صفحه 1120 از 1201 نخستنخست ... 120 620 1020 1070 1110 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1130 1170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,191 تا 11,200 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    39

با سلام
    قصد خرید دوربین تا رنج حداکثر 2.5 دارم و با توجه به رویوو های مختلفی که خوندم و کامنت های شما عزیزان راستش کمی گیج شدم. سایز دوربین برام خیلی مهمه و می خوام راحت و هر جا که تونستم ازش استفاده کنم و کامپکت پیشرفته مثل G7 هم نمی خوام چون دوست دارم تو عکاسی حرفه ای پیشرفت کنم
    انتخاب خودم بین Nikon D5500(میگن جمع و جوره! ولی دستم نگرفتم هنوز) و Sony a 6000 هست. از طرفی چون برای دل خودم عکس میگیرم Canon 100D هم با توجه به راحتی حمل و جابجاییش نظرم رو خیلی گرفته و میتونم ما به تفاوت قیمت خریدش رو صرف خرید لنز بهتر و متعلقات بکنم. ملاک انتخابم هم بیشتر رویوو های Dpreivew هست که ارزش خرید بالایی رو برای اینها قایل شده
    ممنون میشم راهنماییم کنید و تجربیاتتون رو در اختیارم بگذارید.

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyn نمایش پست ها
    با سلام
    قصد خرید دوربین تا رنج حداکثر 2.5 دارم و با توجه به رویوو های مختلفی که خوندم و کامنت های شما عزیزان راستش کمی گیج شدم. سایز دوربین برام خیلی مهمه و می خوام راحت و هر جا که تونستم ازش استفاده کنم و کامپکت پیشرفته مثل G7 هم نمی خوام چون دوست دارم تو عکاسی حرفه ای پیشرفت کنم
    انتخاب خودم بین Nikon D5500(میگن جمع و جوره! ولی دستم نگرفتم هنوز) و Sony a 6000 هست. از طرفی چون برای دل خودم عکس میگیرم Canon 100D هم با توجه به راحتی حمل و جابجاییش نظرم رو خیلی گرفته و میتونم ما به تفاوت قیمت خریدش رو صرف خرید لنز بهتر و متعلقات بکنم. ملاک انتخابم هم بیشتر رویوو های Dpreivew هست که ارزش خرید بالایی رو برای اینها قایل شده
    اگه دنبال دوربین جمع و جور و با کیفیت هستی سری به میرورلس ها (بدون آینه‌ها) بنداز،خصوصا سری M کنون یا X فوجی.
    Ramyn تشکر می‌کند.
    Ehsan Parsania
    Canon EOS 70D +Eos m3+ Lens EF 70-200 F/2.8 IS II +Lens EF-s 18-135 STM + EF 85mm F/1.8 USM + EF 50mm F/1.8 STM + Sunpak 5000AF TTL Flash + Manfrotto MK190XPRO4+MHXPRO 3Way

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyn نمایش پست ها
    با سلام
    درود
    دوربین 100D بسیار دوربین خوش دست و باکیفینی بود (بود چون 150D یا SL2 داره میاد) اگر میتونید صبر کنید بذارین مدل تازه بیاد. من این رو برای یکی از دوستانم با لنز 15-135 گرفتم و ایشون بسیار خرسند بود.

من خودم میخواستم نیکون دی5000 بگیرم ولی وقتی دستم گرفتم بسیار برای من کوچک بود و مجبور شدم کمونی بشم

با بدون آینه ا هم بدلیل نداشتن چشکی مشکل دارم ولی شما برو از نزدیک ببین شاید دوست داشتی.
    Ramyn تشکر می‌کند.

كاربر جديد 3adegh آواتار ها
    تشکر کرده
    30

با نام خدا و سلام،
    دوستان دوربین فعلیم d90 که میخوام دوربین رو ارتقا بدم، بین دو مورد canon 70d و nikon 7100 کدوم یکی رو پیشنهاد می کنید؟؟ (این که این دو گزینه مطرح شده مورد کارکرده هر دوشون برام پیدا شده)

ممنون میشم راهنماییم کنید :)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

من مدتیه دنبال خرید یک دوربین برای عکاسی روزمره و بیشتر سبک پرتره هستم، حداکثر 2.5 میلیون مخوام هزینه کنم
    انتخاب اولم نیکون D5500 + 18-55 afp بود ولی الان تو فکر اینم که D3400 + 18-55 afp بعلاوه لنز 50mm af-s f1.8 بگیرم
    با توجه به اینکه کیفیت سنسور این دو مدل تقریبا یکسانه و تفاوت توی امکانات بدنه مثل صفحه لمسی و تعداد نقاط فوکوس هست، شما چه پیشنهادی دارین؟

كاربر جديد tommygun آواتار ها
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط allii7 نمایش پست ها
    من مدتیه دنبال خرید یک دوربین برای عکاسی روزمره و بیشتر سبک پرتره هستم، حداکثر 2.5 میلیون مخوام هزینه کنم
    انتخاب اولم نیکون D5500 + 18-55 afp بود ولی الان تو فکر اینم که D3400 + 18-55 afp بعلاوه لنز 50mm af-s f1.8 بگیرم
    با توجه به اینکه کیفیت سنسور این دو مدل تقریبا یکسانه و تفاوت توی امکانات بدنه مثل صفحه لمسی و تعداد نقاط فوکوس هست، شما چه پیشنهادی دارین؟
    من نظرم فقط بدنه D3400 بعدش لنز Nikkor f/1.8 35mm
    allii7 تشکر می‌کند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط allii7 نمایش پست ها
    درود
    برای کارهای روزمره چیزی را از دست نمیدهید و خرید لنزهای با کیفیت بسیار بهتر از خرید بادی در یک کلاس هست اینجوری شما در 50 م م یک لنز شارپ با دیاف باز دارید
    Nikon AF-P DX NIKKOR 18-55mm f:3.5-5.6G VR

این مقایسه دوست عزیزمون هم جالب می تونه باشه در انتخابتون
    و اینکه اگر تفاوت برایتان محسوس نبود تجهیزات جانبی مثل فلاش و.... تهیه کنید
    allii7 تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام
    من یک دوربین canon sx20 دارم و به خاطر نویز تصویر بالا و قدرت عکاسی پایین در شب میخوام تعویض کنم و ترجیحا dslr بگیرم.
    یکی از گزینه های مهم تو دوربین کانن (که چک کردم تو سونی نیست) این هست که: در مود M وقتی میزان باز بودن دیافراگم رو تنظیم میکنیم وقتی شاتر رو تا نصفه فشار میدیم (در حالت بدون فلش) میزان نور نهایی تصویر بعد از عکاسی رو به صورت پیش نمایش نشون میده.
    این قابلیت از دوربین قدیمی کامپکت کانن تا جدیدها روش هست
    میخواستم ببینم که نیکون هم این اپشن رو داره یا نه چون تو انتخاب من مهم هست
    ممنون از کمکتون

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط alidran نمایش پست ها
    سلام
    من یک دوربین canon sx20 دارم و به خاطر نویز تصویر بالا و قدرت عکاسی پایین در شب میخوام تعویض کنم و ترجیحا dslr بگیرم.
    یکی از گزینه های مهم تو دوربین کانن (که چک کردم تو سونی نیست) این هست که: در مود M وقتی میزان باز بودن دیافراگم رو تنظیم میکنیم وقتی شاتر رو تا نصفه فشار میدیم (در حالت بدون فلش) میزان نور نهایی تصویر بعد از عکاسی رو به صورت پیش نمایش نشون میده.
    این قابلیت از دوربین قدیمی کامپکت کانن تا جدیدها روش هست
    میخواستم ببینم که نیکون هم این اپشن رو داره یا نه چون تو انتخاب من مهم هست
    ممنون از کمکتون
    درود
    فکر میکنم این قابلیتی که میگویید در live view فعال باشد که در دوربین های نیکون هم به همین منوال هست حداقل در 5300 و 7200 که دیده ام اما کسی که به سراغ دوربین dslr میرود بعید میدانم خیلی از طریق live view عکاسی کند ، شاید بهتر باشد طریقه کار با نورسنج و هسیتوگرام دوربین را فرا بگیرید
    وگرنه دوربین های میرورلس بسیار جذاب تر هستند
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    فکر میکنم این قابلیتی که میگویید در live view فعال باشد که در دوربین های نیکون هم به همین منوال هست حداقل در 5300 و 7200 که دیده ام اما کسی که به سراغ دوربین dslr میرود بعید میدانم خیلی از طریق live view عکاسی کند ، شاید بهتر باشد طریقه کار با نورسنج و هسیتوگرام دوربین را فرا بگیرید
    وگرنه دوربین های میرورلس بسیار جذاب تر هستند
    ممنونم از پاسختون اما منظورم live view نیست
    مثلا من وقتی از سوژه ثابت با پایه تو شب عکس میگیرم تنظیم میکنم دریچه 5 ثانیه باز بمونه
    کانن تو حالت نیمه شاتر نشون میده که عکس نهایی چه جوری میشه اما سونی باید اول عکس رو بگیری بعد ببینی
    این قابلیت رو میگم