صفحه 677 از 1201 نخستنخست ... 177 577 627 667 673 674 675 676 677 678 679 680 681 687 727 777 1177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,761 تا 6,770 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط vb.mohsen2 نمایش پست ها
    کلا به نظرتون 350d واسه عکاسی معمولی منظره ... و با توجه به قدیمی بودنش ارزش داره دوربین بریج خودم رو بفرشوم 350d بخرم؟
    دوربين های مدل بالا تر اختلاف قيمت زيادی با 350d ندارند
    بهتره کمی بيشتر هزينه کنيد که بعداً دوباره پشيمون نشيد
    دوربينی مثل 500 دی رو ميتونين بگيريد که هم کيفيت خوبی داره و هم قيمتش به اندازه کافی افت کرده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

عزیز یه میلیون اختلاف قیمت زیاد نیست؟من به زور میتونم 350d بخرم.اونم با فروش دوربین بریج خودم.

كاربر همراه Amin.S آواتار ها
    تشکر کرده
    1227

عزیز یه میلیون اختلاف قیمت زیاد نیست؟من به زور میتونم 350d بخرم.اونم با فروش دوربین بریج خودم.
    دوست عزیز با بودجه ای که شما دارین این دوربین خیلی هم عالیه
    فکر نمیکنم هیچ چیزدیگه ای هم پیدا کنید
    برای دیدین نمونه عکس هاش این لینک رو ببینید
    Canon EOS 350D (EOS Digital Rebel XT / EOS Kiss Digital N): Digital Photography Review
    ata_m3 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

سلام.من زمستان سال پیش یه اشتباهی کردم گفتم برای شروع عکاسی بهتره یه دوربین بریج بخرم.یه sx510 کنون خریدم.اصلا منو راضی نکرد.زوم 30xتقریبا به هیچ دردی نمیخوره.عکس ها به نظر من شارپ نیستن. هیچ عکسی عمق خوبی نداره."تقریبا چیزی به نام دیافراگم تو دوربین های کامپکت وجود نداره"بعضی وقتا عکاسی نجومی هم میکنم.با هک و هزار تا زحمت دیگه میتونم زمان نوردهی رو بیشتر کنم مثلا در حد 1 دقیقه یا 10 دقیقه .اما عکسها نویز دار میشن یا اونجور که من میخام عکس خوب از اب در نمیاد.در حالی که با همین تنظیمات تو اینترنت خیلی عکس های بهتری هست. حتی با همین هک "chdk" فایل خام عکس ها رو هم دارم ولی اون طور که باید بدرد نمیخورن.حالا یدونه دی اس ال ار d350 کنون ژاپن دسته دو تو یکی از مغازه ها دیدم."نمونه عکسای این دوربینو تو اینترنت دیدم تقیربا شارپنس خوبی دارن ولی نظر دوستان مطمئنا ارجعیت داره به نظر من. لطفا حتما نمونه عکسای این دوربین یه نگاهی بندازین بعد نظر بدین." .قیمت 550 تومن با لنز 18-55. با این اوصاف به نظرتون ارزش داره دوربین خودمو بفروشم بجاش اینو بخرم.به نظرتون با این دروبین راضی میشم؟"قدرت مالیم هم فقط به این میرسه "در ضمن میدونم به چه نکاتی موقع خرید دقت کنم.مثل پیکسل سوخته و گرد و خاک غیر معمول روی سنسور"فقط در مورد لنز نمیدونم چیکار کنم اونم راهنمایی کنین چه بهتر"...بعد اون ، دوربین خودم رو چند بدم؟.با هاش کمتر از 1000 تا عکس انداختم.قیافه هم در حد نو.خیلی خیلی ممنون منتظرم
    دوست گرامی بله ارزش این رو داره که دوربین بریج خودتون رو بفروشید و به جاش 350D با لنز 55-18 بگیرید و مطمئنا نتیجه بهتری کسب خواهید کرد.
    هم سنسور 350D بزرگتره هم لنز 55-18 بهتر از لنز دوربین بریجتون هست و مسائل دیگه که مهمترین هاشو عرض کردم.
    مخصوصا اینکه از دوربین بریجتون هم ناراضی هستید، فروش اون و خرید 350D بهتر هست. عکسهاشم که دیدید و راضی بودید.

لنز نقش بسیار مهمی رو در کیفیت عکس داره. اگه محدوده بودجتون رو بفرمایید بهتر میشه راهنمایی کرد.

یادمه یکی از دوستهای بسیار عزیز و قدیمی من و همچنین عضو این فروم تقریبا 10 سال پیش که می خواست دوربین بخره و به عبارتی عکاسی رو شروع کنه، بین Canon 350 و Sony F-828 مونده بود که دست آخر sony رو انتخاب کرد که یه دوربین بریج 8 مگا پیکسلی بود که واقعا کیفیت عکسهاش حرف نداشت.

بعدها این دوستم اظهار کرد که ای کاش همون موقع 350 رو گرفته بودم و اشتباه کردم که sony گرفتم. هم کیفیت عکسهام خوب میشد هم اینکه راه برای پیشرفتم تو عکاسی بازتر بود و تو زمان کمتری می تونستم عکاسی رو یاد بگیرم.
    msh2200، Amin.S، vb.mohsen2 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

کلا به نظرتون 350d واسه عکاسی معمولی منظره ... و با توجه به قدیمی بودنش ارزش داره دوربین بریج خودم رو بفرشوم 350d بخرم؟
    عزیزم 350D واقعا قدیمه ولی در روز خوبه ولی من چند وقت پیش D5100 رو به قیمت 800 تومان در بازار دیدم خیلی هم تمیز بود(تقریبا داشتم میخریدم) بنابراین پیشنهاد من اینه که بگردید مثلا یک D5000 یا حتی D80 پیدا کنید من یادمه D40X که داشتم خیلی سنسور خوبی داشت ولی از اینا پایین تر نگیرید(البته به شرایط شما برمیگرده ولی افت کیفیت زیاد خواهد بود)
    دوستمون عطا خوب پاسخ دادن لنز در شب به شدت مهمه که الان حداقل دست دوم 600 باید هزینه کنید تا لنز سریع بگیرید بنابراین همون لنز کیت رو استفاده کنید که در روز خیلی هم عالیه
    این که بخواهید بدونید ارزش داره بفروشید بله من هم موافقم که کیفیت بهتر میشود ولی یک نکته فراموش نشود اگر دوربین 350 تمیز نباشد و خرابی روی دستتان بگذارد چی؟
    ata_m3 و vb.mohsen2 تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

سلام.من زمستان سال پیش یه اشتباهی کردم گفتم برای شروع عکاسی بهتره یه دوربین بریج بخرم.یه sx510 کنون خریدم.اصلا منو راضی نکرد.زوم 30xتقریبا به هیچ دردی نمیخوره.عکس ها به نظر من شارپ نیستن. هیچ عکسی عمق خوبی نداره."تقریبا چیزی به نام دیافراگم تو دوربین های کامپکت وجود نداره"بعضی وقتا عکاسی نجومی هم میکنم.با هک و هزار تا زحمت دیگه میتونم زمان نوردهی رو بیشتر کنم مثلا در حد 1 دقیقه یا 10 دقیقه .اما عکسها نویز دار میشن یا اونجور که من میخام عکس خوب از اب در نمیاد.در حالی که با همین تنظیمات تو اینترنت خیلی عکس های بهتری هست. حتی با همین هک "chdk" فایل خام عکس ها رو هم دارم ولی اون طور که باید بدرد نمیخورن.حالا یدونه دی اس ال ار d350 کنون ژاپن دسته دو تو یکی از مغازه ها دیدم."نمونه عکسای این دوربینو تو اینترنت دیدم تقیربا شارپنس خوبی دارن ولی نظر دوستان مطمئنا ارجعیت داره به نظر من. لطفا حتما نمونه عکسای این دوربین یه نگاهی بندازین بعد نظر بدین." .قیمت 550 تومن با لنز 18-55. با این اوصاف به نظرتون ارزش داره دوربین خودمو بفروشم بجاش اینو بخرم.به نظرتون با این دروبین راضی میشم؟"قدرت مالیم هم فقط به این میرسه "در ضمن میدونم به چه نکاتی موقع خرید دقت کنم.مثل پیکسل سوخته و گرد و خاک غیر معمول روی سنسور"فقط در مورد لنز نمیدونم چیکار کنم اونم راهنمایی کنین چه بهتر"...بعد اون ، دوربین خودم رو چند بدم؟.با هاش کمتر از 1000 تا عکس انداختم.قیافه هم در حد نو.خیلی خیلی ممنون منتظرم
    درود
    خوب خیلی از مطالب در مورد پست شما مطرح شده و بنده در تکمیل برخی و رد برخی دیگر مطالبی را خدمت شما عرض می کنم
    1- این دوربین ارزش تهیه داره ولی بهش شرطی که به اندازه کافی تمیز باشه! اگر نه بیشتر از 350 الی 400 نمی ارزه!
    2- اما در مورد دوربین و کیفیتش، برخلاف اعلام نظر برخی دوستان این دوربین از نظر سطح نویز در زمان خودش بسیار خوب و بهتر از هم رده های نیکونی بود! شارپی این دوربین هم جزو موارد قابل توجه آن هست!
    3- برای کار نجومی کی از کاربران به شما گفتند به درد نمی خورد! در رد فرمایش ایشان باید بگم خیلی از عکاسان اعماق آسمان این دوربین را حتی مودیفای می کنند و استفاده می نمایند.
    4- فقط یک نکته خیلی مهم را باید در نظر بگیرد که لنز 55-18 ساده کنون که روی این دروبین بود واقعا کیفیت خوبی نداره و خرید لنز اجتناب ناپذیر خواهد بود!
    در پایان هم متذکر می شوم با توجه به قدیمی بودن دوربین حتما تست هایی که البته فرمودید برای خرید دوریبن دست دوم اطلاع دارید را انجام دهید !

بنابراین پیشنهاد من اینه که بگردید مثلا یک D5000 یا حتی D80 پیدا کنید من یادمه D40X که داشتم خیلی سنسور خوبی داشت ولی از اینا پایین تر نگیرید(البته به شرایط شما برمیگرده ولی افت کیفیت زیاد خواهد بود)
    اگر خواستید دوربین D80 را تهیه کنید همین دوربین فعلی خودتون را نگه دارید بهتره!
    حتی D40X هم از نظر شارپی حرفی برای گفتن در برابر این دوربین نداره و البته از نظر نویز هم تفاوت فاحشی وجود نداره!

این دوربین اگر سالم باشه، هرچقدر هم که بد باشه از اکثر جدید ترین بریج های فعلی بازار یک سر و گردن بالاتره!
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    67

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    عزیزم وقتی اینقدر در مورد فیلم جدی هستید انتخاب شما محدود به کنون میشه و تمام
    حالا باید بین 70D , 700D تصمیم بگیرید
    به نظر من 700D بگیرید چون کوچک تره و برای خانواده بهتره ضمن اینکه شما مبتدی هستید و تا بخواهید یادبگیرید 1سالی طول میکشد بقیه مبلغ رو هم لنز بردارید
    راهکار دیگر این است که روی فیلمبرداری دوربین عکاسی حساب نکنید
    دوربین عکاسی برای عکس است و هنوز فاصله داره تا به دوربین فیلمبرداری برسد(گرچه الان بحث میشه)بنابراین شما یک d5300 یا 700 بردارید و مابقی را کمکوردر بگیرید
    ببینید فیلمبرداری که میگم اینه که حالا یه موقعی ۵ دقیقه ۱۰ دقیقه فیلمبرداری کنم.اونجوری هم نیست که دائما استفاده کنم برای فیلم.اما خوب میخوامم خوب باشه.چون فیلمبرداری D7100 رو دیدم توی فوکوس ها خیلی بد عمل میکرد در صورتی که 70D عالی بود.
    در مورد 700D و D5300 هم فکر میکنم اگه از فیلمبرداری چشم پوشی کنم D5300 عکس خیلی بهتری داره درسته؟

کلا حالا دوستان نظرشون راجع به عکاسی پرتره و خانوادگی و بودجه 3 تومن چه دوربین و لنزی پیشنهاد میکنن؟
    vb.mohsen2 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط johnny_depp نمایش پست ها
    ببینید فیلمبرداری که میگم اینه که حالا یه موقعی ۵ دقیقه ۱۰ دقیقه فیلمبرداری کنم.اونجوری هم نیست که دائما استفاده کنم برای فیلم.اما خوب میخوامم خوب باشه.چون فیلمبرداری D7100 رو دیدم توی فوکوس ها خیلی بد عمل میکرد در صورتی که 70D عالی بود.

کلا حالا دوستان نظرشون راجع به عکاسی پرتره و خانوادگی و بودجه 3 تومن چه دوربین و لنزی پیشنهاد میکنن؟
    1- ببینید دوست عزیز دوربین پاناسونیک شما دوربین خوبیه برای فیلم برداری! قصد دارید این دوربین را بفروشید؟
    2- در انتخاب دوربین عکاسی SLR یا حرفه ای چون لنز از بدنه جدا تهیه می شود باید به فکر لنز هم باشید!
    اگر لنز خوب تهیه نکنید شاید کیفیت تصویرتون در حد همان پاناسونیک باقی بماند!
    بنابراین من پیشنهاد می کنم با این رنج قیمت و علاقه به فکر خرید یک 700D با لنز 135-18 از سری STM باشید و لوازم جانبی را فراموش نکنید که روی هم مبلغی نزدیک به 3 میلیون تومان می شود!

در مورد عکاسی پرتره تقریبا تمام اساتید بنده و دوستان فروم لنز canon 85 F/1.8 را معرفی می کنند! ولی می شود با لنز 50mm F/1.8 هم روی بدنه کراپدار این کار را کرد و حدود 400 هزار تومان قیمت دارد!
    البته لنز 135-18 هم کار شما را راه خواهد انداخت!
    johnny_depp و ata_m3 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

ممنون واقعا نظرات شما خیلی بهم کمک میکنه.فقط یه چیزی به نظرتون بریج خودم رو چند بدم؟

تشکر کرده
    4653

ممنون واقعا نظرات شما خیلی بهم کمک میکنه.فقط یه چیزی به نظرتون بریج خودم رو چند بدم؟

اگر حدود یک ساله خریدید، و تمیز باشه می توانید 20 الی 25 درصد قیمت را کسر کنید و برای فروش بگذارید!
    البته مغازه دار پایین تر بر می داره.
    بنظرم اگر می توانید نگهش دارید ولی اگر قصد فروش داشتید دنبال مصرف کننده بگردید تا هم او سود کند و هم شما و سودی عاید مغازه دار نکنید!
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات