صفحه 831 از 1201 نخستنخست ... 331 731 781 821 827 828 829 830 831 832 833 834 835 841 881 931 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 8,301 تا 8,310 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    مدتیه خیلی علاقمند به عکاسی شدم، در حاضر هم دوربین DSLR هم ندارم و قبلا و هم نداشتم؛ اما در مورد عکاسی و مباحثش مطالعه داشتم!
    اکثر عکسام رو با گوشیم یعنی Z2 گرفتم و ازشون راضیم ولی یه دوربین حرفه ای تر میخوام
    میخواستم بدونم شما اساتید چ پیشنهادی دارید؟؟ بودجه ام هم تا 900 هزار تومنه!

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmody نمایش پست ها
    سلام
    مدتیه خیلی علاقمند به عکاسی شدم، در حاضر هم دوربین DSLR هم ندارم و قبلا و هم نداشتم؛ اما در مورد عکاسی و مباحثش مطالعه داشتم!
    اکثر عکسام رو با گوشیم یعنی Z2 گرفتم و ازشون راضیم ولی یه دوربین حرفه ای تر میخوام
    میخواستم بدونم شما اساتید چ پیشنهادی دارید؟؟ بودجه ام هم تا 900 هزار تومنه!
    با سلام
    با این قیمت باید بفکر دست دوم تمیز باشید.
    دوربینهایی مثل D90 نیکون با لنز ارزان قیمت 55-18
    یا
    550D کنون با لنز 55-18
    Dariush Chegini، peacekeeper و Jalal Parsa تشکر می‌کنند.
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام به همه دوستان
    من ميخوام يه دوربين دي اس ال ار بخرم كه براي عكاسي تبليغاتي و مدلينك هم تو آتليه هم فضاي باز استفاده كنم ميخواستم تا ٥ ميليون هزينه كنم ولي به زووور تا ٧ ميليونم ميتونم جور كنم البته با لنزش
    شما دوستان جه مدلي رو بيشنهاد ميدين؟ من خودم بين مدل هاي canon 7d mark ll و 6d موندم يا يه 5d دست دوم ، به نظرتون اصلا دست دو خريدن درسته يا ارزششو نداره ، ادم يه نو مدل بايين تر بكيره بهتره؟ باز اكه مدل بهتري رو بيشنهاد ميكنيد بكين از همين canon ، بيشابيش ممنونم از راهنماييتون

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Farisa نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من ميخوام يه دوربين دي اس ال ار بخرم كه براي عكاسي تبليغاتي و مدلينك هم تو آتليه هم فضاي باز استفاده كنم ميخواستم تا ٥ ميليون هزينه كنم ولي به زووور تا ٧ ميليونم ميتونم جور كنم البته با لنزش
    شما دوستان جه مدلي رو بيشنهاد ميدين؟ من خودم بين مدل هاي canon 7d mark ll و 6d موندم يا يه 5d دست دوم ، به نظرتون اصلا دست دو خريدن درسته يا ارزششو نداره ، ادم يه نو مدل بايين تر بكيره بهتره؟ باز اكه مدل بهتري رو بيشنهاد ميكنيد بكين از همين canon ، بيشابيش ممنونم از راهنماييتون
    به نظرم 6D بخريد
    مزاياي 7D MK II نسبت به 6D‌در خصوص ويژگي هائي است كه به كار عكاسي تبليغاتي و مدلينگ نمي‌ايد (مثل سيستم فوكوس بسيار سريع و پيشرفته، سرعت بالا در عكاسي پياپي و سيلينگ بسيار خوب)
    SHOK53، ata_m3، peacekeeper و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

سلام به همه دوستان

درود،

دوست عزیز با توجه به اینکه خرید جنس دوم ریسکهای مخصوص به خودش رو داره و از طرفی هم شما بودجه کمی کنار نذاشتید، پیشنهاد من 6D هست که به خوبی جوابگوی نیازهاتون هست.

پ.ن: با جناب چگینی خط رو خط شدیم.
    SHOK53، Dariush Chegini، peacekeeper و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه S.Khosravi آواتار ها
    تشکر کرده
    514

سلام
    من قصد خرید دوربین و لنز تا چهارمیلیون دارم
    اصلا فیلمبرداری برام مهم نیست و کیفیت کلی عکس و امکانات برام مهمه، در واقع دوربینی میخوام که تا چندسال آینده به فکر ارتقا نباشم.
    و اما در مورد لنز، من به لنز واید تا تله ( Walk Around ) احتیاج دارم و حدالامکان برای عکاسی بوکه هم مناسب باشه

نظر خودم کانن 70دی با لنز 18-135 و کانن 700دی با لنز 15-85 هستش
    ارزشش رو داری بدنه رو فدای لنز کنم؟
    و اگر لنز و بدنه ارزانتری که نیارهای من رو براورده میکنه موجود هست لطفا پیشنهاد بدید

ویرایش توسط S.Khosravi : Tuesday 19 May 2015 در ساعت 14:31

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

با تشكر از جواب اقاي chegini و ata_m3
    اين نقاط ضعفي كه 6d نسبت به 7d mark داره كه شمام بهش اشاره كردين منو به شك ميندازه
    مثل سرعت فيلم ٣٠ فريم 6d ولي ٦٠ فريم 7d
    سرعت شاطر ١/٤٠٠٠ 6d ولي ١/٨٠٠٠ 7d
    عكاسي بيابي ٤/٥ فريم بر ثانيه 6d ولي ١٠ فريم بر ثانيه 7d
    فلاش نداره 6d ولي 7d داره
    ٩٧٪ ميدان ديد جشمي 6d ولي ١٠٠٪ 7d
    به نظرتون اين موارد اختلال ايجاد نميكنه تو عكاسي در حدي كه ارزششو داشته باشه 7d mark رو بخرم؟ با توجه به زمينه فعاليتي كه دارم و قصد هم ندارم ديكه دوربينمو عوض كنم

كاربر همراه Niaz آواتار ها
    تشکر کرده
    1154

با تشكر از جواب اقاي chegini و ata_m3
    اين نقاط ضعفي كه 6d نسبت به 7d mark داره كه شمام بهش اشاره كردين منو به شك ميندازه
    مثل سرعت فيلم ٣٠ فريم 6d ولي ٦٠ فريم 7d
    سرعت شاطر ١/٤٠٠٠ 6d ولي ١/٨٠٠٠ 7d
    عكاسي بيابي ٤/٥ فريم بر ثانيه 6d ولي ١٠ فريم بر ثانيه 7d
    فلاش نداره 6d ولي 7d داره
    ٩٧٪ ميدان ديد جشمي 6d ولي ١٠٠٪ 7d
    به نظرتون اين موارد اختلال ايجاد نميكنه تو عكاسي در حدي كه ارزششو داشته باشه 7d mark رو بخرم؟ با توجه به زمينه فعاليتي كه دارم و قصد هم ندارم ديكه دوربينمو عوض كنم
    فرمودید زمینه کاریتون مدلینگ و تبلیغات هستش، سرعت فیلمبرداری و سرعت عکاسی پیاپی کاربرد خاصی در سبک عکاسی شما ندارند، سرعت شاتر 1/8000 رو بعید میدونم زیر نور شدید آفتاب و با دیافراگم کاملا باز عکاسی کنید، تقریبا غیر ممکنه، فلاش داخلی دوربین صرفاً کاربرد خیلی آماتور در سطح ثبت عکس خانوادگی داره، برای کار حرفه ای تر نیاز به فلاش جداگانه خواهید داشت .

توجه کنید که 6D فول فریم هستش ولی 7D MKII کراپدار
    SHOK53، MohammadRanjbar و Farisa تشکر می‌کنند.
    instagram: niazch

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط sinol نمایش پست ها
    سلام
    من قصد خرید دوربین و لنز تا چهارمیلیون دارم
    اصلا فیلمبرداری برام مهم نیست و کیفیت کلی عکس و امکانات برام مهمه، در واقع دوربینی میخوام که تا چندسال آینده به فکر ارتقا نباشم.
    و اما در مورد لنز، من به لنز واید تا تله ( Walk Around ) احتیاج دارم و حدالامکان برای عکاسی بوکه هم مناسب باشه

نظر خودم کانن 70دی با لنز 18-135 و کانن 700دی با لنز 15-85 هستش
    ارزشش رو داری بدنه رو فدای لنز کنم؟
    و اگر لنز و بدنه ارزانتری که نیارهای من رو براورده میکنه موجود هست لطفا پیشنهاد بدید

بدنه فدای کدام لنز بشود؟ ۱۵-۸۵؟ اگر فرضا لنزی که انتخاب کرده بودید ۱۷-۵۵ اف ۲/۸ بود شاید میتوانستید این را بگویید. اما ۱۵-۸۵ فرق زیادی با ۱۸-۱۳۵ ندارد. ۱۵-۸۵ وایدتر است و برای منظره بهتر است. ولی در عوض ۱۸-۱۳۵ کمی بلندتر است و برای پرتره مناسبتر است و فکوس بهتری هم برای فیلم برداری روی ۷۰دی دارد. هیچ کدام هم بوکه خیلی خاصی ندارند. شاید ۱۸-۱۳۵ در ۱۳۵ مم در پرتره بسته صورت کمی زمینه محوی بدهد.
    SHOK53، Dariush Chegini، MohammadRanjbar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    بدنه فدای کدام لنز بشود؟ ۱۵-۸۵؟ اگر فرضا لنزی که انتخاب کرده بودید ۱۷-۵۵ اف ۲/۸ بود شاید میتوانستید این را بگویید. اما ۱۵-۸۵ فرق زیادی با ۱۸-۱۳۵ ندارد. ۱۵-۸۵ وایدتر است و برای منظره بهتر است. ولی در عوض ۱۸-۱۳۵ کمی بلندتر است و برای پرتره مناسبتر است و فکوس بهتری هم برای فیلم برداری روی ۷۰دی دارد. هیچ کدام هم بوکه خیلی خاصی ندارند. شاید ۱۸-۱۳۵ در ۱۳۵ مم در پرتره بسته صورت کمی زمینه محوی بدهد.
    سلام
    جسارتاً بنا به تجربه اي كه بنده با هر دو لنز دارم، از نظر شارپنس، كنترل CA ، رنگ تصوير خروجي و همچنين كيفيت ساخت بدنه لنز، لنز 15-85 برتري محسوسي نسبت به 18-135 دارد، گرچه 18-135 STM هم لنز خوب و ارزشمندي است. ولي در كل با جنابعالي موافقم كه تفاوت در حدي نيست كه بتوانيم آن را قرباني كردن دوربين براي دستيابي به لنز بهتر بناميم. ولي اختلاف 70D با 700D واقعاً زياد است و به نظر بنده هم اختلاف 70D‌ با 700D بيشتر از اختلاف دو لنز است.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Tuesday 19 May 2015 در ساعت 16:07
    rainman1061، m.daneshpayeh، SHOK53 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.