صفحه 768 از 1201 نخستنخست ... 268 668 718 758 764 765 766 767 768 769 770 771 772 778 818 868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,671 تا 7,680 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط miladthug نمایش پست ها
    اگه D5300 رو با 18-55 بگیرم می تونم پرتره و عکسای آتلیه ای از اشخاص رو بدون محدودیت و مشکل بگیرم ؟
    در واقع می خوام خلاصه بگید فرق کلی و تفاوت 18-55 با 18-140 توی چه چیزیه ! آیا تو مد عکاسی تاثیر داره و یا نه فقط فاصله ؟

این لنز چی هست ؟ پرس و جو کردم برای این مد عکاسی که می خوام گفتن این لنز بهترینه !
    af-s Dx nikkor 35 mm f/1.8g
    سلام
    ببینید دوست من برای عکاسی حرفه ای پرتره قطعا لنز های با آپرچر بازتر به جهت داشتن عمق میدان کم و بوکه بهتر است اما دیده ام که بعضی با همین لنز کیتی در حد 18-105 هم در کنار یک 50mm F/1.8 در آتلیه که نورپردازی مناسبی هم دارد عکاسی میکنند و به همراه ویرایش در فوتوشاپ عکس های قابل قبولی میگیرند

لنز 35 که فرمودید لنزی فیکس با قیمت پایین ، مناسب برای عکاسی پرتره قدی هست و بدرد عکاسی پرتره از چهره نمی خورد ....
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    مهدی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

اگه D5300 رو با 18-55 بگیرم می تونم پرتره و عکسای آتلیه ای از اشخاص رو بدون محدودیت و مشکل بگیرم ؟
    در واقع می خوام خلاصه بگید فرق کلی و تفاوت 18-55 با 18-140 توی چه چیزیه ! آیا تو مد عکاسی تاثیر داره و یا نه فقط فاصله ؟

این لنز چی هست ؟ پرس و جو کردم برای این مد عکاسی که می خوام گفتن این لنز بهترینه !
    شما اول همین دوربین را بگیرید بعد شروع کنید عکاسی یاد بگیرید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    سلام
    ببینید دوست من برای عکاسی حرفه ای پرتره قطعا لنز های با آپرچر بازتر به جهت داشتن عمق میدان کم و بوکه بهتر است اما دیده ام که بعضی با همین لنز کیتی در حد 18-105 هم در کنار یک 50mm F/1.8 در آتلیه که نورپردازی مناسبی هم دارد عکاسی میکنند و به همراه ویرایش در فوتوشاپ عکس های قابل قبولی میگیرند

لنز 35 که فرمودید لنزی فیکس با قیمت پایین ، مناسب برای عکاسی پرتره قدی هست و بدرد عکاسی پرتره از چهره نمی خورد ....
    قابل قبول؟!
    کم لطفی میفرمائید

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

سلام به همه ی اساتید
    قصد خرید دوربین دارم عکاسی رو خیلی دوست دارم اما حرفه ای کار نکردم می خوام دوربینی که می خرم حداقل 2-3 سال جوابگو هر کاری باشه
    تا دو میلیون می خوام باشه قیمتش هم عکس پرتره بگیرم هم از تایپای دیگه خلاصه یه دوربین کامل و لنزی که روی دوربین می خرم بهتره چی باشه برای شروع ؟
    راسی کیفیت فیلمبرداری اصلا برام مهم نیست فقط می خوام عکس حرفه ای بگیرم و تو زمینه عکاسی هیچی کم نداشته باشه دوربینم
    نظر خودم به این بود که لنز خیلی خوب و مناسب برای هر مدل عکاسی بگیرم و یه بادی متوسط و خوب برای شروع !
    درود
    این تفکرتون خوبه
    نظر خودم به این بود که لنز خیلی خوب و مناسب برای هر مدل عکاسی بگیرم و یه بادی متوسط و خوب برای شروع !
    ولی یک نکته داره!
    اصلا چقدر عکاسی کردید و آیا با اصول و روشهای عکاسی آشنا هستید؟
    اگر قراره یک دوربین الان بخرید و بعد روی مد اتو باهاش عکاسی کنید این همه هزینه در حال حاضر صحیح نیست! یک دوربین سبکتر که نیازه به لوازم جانبی و لنز نداشته باشه کارتون را برای همان دو یا سه سال کامل راه خواهد انداخت! مگر اینکه بحث چیزی جز مسائل فنی باشه!
    تازه بعد از 2 -3 سال اگر همچنان علاقمند بودید می توانید بدنه خوبی تهیه کنید که متناسب با نیازهاتون باشه.
    با این شرایط
    تا سقف 2 تومان برای لنز و دوربین در نظر گرفتید یا تمام تجهیزات؟
    تو این رنج برای تهیه یک دوربین با لنز مناسب می توانید به دو مدل 1200D کنون با لنز 135-18 و D3100 یا D3200 فکر کنید با لنز 105-18
    ولی قبل از خرید حتما بشینید با خودتون فکر کنید خرید یک دوربین SLR-Like کارتون را راه خواهد انداخت یا نه؟!
    تجهیزات حرفه ای عکاسی برای افرادی که درامدی ازشون ندارند مثل یک چاه عمیقه که هیچوقت پر نمی شه!
    ارادتمند
    SHOK53، Dariush Chegini و خزان تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

با احترام به نظر تمام اساتید شما اگه واقعا به عکاسی علاقه دارین بهتره همون d3200 به همراه کیت 18-105 بگیرید چون با دامنه ای که پوشش میده برای عکاسی پرتره هم عمق میدان بهتری نسبت به 18-55 داره و کیفیت بالا تر.
    بعد از یه مدت اگه خواستین خیلی جدی عکاسی پرتره کنید میتونین یه لنز 50mm f: 2.8 هم بگیرین که برای پرتره عالیه.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نمیدونم d7100 بگیرم با دو سه تا لنز یا ف.ف بگیرم با یک لنز خوب !؟

سرمو نزنم به دیوار..
    viva_utopia تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها

سرمو نزنم به دیوار..
    در چه زمینه ای در عکاسی قصدفعالیت دارید؟ من باشم فول فریم تهیه میکنم ودر آینده لنز مناسب اضافه میکنم.
    کوروش، Dariush Chegini، S_Mahdi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه drmottaghizade آواتار ها
    تشکر کرده
    236

سرمو نزنم به دیوار..
    بنظرم باخريد فول فريم شاهد تغييراتي بيشتري خواهيدبود تا خريد نيكون٧١٠٠
    منظورتون از لنز خوب چيه اگر٢٤-٧٠باشه كه عاليه

يالنز١٤ساميانگ
    بهمراه٨٥م م اف١/٨

خوبه

تا اساتيدنظرشون چي باشه
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.
    7d-15-85mm/50mm f/1.8

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط drmottaghizade نمایش پست ها
    بنظرم باخريد فول فريم شاهد تغييراتي بيشتري خواهيدبود تا خريد نيكون٧١٠٠
    منظورتون از لنز خوب چيه اگر٢٤-٧٠باشه كه عاليه

يالنز١٤ساميانگ
    بهمراه٨٥م م اف١/٨

خوبه

تا اساتيدنظرشون چي باشه
    دقیقاً مسئله همین است !
    خریدن فول فریم یه طرف قضیه است و خرید لنزی که تمام قابلیت های ف.ف رو در اختیار بزاره یه طرف دیگه
    با پول 24-70 میتونم هم 7100 بخرم، هم لنز هم فلاش هم ...
    ولی خب بودجه محدوده ( در حد 6 تومن ) و سطح انتظارات نامحدود !

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    در چه زمینه ای در عکاسی قصدفعالیت دارید؟ من باشم فول فریم تهیه میکنم ودر آینده لنز مناسب اضافه میکنم.
    جناب شهبازی، با این بودجه ذکر شده ما، اگر بتونم ( یا بخواهم ) فول فریمی مناسب همچون 610 بگیرم فقط 1500 باقی میمونه، اونوقت با این پول چه لنزی میتونم تهیه کنم ؟
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

دقیقاً مسئله همین است !
    خریدن فول فریم یه طرف قضیه است و خرید لنزی که تمام قابلیت های ف.ف رو در اختیار بزاره یه طرف دیگه

جناب شهبازی، با این بودجه ذکر شده ما، اگر بتونم ( یا بخواهم ) فول فریمی مناسب همچون 610 بگیرم فقط 1500 باقی میمونه، اونوقت با این پول چه لنزی میتونم تهیه کنم ؟
    امین جان به نطر من با این بودجه دی 610 بگیر با لنز 24-85 البته یه کوچولو باید افزایش بودجه بدی یا دست دوم لنزا پیدا کنی.
    shahbazi و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.
    جلال پارسا
    instagram

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

[QUOTE=amin_zallaghi;400325]دقیقاً مسئله همین است !

برای 7100 لنزهای خوب و با کیفیت همراه با قیمتی مناسب میتونید تهیه کنید ولی اگه بخواین یه فول فریم بگیرید و ست لنز کاملی هم داشته باشید حداقل 15 تومان پول لنزهایتان می شود و بدنه هم بستگی به انتخاب شما دارد ، لنزهای پیشنهادی من 14-24 ، 24-70، 70-200 با گشودلی دیافراگم 2.8 همگی برند نایکن البته اگر فکر عکاسی ماکرو و حیات وحش را نداشته باشید این ستی که عرض کردم همه نیازهای شما را برطرف خواهد کرد ، بدنه های فول فریم همگی عالی هستند ولی اگه دنبال مسلسل می گردید D4s وگرنه با D810 هم کارتان به بهترین نحو راه خواهد افتاد ، ضمنا فکر ست فیلتر رودنشتوک نیز باشید چرا که برای لنزهای فوق فیلتر غیر از اون جفا به لنزه همچنین کیف 1 میلیونی سه پایه سری جدید مانفرتو 550 کربنی رو هم از قلم نندازید فلش 810 هم که جزو واجبات است ...
    شاد و موفق باشید
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.