه و آیا خرید دوربین دست دوم ریسک محسوب میشه؟
    سلام
    شما با حدود 2250000 تومان می توانید Canon EOS 600D + 18-55 تهیه کنید یا با حدود 2070000 تومان Nikon D5100+18-55 تهیه کنید که هر دو دوربین های خوبی هستند.
    خرید 60D سالم و کم کارکرد از شخص مطمئن به نظرم بهتر است ولی با فروشنده شرط کنید که دوربین از طرف نمایندگی معتبر (بهترین گزینه تعمیرگاه مرکزی دوربین و شخص آقای قاسمی است) بررسی و تائید شود. اگر به آقای قاسمی بگوئید که عضو سایت عکاسی هستید این کار را برایتان انجام می دهند.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Monday 25 February 2013 در ساعت 09:56 دلیل: اصلاح 60D به 600D
    Mehrdad-PL، persian.boy و mey 2009 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    شما با حدود 2250000 تومان می توانید Canon EOS 60D + 18-55 تهیه کنید
    با سلام, منظورتون 60D کارکرده بود یا نو؟