صفحه 728 از 1201 نخستنخست ... 228 628 678 718 724 725 726 727 728 729 730 731 732 738 778 828 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,271 تا 7,280 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    242

نقل قول نوشته اصلی توسط princefarzad نمایش پست ها
    سلام
    اول از همه ی کسانی که توی این فروم من رو راهنمایی کردن، ممنونم
    من بالاخره بعد از چند ماه تحقیق و بررسی تصمیم به خرید Canon 70D گرفتم و می خوام طی چند روز آینده این دوربین رو بخرم و یه چند تا سوال دیگه در مورد نحوه ی خرید داشتم
    از کجا بخرم؟ خرید اینترنتی یا خرید حضوری؟ (اگر لطف کنین آدرس سایت و یا جایی که میشه بهش اعتماد کرد برای خرید رو برام پیغام خصوصی کنید ممنون می شم)
    با چه گارانتی و بیمه ای بخرم؟
    توی جعبه دوربین چه چیزهایی باید باشه؟
    موقع خرید چه چیزهایی رو چک کنم؟
    ممنون
    چند تا سوال دیگه
    فیلتر چه مارکی بگیرم؟
    کیف دوربین چه مارک هایی خوبه؟
    مموری کارت چه مارک هایی خوبه؟
    حدود قیمت ها رو هم بگید خوبه
    ممنون

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط princefarzad نمایش پست ها
    چند تا سوال دیگه
    فیلتر چه مارکی بگیرم؟
    کیف دوربین چه مارک هایی خوبه؟
    مموری کارت چه مارک هایی خوبه؟
    حدود قیمت ها رو هم بگید خوبه
    ممنون
    درود هر کدام از این سوالاتون تالاری جدا دارند که با مراجعه به آنها و مطالعه بخ جواب خواهید رسید
    ارادتمند
    SHOK53، Ali M.Rezaei و princefarzad تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.
    اینطور که دیدم اینجا اکثرا افرادی هستند که تو کار عکاسی حرفه ایی اند برای همین یه خواهش دارم......
    لطفا کسی مبتونه اینجا من رو در خرید یک دوربین عکاسی دیجیتال با قیمتی حداکثر 600 تومان راهنمایی کنه؟
    امکاناتی که می خوام داشته باشه رزولوشن بالاست درحدی که اگه خواستم از یه سنگ از نزدیک حدود 5 سانتی عکس بگیرم بتونم بعدا خیلی دقیق توش زوم کنم و رگه های ریزش رو ببینم و یا اگه از دور از یه منظره تپه عکس میگیرم بعدش بتونم خوب در تصویر زوم کنم و بعضی از مشخصات سطحی اش رو دقیقتر ببینم و دیگه اینکه عکس پانورمای خوب هم بشه باهاش گرفت...و یا اینکه از چه مشخصاتی از دوربین می تونم میزان دقت تو این موارد رو بفهمم چون واقعا به یه راهنمایی حرفه ایی نیاز دارم اونهم خیلی زود ...بازهم از هرکسی که بهم جواب میده ممنونم...

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط marygeo نمایش پست ها
    سلام.
    اینطور که دیدم اینجا اکثرا افرادی هستند که تو کار عکاسی حرفه ایی اند برای همین یه خواهش دارم......
    لطفا کسی مبتونه اینجا من رو در خرید یک دوربین عکاسی دیجیتال با قیمتی حداکثر 600 تومان راهنمایی کنه؟
    امکاناتی که می خوام داشته باشه رزولوشن بالاست درحدی که اگه خواستم از یه سنگ از نزدیک حدود 5 سانتی عکس بگیرم بتونم بعدا خیلی دقیق توش زوم کنم و رگه های ریزش رو ببینم و یا اگه از دور از یه منظره تپه عکس میگیرم بعدش بتونم خوب در تصویر زوم کنم و بعضی از مشخصات سطحی اش رو دقیقتر ببینم و دیگه اینکه عکس پانورمای خوب هم بشه باهاش گرفت...و یا اینکه از چه مشخصاتی از دوربین می تونم میزان دقت تو این موارد رو بفهمم چون واقعا به یه راهنمایی حرفه ایی نیاز دارم اونهم خیلی زود ...بازهم از هرکسی که بهم جواب میده ممنونم...
    درود،

مهمترین فاکتور برای شما داشتن دوربینی با سنسور مگا پیکسل بالاست.
    آیا زوم و عکاسی از سوژه های دور هم براتون مهمه؟ و اگه مهمه چقدر زوم مد نظرتون هست؟
    msh2200 و Nima Sadigh تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

نقل قول نوشته اصلی توسط marygeo نمایش پست ها
    سلام.
    درود
    دوست عزیز به سایت خوش آمدید
    خواسته های شما به صورت حرفهای است ولی هزینه شما در حد آماتور و این و موضوع با هم همخوانی ندارند
    برای مثال شما برای ستگ یک لنز ماکرو میخواهید که ارزانترین آن حدود 1 میلیون تومان است
    برای عکاسی از مناطق دور دست لنز تله فوتو که ارزانترین آن از حدود 500 الی 600 هزار تومان شروع میشود
    برای عکاسی پانوراما لنز واید می خواهید که ارزانترینش حدود 1 میلیون تومان هزینه دارد
    + یک دوربین که قرار است عکس را ثبت کند
    بهتر است شما به دنبال دوربین پرتابل باشید( لنز + دوربین به صورت ثابت)
    در قسمت دوربینهای پرتابل سوالتان را مطرح بفرمایید دوستانی که تجربه کار با این نوع دوربین را دارند راهنمایی خواهند کرد
    شب خوش
    msh2200، tahers96i و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    40

با سلام خدمت همه دوستان راستش قصد خرید دوربین دارم بین دو دوربین nikon d7100+lens 18-105 و دوربین نیکون d5200+lens 16-85 مردد هستم....کیفیت عکس خصوصا شارپنس فوق العاده برام مهمه ضمن اینکه یه نیم نگاهی به دوربین sony a6000 نیز دارم ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح کردم یا نه؟به هرحال کاربر جدید هستم ببخشید

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط جمشید نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان راستش قصد خرید دوربین دارم بین دو دوربین nikon d7100+lens 18-105 و دوربین نیکون d5200+lens 16-85 مردد هستم....کیفیت عکس خصوصا شارپنس فوق العاده برام مهمه ضمن اینکه یه نیم نگاهی به دوربین sony a6000 نیز دارم ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح کردم یا نه؟به هرحال کاربر جدید هستم ببخشید
    سلام دوست عزیز،

با توجه به اینکه شارپنس عکس که ارتباط مستقیمی با خود لنز داره براتون فوق العاده اهمیت داره بدون شک انتخابتون Nikon D5200+16-85 خواهد بود.

16-85 از همه نظر ( شارپنس، کیفیت ساخت و ...) یک سر و گردن برتر از 105-18 هست و بهترین لنز DX نیکون.

موفق باشید.
    msh2200، peacekeeper، جمشید و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه reza-ngg آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

با سلام . بعد از مدتها دوری از عکاسی دوباره دوست دارم عکاسی کنم . الان فقط یه بدنه کنن 1000دی دارم . حالا موندم یه لنز 15-85 بخرم یا این بدنه رو بفروشم و یه کنن 700دی با لنز 18-55 بخرم . به نظر شما کدوم انتخاب مناسبتره . ما رو از نظراتتون بی بهره نذارید . مرسی
    saed_violin تشکر می‌کند.
    رضا آدینه

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-ngg نمایش پست ها
    با سلام . بعد از مدتها دوری از عکاسی دوباره دوست دارم عکاسی کنم . الان فقط یه بدنه کنن 1000دی دارم . حالا موندم یه لنز 15-85 بخرم یا این بدنه رو بفروشم و یه کنن 700دی با لنز 18-55 بخرم . به نظر شما کدوم انتخاب مناسبتره . ما رو از نظراتتون بی بهره نذارید . مرسی
    اگه با امکانات عکاسی بادی 1000d مشکلی ندارید و برای شما محدودیت ایجاد نمی کند و خصوصا امکانات فیلم برداری برای شما اهمیتی ندارد بنظرم 85-15 انتخاب بهتری باشه.

اینهم تعدادی از عکسهایی که با این ترکیب لنز و بادی گرفته شده اند.
    https://pixelpeeper.com/adv/?lens=13...none&res=3&p=1
    reza-ngg و ata_m3 تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-ngg نمایش پست ها
    درود
    راه های دیگه ای هم هست!
    مثلا بدنه کارکرده مناسب و مطمئن پیدا کنید با لنزی مثل 135-18
    یا بدنه ارزانتر مثل 600D یا 650D با لنز فوق

اما در مجموع بنظر بنده ارزش لنز 85-15 از تعویض بدنه بیشتره! بخصوص که بعدا می توانید بدنه مناسبتری تهیه بفرمایید.
    ارادتمند
    reza-ngg، ata_m3، darkness_land و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات