صفحه 977 از 1201 نخستنخست ... 477 877 927 967 973 974 975 976 977 978 979 980 981 987 1027 1077 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,761 تا 9,770 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    خب کار سختی نیست نمونه عکس های این دوربین ها را از اینترنت دانلود کنید و بعد در همان سایز دلخواه چاپ کنید و تفاوت ها را تماشا کنید. من جای شما باشم نمونه عکس 700 دی را هم چاپ میکنم و در مقایسه لحاظ می کنم.
    بازهم تکرار میکنم خروجی عکسی که شما می گیرید براوردی است از توانایی و دانش شما + کیفیت تجهیزات که سهم اولی بسیار بیشتر است. همین وقتی که برای مقایسه های میلی متری بین دوربین ها و لنز ها صرف می کنید اگر برای مطالعه در زمینه عکاسی و پردازش بگذارید خیلی مفید تر خواهد بود.

موفق باشید
    با تشکر و ممنون از راهنماییتون خب البته الان که حدود 4 تا 5 میلیون می تونم هزینه کنم به نظرتون کدام گزینه بهتر هست ؟ مطالبی که فرمودید کاملا صحیح و می دونم که همونطوریه و لی دوست داشتم نظر شما و بقیه دوستان رو هم جویا باشم که به جای من بودید چی کار می کردید در مورد خریدش و اینکه عکاسی فعلا علاقه هست برای من و آینده رو نمی دونم اما فعلا درآمدی نداره برام ولی واسه خودم کاری که می کنم اهمیت بیشتری داره

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    با تشکر و ممنون از راهنماییتون خب البته الان که حدود 4 تا 5 میلیون می تونم هزینه کنم به نظرتون کدام گزینه بهتر هست ؟ مطالبی که فرمودید کاملا صحیح و می دونم که همونطوریه و لی دوست داشتم نظر شما و بقیه دوستان رو هم جویا باشم که به جای من بودید چی کار می کردید در مورد خریدش و اینکه عکاسی فعلا علاقه هست برای من و آینده رو نمی دونم اما فعلا درآمدی نداره برام ولی واسه خودم کاری که می کنم اهمیت بیشتری داره
    اگر ژانر خاصی رو مد نظر ندارید با یک لنز واک اروند میتونید شروع کنید که از 2 برند نیکون و کنون گزینه هایی هست .
    Canon 70d + 18-135
    Nikon D7200 + 18-140
    اگر تجهیزاتی از برند های ذکر شده ندارید 7200 و اگر فیلم برداری هم می کنید 70 بردارید
    ویرایش توسط Farshid.Y : Wednesday 27 January 2016 در ساعت 17:07
    hossein_ashrafi و ali.hosseini تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    اگر من جای شما بودم 70دی را بر می داشتم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid.Y نمایش پست ها
    اگر ژانر خاصی رو مد نظر ندارید با یک لمز واک اروند میتونید شروع کنید که از 2 برند نیکون و کنون گزینه هایی هست .
    Canon 70d + 18-135
    Nikon D7200 + 18-140
    اگر تجهیزاتی از برند های ذکر شده ندارید 7200 و اگر فیلم برداری هم می کنید 70 بردارید
    تجهیزات خاصی ندارم چند تا مورد اندک بود که 4 ماه پیش فروختم تو سایت دی پی رویو انصافا 7200 نیکون شارپنس و کیفیت خوبی داره در رده کراپ ها اما علاقه به فول فریم های کنون و اینکه شاید تو آینده قسمت شد برم سمت فول فریم ها و مقایسه تصاویر فول فریم ها با هم فول فریم های کنون به نظرم تصاویر بهتری دارند اون صفحه ای از همون سایت دی پی رویو گویای این مطلب هست
    لینک زیر اگر بادی 750 اخیر نیکون رو هم قرار بدیم در مقایسه با 5D mrk III یا 6D کیفیت مناسب و دقت بهتر فول فریم های کنون به چشم می خوره می تونید قسمت کارت های بازی رو انتخاب کنید برای نمایش و مقایسه
    Nikon D610 Review: Digital Photography Review
    اما در مورد 7200 نیکون در رده کراپ دارها برتری با همون 7200 نیکون هست
    ویرایش توسط hossein_ashrafi : Wednesday 27 January 2016 در ساعت 16:07 دلیل: تکمیل

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

با یه مقدار هزینه بیشتر یه فول فریم بخر خلاص روزه شک دار هم نگیر

كاربر همراه Ali_Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    1274

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    با یه مقدار هزینه بیشتر یه فول فریم بخر خلاص روزه شک دار هم نگیر
    سلام دوست عزیز
    یه نگاهی به این لینک بندازید:
    https://yo**utu.be/hk5IMmEDWH4

مقایسه یک بادی خوب و لنز معمولی با بادی معمولی و لنز خوب هست.

کاملا بادی معمولی و لنز خوب برتر بود.

پس بهتره فقط به فکر بادی نبود. لنز هم خیلی مهمه

موفق باشید
    hossein_ashrafi و kato تشکر می‌کنند.
    علی نوری
    ویرایش عکس آزاد است.
    Sony-H20 & D7100+18-140mm
    nouri.aminus3.com

كاربر همراه TORGHEH آواتار ها
    تشکر کرده
    841

با وسواسی که شما این چند ماه نشون دادین و مقایسه هائی که بین عکس های فول فریم ها و کراپ ها انجام دادین من احتمال خیلی زیاد می دم که بعد از خرید کراپ و مقایسه عکس ها به خصوص در ایزوهای بالا و شرایط نور کم خیلی زود ازش زده میشین (فقط طبق شناختی که نسبت به شما پیدا کردم اگر نه بحث دوستان راجع به علم عکاسی و اینکه با دوربین کامپکت هم میشه عکس های عالی هنری گرفت همچنان به قوت خودش باقیه) ... البته انتظار هم نداشته باشین که اگر بالاترین مدل فول فریمو بخرید همه چی مهیاس که زیباترین عکس ها رو بگیرین ولی لاقل مطمئن هستین (و هستیم!) که دیگه از بابت تجهیزات بهانه ای وجود نداره و اگر عکسی خوب از آب در نیومد مشکل از جای دیگه ای آب می خوره ...
    اگر تجهیزات اهمیت نداشت هیچ وقت عکاسان به فکر ارتقاء نبودن شما هم خوبه که روی این موضوع حساس هستین ولی دیگه دارین بیش از اندازه رو این موضوع وقت می ذارین.
    به نظر من یه 6 دی بخرید که دوربین عالی ای هست همراه با یه لنز پرایم 50 میلی متری 1.8 STM و شروع کنید به عکاسی و آروم آروم که بودجه مجددا جور شد سراغ لنزهای واید یا تله زوم برید. به نظرم اگر واقعا شیفته عکاسی باشین همین ترکیب تا مدت طولانی سرتونو به لذت بردن و کسب تجربه ی بیشتر گرم می کنه.
    M.Nouri، obsidiyan، AMinAM و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    70D+EF-S 10-18+EF-S 18-135 STM+EF-S 24+EF 50 f1.8 STM

تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط TORGHEH نمایش پست ها
    با وسواسی که شما این چند ماه نشون دادین و مقایسه هائی که بین عکس های فول فریم ها و کراپ ها انجام دادین من احتمال خیلی زیاد می دم که بعد از خرید کراپ و مقایسه عکس ها به خصوص در ایزوهای بالا و شرایط نور کم خیلی زود ازش زده میشین (فقط طبق شناختی که نسبت به شما پیدا کردم اگر نه بحث دوستان راجع به علم عکاسی و اینکه با دوربین کامپکت هم میشه عکس های عالی هنری گرفت همچنان به قوت خودش باقیه) ... البته انتظار هم نداشته باشین که اگر بالاترین مدل فول فریمو بخرید همه چی مهیاس که زیباترین عکس ها رو بگیرین ولی لاقل مطمئن هستین (و هستیم!) که دیگه از بابت تجهیزات بهانه ای وجود نداره و اگر عکسی خوب از آب در نیومد مشکل از جای دیگه ای آب می خوره ...
    اگر تجهیزات اهمیت نداشت هیچ وقت عکاسان به فکر ارتقاء نبودن شما هم خوبه که روی این موضوع حساس هستین ولی دیگه دارین بیش از اندازه رو این موضوع وقت می ذارین.
    به نظر من یه 6 دی بخرید که دوربین عالی ای هست همراه با یه لنز پرایم 50 میلی متری 1.8 STM و شروع کنید به عکاسی و آروم آروم که بودجه مجددا جور شد سراغ لنزهای واید یا تله زوم برید. به نظرم اگر واقعا شیفته عکاسی باشین همین ترکیب تا مدت طولانی سرتونو به لذت بردن و کسب تجربه ی بیشتر گرم می کنه.
    تصمیم گرفتم یه بادی d750 نیکون با لنز 50 پرایم بگیرم . چون ی750 از 6d کنون بهتر و جدیدتر هست

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    تصمیم گرفتم یه بادی d750 نیکون با لنز 50 پرایم بگیرم . چون ی750 از 6d کنون بهتر و جدیدتر هست
    کاملا درسته که جدید تر هست و اعداد و ارقام بسیار به نفع 750 هست اما تو لینکی پایین هست می تونید یه مقایسه مختصری بکنبد در خصوص شفافیت و دقتشون البته اون موضوع سر کراپ 100 هست و تو چاپ های بزرگ شاید معلوم بشه ظبق فرمایش دوستان
    obsidiyan و kato تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط alisub نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یه نگاهی به این لینک بندازید:
    https://yo**utu.be/hk5IMmEDWH4

مقایسه یک بادی خوب و لنز معمولی با بادی معمولی و لنز خوب هست.

کاملا بادی معمولی و لنز خوب برتر بود.

پس بهتره فقط به فکر بادی نبود. لنز هم خیلی مهمه

موفق باشید
    وقتی تصمیم فقط یه لنز 50 1.8 و یک 85. 1.8 باشه ولا غیر اون وقت چی ؟ من فقط همین 2 تا لنز رو میخوام هیچی دیگه نمیخوام
    Ali_Nouri تشکر می‌کند.