صفحه 563 از 1201 نخستنخست ... 63 463 513 553 559 560 561 562 563 564 565 566 567 573 613 663 1063 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,621 تا 5,630 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط lord57 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید ، مدتی هست که یک دوربین Canon 50D دارم با لنز 135-18 کنون و 50-17 تامرون ، به نظر شما ارزش داره این دوربین رو بفروشم و یک فول فریم 5D مارک 1 بگیرم ، چون فقط بودجم به همین دوربین میرسه ، یا بهتره با همین دوربین فعلی ادامه بدم ؟ عکس هایی که میگیرم بیشتر از بنا های تاریخی و پرتره هستش
    منم آخرين دوربينم همين 50 دی بود و فروختم 5 دی گرفتم
    بستگی داره استفادتون از دوربين چی باشه

چی به دست ميآريد : فول فريم وايد تره و واسه منظره خوبه و عمق ميدان کمتری به نسبت کراپ داره
    نويز به نسبت کمتری داره ، حرفه اي تر به نظر مياين :دی

چی از دست ميديد : امکانات جانبی حرفه اي مثل ميکروفوکوس و تنظيم فلش اکسترنال که اگر تريگری مثل يانگنيو 622 داشته باشيد خيلی به کار ميآد
    فکوس سريع و دقيق ، فلش سر خود (که واسه من بودو نبودش فرق نميکنه و کلاً چيز بيخوديه )
    امکان فيلم برداری (با نصب نرم افزار ميتونيد اين قابليت رو روی دوربينتون فعال کنيد)
    زوم بيشتر با لنز برابر
    امکان استفاده از لنز های ارزون و باکيفيت وايد مثل 11-16 10-22 که معادلش رو بايد با 2-3 برابر قيمت برای فول بگيری
    منو خيلی قديمی و محدود (دوربين سال 2005 )

در کل من از انتخابم راضيم چون اين فرصت رو بهم داد که فول فريم رو تجربه کنم و حالا دارم لنز هام رو تکميل ميکنم
    بعد از خريد 70-200 دوربين رو ارتقا ميدم يا به عنوان بک آپ استفاده ميکنم

اما اگر نميتونيد واسه لنز های خوب در آينده هزينه کنيد داشتن کراپ با لنز های خوب خيلی بهتر و ارزون تره
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه Niaz آواتار ها
    تشکر کرده
    1154

نقل قول نوشته اصلی توسط lord57 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید ، مدتی هست که یک دوربین Canon 50D دارم با لنز 135-18 کنون و 50-17 تامرون ، به نظر شما ارزش داره این دوربین رو بفروشم و یک فول فریم 5D مارک 1 بگیرم ، چون فقط بودجم به همین دوربین میرسه ، یا بهتره با همین دوربین فعلی ادامه بدم ؟ عکس هایی که میگیرم بیشتر از بنا های تاریخی و پرتره هستش
    همونطور که niceevil عزیز فرمودند تجهیزات و لنزهای فول فریم به مراتب گرونتر هستند. اگر فعلا قصد سرمایه گذاری زیاد ندارید فول فریم پیشنهاد نميشه.
    به نظر من یا بدنه رو ارتقا بدید و یا اینکه لنزهای خوبی مثل 15-85 رو به مجموعه لنزهاتون اضافه کنید.
    instagram: niazch

كاربر همراه Amin.S آواتار ها
    تشکر کرده
    1227

سلام دوستان
    دست دوم این دوربین با لنز 18-55 و 16 میلی متر با یک سال کار کرد 1 میلیون میارزه؟

میخواستم یه G15 يا G16 بردارم
    اما الان اینو دیدم دست دوم اینقدر میدن شک کردم ....

نظر دوستان چیه؟

كاربر آشنا sahneh32 آواتار ها
    تشکر کرده
    158

نقل قول نوشته اصلی توسط ether نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دست دوم این دوربین با لنز 18-55 و 16 میلی متر با یک سال کار کرد 1 میلیون میارزه؟

میخواستم یه G15 يا G16 بردارم
    اما الان اینو دیدم دست دوم اینقدر میدن شک کردم ....

نظر دوستان چیه؟
    بدون شک ارزش دارد سنسور کوچک دوربین های G کنون کجا و C3 کجا!

تشکر کرده
    1227

نقل قول نوشته اصلی توسط sahneh32 نمایش پست ها
    بدون شک ارزش دارد سنسور کوچک دوربین های G کنون کجا و C3 کجا!

ولی امتیازی که توی dpreview گرفته از g15 هم کمتره

Sony Alpha NEX-C3: Digital Photography Review

یکی از دلایلی که منو جذب کرده جم و جور بودنش با لنز 16 میلیمتری هست که همراهشه

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

ولی امتیازی که توی dpreview گرفته از g15 هم کمتره

Sony Alpha NEX-C3: Digital Photography Review

یکی از دلایلی که منو جذب کرده جم و جور بودنش با لنز 16 میلیمتری هست که همراهشه
    امتيازات و رده بندي هاي dp معمولا قابل مقايسه كردن نيستند. توضيحات dp مفيد هستند ولي زياد به اون اعداد و نمودارها توجهي نكنيد!
    من مدتي دنبال اين دوربين به همراه لنز 16 ميليمتر بودم تا به عنوان جايگزيني براي g15 خريداري نمايم متاسفانه موردي پيدا نكردم و بودجه اش را صرف خريد لنز براي dslr كردم. به طور كلي با آگاهي از اينكه لنز 16 ميليمتر مورد استفاده شما هست اون پكيج حتي بدون لنز 18-55، با توجه به قيمت و ابعادش انتخاب فوق العاده اي نسبت به g15 مي باشد. به نظر من لنز 18-55 بر روي اين دوربين با توجه به ابعاد كل مجموعه، مزيتي نسبت به كيت لنزهاي 18-55 بر روي دوربين هاي dslr ندارد! البته آن لنز 16 ميليمتری از نظر اپتيكي هيچ حرفي براي گفتن ندارد. با اين وجود نسبت به اندازه و قیمتش مي شود با آن كنار اومد.
    اگر كنوني هستيد و به دنبال دوربین دوم هستید و بودجه حدود 1800 دارید، نگاهي به كنون eos m نيز بيندازيد لنزهاي معرفي شده به همراه آن بسيار عالي مي باشند(هم 18-55میلیمتر و هم 22میلیمتر). اگر یک مرحله حرفه ای تر هستید و باز هم کنونی هستید، دوربین SL1) 100d) هم نسبت به dslr های بزرگ(که شاید داشته باشید) سبکتر و کوچکتر می باشد.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

تشکر کرده
    1227

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    امتيازات و رده بندي هاي dp معمولا قابل مقايسه كردن نيستند. توضيحات dp مفيد هستند ولي زياد به اون اعداد و نمودارها توجهي نكنيد!
    من مدتي دنبال اين دوربين به همراه لنز 16 ميليمتر بودم تا به عنوان جايگزيني براي g15 خريداري نمايم متاسفانه موردي پيدا نكردم و بودجه اش را صرف خريد لنز براي dslr كردم. به طور كلي با آگاهي از اينكه لنز 16 ميليمتر مورد استفاده شما هست اون پكيج حتي بدون لنز 18-55، با توجه به قيمت و ابعادش انتخاب فوق العاده اي نسبت به g15 مي باشد. به نظر من لنز 18-55 بر روي اين دوربين با توجه به ابعاد كل مجموعه، مزيتي نسبت به كيت لنزهاي 18-55 بر روي دوربين هاي dslr ندارد! البته آن لنز 16 ميليمتری از نظر اپتيكي هيچ حرفي براي گفتن ندارد. با اين وجود نسبت به اندازه و قیمتش مي شود با آن كنار اومد.
    اگر كنوني هستيد و به دنبال دوربین دوم هستید و بودجه حدود 1800 دارید، نگاهي به كنون eos m نيز بيندازيد لنزهاي معرفي شده به همراه آن بسيار عالي مي باشند(هم 18-55میلیمتر و هم 22میلیمتر). اگر یک مرحله حرفه ای تر هستید و باز هم کنونی هستید، دوربین SL1) 100d) هم نسبت به dslr های بزرگ(که شاید داشته باشید) سبکتر و کوچکتر می باشد.
    یه خورده درست متوجه نشدم

یعنی شما میگی این لنز هم با 18-55 و هم با 16 میلیمترش بهتر از G15 هستن؟
    اما 16mm زیاد جالب نیست!؟

درست متوجه شدم؟

توی dpreview هم چک کردم عکساش نسبت به G15 و حتی تا حدودی G1X کم نویز تر بود!

راستی من از صفر هم کمی اونورترم :دی

دوربین ندارم

قصد خرید G16 رو دارم که فعلا یه جا آوردن اونم با قیمت 1650
    یه دوربین جم و جور میخواستم که همیشه همرام باشه

فک کردم ترکیب این با لنز 16 چیز خوبی باشه

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

یه خورده درست متوجه نشدم

یعنی شما میگی این لنز هم با 18-55 و هم با 16 میلیمترش بهتر از G15 هستن؟
    اما 16mm زیاد جالب نیست!؟
    من هم خوب بیان نکردم برای شما. منظور بنده این بود که لنز 18-55 لنز نسبتا بزرگی است و حجم تجهیزات شما را زیاد خواهد کرد(شاید شبیه حجم یک dslr). از طرفی لنز 16 میلیمتری پاسخگوی همه ی نیازهای یک کاربر معمولی نیست چون یک لنز با فاصله کانونی ثابت و زاویه دید واید است. از نظر کیفیت تصاویر از نظر من برتری با c3 است. قیمت هم که برتری با c3 کارکرده است. فقط حجم و وزن دوربین را حتما مقایسه بفرمایید. c3 با 18-55 دوربینی جیبی نیست و نیاز به یک کیف با سایز متوسط دارد(بزرگتر از G15).
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

تشکر کرده
    1227

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    من هم خوب بیان نکردم برای شما. منظور بنده این بود که لنز 18-55 لنز نسبتا بزرگی است و حجم تجهیزات شما را زیاد خواهد کرد(شاید شبیه حجم یک dslr). از طرفی لنز 16 میلیمتری پاسخگوی همه ی نیازهای یک کاربر معمولی نیست چون یک لنز با فاصله کانونی ثابت و زاویه دید واید است. از نظر کیفیت تصاویر از نظر من برتری با c3 است. قیمت هم که برتری با c3 کارکرده است. فقط حجم و وزن دوربین را حتما مقایسه بفرمایید. c3 با 18-55 دوربینی جیبی نیست و نیاز به یک کیف با سایز متوسط دارد(بزرگتر از G15).

مرسی دوست من

نظرات شما رو توی تصمیم گیری لحاظ میکنم

كاربر آشنا lord57 آواتار ها
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    منم آخرين دوربينم همين 50 دی بود و فروختم 5 دی گرفتم
    بستگی داره استفادتون از دوربين چی باشه

چی به دست ميآريد : فول فريم وايد تره و واسه منظره خوبه و عمق ميدان کمتری به نسبت کراپ داره
    نويز به نسبت کمتری داره ، حرفه اي تر به نظر مياين :دی

چی از دست ميديد : امکانات جانبی حرفه اي مثل ميکروفوکوس و تنظيم فلش اکسترنال که اگر تريگری مثل يانگنيو 622 داشته باشيد خيلی به کار ميآد
    فکوس سريع و دقيق ، فلش سر خود (که واسه من بودو نبودش فرق نميکنه و کلاً چيز بيخوديه )
    امکان فيلم برداری (با نصب نرم افزار ميتونيد اين قابليت رو روی دوربينتون فعال کنيد)
    زوم بيشتر با لنز برابر
    امکان استفاده از لنز های ارزون و باکيفيت وايد مثل 11-16 10-22 که معادلش رو بايد با 2-3 برابر قيمت برای فول بگيری
    منو خيلی قديمی و محدود (دوربين سال 2005 )

در کل من از انتخابم راضيم چون اين فرصت رو بهم داد که فول فريم رو تجربه کنم و حالا دارم لنز هام رو تکميل ميکنم
    بعد از خريد 70-200 دوربين رو ارتقا ميدم يا به عنوان بک آپ استفاده ميکنم

اما اگر نميتونيد واسه لنز های خوب در آينده هزينه کنيد داشتن کراپ با لنز های خوب خيلی بهتر و ارزون تره
    با تشکر از وقتی که گذاشتید ، به نظر شما 5D Mark1 خیلی قدیمی نیست ؟ 12 مگا پیکسل و نداشتن خیلی از امکانات ! فعلا بودجم به همین دوربین میرسه ! فعلا بحث بدنه رو میکنم بعدا پول جمع میکنم لنز هم میگبرم ، فعلا که یک 50mm,f:1.8 دارم واسش