صفحه 848 از 1201 نخستنخست ... 348 748 798 838 844 845 846 847 848 849 850 851 852 858 898 948 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 8,471 تا 8,480 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام.
    آیا اطلاعاتی در مورد Wifi دوربین نیکون 5300 هست؟

توانایی های اشاره شده تکنولوژی Built-in Wifi در سایت نیکون:
    1. ترنسفر عکس به اسمارت دیوایس ها از جمله تبلت و موبایل
    2. تبدیل دیوایس به ریموت مانیتور و ریموت کنترلر

- آیا قابل اتصال به لپتاپ اینتل و مکبوک هست؟ توانایی های دیگه ای هم داره؟

- مدت زمان ترنسفر چقدر هست برای هر عکس فول سایز؟
    - و مهم تر اینکه، میزان مصرف باطری Wifi چقدر هست؟

نوع باطری EN-EL14a - شات ها در استاندارد CIPA معادل 600 عکس می باشند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

با سلام
    از بابت راهنمايي دوستان كمال تشكر رو دارم
    مي خواستم بدونم سايت snapsort.com ميتواند راهنماي خوبي براي مقايسه و بررسي دوربين هاي مد نظر، باشد!؟

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط more نمایش پست ها
    با سلام
    مي خواستم بدونم سايت snapsort.com ميتواند راهنماي خوبي براي مقايسه و بررسي دوربين هاي مد نظر، باشد!؟
    من زياد ازش استفاده ميکنم ، چون همه اطلاعات رو خلاصه ميده
    اما امتيازی که خودش ميده به صورت ماشينی انجام ميشه و خيلی موارد جزئی رو امتياز محسوب ميکنه
    در کل سايت خوبيه اما اطلاعات غلط هم گاهی توش ديده ميشه
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

Digital Cameras, Digital Camera Reviews - The Imaging Resource!
    این سایتم بررسی کنید
    مقایسه خلاصه
    بررسی خیلی خوب
    گزارش های خوب
    مقایسه نمونه عکس ها

با سلام

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

با سلام
    اصلاً توصيه نمي كنم. علاوه بر اينكه روش امتيازدهي و نتيجه گيري آن غير منطقي و نامعقول است، هيچ بررسي كارشناسانه اي ندارد و اصولاً كل كار امتيازدهي و مقايسه به صورت ماشيني و بدون دخالت كارشناس انجام مي شود. بعضاً اشكالات عجيبي هم در آن ديده مي شود. به ياد دارم زماني يكي از امتيازات دوربين 60D را داشتن موتورفوكوس در داخل بدنه عنوان كرده بود!
    بنده براي بررسي مشخصات و آناليز و تحليل كامل دوربين بنده DPreview و براي لنز The-Digital-Picture، SLRGearو Photozone را پيشنهاد مي كنم.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Monday 1 June 2015 در ساعت 15:53
    SHOK53، nasermeta، ehsan1 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    اصلاً توصيه نمي كنم. علاوه بر اينكه روش امتيازدهي و نتيجه گيري آن غير منطقي و نامعقول است، هيچ بررسي كارشناسانه اي ندارد و اصولاً كل كار امتيازدهي و مقايسه به صورت ماشيني و بدون دخالت كارشناس انجام مي شود. بعضاً اشكالات عجيبي هم در آن ديده مي شود. به ياد دارم زماني يكي از امتيازات دوربين 60D را داشتن موتورفوكوس در داخل بدنه عنوان كرده بود!
    بنده براي بررسي مشخصات و آناليز و تحليل كامل دوربين بنده DPreview و براي لنز The-Digital-Picture، DSLRGearو Photozone را پيشنهاد مي كنم.
    در محضر اساتید بی ادبیه ولی به شخصه سایت Lenstip رو هم برای بررسی لنزها خیلی قوی و مفید دیدم. البته Photozone و The-Digital-Picture هم خیلی خوب هستند ولی نوع بررسی فنی Lenstip تا به حال برای من مفیدتر بوده...
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

فیلمبرداری دوربینهای DSLR نیکون به جز کیفت سایز و تعداد فرم از نظر کیفیت فیلمبرداری چگونه است ؟ تا چند دقیقه متصل می توان با دوربینهای DSLR نیکون مثلا D3300 فیلمبرداری کرد ؟ آیا فیلمبرداری کردن با دوربینهای DSLR به دوربین آسیب می رساند ؟

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط kabirimasih نمایش پست ها
    فیلمبرداری دوربینهای DSLR نیکون به جز کیفت سایز و تعداد فرم از نظر کیفیت فیلمبرداری چگونه است ؟ تا چند دقیقه متصل می توان با دوربینهای DSLR نیکون مثلا D3300 فیلمبرداری کرد ؟ آیا فیلمبرداری کردن با دوربینهای DSLR به دوربین آسیب می رساند ؟
    درود،

دوست عزیز لنزهای نیکون، بر خلاف لنزهای STM کنون که بهترین بازدهیشون روی بدنه هایی هست که از سنسور با تکنولوژی Dual AF Pixel بهره می برن و نتیجه فوکوسی سریع، بی صدا و ممتد هست، بی بهره هستن و از این جهت دوربین و لنزهای کنون برای فیلمبرداری مناسب هستند.

البته در دوربینهای نیکون در حالت live view و قرار دادن حالت فوکوس بر روی AF-F تا حدودی خود لنز عمل فوکوس رو در صورت تغییر کمپوزسیون، انجام می ده که 100% نیست یعنی مواقعی هست که این فوکوس انجام نمی شه و مجبورید یا از فوکوس دستی استفاده کنید یا دکمه شاتر رو تا نیمه فشار بدید.

مسلما سنسور تمامی دوربین های DSLR برای کار فیلمبرداری ممتد ساخته نشده اند و بعد از مدتی ( حدودا 15 تا 20 دقیقه) در بعضی مدلها جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به دوربین، دوربین خاموش شده تا سنسور سرد شود.
    SHOK53، Dariush Chegini، Jalal Parsa و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    درود،

دوست عزیز لنزهای نیکون، بر خلاف لنزهای STM کنون که بهترین بازدهیشون روی بدنه هایی هست که از سنسور با تکنولوژی Dual AF Pixel بهره می برن و نتیجه فوکوسی سریع، بی صدا و ممتد هست، بی بهره هستن و از این جهت دوربین و لنزهای کنون برای فیلمبرداری مناسب هستند.

البته در دوربینهای نیکون در حالت live view و قرار دادن حالت فوکوس بر روی AF-F تا حدودی خود لنز عمل فوکوس رو در صورت تغییر کمپوزسیون، انجام می ده که 100% نیست یعنی مواقعی هست که این فوکوس انجام نمی شه و مجبورید یا از فوکوس دستی استفاده کنید یا دکمه شاتر رو تا نیمه فشار بدید.

مسلما سنسور تمامی دوربین های DSLR برای کار فیلمبرداری ممتد ساخته نشده اند و بعد از مدتی ( حدودا 15 تا 20 دقیقه) در بعضی مدلها جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به دوربین، دوربین خاموش شده تا سنسور سرد شود.
    سلام
    از پاسختان ممنونم
    اگر نیازی به استفاده از زوم نداشته باشم در فیلمبرداری با دوربین d3300 نیکون و لنز کیت 18-55 آن می توانم فوکوس را غیر فعال کنم تا برای فیلمبرداری مطلوبتر شود ؟
    با بودجه ای 1500000 تومانی چه دوربینی را پیشنهاد می دهید تا ضمن فیلمبرداری مطلوب عکسهای با کیفتی برای کاربد خانوادگی داشته باشد
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط kabirimasih نمایش پست ها
    سلام
    از پاسختان ممنونم
    اگر نیازی به استفاده از زوم نداشته باشم در فیلمبرداری با دوربین d3300 نیکون و لنز کیت 18-55 آن می توانم فوکوس را غیر فعال کنم تا برای فیلمبرداری مطلوبتر شود ؟
    با بودجه ای 1500000 تومانی چه دوربینی را پیشنهاد می دهید تا ضمن فیلمبرداری مطلوب عکسهای با کیفتی برای کاربد خانوادگی داشته باشد
    ببینید بحث زوم نیست. شما در هر فوکالی باشید، با تغییر زاویه دوربین به هر جهت، فوکوس رو هم از دست می دید که همونطور که عرض کردم در حالت AF-F ممکنه لنز فوکوس کنه و ممکنه هم نکنه. در صورت استفاده از فوکوس دستی هم همین جریانات هست با این تفاوت که اونجا فوکوس دستی انجام میشه و با چرخوندن ربنگ زوم، بر روی سوژه مورد نظر فوکوس می کنید، کاری که خود بنده نیز انجام میدم.

اگه با این محدودیتهای نیکون کنار نمی آیید البته با بودجه ای که تخصیص داده اید میشه به گزینه های مثل 1200D با لنز 55-18 STM فکر کنید که از نظر عکاسی در پس نیکون D3300 قرار می گیره.

برداشت بنده اینه که عکاسی برای شما مهم تر از فیلمبرداری هست و اگه با امکانات نیکون کنار بیایید بهترین گزینه در این رده همین دوربینه خصوصا برای عکاسی. فوکوس هم برای فیلمبرداری بد نیست و خود من با فوکوس دستی نتایج مطلوبی هم گرفته ام. اما اگه فیلمبرداری براتون اهمیت داره با فوکوس روان و بی صدا و ممتد و سریع، در کنار عکسهای خوب و قابل قبول پیشنهاد بنده کنون هست.
    SHOK53، Dariush Chegini، Jalal Parsa و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.