صفحه 1073 از 1201 نخستنخست ... 73 573 973 1023 1063 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1083 1123 1173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,721 تا 10,730 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    دوستان سوالی درمورد بادی D7100 و D7200

ازونجا که این دو دوربین موتور فوکس داخلی دارند، در نظر بگیرید لنزی مثل 35mm نیکون روشون سوار شه
    اگه به جای موتور داخلی 35mm ، از موتور داخلی بادی برای فوکس استفاده بشه، چه تفاوت هایی نسبت به موتور فوکس خود لنز مشاهده میشه؟
    از دقت و سرعت فوکس گرفته تا سرو صدا
    کلا تفاوت موتور فوکس AF-S لنز 35 با موتور فوکس داخلی d7100 و موتور فوکس داخلی d7200 مد نظرمه
    لنزهای AF_S که موتور فوکوس داخلی دارند امکان استفاده از موتور فوکوس داخل بدنه رو ندارن. اما در کل لنزهای AF-S که موتور SWM دارند سرعت فوکوسشون از لنزهای D که با موتور بدنه فوکوس می کنند به مراتب سریعتر و کم صدا تر هستند.
    Amin.Zallaghi و Aier تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر جديد Aydinhjr آواتار ها
    تشکر کرده
    5

سلام من میخوام یه دوربین دست دوم بخرم با نهایت بودجه ی 2 میلیون تومن ( اگه ارزون تر بود هم بهتر ) و صرفاً هم میخوام باهاش عکاسی کنم( فیلم برداری نه ) میخواستم بدونم به نظر شما چی میتونم بخرم(تو برند ها ی کنون و نیکون و پنتاکس) و از کحا؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام دوستان
    من قصد خريد دوربين و لنز جهت عكسبرداري با كيفيت از فاصله نزديك دارم زير ٣٠ سانتيمتر
    لطفا راهنمايي كنيد چه بدنه دوربين و چه لنزي مناسب نياز من هست
    و اينكه آيا با همين لنز هم امكان عكاسي هاي معمولي دارم يا خير
    عكاس حرفه اي هم نيستم
    سپاس

Rax
    Rax آنلاین نیست
    كاربر همراه Rax آواتار ها
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط yshahab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد خريد دوربين و لنز جهت عكسبرداري با كيفيت از فاصله نزديك دارم زير ٣٠ سانتيمتر
    لطفا راهنمايي كنيد چه بدنه دوربين و چه لنزي مناسب نياز من هست
    و اينكه آيا با همين لنز هم امكان عكاسي هاي معمولي دارم يا خير
    عكاس حرفه اي هم نيستم
    سپاس
    برادر فاصله یه یه فاکتور وابسته است و نمیشه از روی فاصله راهنمایی کرد! بزرگنمایی یه روش استانداردتر و بهتره! در ضمن توضیح دقیقتر هم بدید خیلی کمک میکنه چون عمق میدان هم برای بزرگنمایی بالا مسئله حیاتی محسوب میشه! و نکته اخر در مورد منابع نور هم توضیح بدید!

Rax
    Rax آنلاین نیست
    كاربر همراه Rax آواتار ها
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط Aydinhjr نمایش پست ها
    سلام من میخوام یه دوربین دست دوم بخرم با نهایت بودجه ی 2 میلیون تومن ( اگه ارزون تر بود هم بهتر ) و صرفاً هم میخوام باهاش عکاسی کنم( فیلم برداری نه ) میخواستم بدونم به نظر شما چی میتونم بخرم(تو برند ها ی کنون و نیکون و پنتاکس) و از کحا؟
    فقط عکاسی به نظر من بدنه D700 خیلی بد نیست ولی اگر منظورتون ست کامل باشه بهتره روی خرید بدنه خالی تمرکز نکنید و بیشتر بودجه رو به لنز اختصاص بدید! الان 500D واقعا ارزونه! میتونید در کنارش 11-18 و 50/1.8 و 18-135 رو بخرید و حتی شاید یکم پول هم برای سایر موارد اضافه بیارید!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Rax نمایش پست ها
    برادر فاصله یه یه فاکتور وابسته است و نمیشه از روی فاصله راهنمایی کرد! بزرگنمایی یه روش استانداردتر و بهتره! در ضمن توضیح دقیقتر هم بدید خیلی کمک میکنه چون عمق میدان هم برای بزرگنمایی بالا مسئله حیاتی محسوب میشه! و نکته اخر در مورد منابع نور هم توضیح بدید!
    سلام ، اميدوارم توضيحم خوب باشه : من طراح مبلمان هستم ، ميخوام وقتي از فاصله نزديك عكس ميگيريم بافت هاي چوب و پارچه كاملا خودشو نشون بده ، الان وقتي بصورت ماكرو عكس ميگيرم ( البته با گوشي ) خيلي خوبه اما فاصله من با جسم بايد چسبيده باشه يعني لنز رو بزارم روي جسم حالا با فاصله ميليمتري اينجوري حتي پرزهارو هم دارم اما كار مشخص نيست چيه مثل عكس ميكروسكوپي ، حالا ميخوام يك مقدار برم عقب تر مثلا فاصله ٣٠ سانتيمتر ، عكس هايي كه از گل ها در طبيعت گرفته ميشه كه از داخل گل يا مثلا زنبوري كه مشخصه زنبوره ولي حتي پرزهاي پاش هم مشخصه ، طبيعته لنز رو نذاشته روي زنبور از يك فاصله اي كه زنبور فرار نكنه عكس به اين كيفيت گرفتن ! نور هم بيشتر نور فضاي بسته ولي روشن خواهد بود .

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

سلام ، اميدوارم توضيحم خوب باشه : من طراح مبلمان هستم ، ميخوام وقتي از فاصله نزديك عكس ميگيريم بافت هاي چوب و پارچه كاملا خودشو نشون بده ، الان وقتي بصورت ماكرو عكس ميگيرم ( البته با گوشي ) خيلي خوبه اما فاصله من با جسم بايد چسبيده باشه يعني لنز رو بزارم روي جسم حالا با فاصله ميليمتري اينجوري حتي پرزهارو هم دارم اما كار مشخص نيست چيه مثل عكس ميكروسكوپي ، حالا ميخوام يك مقدار برم عقب تر مثلا فاصله ٣٠ سانتيمتر ، عكس هايي كه از گل ها در طبيعت گرفته ميشه كه از داخل گل يا مثلا زنبوري كه مشخصه زنبوره ولي حتي پرزهاي پاش هم مشخصه ، طبيعته لنز رو نذاشته روي زنبور از يك فاصله اي كه زنبور فرار نكنه عكس به اين كيفيت گرفتن ! نور هم بيشتر نور فضاي بسته ولي روشن خواهد بود .
    قدر مسلم به لنز ماکرو نیاز دارید.اما در خصوص اون پرز پای زنبور که فرمودید معمولا از تکنیک لنز معکوس استفاده میشه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    قدر مسلم به لنز ماکرو نیاز دارید.اما در خصوص اون پرز پای زنبور که فرمودید معمولا از تکنیک لنز معکوس استفاده میشه.
    ميشه برند معرفي كنيد كه دنبال چي بگردم ؟ واينكه لنز ماكرو چه فاصله هايي رو دربر ميگيره ؟

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

ميشه برند معرفي كنيد كه دنبال چي بگردم ؟ واينكه لنز ماكرو چه فاصله هايي رو دربر ميگيره ؟
    ماکرو 180 سیگما و یا 105 سیگما و یا 105 نیکون و یا 90 تمرون.
    yshahab تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط Aydinhjr نمایش پست ها
    درود. دوست عزیز خرید دوربین دست دوم ریسک بزرگیه. ممکنه ظاهراً خیلی تمیز باشه ولی برای فیلم برداری استفاده کرده باشن، یا تعمیری باشه. مگر اینکه شما فروشنده و دوربینش رو کاملاً بشناسید.
    شاید اگر با این قیمت دوربین نو تهیه کنید و در آینده ارتقا بدید بهتر باشه.

اگر اصرار به تهیه دست دوم دارید به این لینک سر بزنید:

انجمن: خرید و فروش دوربین و تجهیزات عکاسی خرید و فروش دوربین و تجهیزات عکاسی